לרשימת התחרויות של גיליס

גיליס ה-53 2021 - 99 זוכים

מקום ראשון

יהל מנור - י"ב - ליאו באק,חיפה
אלמוג ולד - י"ב - תיכון אחד העם,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
אור חי בנג'ו - י"ב - אורות יהודה,אפרת

מקום שני

שחר פרידמן - י"ב - דה שליט,רחובות
יותם עמיר - י - תיכון הראשונים,הרצליה

מקום שלישי

אורי פרנקל - י - תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב,ירושלים
יאיר יוספי - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
עומרי זמר - י"א - עירוני א',מודיעין

ציון לשבח

יאיר שהם - י"א - בן גוריון,נס ציונה
תומר פלג - י"ב - ליאו באק,חיפה
אורי קרייטנר - י"ב - עירוני ד',תל אביב
דרור פריד - י"ב - עירוני ד',תל אביב
אמרי שורץ - י"ב - אוסטרובסקי,רעננה
אורי נורדמן - י - אור תורה סטון,נווה שמואל
נגה פרידמן - ט - דה שליט,רחובות
איתן אלבוים - י - תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב,ירושלים
אורי מיקלצקי - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
גיא אוסטפלד - י"א - שמעון בן צבי,גבעתיים
יערה שולמן - י - תיכון הראשונים,הרצליה
דור בביוף - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
צור דולב - י"ב - ישיבת בני עקיבא השומרון
אביב תבור - י - יגאל אלון,ראשון לציון
איתמר ניר - ט - דה שליט,רחובות
רפאל סרוסי - י - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות
ניב פלג - י"ב - מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה
יבגני מישליאקוב - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
עופר בוגוסלבסקי - י - הגימנסיה העברית "הרצליה",תל אביב
יואב לינהרט - י"א - רמון,הוד השרון
עומר בהיר - י - עירוני א',מודיעין
תמיר שפירא - י"ב - אמי"ת,מודיעין
אמיר בוחניק - י"ב - התיכון לחינוך סביבתי,שדה בוקר
יועד יהלם וייס - ט - אהל שם,רמת גן
עברי נגר - י"ב - רבין,כפר סבא
ענבר ולד - י - תיכון אחד העם,פתח תקווה (תוכנית בר אילן)
כפיר סילמן - ט - עירוני ד',תל אביב
אסף יקואל - י - מקיף ג',אשדוד
דניאל זיטנר - ט - צפית,כפר מנחם
איתי זילברברג - י - תיכון הראשונים,הרצליה
אופק ארצי - י - רמון,הוד השרון

אות המאה

עומר חתוכה - י"ב - קלעי,גבעתיים
יותם קפלן - י"א - רמון,הוד השרון
ניקול גרוסמן - י"ב - תיכון אחד העם,פתח תקווה (בנו ארבל)
דניאל מזרחי - י - הכפר הירוק,רמת השרון
יותם שחר - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אורן קורוט - י - הכפר הירוק,רמת השרון
בני גולדשמידט - י"ב - עתיד תיכון למדעים,לוד
גל הורוביץ - י"ב - ליאו באק,חיפה
אבי ברזובסקי - י - עירוני ה',תל אביב
אמתי לוי - י - עירוני ה',חיפה
עומר מרכוס - ט - דה שליט,רחובות
אבנר ספירה - י - ליאו באק,חיפה
גיא לכמן - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון
בן לויט
איציק מילשטיין - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון
אמיר דוד לביא - ט - שמעון בן צבי,גבעתיים
איילון ליפשיץ - י - בן צבי,קריית אונו
ישי שלמן - י"א - תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב,ירושלים
דורון וולך - י - רמון,הוד השרון
עידו רם - י - גוונים,עין שמר
אדל פטלקו - י - תיכון אחד העם,פתח תקווה
יוגב מוזס - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
ארז עמי פייגלין - י"ב - אורות יהודה,אפרת
נדב דן תמרי - ח - הלל,רמת גן
אילן לוין - י"א - גימנסיה ריאלית,ראשון לציון
יונתן שולמן - י"א - עירוני ה',חיפה
זיו מאור - ח - שז"ר,קריית אונו
בני איזנברג - ט - חט"ב רשיש,פתח תקווה
איתן גרינזייד - ח - חט"ב רשיש,פתח תקווה
יונתן דסיאטניק - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
בר גורן - י"ב - ליאו באק,חיפה
נועם זקס - י"א - אורט כרמים,כרמיאל
אלון תנאי - ט - דה שליט,רחובות
דניאל ליפשיץ - ט - שז"ר,קריית אונו
לאל ישראל - י"ב - ליאו באק,חיפה
יניב יאדגר - י - אלון,רמת השרון
דור ניב - י - דה שליט,רחובות
דניאל ובר - ח - שז"ר,קריית אונו
אליה בן סימון - י - אורט,חולון
מתן סומך - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון
עוז למדן - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אלמוג צנזור - י - ליאו באק,חיפה
אורי רונן - י"א - אורט,קרית מוצקין
עומר לוי - י"ב - אורט,עפולה עילית
אורי בנדל - י"א - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
עומר בן-עמי - ח - טבע סביבה וחברה,תל אביב
נועם חגי - י - עירוני ה',תל אביב
עידו בנבנישתי שפילקה - י"א - הכפר הירוק,רמת השרון
יונתן קורמן - י - מוסינזון,הוד השרון
זיו רויטמן - י - תיכון אחד העם,פתח תקווה
איתי אברהם - ח - אורט,שלומי
יואב נוטמן - ו - גרץ,תל אביב
גבריאל שואף - ט - עתיד תיכון למדעים,לוד
עידו מאיר - ח - טבע סביבה וחברה,תל אביב
שון אלמליח - י - מאיר שפיה,מאיר שפיה
נטע אילני - ח - דה שליט,רחובות
תמר פאר - י - תיכון הראשונים,הרצליה
עומר גולן - ט - הראשונים,הוד השרון
יניב גלבר - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
אליהו בוגצ'וק - י"ב - מקיף אמי"ת ה',באר שבע


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן