לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-41 תש"פ (2019-2020) - 88 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון

יאיר שהם - י - בן גוריון,נס ציונה
ענבר ולד - ט - חט"ב רשיש,פתח תקווה (תוכנית בר אילן)

מקום שני

גיא אוסטפלד - י - שמעון בן צבי,גבעתיים
ישי שלמן - י - תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב,ירושלים
לאוניד מסלניקוב - ח
נגה פרידמן - ח - דה שליט,רחובות
עופר בוגוסלבסקי - ט - הגימנסיה העברית "הרצליה",תל אביב

מקום שלישי

אבי ברזובסקי - ט - עירוני ה',תל אביב
אביב תבור - ט - טביב,ראשון לציון
אופק ארצי - י - רמון,הוד השרון
אורי מיקלצקי - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אורי פרנקל - ט - תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב,ירושלים
אורן קורוט - ט - הכפר הירוק,רמת השרון
איתי זילברברג - ט - הנגיד,הרצליה
אלמוג צנזור - ט - הפתוח,חיפה
אמתי לוי - ט - עירוני ה',תל אביב
בן הלל - י - הכפר הירוק,רמת השרון
דניאל ובר - ז - עלומים ע"ש יוני נתניהו
דניאל מזרחי - ט - הכפר הירוק,רמת השרון
זיו רויטמן - ט - חט"ב רשיש,פתח תקווה
יואב לינהרט - י - רמון,הוד השרון
יונתן שולמן - י - עירוני ה',חיפה
יותם עמיר - ט - הנגיד,הרצליה
יעקב ידידיה בן שאול - ט - תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב,ירושלים
יערה שולמן - ט - הנגיד,הרצליה
רון לודמר - י - מקיף ז',אשדוד

ציון לשבח

אדל פטלקו - ט - חט"ב רשיש,פתח תקווה
אור-אל סרוסי - ח - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות
איתן אלבוים - ט - תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב,ירושלים
איתן רוספשה - ט - טביב,ראשון לציון
בני איזנברג - ח - חט"ב רשיש,פתח תקווה
בר ימיני - ט - מקיף א',באר שבע
דביר כץ - ט - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות
דור ניב - ט - דה שליט,רחובות
טל דבי - י - אשל הנשיא,באר שבע
יבגני מישליאקוב - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
יובל אריה - ט - הכפר הירוק,רמת השרון
ינאי אלוני - י - קרית חינוך "דרור",תל מונד
יעל גרמן - ט - אשל הנשיא,באר שבע
ירדן גונן - ח - הנגיד,הרצליה
כרמל טלמון - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
נדב דן תמרי - ז - הלל,רמת גן
נועם שמעי - ט - אשל הנשיא,באר שבע
ניב דור - ט - דה שליט,רחובות
סלע חנני - י - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
עוז למדן - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
עופר דוב רוטנברג - ח - אהל שלמה (וולפסון) באר שבע
רפאל סרוסי - ט - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות

כיתות י"א-י"ב

מקום ראשון

אורי קרייטנר - י"א - עירוני ד',תל אביב
אלמוג ולד - י"א - תיכון אחד העם,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
דרור פריד - י"א - עירוני ד',תל אביב
טומי ויינטראוב - י"ב - איילון,חולון (בנו ארבל)
שבו רגבים - י"ב - רבין,כפר סבא (בנו ארבל)
שחר פרידמן - י"א - דה שליט,רחובות

מקום שני

איתמר הדס - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
אלעד שלמה סייג - י"א - עירוני ד',תל אביב (בנו ארבל)
אמרי שורץ - י"א - אוסטרובסקי,רעננה
גיא לכמן - י"א - הכפר הירוק,רמת השרון
יהל מנור - י"א - ליאו באק,חיפה
יונתן איגלר - י"ב - תיכון אחד העם,פתח תקווה (בנו ארבל)
משה סינקלר - י"ב - הימלפרב,ירושלים
רונאל לקר - י"ב - תיכון הראל,מבשרת ציון

מקום שלישי

גיורא שווידלר - י"ב - דה שליט,רחובות
דור בביוף - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
יאיר יוספי - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
יובל אילני - י"ב - דה שליט,רחובות
נתן פופקו - י"ב - עירוני ד',תל אביב
עברי נגר - י"א - רבין,כפר סבא
תומר פלג - י"א - ליאו באק,חיפה

מקום רביעי

אורי שווירץ - י"ב - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
אליהו בוגצ'וק - י"א - מקיף אמי"ת ה',באר שבע
יובל אנגלרד - י"ב - הישיבה לאומנויות ומדעים בר אילן,תל אביב
יהונתן בנירי - י"ב - בן גוריון,פתח תקוה
יונתן חשפר - י"ב - אשל הנשיא,באר שבע
מאיה קלינשטיין - י"ב - מו"ר,מכבים רעות
ניקול גרוסמן - י"א - תיכון אחד העם,פתח תקווה (בנו ארבל)
תמיר שפירא - י"א - אמי"ת,מודיעין
תמיר שפירא - י"ב - הנדסאים,הרצליה

ציון לשבח

אייל ליטוין - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון
אמיר בוחניק - י"א - התיכון לחינוך סביבתי,שדה בוקר
אמנון טל - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים (בנו ארבל)
גל הורוביץ - י"א - ליאו באק,חיפה
דן צפריר - י"א - אשל הנשיא,באר שבע
דניאל הופרט-גרף - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון
לירז דבורקינד - י"ב - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
עומר רונן - י"ב - מיתר,גני תקווה APIO
עידו גורביץ' - י"א - אורט,קרית מוצקין
רן שיקלר - י"ב - אשל הנשיא,באר שבע


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן