לרשימת בתי הספר

מו"ר,מכבים רעות - 36 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-41 תש"פ (2019-2020) - כיתות י"א-י"ב - מקום רביעי - י"ב - מאיה קלינשטיין
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - מאיה קלינשטיין
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום רביעי - י - מאיה קלינשטיין
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ט - מאיה קלינשטיין

בנו ארבל

בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - מקום שלישי - ח - מאיה קלינשטיין

גיליס

גיליס ה-52 2020 - אות המאה - י"ב - מאיה קלינשטיין
גיליס ה-51 2019 - ציון לשבח - י"א - מאיה קלינשטיין
גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י"א - עדו אליהו
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י - מאיה קלינשטיין
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י - עדו אליהו
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - ט - מאיה קלינשטיין

קודגורו

קודגורו ה-5 2004 - 8 - י"ב - תומר פרומן

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - י"א - מאיה קלינשטיין
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-16 2012 - הצטיינות - י"ב - יגאל זגלמן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - אלון גלילי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - רז קרל
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-11 2007 - הצטיינות - תום מוטס
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-11 2007 - הצטיינות - יניב סבו CEOI
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-11 2007 - הצטיינות - אור שחר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-10 2006 - הצטיינות - י"א - יניב סבו CEOI
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-8 2004 - הצטיינות - י"ב - אלון מילשטיין
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-8 2004 - הצטיינות - י"ב - תומר פרומן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-7 2003 - הצטיינות - אביתר סגל

דן דוד - NAME YOUR HERO

דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2020 2020 - 3 - י"א - ניצן קוכלסקי - בגן שלה כולן יפות - אשלי גרהם

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-30 2019 - הצטיינות - י"א - ליאור בר הלל
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-30 2019 - הצטיינות - י"א - מאיה קלינשטיין
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י - ליאור בר הלל
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - י"א - הצטיינות - י - מאיה קלינשטיין
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - הצטיינות - י"א - אלמוג פטשניק
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - הצטיינות - י"א - גל סידי
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - י"א - הצטיינות - י - שחר בהיר

האולימפיאדה לביולוגיה

האולימפיאדה לביולוגיה ה-20 2017 - אולימפיאדה - שלב ב - י"ב - נעם ברטוב
האולימפיאדה לביולוגיה ה-20 2017 - אולימפיאדה - שלב ב - י"ב - ענבל פיינשטיין
האולימפיאדה לביולוגיה ה-15 2012 - אולימפיאדה - שני - עמליה מרחב - תהליך הפוטוקסיס במיקרואורגניזם
האולימפיאדה לביולוגיה ה-9 2006 - אולימפיאדה - רביעי - ליאור רוזנפלד - חקר הצופנים האקסטרפלורליים בצלף הקוצני
האולימפיאדה לביולוגיה ה-6 2003 - אולימפיאדה - שביעי - נופר הדר - אקולוגיה של דבורת הדבש


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן