לרשימת כל התחרויות

רשימת בתי הספר שזכיותיהם מוצגות באתר זה

שבח מופת,תל אביב (342 זכיות)

התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים (268 זכיות)

ליאו באק,חיפה (258 זכיות)

הכפר הירוק,רמת השרון (228 זכיות)

התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים (221 זכיות)

עירוני ד',תל אביב (157 זכיות)

הריאלי העברי,בית בירם,חיפה (155 זכיות)

דה שליט,רחובות (147 זכיות)

תיכון אחד העם,פתח תקווה (118 זכיות)

בן צבי,קריית אונו (117 זכיות)

אשל הנשיא,באר שבע (106 זכיות)

עתיד תיכון למדעים,לוד (91 זכיות)

גימנסיה ריאלית,ראשון לציון (86 זכיות)

בית ספר להנדסאים,תל אביב (86 זכיות)

מקיף ג',אשדוד (86 זכיות)

מקיף אמי"ת ה',באר שבע (79 זכיות)

חט"ב רשיש,פתח תקווה (70 זכיות)

איילון,חולון (67 זכיות)

אוסטרובסקי,רעננה (65 זכיות)

מקיף א',באר שבע (63 זכיות)

עירוני ה',חיפה (61 זכיות)

הריאלי העברי,הדר,חיפה (59 זכיות)

קרית חינוך ע"ש דוד בן-גוריון,עמק חפר (56 זכיות)

הנדסאים,הרצליה (52 זכיות)

מקיף עומר,עומר (50 זכיות)

אהל שם,רמת גן (48 זכיות)

תיכון הראשונים,הרצליה (47 זכיות)

אורט,קרית ביאליק (46 זכיות)

העמק המערבי,יפעת (43 זכיות)

תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב,ירושלים (40 זכיות)

הנגיד,הרצליה (37 זכיות)

עירוני ב' ע"ש יצחק רבין,מודיעין (36 זכיות)

מו"ר,מכבים רעות (36 זכיות)

שז"ר,קריית אונו (35 זכיות)

ויצו,נהלל (34 זכיות)

תמר אריאל (שפירא),נתניה (33 זכיות)

אורט גוטמן,נתניה (33 זכיות)

הימלפרב,ירושלים (33 זכיות)

על יסודי,משגב (31 זכיות)

ליידי דיוויס,תל אביב (30 זכיות)

עין גנים,פתח תקווה (30 זכיות)

אורט,קרית מוצקין (30 זכיות)

אורט השומרון,בנימינה (29 זכיות)

רמון,הוד השרון (29 זכיות)

תחכמוני,רחובות (29 זכיות)

עירוני ג' ע"ש מוטה גור,מודיעין (29 זכיות)

מקיף ג',באר שבע (29 זכיות)

עמי אסף,בית ברל (27 זכיות)

אורט כרמים,כרמיאל (26 זכיות)

אורט גבעת רם,ירושלים (26 זכיות)

מקיף ו',באר שבע (25 זכיות)

אלון,רמת השרון (25 זכיות)

רוגוזין,קריית אתא (24 זכיות)

מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה (24 זכיות)

גלילי,כפר סבא (24 זכיות)

קרית חינוך "דרור",תל מונד (23 זכיות)

שמעון בן צבי,גבעתיים (23 זכיות)

שרת,נתניה (22 זכיות)

רבין,כפר סבא (22 זכיות)

בליך,רמת גן (21 זכיות)

כי"ח אליאנס,חיפה (21 זכיות)

אמי"ת גוש דן,גבעת שמואל (21 זכיות)

ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות (21 זכיות)

צפית,כפר מנחם (21 זכיות)

מקיף ח',אשדוד (21 זכיות)

קציר,חולון (21 זכיות)

עתיד רזיאל (על"ה),הרצליה (20 זכיות)

עירוני חוגים,חיפה (20 זכיות)

הגימנסיה העברית "הרצליה",תל אביב (19 זכיות)

מקוה ישראל,חולון (19 זכיות)

הלל,רמת גן (19 זכיות)

תיכון הראל,מבשרת ציון (18 זכיות)

הרטמן,ירושלים (18 זכיות)

אורט גרינברג,קריית טבעון (18 זכיות)

מקיף ע"ש יצחק רגר,באר שבע (18 זכיות)

השרון,רעננה (17 זכיות)

מוסינזון,הוד השרון (17 זכיות)

מקיף ז',אשדוד (17 זכיות)

קרית חינוך "מעיין-שחר",עין החורש (17 זכיות)

אורט יגאל אלון,יקנעם (17 זכיות)

תיכון אזורי מקיף ע"ש י.ח ברנר,גבעת ברנר (17 זכיות)

גרץ,תל אביב (17 זכיות)

עי"ס אלקאסמי,באקה אל-גרביה (16 זכיות)

עירוני א',תל אביב (16 זכיות)

גינסבורג האורן,יבנה (16 זכיות)

באר שבע (15 זכיות)

קרית החינוך ע"ש א.קציר,רחובות (15 זכיות)

בן גוריון,נס ציונה (15 זכיות)

אמי"ת,מודיעין (15 זכיות)

תדהר,יקנעם עילית (15 זכיות)

עמל ב',פתח תקווה (14 זכיות)

דוד ילין,חיפה (14 זכיות)

מאיר שפיה,מאיר שפיה (14 זכיות)

רבין,תל מונד (13 זכיות)

תלמה ילין,גבעתיים (13 זכיות)

אליאנס,תל אביב (13 זכיות)

המרכז להעשרה מדעית אורט בראודה,כרמיאל (13 זכיות)

עירוני א',מודיעין (12 זכיות)

שז"ר,אשדוד (12 זכיות)

הדרים,הוד השרון (12 זכיות)

משותף חוף הכרמל,מעגן מיכאל (12 זכיות)

הישיבה לאומנויות ומדעים בר אילן,תל אביב (12 זכיות)

ישיבת כפר גנים,פתח תקווה (11 זכיות)

אורט פסגות,כרמיאל (11 זכיות)

ישיבה תיכונית שעלבים,שעלבים (11 זכיות)

אורט מעלות,מעלות (11 זכיות)

דנציגר,קריית שמונה (11 זכיות)

תל אביב (11 זכיות)

יסודי ינוח ב',יאנוח (10 זכיות)

מדרשיית הגליל,מגדל העמק (10 זכיות)

רוטברג,רמת השרון (10 זכיות)

תיכון קריית שרת,חולון (10 זכיות)

אורט,רחובות (10 זכיות)

התיכון לחינוך סביבתי,שדה בוקר (10 זכיות)

תיכון המושבה,זכרון יעקב (9 זכיות)

ישיבת בני עקיבא,מודיעין (9 זכיות)

ראשון לציון (9 זכיות)

כרמל זבולון,יגור (9 זכיות)

בן גוריון,פתח תקוה (9 זכיות)

תיכון חדרה (9 זכיות)

מקיף ג' ה"עמית",ראשון לציון (9 זכיות)

הרב תחומי הולץ חיל האוויר (9 זכיות)

אורט יד לבוביץ',נתניה (9 זכיות)

הרצוג,כפר סבא (9 זכיות)

בסמ"ת,חיפה (9 זכיות)

נטעים,רמת גן (9 זכיות)

טשרניחובסקי,נתניה (8 זכיות)

יצחק שמיר,פתח תקווה (8 זכיות)

הפתוח,חיפה (8 זכיות)

חיפה (8 זכיות)

עתידים,הוד השרון (8 זכיות)

עירוני ה',תל אביב (8 זכיות)

חוות הנוער הציוני,ירושלים (8 זכיות)

התיכון ע"ש מיי בויאר,ירושלים (8 זכיות)

יחדיו,באר שבע (8 זכיות)

תיכון אזורי,באר טוביה (8 זכיות)

עירוני ג',חיפה (8 זכיות)

פלך,ירושלים (8 זכיות)

דימונה (7 זכיות)

רמת השרון (7 זכיות)

ישיבת בני עקיבא,נחלים (7 זכיות)

יסודי מזרח טייבה,טייבה (7 זכיות)

חט"ב היובל,מבשרת ציון (7 זכיות)

אורט יגאל אלון,נצרת עילית (7 זכיות)

שרת,כפר סבא (7 זכיות)

מבואות הנגב,שובל (7 זכיות)

בכור לוי,רחובות (7 זכיות)

תיכון בפטיסטי,נצרת (7 זכיות)

אבו סלים סלמאן אלשיך,אבו סנאן (7 זכיות)

הס,חולון (7 זכיות)

מיתרים,מיתר (7 זכיות)

נופי הבשור (7 זכיות)

ישיבת בני עקיבא "יבנה",חיפה (7 זכיות)

רביבים,ראשון לציון (7 זכיות)

סנט ג'וזף אקליריקי אלמוטראן,נצרת (6 זכיות)

צפרירים,חדרה (6 זכיות)

אלדד,נתניה (6 זכיות)

נופים,חיפה (6 זכיות)

אופירה נבון,כפר סבא (6 זכיות)

טביב,ראשון לציון (6 זכיות)

עירוני א',באר שבע (6 זכיות)

להבים,להבים (6 זכיות)

אורט,חולון (6 זכיות)

הוברמן,פתח תקווה (6 זכיות)

עמל,טייבה (6 זכיות)

בית ספר דמוקרטי ע"ש יעקב חזן,כפר סבא (6 זכיות)

אפרתה,ירושלים (5 זכיות)

אולפנת טליה,ירושלים (5 זכיות)

מקיף א',אשדוד (5 זכיות)

יסודי ינוח ב,כפר ינוח (5 זכיות)

אולפנת חורב,ירושלים (5 זכיות)

חייל (5 זכיות)

אמי"ת עירוני ו',חיפה (5 זכיות)

אורט אפרידר רונסון,אשקלון (5 זכיות)

מרכז המחוננים טמרה,טמרה (5 זכיות)

קלעי,גבעתיים (5 זכיות)

חטיבת אמי"ת בלבב שלם,ירוחם (5 זכיות)

מקיף אלבטוף,עראבה (5 זכיות)

רוקח,תל אביב - יפו (5 זכיות)

אמירים,כפר ורדים (5 זכיות)

כצנלסון,כפר סבא (5 זכיות)

מיתר,גני תקווה (5 זכיות)

ישיבת בני עקיבא,גבעת שמואל (5 זכיות)

איתן,ירושלים (4 זכיות)

מקיף י' (ראשל"צ) (4 זכיות)

יגאל אלון,ראשון לציון (4 זכיות)

אורט הורוביץ,כרמיאל (4 זכיות)

אורות יהודה,אפרת (4 זכיות)

ישיבת אמי"ת נחשון (4 זכיות)

אהבת ציון,תל אביב - יפו (4 זכיות)

אורט נעמי שמר,גן יבנה (4 זכיות)

דורות,ראשון לציון (4 זכיות)

דרכי יהודה,מודיעין (4 זכיות)

מקיף ח',באר שבע (4 זכיות)

שקמה,יד מרדכי (4 זכיות)

מקיף י"א,אשדוד (4 זכיות)

דליות,יקנעם עילית (4 זכיות)

רעננה (4 זכיות)

ינוח ב,ינוח (4 זכיות)

מבואות עירון,קיבוץ עין שמר (4 זכיות)

רוגוזין חטיבה ב',קריית אתא (4 זכיות)

יד גיורא,הרצליה (4 זכיות)

אורט מולדה מולה,באר שבע (4 זכיות)

יסודי ינוח ב,יאנוח-ג'ת (4 זכיות)

מקיף אורט סאג'ור,כפר סאג'ור (4 זכיות)

ישיבת השומרון (4 זכיות)

ישיבה תיכונית נתיב מאיר,ירושלים (4 זכיות)

ישיבת הדרום,רחובות (4 זכיות)

רבין,קרית מוצקין (4 זכיות)

מקיף ז',באר שבע (4 זכיות)

עומר (4 זכיות)

ירושלים (4 זכיות)

גינסבורג האלון,יבנה (4 זכיות)

הוד השרון (4 זכיות)

גבעת שמואל (4 זכיות)

גופנה,נווה צוף (3 זכיות)

יסודי ג,אעבלין (3 זכיות)

אילן רמון,נתניה (3 זכיות)

א.ד גורדון,חולון (3 זכיות)

הירוק,הוד השרון (3 זכיות)

רמת מודיעים,חשמונאים (3 זכיות)

אלח'וארזמי,באקה אלגרביה (3 זכיות)

אלמג'ד,טייבה (3 זכיות)

אמי"ת המר,רחובות (3 זכיות)

ג'וליס א',ג'וליס (3 זכיות)

בי"ס שקד,שדה אליהו (3 זכיות)

תיכון עתיד "אלאהלייה",אום אל פחם (3 זכיות)

מיתר (3 זכיות)

בית-אל בית-אל בנים (3 זכיות)

מקיף ד',אשדוד (3 זכיות)

מקיף עמק חרוד (3 זכיות)

תיכון חדש, הרצליה (3 זכיות)

ירוחם (3 זכיות)

תיכון עתיד אלאהליה, אום אל פחם (3 זכיות)

אורט ליבוביץ,נתניה (3 זכיות)

אילן רמון,כוכב יאיר (3 זכיות)

יקנעם הדסים (3 זכיות)

ישיבה תיכונית חורב ירושלים (3 זכיות)

צה"ל (3 זכיות)

עיר ימים,נתניה (3 זכיות)

יסודי ואדי אלעין,סח'נין (3 זכיות)

נווה שלום,באר שבע (3 זכיות)

שירת הים,אשדוד (3 זכיות)

מקיף י',ראשון לציון (3 זכיות)

אלעומרייה,טירה (3 זכיות)

אגיאל,טייבה (3 זכיות)

מטרו וסט,רעננה (3 זכיות)

תיכון "אלון", רמת השרון, אמ"ת רננים, רעננה (3 זכיות)

אורט,עכו (3 זכיות)

גולדה מאיר,נס ציונה (3 זכיות)

מקיף דתי ע"ש קנדי,עכו (3 זכיות)

אורט מגדים,כרמיאל (3 זכיות)

בית ספר יגאל אלון, ראשון לציון (3 זכיות)

חולון (3 זכיות)

הרצליה (3 זכיות)

טכני חיל אויר,באר שבע (3 זכיות)

תיכון ליאו-בק, ביה"ס הריאלי, חיפה (3 זכיות)

גימנסית גן נחום,ראשון לציון (3 זכיות)

עומרים,עומר (3 זכיות)

ישיבת בני עקיבא אהל שלמה,באר שבע (3 זכיות)

משואה,קרני שומרון (3 זכיות)

רמת חן,רמת גן (3 זכיות)

רמלה (3 זכיות)

תיכון הגליל,נצרת (3 זכיות)

נועם נריה,לוד (2 זכיות)

אולפנת צביה,מעלות (2 זכיות)

אביחי,נתניה (2 זכיות)

יצחק רבין,הוד השרון (2 זכיות)

ממ"ד גבעת מרדכי,ירושלים (2 זכיות)

חקלאי,פרדס חנה (2 זכיות)

תיכונט,תל אביב (2 זכיות)

יוחנני,הרצליה (2 זכיות)

עומרים,עין השופט (2 זכיות)

אלאחוה,אום אל-פחם (2 זכיות)

מקיף עמק חרוד דאר גלבוע (2 זכיות)

רבין,קריית ים (2 זכיות)

הוד השרון הירוק (2 זכיות)

עמל נופרים,טבריה (2 זכיות)

רתמים,אשדוד (2 זכיות)

ירוחם קול יעקב (2 זכיות)

תלי בית וגן,ירושלים (2 זכיות)

רבין,מזכרת בתיה (2 זכיות)

הרצליה. (2 זכיות)

מורשה בנים,פתח תקוה (2 זכיות)

עבד רבה אלאסד,לקיה (2 זכיות)

מודיעין (2 זכיות)

אורט עירוני ד',מודיעין (2 זכיות)

מקיף ע"ש רבין קרית-ים (2 זכיות)

יוקנעם (2 זכיות)

תיכון כאבול (2 זכיות)

פעמונים,רעננה (2 זכיות)

עירוני ה' תל אביב (2 זכיות)

התיכוני המקצועי שליד הטכניון (2 זכיות)

אבני החושן ראשון-לציון (2 זכיות)

ארזים,יקנעם עילית (2 זכיות)

חטיבת ארזים נווה סביון, אור יהודה (2 זכיות)

הגימנסיה ירושלים (2 זכיות)

זיו ומרקס,ירושלים (2 זכיות)

הדסים (2 זכיות)

קשת,אשדוד (2 זכיות)

יסודי נופים,חיפה (2 זכיות)

הדר,רמת השרון (2 זכיות)

הרצוג,באר שבע (2 זכיות)

גורדון,חולון (2 זכיות)

גבים,באר שבע (2 זכיות)

הדרור,מבשרת ציון (2 זכיות)

אחד העם,חדרה (2 זכיות)

בן גוריון,באר שבע (2 זכיות)

מקיף פרדיס (2 זכיות)

ממד יקיר,יקיר (2 זכיות)

בי"ס אורתודוקסי,חיפה (2 זכיות)

תיכון עודד קדימה צורן (2 זכיות)

רבין,אילת (2 זכיות)

הדסים,יקנעם (2 זכיות)

תיכון אל עמל (2 זכיות)

חיים חפר,נתניה (2 זכיות)

רעים,אשדוד (2 זכיות)

תיכון ע"ש גולדה מאיר,פתח תקווה (2 זכיות)

מורשה בנות,פתח תקוה (2 זכיות)

גולדווטר,אילת (2 זכיות)

עמי אסף,דימונה (2 זכיות)

מעיין,יבנה (2 זכיות)

עירוני א',חיפה (2 זכיות)

מורשת,מורשת (2 זכיות)

אחווה,כסרא-סמיע (2 זכיות)

בית אקשטיין יד רמב"ם,יד רמב"ם (2 זכיות)

חטב ב,טירה משולש (2 זכיות)

אורט ביר הדאג',ביר הדאג' (2 זכיות)

תיכון מקיף אורט-אלסייד,אלסייד-נגב (2 זכיות)

מקיף יהוד (2 זכיות)

ברנקו וייס (2 זכיות)

חט"ב ינוח ג'ת,כפר ינוח (2 זכיות)

אורט אבין,רמת גן (2 זכיות)

איש שלום,כפר יונה (2 זכיות)

אור,כפר האורנים (2 זכיות)

רופין (2 זכיות)

אלנהדה כפר קרע (2 זכיות)

אמי"ת,מעלה אדומים (2 זכיות)

יצחק שמיר,חולון (2 זכיות)

אביבים,ראשון לציון (2 זכיות)

יגאל אלון,גבעתיים (2 זכיות)

באר שבע יחדיו (2 זכיות)

חוט השני,מודיעין (2 זכיות)

אופקים דוד בן גוריון (2 זכיות)

ממד אבן שהם,נהריה (2 זכיות)

מנחם בגין,נתניה (2 זכיות)

גולדה,פתח תקווה (2 זכיות)

מרחבים,גילת (2 זכיות)

אלזהרא,טייבה (2 זכיות)

אדגורדון,חולון (2 זכיות)

זינמן,דימונה (2 זכיות)

הדסים,יקנעם עילית (2 זכיות)

עלומים,קרית אונו (2 זכיות)

תיכון ויצ"ו הדסים, נתניה (2 זכיות)

מנחם בגין,דימונה (2 זכיות)

חטב אלמג'ד- טייבה,טייבה (2 זכיות)

מרכז למחוננים טמרה,טמרה (2 זכיות)

ניצנים,תל אביב (2 זכיות)

תיכון חדרה,חדרה (2 זכיות)

חטע ביר הדאג,ביר הדאג' (2 זכיות)

אולפנת בני עקיבא,חן במדבר,באר שבע (2 זכיות)

תיכון טייבה (2 זכיות)

ויצו הדסים-נתניה (2 זכיות)

אלמנארה,כסרא-סמיע (2 זכיות)

כפר סבא (2 זכיות)

בי"ס רימון, רעננה (2 זכיות)

נתניה (2 זכיות)

מבואות הנגב, קיבוץ שובל, אורט הנרי רונסון, אשקלון (2 זכיות)

עמותה לקידום החינוך המדעי ליישובי אצבע הגליל - מיג"ל (2 זכיות)

מנור כברי (2 זכיות)

ישיבת ירושלים לצעירים (2 זכיות)

אמי"ת המר, רחובות (2 זכיות)

ירושלים. (2 זכיות)

ממד הרובע,ירושלים (2 זכיות)

חטב אלסלאם טייבה חטב (2 זכיות)

ישיבת בני עקיבא השומרון (2 זכיות)

דמוקרטי לב השרון,הדסים (2 זכיות)

ברנר,פתח תקווה (2 זכיות)

לטיני ראמה,כרמיאל (2 זכיות)

"יגאל-אלון", ראשון לציון (2 זכיות)

טבע סביבה וחברה,תל אביב (2 זכיות)

אמית חיפה בנים (2 זכיות)

קרית אונו (2 זכיות)

אריאל,רעננה (2 זכיות)

גולדה מאיר,פתח תקווה (2 זכיות)

תיכון חדש,תל אביב (2 זכיות)

מקיף ו',אשדוד (2 זכיות)

מנור,כברי (2 זכיות)

חיפה. (2 זכיות)

יבנה. (2 זכיות)

יגאל אלון, ראשון לציון (2 זכיות)

בגין,ראש העין (2 זכיות)

בר-לב,כפר סבא (2 זכיות)

אולפנת עפרה,עפרה (2 זכיות)

מקיף ע"ש אריה מאיר,קרית גת (2 זכיות)

עמל,נהריה (2 זכיות)

ביה"ס העל-יסודי "מעלה שחרות",יטבתה (2 זכיות)

גני תקווה (2 זכיות)

ישיבת מקור חיים,כפר עציון (2 זכיות)

בית חינוך דרך רוח חיפה (2 זכיות)

תיכון נשר (2 זכיות)

אולפנת אמונה, בני ברק (2 זכיות)

יקנעם (2 זכיות)

אלון,כפר סבא (2 זכיות)

עירוני י תל אביב (2 זכיות)

אבני החושן,מודיעין (2 זכיות)

הגימנסיה העברית, תיכון הרטמן, ירושלים (2 זכיות)

תל"י בית חינוך, ירושלים (2 זכיות)

בית אל (2 זכיות)

יקיר (2 זכיות)

גבעתיים (2 זכיות)

מקיף ט',אשדוד (2 זכיות)

צור יגאל (2 זכיות)

רבין,הוד השרון (2 זכיות)

כפר-סבא. (2 זכיות)

מקיף ה',אשדוד (2 זכיות)

תיכון בן-גוריון מדרשת רופין (2 זכיות)

ישיבת השומרון, קרני שומרון (2 זכיות)

אופקים (2 זכיות)

אור,צור הדסה (2 זכיות)

תיכון חדש ת"א (1 זכיות)

מקיף,עמק חרוד (1 זכיות)

חט"ב אלסלם (1 זכיות)

מכללת אורט ירושלים (1 זכיות)

קרית חינוך ע"ש בן גוריון,עמק חפר (1 זכיות)

מקיף בית גן חטב המנוח גאלב (1 זכיות)

מקיף ויצו הדסים (1 זכיות)

אורט חולון (1 זכיות)

מקיף חקלאי כדורי (1 זכיות)

אלנהדה אל אהלייה עתיד (1 זכיות)

אורט שפירא כפר סבא (1 זכיות)

תיכון חקלאי ימה,זמר (1 זכיות)

ישיבת בני עקיבא,נתניה (1 זכיות)

קבוצת יבנה (1 זכיות)

מקיף כפר סילבר (1 זכיות)

מדעים ואמנויות,נהריה (1 זכיות)

נתניה תורני ואולפנית בר אילן (1 זכיות)

רמת-גן. (1 זכיות)

אמי"ת נחשון,נחם (1 זכיות)

איטלקי,חיפה (1 זכיות)

אולפנת אור עקיבא,אור עקיבא (1 זכיות)

עמל קאסם,טירה (1 זכיות)

אורט-שפירא כפר-סבא (1 זכיות)

עירוני דתי יבנה חולון (1 זכיות)

שז"ר בת-ים (1 זכיות)

מקיף כפר סילבר ד.נ.חוף אשקלון (1 זכיות)

רבין קרית ים (1 זכיות)

תיכון יפיע כפר יפיע (1 זכיות)

תיכון מקיף שאגור מגד אל כרום (1 זכיות)

תורני ואולפנית בר אילן (1 זכיות)

ימה,זמר (1 זכיות)

גבולות. (1 זכיות)

ישיבת שדה יעקב (1 זכיות)

אבן-יהודה. (1 זכיות)

תיכון נשר (1 זכיות)

רעות,חיפה (1 זכיות)

מקיף חדש י"ז,אשדוד (1 זכיות)

בית-אל. (1 זכיות)

מקיף-העמקים מזרע (1 זכיות)

בי"ס מקיף למדעים ולאומנויות חדרה (1 זכיות)

אורט ליבוביץ, נתניה (1 זכיות)

בית הספר האמריקאי,אבן-יהודה (1 זכיות)

תיכון אורתודוקסי רמלה (1 זכיות)

קרני שומרון (1 זכיות)

מקיף "גוונים", מרכז איזורי מנשה (1 זכיות)

מקיף קלנסוואה,קלנסוואה (1 זכיות)

בית חינוך "גאון הירדן", נוה איתן (1 זכיות)

ישיבת בני-עקיבא, נתניה (1 זכיות)

בגין,צפת (1 זכיות)

תיכון מקיף היובל, הרצליה (1 זכיות)

בית ספר רב תחומי אלנג'אח - רהט (1 זכיות)

אורט עפולה (1 זכיות)

מושב הבונים (1 זכיות)

מחוננים הוד השרון (1 זכיות)

עירוני דתי יבנה חולון חט"ב (1 זכיות)

עמל, הרב תחומי למדעים ואומניות, חדרה (1 זכיות)

אורט אחווה גלבוע (1 זכיות)

חט"ב אלסלאם טייבה- המשולש (1 זכיות)

כרמיאל (1 זכיות)

חט"ב אלסאלם טייבה (1 זכיות)

ביה"ס מקיף א' (1 זכיות)

ביה"ס ערערה (1 זכיות)

בסמ"ת טכניון (1 זכיות)

אלישיב ישיבה תיכונית (1 זכיות)

בית ספר תיכון טכנולוגי נעמ"ת, נצרת (1 זכיות)

מקיף גוונים, מרכז אזורי מנשה (1 זכיות)

עמל - ביה"ס הרב תחומי למדעים ואומניות ע"ש יצחק רבין, חט"ב אלון, נהריה (1 זכיות)

צייטלין, תל-אביב (1 זכיות)

כפר הנוער הדסים (1 זכיות)

פתח-תקווה. (1 זכיות)

רבין, קרית-ים (1 זכיות)

טרה סנטה נצרת (1 זכיות)

רמות חפר (1 זכיות)

מקיף ז (1 זכיות)

חט"ב אבן סינא כפר קרע (1 זכיות)

אורט גבעת-רם, ירושלים (1 זכיות)

הרב תחומי -עירוני שחקים, נהריה (1 זכיות)

ביה"ס גת המשולש גת המשולש (1 זכיות)

גת המשולש,גת המשולש (1 זכיות)

מדעים ואמנויות, נהריה (1 זכיות)

תיכון כאבול, כאבול (1 זכיות)

מאולפנת אורות מודיעין (1 זכיות)

ישיבה תיכונית קרית הרצוג בני ברק (1 זכיות)

תיכון אב"י (1 זכיות)

קריית החינוך השש שנתית ע"ש גולדה מאיר, נס ציונה (1 זכיות)

מקיף שש שנתי, בית ג'ן (1 זכיות)

אזורי גליל מערבי (1 זכיות)

תיכון חדש הרצליה (1 זכיות)

פלך ע"ש רות קורמן, קרית עקרון (1 זכיות)

ישיבה תיכונית חורב (1 זכיות)

כוכב יאיר (1 זכיות)

תיכון חדרה חדרה (1 זכיות)

חט"ב אלסלאם, טייבה (1 זכיות)

תיכון קרית-שרת, חולון (1 זכיות)

תיכון למדעים, טירה (1 זכיות)

ישיבת חורב,ירושלים (1 זכיות)

זיו-מרקוס ירושלים (1 זכיות)

חמד"ע מרכז לחינוך מדעי תל אביב (1 זכיות)

אבני-החושן, ראשון-לציון (1 זכיות)

מקיף י,ראשון לציון (1 זכיות)

ש"י עגנון נתניה (1 זכיות)

מקיף ז' (1 זכיות)

מקיף למדעים ואומנויות, חדרה (1 זכיות)

אורט רמת יוסף בת ים חט"ב (1 זכיות)

חט"ב אלסלאם טייבה (1 זכיות)

תיכון 'מור' מטרו-ווסט רעננה (1 זכיות)

תיכון רמון הוד השרון (1 זכיות)

תיכון עירוני ה',חיפה (1 זכיות)

המקיף אורט ע"ש יגאל אלון (1 זכיות)

אורט טכניקום גבעתיים (1 זכיות)

ישיבה תיכונית"אורט"טבריה (1 זכיות)

כפר נוער ניר העמק עפולה (1 זכיות)

חוסין יאסין עראבה,עראבה (1 זכיות)

חוסין יאסין,עראבה (1 זכיות)

א.ד. גורדון,חולון (1 זכיות)

דויד ילין,חיפה (1 זכיות)

יסודי מעיליא,פקיעין (1 זכיות)

חיים גורי,ראש העין (1 זכיות)

ניצני רעות,מאור (1 זכיות)

קשת אבן חן,שוהם (1 זכיות)

אלפארוק,גת (1 זכיות)

בפטיסטי נצרת,נוף הגליל (1 זכיות)

אלחורש ניסויי,נצרת (1 זכיות)

אבן סינא עראבה,עראבה (1 זכיות)

בית חינוך אופק עברון (1 זכיות)

ממ"ד גבעת מרדכי ירושלים,ירושלים (1 זכיות)

ארזים,רמת ישי (1 זכיות)

גרץ,תל-אביב-יפו (1 זכיות)

אורות עציון בנים,אפרת (1 זכיות)

כוכב הצפון,בלמונט (1 זכיות)

הדרור תלי,מבשרת ציון (1 זכיות)

אומנויות,תל אביב (1 זכיות)

הליוס,פאלו אלטו (1 זכיות)

מעילה,מעילה (1 זכיות)

הר אדר,הר אדר (1 זכיות)

רוקח,תל אביב (1 זכיות)

יעל רום,רמת השרון (1 זכיות)

אולפנת עפרה עפרה (1 זכיות)

ישורון,נתניה (1 זכיות)

תיכון יחד מודיעין,מודיעין (1 זכיות)

תיכון אל אהליה עתיד,כפר קרע (1 זכיות)

כפר גלים,חיפה (1 זכיות)

מקיף שיטים,ספיר (1 זכיות)

אולפנת אורות מודיעין,מודיעין (1 זכיות)

ברנקו וייס,בית שמש (1 זכיות)

מקיף עיינות הירדן,קיבוץ עמיר (1 זכיות)

האקדמיה למחול ולמוסיקה,ירושלים (1 זכיות)

מקיף עש ז'בוטינסקי,באר יעקב (1 זכיות)

תיכון דתי "המתמיד",קריית שמונה (1 זכיות)

בית ספר אומנויות,אשקלון (1 זכיות)

בית הספר התיכון מנור-כברי,קיבוץ כברי (1 זכיות)

ש.י עגנון,נתניה (1 זכיות)

קרית חינוך ע"ש רבין מזכרת בתיה (1 זכיות)

התיכון הישראלי למדעים ואומנויות ירושלים (1 זכיות)

הר וגיא,דפנה (1 זכיות)

מנור-כביר,כברי (1 זכיות)

בית חינוך גליל מערבי,נהריה (1 זכיות)

אולפנת בני עקיבא צפירה בית דגן (1 זכיות)

ישיבת אמי"ת נחשון מטה יהודה (1 זכיות)

בית הספר האורתודוקסי רמלה (1 זכיות)

תיכון חדש ע"ש יצחק רבין תל אביב (1 זכיות)

תיכון ברנקו וייס על שם אנה פראנק סאסא (1 זכיות)

קרית החינוך ע"ש חיים בר-לב מקיף ח' ראשון לציון (1 זכיות)

תיכון מנור-כברי קיבוץ כברי (1 זכיות)

יסודי תרשיחא,מעלות תרשיחא (1 זכיות)

ממד איתן,ירושלים (1 זכיות)

אור תורה סטון,ירושלים (1 זכיות)

בית ספר "קרוב",צפרירים (1 זכיות)

בית הספר לטבע סביבה וחברה,תל אביב (1 זכיות)

א.ד. גורדון,תל אביב (1 זכיות)

מגן,תל אביב (1 זכיות)

בית ספר ״בגין״,נתניה (1 זכיות)

גוונים,אורנית (1 זכיות)

שחף,מזור (1 זכיות)

אח"י תקוע,תקוע (1 זכיות)

גופנה,עטרת (1 זכיות)

ממד איזורי מורשת,מורשת (1 זכיות)

ניצנים,תל-אביב (1 זכיות)

אימפולס,באר שבע (1 זכיות)

אלון,גבעתיים (1 זכיות)

שמעוני,גבעתיים (1 זכיות)

שבטי ישראל,מודיעין (1 זכיות)

ממ"ד ברכה,ברכה (1 זכיות)

יהודה הלוי,ירושליים (1 זכיות)

בר לב,פתח תקווה (1 זכיות)

יובלי הבשור,מרכז צוחר (1 זכיות)

ממ"ד אריאל רעננה,רעננה (1 זכיות)

גוונים - אורנית,אורנית (1 זכיות)

שובו,נתניה (1 זכיות)

סביונים,סביון (1 זכיות)

רעים,שמשית (1 זכיות)

כצנלסון,גבעתיים (1 זכיות)

הדרור תל"י,מבשרת ציון (1 זכיות)

אלמעאלי,כפר כנא (1 זכיות)

בית חינוך אישי ע"ש יצחק נבון,רחובות (1 זכיות)

בן צבי,נס ציונה (1 זכיות)

אג'יאל,ג'ת המשולש (1 זכיות)

בן גוריון,רמת גן (1 זכיות)

קריית החינוך למדעים,רחובות (1 זכיות)

ישיבת בני עקיבא השומרון,נווה מנחם (1 זכיות)

אורט שלומי,רגבה (1 זכיות)

בית הספר עתיד,רמת גן (1 זכיות)

פרס,קרית אונו (1 זכיות)

עמק החולה,איילת השחר (1 זכיות)

אבן חן,שוהם (1 זכיות)

תדהר,עפולה (1 זכיות)

רוקח,תל אביב-יפו (1 זכיות)

הדרור תל"י מבשרת ציון,מבשרת ציון (1 זכיות)

יצחק נבון,פתח תקווה (1 זכיות)

ממ"ד אהבת ישראל בנים,ירושלים (1 זכיות)

רימלט,נתניה (1 זכיות)

תדהר,יקנעם עלית (1 זכיות)

כצנלסון גבעתיים,גבעתיים (1 זכיות)

בגין,הוד השרון (1 זכיות)

חטיבת סאניוייל,סאניוייל (1 זכיות)

אמירים,רמת השרון (1 זכיות)

ממד תחכמוני,רחובות (1 זכיות)

עידנים,מודיעין מכבים רעות (1 זכיות)

אריאל,מודיעין (1 זכיות)

תיכון דרך אבות,אפרת (1 זכיות)

מקיף ב',מג'אר (1 זכיות)

אלחכמה,סכנין (1 זכיות)

תיכון חדש,כפר קאסם (1 זכיות)

הרב תחומי ע"ש ליהמן,דימונה (1 זכיות)

עירוני ב' ע"ש יצחק רבין (1 זכיות)

חמד"ע סינגלובסקי (1 זכיות)

ניסויי,תפן (1 זכיות)

הפתוח הדמוקרטי,יפו (1 זכיות)

מקיף יא ראשונים ראשון לציון (1 זכיות)

פרדיס (1 זכיות)

אלאהליה אום אלפחם (1 זכיות)

תיכון אלמעאלי כפר כנא (1 זכיות)

מקיף חשמונאים בת-ים (1 זכיות)

ישיבת בנ"ע,מטה בנימין (1 זכיות)

חמד"ע תיכון חדש (1 זכיות)

מדעים ואומנויות,נהריה (1 זכיות)

אורט רוגוזין,מגדל העמק (1 זכיות)

מקיף י"א ראשונים,ראשון לציון (1 זכיות)

בית ספר מקיף שש שנתי,פקיעין (1 זכיות)

טרה סנטה,רמלה (1 זכיות)

תיכון עודד,קדימה צורן (1 זכיות)

שש שנתי,פקיעין (1 זכיות)

בי"ס איטלקי חיפה (1 זכיות)

עינות ירדן, ראש פינה (1 זכיות)

הרב תחומי שחקים, נהריה (1 זכיות)

מקיף קלנסווה (1 זכיות)

אולפנת שלהבת (1 זכיות)

מכללת מאר אליאס,אעבלין (1 זכיות)

בית ירח (1 זכיות)

חקלאי כנות,תימורים (1 זכיות)

מרכז אכפ״ת-פרויקט הילה (1 זכיות)

אולפנת סגולה,קריית מוצקין (1 זכיות)

אולפנת הראה,רמת גן (1 זכיות)

תיכון אבן-סינא (1 זכיות)

אולפנת הראל,נהריה (1 זכיות)

מר אליאס (כיתת ביוטכנולוגיה) אעבלין (1 זכיות)

עינות ירדן קיבוץ עמיר, ד.נ.ג.ע. (1 זכיות)

עמל, עמק חרוד (1 זכיות)

ישיבת בנ"ע שדה יעקב (1 זכיות)

צייטלין ת"א (1 זכיות)

תלי בית חינוך ירושלים (1 זכיות)

שעלי תורה,בית שמש (1 זכיות)

התיכון הרב תחומי ע"ש ליהמן,דימונה (1 זכיות)

עירוני ה,תל אביב (1 זכיות)

עגנון,נתניה (1 זכיות)

אורט,ערד (1 זכיות)

קשת,ירושלים (1 זכיות)

ישיבת בני עקיבא,קרני השומרון (1 זכיות)

עינות ירדן,קיבוץ עמיר (1 זכיות)

חמדע,ת"א (1 זכיות)

ניסויי תפן,כפר ורדים (1 זכיות)

שש שנתי ע"ש יצחק איש שלום,כפר יונה (1 זכיות)

עיינות ירדן,עמיר (1 זכיות)

תיכון ע"ש גולדה מאיר,נס ציונה (1 זכיות)

מקיף ה' דרכא אשקלון (1 זכיות)

תיכון אלכוארזמי,טמרה (1 זכיות)

אולפנית בני עקיבא ישורון,פתח תקווה (1 זכיות)

הר וגיא (1 זכיות)

תיכון ראמה בכפר ראמה (1 זכיות)

אולפנת בהר"ן ליד גדרה (1 זכיות)

ויצו חיפה (1 זכיות)

ביה"ס החדש, קרית גת (1 זכיות)

תיכון אורתודוקסי ערבי, חיפה (1 זכיות)

חורב, ירושלים (1 זכיות)

דרך רוח,אוניברסיטת בן גוריון,באר שבע (1 זכיות)

אורט בוסתן,אלמרג' (1 זכיות)

עינות ירדן (1 זכיות)

תיכון חקלאי ימה (1 זכיות)

אולפנת נווה חנה (1 זכיות)

בית ספר גלים חוף הכרמל,כפר גלים (1 זכיות)

מקיף שייח' דנון,שייח' דנון (1 זכיות)

בית הספר הדמוקרטי חדרה (1 זכיות)

תיכון שקד בטבעון (1 זכיות)

בית הספר אלנהדה אל-אהליה עתיד כפר קרע (1 זכיות)

תיכון מקיף ברנקו וייס ע"ש אנה פרנק בקיבוץ סאסא (1 זכיות)

תיכון ”אלאהליה“ עתיד אום אל פחם (1 זכיות)

תיכון שוהם (1 זכיות)

בית הספר ”נופי הבשור“ המועצה האזורית אשכול (1 זכיות)

ביה”ס הדמוקרטי ע”ש נדב במרחב מודיעין (1 זכיות)

ביה”ס העל-יסודי שק”ד דרכא בשדה אליהו (1 זכיות)

אולפנת גולן,קצרין (1 זכיות)

אולפנת בני עקיבא אורות,מודיעין (1 זכיות)

מקיף עירוני ח' מראשון בראשון לציון (1 זכיות)

מקיף נשר (1 זכיות)

מקיף זיו,ירושלים (1 זכיות)

מקיף ע"ש אריה מאיר קרית גת (1 זכיות)

הר טוב,צרעה (1 זכיות)

אום אל פחם (1 זכיות)

שחקים,נהריה (1 זכיות)

רוגוזין,מגדל העמק (1 זכיות)

מקיף נשר,נשר (1 זכיות)

האקדמיה למוסיקה ומחול,ירושלים (1 זכיות)

תיכון,קבוצת יבנה (1 זכיות)

אורט עפולה,עפולה (1 זכיות)

בני עקיבא,חשמונאים (1 זכיות)

תיכון אלכוארזמי, טמרה (1 זכיות)

אולפנת בנ"ע אורות מודיעין, מודיעין (1 זכיות)

קרית חינוך מעין שחר עין החורש (1 זכיות)

אורט רוגוזין מגדל העמק (1 זכיות)

תיכון מקיף בית ג'אן (1 זכיות)

תיכון אלכ'וארזמי תמרה (1 זכיות)

תיכון עירוני ט, תל אביב (1 זכיות)

תיכון אזורי רמלה-לוד,לוד (1 זכיות)

ישיבת "שעלי תורה" בית שמש (1 זכיות)

תיכון פלך ק.עקרון (1 זכיות)

תיכון עמל נהריה (1 זכיות)

אולפנית אורט-אמונה,טבריה (1 זכיות)

אולפנת השומרון,אלקנה (1 זכיות)

אורט אמונה טבריה (1 זכיות)

אורט טבריה (1 זכיות)

אוסטרובסקי אורנית (1 זכיות)

באר שבע נווה שלום (1 זכיות)

כפר קרע (1 זכיות)

מדרשת נועם פרדס חנה (1 זכיות)

גמנסיה הרצליה ת"א (1 זכיות)

שזר בת ים (1 זכיות)

משגב, מצפה רמון (1 זכיות)

חשמונאים בת ים (1 זכיות)

מכינה בטכניון (1 זכיות)

בי"ס חוף הכרמל (1 זכיות)

תיכון קלעי, גבעתיים (1 זכיות)

בן גוריון, גבעת חיים (1 זכיות)

בני עקיבא,נתניה (1 זכיות)

עמק החולה (1 זכיות)

אולפן עברית כרמיאל (1 זכיות)

מקיף השרון רמת השרון (1 זכיות)

יד סינגלובסקי, תל אביב (1 זכיות)

מיטרני, חולון (1 זכיות)

אורט טכניקום, גבעתיים (1 זכיות)

הגימנסיה העברית, ירושלים (1 זכיות)

חט"ב אחד העם, פתח תקוה (1 זכיות)

מכללת אורט, ירושלים (1 זכיות)

גמנסיה עברית ירושלים (1 זכיות)

אורט סינגלובסקי, תל אביב (1 זכיות)

קלעי גבעתיים (1 זכיות)

אורט בראודה, כרמיאל (1 זכיות)

עירוני י"ד תל אביב (1 זכיות)

שוהם (1 זכיות)

אורט סינגאלובסקי' תל אביב (1 זכיות)

מקיף י עש אלברט אינשטיין, ראשון לציון (1 זכיות)

תיכון יפיע ע"ש ראוף אבו חאטום, יפיע (1 זכיות)

חשמונאים, בת ים (1 זכיות)

אליעזר בן יהודה, נס ציונה (1 זכיות)

תיכון ע"ש אילן רמון, הוד השרון (1 זכיות)

מקיף כללי גוטוירט, שדרות (1 זכיות)

אורט, חולון (1 זכיות)

מקיף עירוני ח (חיים בר לב), ראשון לציון (1 זכיות)

ישיבה התיכונית, קרית אתא (1 זכיות)

תיכון אור עציון מרכז שפירא (1 זכיות)

קלעי, גבעתיים (1 זכיות)

אנקורי, תל אביב (1 זכיות)

ישיבה התיכונית,קרית אתא (1 זכיות)

מקיף ח',ראשון לציון (1 זכיות)

אליעזר בן יהודה,נס ציונה (1 זכיות)

תיכון ע"ש אילן רמון,הוד השרון (1 זכיות)

עמל,עמק חרוד (1 זכיות)

ישיבת נתיב מאיר, ירושלים (1 זכיות)

תיכון שזר, בת ים (1 זכיות)

ישיבת נתיב מאיר ירושלים (1 זכיות)

עירוני חדש, חולון (1 זכיות)

עיוני כללי, צפת (1 זכיות)

שלהבת, שוהם (1 זכיות)

גורדון,פתח תקוה (1 זכיות)

יצחק שדה,דימונה (1 זכיות)

ניצני המדע,רחובות (1 זכיות)

שלום מד,רמת גן (1 זכיות)

מוריה,באר שבע (1 זכיות)

יסודי ממ"ד תורת משה,צפריה (1 זכיות)

רמון,רחובות (1 זכיות)

אלאוסופיה,נצרת (1 זכיות)

מורשה,פתח תקוה (1 זכיות)

אביגור,רמת גן (1 זכיות)

אהוד,חיפה (1 זכיות)

מגינים,חיפה (1 זכיות)

הקרייה,אשדוד (1 זכיות)

עץ חיים,באר שבע (1 זכיות)

יסודי עילבון,מגאר (1 זכיות)

יסודי עילבון,עילבון (1 זכיות)

אל-סדיק,פוריידיס (1 זכיות)

יסודי ד' עבהרה,עין מאהל (1 זכיות)

יסודי מזרח,טייבה (1 זכיות)

יסודי אלבוכארי,טמרה (1 זכיות)

חוסיין יאסין ב,עראבה (1 זכיות)

רננות,באר שבע (1 זכיות)

הנדיב,הרצליה (1 זכיות)

גמנסיה רחביה,ירושלים (1 זכיות)

הדסים,אבן יהודה (1 זכיות)

מדרשיית נועם, פרדס חנה (1 זכיות)

עירוני יב בת ים (1 זכיות)

בני עקיבא נתיב מאיר ירושלים (1 זכיות)

קרית גת (1 זכיות)

בני ברק (1 זכיות)

קרית מוצקין (1 זכיות)

אשקלון (1 זכיות)

פתח תקווה (1 זכיות)

ישיבת השומרון,קרני שומרון (1 זכיות)

)ישיבת הר עציון(, אלון שבות (1 זכיות)

רמות,באר שבע (1 זכיות)

אולפן כרמיאל (1 זכיות)

מקיף ד' באר שבע (1 זכיות)

כל ישראל חברים ת"א (1 זכיות)

חיל אויר (1 זכיות)

תיכון קרית טבעון (1 זכיות)

בראשית,רחובות (1 זכיות)

מוסמוס, מעלה עירון (1 זכיות)

הדסים-יקנעם עלית,יקנעם עילית (1 זכיות)

נופים,חצור-אשדוד (1 זכיות)

א. ד. גורדון,פתח תקוה (1 זכיות)

מקיף י' ע"ש אלברט איינשטין, ראשון לציון (1 זכיות)

מקיף ח', ראשון לציון (1 זכיות)

אבן חלדון,באקה אל-גרביה (1 זכיות)

על"ה, רעננה (1 זכיות)

מקיף שלאון, קרית גת (1 זכיות)

אוריין באר-שבע (1 זכיות)

נווה יונתן,רמלה (1 זכיות)

בת ים (1 זכיות)

מעלה אדומים (1 זכיות)

יפו (1 זכיות)

רחובות (1 זכיות)

קיבוץ גבולות (1 זכיות)

מעלה הבשור (1 זכיות)

אמי"ת, חיפה (1 זכיות)

נוה שמואל,ירושלים (1 זכיות)

רמות, חולון (1 זכיות)

עמק החולה, קיבוץ איילת השחר (1 זכיות)

מעלה הבשור, קיבוץ מגן (1 זכיות)

אולפנה סגולה, קריית מוצקין (1 זכיות)

ישיבת. מרכז גוטניק (1 זכיות)

בי"ס ענות ירדן קיבוץ להבות הבשן (1 זכיות)

בי"ס הר וגיא קיבוץ הגושרים (1 זכיות)

בי"ס ימין אורד חוף הכרמל (1 זכיות)

דה שליט הרצליה (1 זכיות)

הדרים,באר יעקב (1 זכיות)

אפלמן,דימונה (1 זכיות)

מקיף י"א ב"ש (1 זכיות)

יהלו"ם שהם (1 זכיות)

עלומים ע"ש יוני נתניהו (1 זכיות)

אהל שלמה (וולפסון) באר שבע (1 זכיות)

צין,מדרשת בן גוריון (1 זכיות)

האקדמיה למוסיקה,ירושלים (1 זכיות)

בן גוריון, חיפה (1 זכיות)

ליהמן,דימונה (1 זכיות)

קריית אתא (1 זכיות)

אורט סינגלובסקי,תל אביב (1 זכיות)

מקיף כללי ע"ש גוטווירט,שדרות (1 זכיות)

מקיף ט',ראשון לציון (1 זכיות)

ישיבת אמי"ת,באר שבע (1 זכיות)

תיכון מרחבים (1 זכיות)

בי"ס נזירות נצרת,חיפה (1 זכיות)

חטיבת זאב,הרצליה (1 זכיות)

נווה מנחם,באר שבע (1 זכיות)

אשל הנשיא,להבים (1 זכיות)

אורט גבעת רם (1 זכיות)

חט"ב מיכה רייסר,ראשון לציון (1 זכיות)

צומת "מאיר" (1 זכיות)

שובו,ירושלים (1 זכיות)

היל"ה (1 זכיות)

ביה"ס ימין אורד חיפה (1 זכיות)

אורט ביאליק קרית ים (1 זכיות)

תיכון, שוהם (1 זכיות)

אורט,שלומי (1 זכיות)

תיכון מרחבים,מרחבים (1 זכיות)

בי"ס סביונים, נס ציונה (1 זכיות)

בי"ס הרוא"ה, רמת גן (1 זכיות)

בי"ס ברנקו וייס, בית שמש (1 זכיות)

בי"ס תיכון חקלאי, פרדס חנה (1 זכיות)

בי"ס דעת, סעד (1 זכיות)

אור תורה סטון,נווה שמואל (1 זכיות)

גוונים,עין שמר (1 זכיות)

אורט,עפולה עילית (1 זכיות)

הראשונים,הוד השרון (1 זכיות)

בי"ס חקלאי ברנקו וייס, פרדס חנה (1 זכיות)

קריית חינוך מעיין שחר,עין החורש (1 זכיות)

תיכון יחד,מודיעין (1 זכיות)

אלברט איינשטיין,ראשון לציון (1 זכיות)

המכללה הטכנולוגית של חיל האוויר,באר שבע (1 זכיות)

חשמונאים,בת ים (1 זכיות)

אורט,טבריה (1 זכיות)

אלבשאאר למדעים,סחנין (1 זכיות)

הטכניון, חיפה (1 זכיות)

גאון הירדן, נווה איתן (1 זכיות)

בי"ס בר לב, כפר סבא (1 זכיות)

הראשונים,גני תקוה (1 זכיות)

גימנסיה ע”ש אפרים קציר ראשון לציון (1 זכיות)

מכינת הטכניון (1 זכיות)

בי"ס מקיף רמת השרון (1 זכיות)

גמנסיה ע"ש אפרים קציר ראשון לציון (1 זכיות)

רודמן קרית ים (1 זכיות)

אורט ערד (1 זכיות)

טשרניחובסקי נתניה (1 זכיות)

תיכון ע"ש ד.קלעי גבעתיים (1 זכיות)

מקיף ח' באר שבע (1 זכיות)

אורט דפנה,קרית ביאליק (1 זכיות)

פיכמן,חיפה (1 זכיות)

אולפנת אמונה בני ברק (1 זכיות)

קמפוס אריסון לאמנויות,תל אביב (1 זכיות)

קרית ים (1 זכיות)

יהלום,שהם (1 זכיות)

חטב דן כפר יונה חטב (1 זכיות)

עירוני ה',מודיעין (1 זכיות)

צין מדרשת בן גוריון יסודי (1 זכיות)

חטב חצב אלפי מנשה חטב (1 זכיות)

חטב חדשה שוהם חטב (1 זכיות)

מקיף דתי אזורי שוהם חטב (1 זכיות)

ישיבת נעם ירושלים חטב (1 זכיות)

היובל,ראש העין (1 זכיות)

אלמנארה -כסרא,כסרא (1 זכיות)

עבהרה,עין מאהל (1 זכיות)

תיכון חדש תל-אביב (1 זכיות)

תיכון יח"ד, מודיעין (1 זכיות)

אורות מודיעין,מודיעין (1 זכיות)

גלים,כפר גלים (1 זכיות)

ביהס הרב-תחומי בדבוריה (1 זכיות)

בית הספר התיכון הראל, מבשרת ציון (1 זכיות)

מכללת אורט ע"ש יוסף חרמץ, ירושלים (1 זכיות)

בית הספר התיכון האזורי "שיטים", ספיר (1 זכיות)

ש"י עגנון, נתניה (1 זכיות)

בית הספר התורני-ניסויי הרטמן לבנים ע"ש צוריאל סמית, ירושלים (1 זכיות)

תיכון אורט טכניקום, גבעתיים (1 זכיות)

שש שנתי לאומנויות רעות,חיפה (1 זכיות)

בית חינוך משותף ניסויי,שער הנגב (1 זכיות)

התיכון הרב תחומי עהד למצוינות במדעים, חורה (1 זכיות)

בי"ס התיכון הרב תחומי עהד למצוינות במדעים, חורה (1 זכיות)

בי"ס תיכון קשת, ירושלים (1 זכיות)

תיכון הר וגיא, דפנה (1 זכיות)

בית ספר אזורי מעלה שחרות,מעלה שחרות (1 זכיות)

ברנקו וייס ע"ש אנה פראנק, סאסא (1 זכיות)

בית הספר הרב תחומי ע"ש ליהמן, דימונה (1 זכיות)

אור תורה סטון רמות, ירושלים (1 זכיות)

תיכון כפר קרע (1 זכיות)

ביה"ס היווני קתולי של נזירות המושיע,נצרת (1 זכיות)

מקיף כאוכב אבו אל היג'א, כאוכב אבו אל-היג'א (1 זכיות)

מכללת אורט גבעת-רם, ירושלים (1 זכיות)

ישיבת "נועם" בירושלים (1 זכיות)

בנימינה (1 זכיות)

שער הנגב (1 זכיות)

חמד (1 זכיות)

בית יהושע (1 זכיות)

אבן יהודה (1 זכיות)

רמת גן (1 זכיות)

אלקנה (1 זכיות)

"אורט" מדרשית נעם בכפ"ס (1 זכיות)

שעלי תורה בבית שמש (1 זכיות)

אולפנת צביה בבת-ים (1 זכיות)

תיכון האקדמיה למוסיקה ולמחול,ירושלים (1 זכיות)

בית ירח,חוקוק (1 זכיות)

ויצו,ניר העמק (1 זכיות)

סולם צור (1 זכיות)

עירוני חדש,הרצליה (1 זכיות)

מקיף גוונים,מרכז אזורי מנשה (1 זכיות)

אולפנת צביה,מעלה אדומים (1 זכיות)

אלעהד אלאהלייה,חורה (1 זכיות)

בגין,אילת (1 זכיות)

משותף חוף השרון,שפיים (1 זכיות)

הרב תחומי עמק חרוד,עין חרוד איחוד (1 זכיות)

רעות - קהילה דתית פלורליסטית, ירושלים (1 זכיות)

תיכון אורתודוכסי, רמלה (1 זכיות)

דימונה ליהמן (1 זכיות)

ישיבה תיכונית למדעים ואומנויות,קרית אתא (1 זכיות)

אלוני יצחק,בנימינה גבעת עדה (1 זכיות)

תקוות יעקב,שדה יעקב (1 זכיות)

יחד,מודיעין (1 זכיות)

מקיף,יהוד (1 זכיות)

צביה קטיף,יד בינימין (1 זכיות)

מקיף יהוד,יהוד (1 זכיות)

נווה שמואל,אפרת (1 זכיות)

מקיף גבעת פורידייס,פורידייס (1 זכיות)

שלהבת,שוהם (1 זכיות)

ישיבת שעלי תורה,בית שמש (1 זכיות)

מקיף ע"ש יגאל אלון, רמת השרון (1 זכיות)

אורט טכניקום,גבעתיים (1 זכיות)

תיכון ע"ש בגין (1 זכיות)

תיכון ע"ש אילן רמון (1 זכיות)

אלנהדה (1 זכיות)

מקיף י' ראשון לציון (1 זכיות)

סינגלובסקי תל אביב (1 זכיות)

מדעים ירכא (1 זכיות)

אורט אבין רמת-גן (1 זכיות)

מקיף ז' רביבים (1 זכיות)

אורט ע"ש סינגלובסקי (1 זכיות)

מכון ויצמן למדע (1 זכיות)

תיכון חדיג'ה, אום אל פחם (1 זכיות)

הגימנסיה הריאלית ראשון לציון, המכון הבינאוניברסיטאי, אילת (1 זכיות)

קרית נוער, ירושלים (1 זכיות)

מקיף אום אל פאחם, אום אל פאחם. (1 זכיות)

תיכון אורתודקסי - רמלה (1 זכיות)

אורתודוקסי, רמלה (1 זכיות)

בי"ס תיכון למדע וטכנולוגיה, באקה אל גרביה (1 זכיות)

מרכז לחינוך מדעי - אום אל פחם (1 זכיות)

תיכון כפר כנא \ מרכז "אלמיסם" למחקר והדרכה - אגודת הגליל (1 זכיות)

ביה"ס הריאלי, הפקולטה לרפואה הטכניון, חיפה (1 זכיות)

תיכון טירה (1 זכיות)

תיכון "שובו", ירושלים (1 זכיות)

טכניון (1 זכיות)

מרכז למחקר רפואי ע"ש פלסנשטיין - קמפוס בלינסון א' - ראשל"צ (1 זכיות)

מינהל המחקר החקלאי - מרכז וולקני (1 זכיות)

ביה"ס תיכון ח'דיג'ה, אום אל פחם (1 זכיות)

מקיף כללי ע"ש גוטווירט, שדרות (1 זכיות)

מנהל המחקר החקלאי (1 זכיות)

ביה"ס התיכון ח'דיג'ה, אום אל פחם (1 זכיות)

המעבדה למחלות ריאות ואלרגיה במרכז הרפואי ע"ש איכילוב בת"א. (1 זכיות)

"אורט" השומרון בינימינה (1 זכיות)

דקל וילנאי (1 זכיות)

עירוני ב' ג' (צייטלין) ת"א (1 זכיות)

להבים (1 זכיות)

רמת גן עתיד (1 זכיות)

יסודי גוש חלב-ג'יש,ג'ש (גוש חלב) (1 זכיות)

בן גוריון,כפר סבא (1 זכיות)

אחדות,אשדוד (1 זכיות)

ניצני המדע רחובות,רחובות (1 זכיות)

יוספטל,אזור (1 זכיות)

נאות לון,באר שבע (1 זכיות)

גבריאלי,דימונה (1 זכיות)

צמח לאמנויות,אשדוד (1 זכיות)

זבולון המר,ראשון לציון (1 זכיות)

לאה גולדברג,נתניה (1 זכיות)

ביאליק,נתניה (1 זכיות)

ממ"ד הקריה,אשדוד (1 זכיות)

ממלכתי א,ג'ולס (1 זכיות)

עמיטל,פתח תקוה (1 זכיות)

הדסים יקנעם,יקנעם (1 זכיות)

בארי,באר שבע (1 זכיות)

נעם רחל,מעלה מכמש (1 זכיות)

דרכי-יהודה,מודיעין (1 זכיות)

נעם רחל,מכמש (1 זכיות)

תשרי,נתניה (1 זכיות)

אור זבולון המר,באר שבע (1 זכיות)

הריאלי אחוזה,חיפה (1 זכיות)

עבד רבה אלאסד,באר שבע (1 זכיות)

מגאר ד ראס אלחבייה,מגאר (1 זכיות)

יסודי גוש-חלב,גוש-חלב (1 זכיות)

גלילות,נשר (1 זכיות)

אבן סינא,אום אל-פחם (1 זכיות)

חטב יאנוח גת,יאנוח-ג'ת (1 זכיות)

מרכז מחוננים טמרה,טמרה (1 זכיות)

חטב יאנוח גת,יאנוח (1 זכיות)

אור-עש זבולון המר,באר שבע (1 זכיות)

אפיק,באר שבע (1 זכיות)

יסודי ממד תורת משה,חמד (1 זכיות)

ממלכתי הדר,כפר יונה (1 זכיות)

הדרור מבשרת ציון,מבשרת ציון (1 זכיות)

דקל,רעננה (1 זכיות)

אלזהראא,עראבה (1 זכיות)

ממד נועם המאירי לוד,לוד (1 זכיות)

ניר קרית אונו,קרית אונו (1 זכיות)

שזר,אשדוד (1 זכיות)

צין מדרשת בן גוריון,שדה בוקר (1 זכיות)

רמבם,באר שבע (1 זכיות)

מולדת,באר שבע (1 זכיות)

חט,טירה (1 זכיות)

חט,יאנוח-ג'ת (1 זכיות)

יסודי א',שעב (1 זכיות)

ע"ש חוסיין יאסין ב,עראבה (1 זכיות)

נטעים בנים,מבוא חורון (1 זכיות)

מקיף אלראזי-חט"ב,רהט (1 זכיות)

רחובות אמי"ת המר (1 זכיות)

בית יהושע ויצמן (1 זכיות)

תל אביב טבע (1 זכיות)

גבעת שמואל מורשת מנחם (1 זכיות)

חדרה מופת חופים (1 זכיות)

רמת השרון הדר (1 זכיות)

באר שבע רננות (1 זכיות)

חיפה נופים (1 זכיות)

תל אביב ארזים /עמותת מופת (1 זכיות)

מודיעין משואת נריה (1 זכיות)

היובל,אשדוד (1 זכיות)

תל אביב נעמי שמר (1 זכיות)

אריאל,אשדוד (1 זכיות)

אבן יהודה בכר (1 זכיות)

ראשון לציון שלמון /עמותת מופת (1 זכיות)

כוכב יאיר נוף צורים צור יגאל (1 זכיות)

קרית אונו עלומים (1 זכיות)

נשר רמות יצחק א (1 זכיות)

בת ים יגאל אלון /עמותת מופת (1 זכיות)

מעלה אדומים ישיבה תיכונית (1 זכיות)

רמת גן מורדי הגטאות (1 זכיות)

בית אל בית-אל בנים (1 זכיות)

אורנית ממ"ד יובלים (1 זכיות)

להבים להבים (1 זכיות)

מקיף כפר ברא,כפר ברא (1 זכיות)

ממ"ד מורשה,פתח תקוה (1 זכיות)

אשכול,נס ציונה (1 זכיות)

גבריאל,דימונה (1 זכיות)

ארזים,יקנעם (1 זכיות)

נווה עוז,פתח תקוה (1 זכיות)

קול יעקוב,ירוחם (1 זכיות)

ממ"ד כפר גנים,פתח תקווה (1 זכיות)

בר לב,פתח תקוה (1 זכיות)

יסודי אזורי רגבה,רגבה (1 זכיות)

קול יעקב,ירוחם (1 זכיות)

החורש,זכרון יעקב (1 זכיות)

שוהם אבן חן (1 זכיות)

יסודי,גוש-חלב (1 זכיות)

אורט,ביר הדאג׳ (1 זכיות)

,רהט (1 זכיות)

הוד השרון ממלכתי א' (1 זכיות)

פתח תקווה בר לב (1 זכיות)

גבעת שמואל בן גוריון (1 זכיות)

חולון גורדון (1 זכיות)

מטולה הנדיב /עמותת מופת (1 זכיות)

תל אביב ניצנים (1 זכיות)

נתניה אילן רמון (1 זכיות)

שחף, שוהם,שוהם (1 זכיות)



מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן