לרשימת התחרויות של האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-31 2020 - 56 זוכים

י

הצטיינות

אלעד כפיר - חקלאי כנות,תימורים
אופק ארצי - רמון,הוד השרון
יעקב פרידמן - דה שליט,רחובות
שי גולדנברג - ליאו באק,חיפה
עילי גיל - צפית,כפר מנחם
אבי פלטניק - שעלי תורה,בית שמש
רון אילון - הכפר הירוק,רמת השרון
אביאל קפצ'יץ - אורט יגאל אלון,יקנעם
נעם מנקר מורג - ליאו באק,חיפה
נעם פיינשטיין - אורט כרמים,כרמיאל
נדב רון - תיכון ע"ש גולדה מאיר,פתח תקווה
טל לאונוב - עתיד תיכון למדעים,לוד
גבריאל דובין - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות
רועי בן יעקב - עמי אסף,בית ברל
זהר רטנר שרף - צפית,כפר מנחם
איתי בר - ליאו באק,חיפה
יואב לינהרט - רמון,הוד השרון
יעלה אורן - עירוני א',תל אביב
עמרי טבריקיאן - ליידי דיוויס,תל אביב
אלון פריידקין - אורט אפרידר רונסון,אשקלון
יאיר אורן - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות
עומר בורשטיין - עירוני ה,תל אביב

י"א

הצטיינות

לירי אבן אור
יובל אורפז - דה שליט,רחובות
עדי אפרתי - רמון,הוד השרון
אמיר בוחניק - התיכון לחינוך סביבתי,שדה בוקר
רעות גולדברג - אמי"ת עירוני ו',חיפה
נעם גולדגרבר - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
נעה גונן
יונתן דגן - ליאו באק,חיפה
עדן דינה הורודי - מאיר שפיה,מאיר שפיה
עדן הינדי - אורט יד לבוביץ',נתניה
דניאל הרשקוביץ - דנציגר,קריית שמונה
אלמוג ולד - תיכון אחד העם,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
ענבר ולד - ט - חט"ב רשיש,פתח תקווה (תוכנית בר אילן)
מעין חדד - פלך,ירושלים
תבור טוביס - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
יוגב מוזס - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
סולימאן מזאריב
גלי מזרחי - ליאו באק,חיפה
נעמי מיכאליק - עגנון,נתניה
שחר מלמד-כץ - מיתרים,מיתר
עמית נווה - רמון,הוד השרון
דניאל סגרה - דה שליט,רחובות
נבו סוננט - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
גילי סטפנסקי - אורט,חולון
אילן סטרוסברג - גימנסיה ריאלית,ראשון לציון
אליה סנה - אלדד,נתניה
חן פרח - עירוני ב' ע"ש יצחק רבין,מודיעין
שון צ'רנייב - דנציגר,קריית שמונה
עשהאל קראוס - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות
עמית רוט - אליאנס,תל אביב
דולב רונן - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
תומר שטרן - מאיר שפיה,מאיר שפיה
אביב שמש - תיכון הראשונים,הרצליה
תמיר שפירא - אמי"ת,מודיעין


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן