לרשימת בתי הספר

אורט,קרית מוצקין - 30 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-41 תש"פ (2019-2020) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - עידו גורביץ'
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - יהב בונה

גיליס

גיליס ה-53 2021 - אות המאה - י"א - אורי רונן
גיליס ה-52 2020 - אות המאה - י - גילעד לוי
גיליס ה-52 2020 - אות המאה - י - אורי רונן

גרוסמן

גרוסמן ה-61 2020 - תשפ"א - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שני - י"א - גילעד לוי

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-25 2021 - הצטיינות - י"א - שיר אריאל
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - י"ב - לירן ורניק
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - י"ב - נועם גוטרמן APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-22 2018 - הצטיינות - י"א - לירן ורניק
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-22 2018 - הצטיינות - י"א - נועם גוטרמן APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-21 2017 - הצטיינות - י - נועם גוטרמן APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-8 2004 - הצטיינות - י"ב - איל יעקובי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-7 2003 - הצטיינות - אייל יעקובי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-5 2001 - 7-15 - י"ב - אנה ברמן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-5 2001 - הצטיינות - י"ב - שרית זיידמן

דן דוד - NAME YOUR HERO

דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2018 2018 - 3 - חן קרמרש - "ערפל בשמי אמת" אודות פרופ' דברה ליפסטאד

כימיאדה

כימיאדה ה-11 2009-10 - שלישי - י"ב - שי מרום
כימיאדה ה-10 2008-9 - שני - י"ב - גיל סלומון
כימיאדה ה-9 2007-8 - י"ב - ציון לשבח - גיל סולומון
כימיאדה ה-7 2005-6 - ראשון - י"ב - פנחס שכטר
כימיאדה ה-6 2004-5 - שני - י"א - פנחס שכטר
כימיאדה ה-5 2003-4 - משתתף בגמר - י"ב - פבל ברמן
כימיאדה ה-5 2003-4 - משתתף בגמר - י"ב - מנואל ליבוביץ
כימיאדה ה-5 2003-4 - משתתף בגמר - י"ב - איל יעקובי

מנחים עמיתים

מנחים עמיתים ה-מחזור שביעי תש"פ 2020-2019 - השתתפות - י - יהב בונה - מתמטיקה - הקשר בין גרפים לערכים העצמיים של מטריצת המתאימות להם
מנחים עמיתים ה-מחזור שישי תשע"ז 2018-2017 - השתתפות - י"א - עדי אוסטרוב - מתמטיקה - גרפים קו-ספקטרלים

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י"א - גל גרוס
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - הצטיינות - י - גל גרוס

האולימפיאדה לביולוגיה

האולימפיאדה לביולוגיה ה-21 2018 - תחרות הצילומים - שני - אורלי ברקוביץ - יצא החילזון לחפש מזון


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן