לרשימת כל התחרויות

רשימת בתי הספר שזכיותיהם מוצגות באתר זה

שבח מופת,תל אביב (336 זכיות)

התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים (231 זכיות)

ליאו באק,חיפה (213 זכיות)

התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים (200 זכיות)

הכפר הירוק,רמת השרון (176 זכיות)

הריאלי העברי,בית בירם,חיפה (139 זכיות)

עירוני ד',תל אביב (139 זכיות)

דה שליט,רחובות (112 זכיות)

בן צבי,קריית אונו (109 זכיות)

אשל הנשיא,באר שבע (93 זכיות)

בית ספר להנדסאים,תל אביב (86 זכיות)

תיכון אחד העם,פתח תקווה (86 זכיות)

גימנסיה ריאלית,ראשון לציון (82 זכיות)

עתיד תיכון למדעים,לוד (81 זכיות)

מקיף ג',אשדוד (79 זכיות)

מקיף אמי"ת ה',באר שבע (75 זכיות)

איילון,חולון (63 זכיות)

מקיף א',באר שבע (59 זכיות)

אוסטרובסקי,רעננה (55 זכיות)

חט"ב רשיש,פתח תקווה (54 זכיות)

קרית חינוך ע"ש דוד בן-גוריון,עמק חפר (54 זכיות)

הריאלי העברי,הדר,חיפה (53 זכיות)

עירוני ה',חיפה (52 זכיות)

מקיף עומר,עומר (50 זכיות)

הנדסאים,הרצליה (49 זכיות)

אורט,קרית ביאליק (46 זכיות)

אהל שם,רמת גן (43 זכיות)

תיכון הראשונים,הרצליה (40 זכיות)

העמק המערבי,יפעת (38 זכיות)

עירוני ב' ע"ש יצחק רבין,מודיעין (34 זכיות)

תמר אריאל (שפירא),נתניה (32 זכיות)

אורט גוטמן,נתניה (32 זכיות)

הימלפרב,ירושלים (29 זכיות)

שז"ר,קריית אונו (29 זכיות)

ליידי דיוויס,תל אביב (28 זכיות)

מקיף ג',באר שבע (28 זכיות)

הנגיד,הרצליה (28 זכיות)

תחכמוני,רחובות (28 זכיות)

עין גנים,פתח תקווה (27 זכיות)

אורט השומרון,בנימינה (27 זכיות)

עירוני ג' ע"ש מוטה גור,מודיעין (27 זכיות)

על יסודי,משגב (26 זכיות)

תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב,ירושלים (26 זכיות)

עמי אסף,בית ברל (26 זכיות)

אורט גבעת רם,ירושלים (26 זכיות)

מקיף ו',באר שבע (25 זכיות)

ויצו,נהלל (24 זכיות)

אורט,קרית מוצקין (23 זכיות)

גלילי,כפר סבא (23 זכיות)

רוגוזין,קריית אתא (23 זכיות)

שרת,נתניה (21 זכיות)

מקיף ח',אשדוד (21 זכיות)

אלון,רמת השרון (20 זכיות)

אמי"ת גוש דן,גבעת שמואל (20 זכיות)

קרית חינוך "דרור",תל מונד (20 זכיות)

מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה (20 זכיות)

אורט כרמים,כרמיאל (20 זכיות)

בליך,רמת גן (19 זכיות)

קציר,חולון (19 זכיות)

כי"ח אליאנס,חיפה (19 זכיות)

עתיד רזיאל (על"ה),הרצליה (19 זכיות)

מקוה ישראל,חולון (18 זכיות)

קרית חינוך "מעיין-שחר",עין החורש (17 זכיות)

עירוני חוגים,חיפה (17 זכיות)

צפית,כפר מנחם (17 זכיות)

מקיף ע"ש יצחק רגר,באר שבע (17 זכיות)

מוסינזון,הוד השרון (16 זכיות)

הגימנסיה העברית "הרצליה",תל אביב (16 זכיות)

אורט יגאל אלון,יקנעם (16 זכיות)

גינסבורג האורן,יבנה (16 זכיות)

השרון,רעננה (16 זכיות)

אורט גרינברג,קריית טבעון (15 זכיות)

קרית החינוך ע"ש א.קציר,רחובות (15 זכיות)

רבין,כפר סבא (15 זכיות)

באר שבע (15 זכיות)

שמעון בן צבי,גבעתיים (15 זכיות)

עירוני א',תל אביב (15 זכיות)

עי"ס אלקאסמי,באקה אל-גרביה (13 זכיות)

מו"ר,מכבים רעות (13 זכיות)

תלמה ילין,גבעתיים (13 זכיות)

רבין,תל מונד (13 זכיות)

המרכז להעשרה מדעית אורט בראודה,כרמיאל (13 זכיות)

תיכון הראל,מבשרת ציון (13 זכיות)

מקיף ז',אשדוד (12 זכיות)

הדרים,הוד השרון (12 זכיות)

הרטמן,ירושלים (12 זכיות)

הלל,רמת גן (12 זכיות)

בן גוריון,נס ציונה (12 זכיות)

שז"ר,אשדוד (12 זכיות)

אורט מעלות,מעלות (11 זכיות)

תל אביב (11 זכיות)

אורט פסגות,כרמיאל (11 זכיות)

משותף חוף הכרמל,מעגן מיכאל (11 זכיות)

ישיבת כפר גנים,פתח תקווה (11 זכיות)

ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות (11 זכיות)

אליאנס,תל אביב (11 זכיות)

יסודי ינוח ב',יאנוח (10 זכיות)

מדרשיית הגליל,מגדל העמק (10 זכיות)

עמל ב',פתח תקווה (10 זכיות)

ישיבה תיכונית שעלבים,שעלבים (10 זכיות)

הישיבה לאומנויות ומדעים בר אילן,תל אביב (9 זכיות)

תדהר,יקנעם עילית (9 זכיות)

נטעים,רמת גן (9 זכיות)

אורט,רחובות (9 זכיות)

תיכון חדרה (9 זכיות)

תיכון קריית שרת,חולון (9 זכיות)

ראשון לציון (9 זכיות)

הרב תחומי הולץ חיל האוויר (9 זכיות)

דוד ילין,חיפה (9 זכיות)

רוטברג,רמת השרון (9 זכיות)

בסמ"ת,חיפה (9 זכיות)

עתידים,הוד השרון (8 זכיות)

טשרניחובסקי,נתניה (8 זכיות)

חיפה (8 זכיות)

מקיף ג' ה"עמית",ראשון לציון (8 זכיות)

שרת,כפר סבא (8 זכיות)

חוות הנוער הציוני,ירושלים (8 זכיות)

עירוני ג',חיפה (8 זכיות)

תיכון המושבה,זכרון יעקב (8 זכיות)

התיכון ע"ש מיי בויאר,ירושלים (8 זכיות)

יחדיו,באר שבע (8 זכיות)

רמון,הוד השרון (8 זכיות)

הרצוג,כפר סבא (8 זכיות)

חט"ב היובל,מבשרת ציון (7 זכיות)

דנציגר,קריית שמונה (7 זכיות)

הס,חולון (7 זכיות)

ישיבת בני עקיבא "יבנה",חיפה (7 זכיות)

בן גוריון,פתח תקוה (7 זכיות)

עירוני א',מודיעין (7 זכיות)

אבו סלים סלמאן אלשיך,אבו סנאן (7 זכיות)

תיכון אזורי,באר טוביה (7 זכיות)

אורט יד לבוביץ',נתניה (7 זכיות)

אורט יגאל אלון,נצרת עילית (7 זכיות)

כרמל זבולון,יגור (7 זכיות)

אמי"ת,מודיעין (7 זכיות)

דימונה (7 זכיות)

גרץ,תל אביב (7 זכיות)

יסודי מזרח טייבה,טייבה (7 זכיות)

עירוני א',באר שבע (7 זכיות)

רמת השרון (7 זכיות)

ישיבת בני עקיבא,נחלים (6 זכיות)

פלך,ירושלים (6 זכיות)

הפתוח,חיפה (6 זכיות)

תיכון בפטיסטי,נצרת (6 זכיות)

להבים,להבים (6 זכיות)

בכור לוי,רחובות (6 זכיות)

נופים,חיפה (6 זכיות)

הוברמן,פתח תקווה (6 זכיות)

מאיר שפיה,מאיר שפיה (6 זכיות)

צפרירים,חדרה (6 זכיות)

חייל (5 זכיות)

רוקח,תל אביב - יפו (5 זכיות)

אמירים,כפר ורדים (5 זכיות)

אפרתה,ירושלים (5 זכיות)

מרכז המחוננים טמרה,טמרה (5 זכיות)

תיכון מכבים-רעות (5 זכיות)

סנט ג'וזף אקליריקי אלמוטראן,נצרת (5 זכיות)

יסודי ינוח ב,כפר ינוח (5 זכיות)

מקיף א',אשדוד (5 זכיות)

נופי הבשור (5 זכיות)

בית ספר דמוקרטי ע"ש יעקב חזן,כפר סבא (5 זכיות)

מקיף אלבטוף,עראבה (5 זכיות)

התיכון לחינוך סביבתי,שדה בוקר (5 זכיות)

רביבים,ראשון לציון (5 זכיות)

ישיבת הדרום,רחובות (4 זכיות)

ישיבת השומרון (4 זכיות)

אורט נעמי שמר,גן יבנה (4 זכיות)

יצחק שמיר,פתח תקווה (4 זכיות)

חטיבת אמי"ת בלבב שלם,ירוחם (4 זכיות)

תיכון מכבים רעות (4 זכיות)

יסודי ינוח ב,יאנוח-ג'ת (4 זכיות)

רבין,קרית מוצקין (4 זכיות)

הוד השרון (4 זכיות)

מכבים-רעות (4 זכיות)

אורט הורוביץ,כרמיאל (4 זכיות)

רעננה (4 זכיות)

מקיף ח',באר שבע (4 זכיות)

מקיף י"א,אשדוד (4 זכיות)

מיתרים,מיתר (4 זכיות)

גבעת שמואל (4 זכיות)

אורט מולדה מולה,באר שבע (4 זכיות)

עמל,טייבה (4 זכיות)

רוגוזין חטיבה ב',קריית אתא (4 זכיות)

יד גיורא,הרצליה (4 זכיות)

ישיבה תיכונית נתיב מאיר,ירושלים (4 זכיות)

מקיף ז',באר שבע (4 זכיות)

ירושלים (4 זכיות)

מקיף י' (ראשל"צ) (4 זכיות)

אלדד,נתניה (4 זכיות)

דליות,יקנעם עילית (4 זכיות)

גינסבורג האלון,יבנה (4 זכיות)

ישיבת בני עקיבא,גבעת שמואל (4 זכיות)

אורט אפרידר רונסון,אשקלון (4 זכיות)

מקיף אורט סאג'ור,כפר סאג'ור (4 זכיות)

דורות,ראשון לציון (4 זכיות)

אהבת ציון,תל אביב - יפו (4 זכיות)

ישיבת אמי"ת נחשון (4 זכיות)

כצנלסון,כפר סבא (4 זכיות)

ינוח ב,ינוח (4 זכיות)

אולפנת טליה,ירושלים (4 זכיות)

עומר (4 זכיות)

אמי"ת המר,רחובות (3 זכיות)

גימנסית גן נחום,ראשון לציון (3 זכיות)

ישיבת בני עקיבא אהל שלמה,באר שבע (3 זכיות)

אילן רמון,כוכב יאיר (3 זכיות)

אופירה נבון,כפר סבא (3 זכיות)

אורט ליבוביץ,נתניה (3 זכיות)

בי"ס שקד,שדה אליהו (3 זכיות)

בית-אל בית-אל בנים (3 זכיות)

ג'וליס א',ג'וליס (3 זכיות)

אגיאל,טייבה (3 זכיות)

אלח'וארזמי,באקה אלגרביה (3 זכיות)

א.ד גורדון,חולון (3 זכיות)

הירוק,הוד השרון (3 זכיות)

גופנה,נווה צוף (3 זכיות)

מקיף י',ראשון לציון (3 זכיות)

רמת מודיעים,חשמונאים (3 זכיות)

אלמג'ד,טייבה (3 זכיות)

תיכון חדש, הרצליה (3 זכיות)

ירוחם (3 זכיות)

אורט,חולון (3 זכיות)

מקיף ד',אשדוד (3 זכיות)

מקיף עמק חרוד (3 זכיות)

יקנעם הדסים (3 זכיות)

אילן רמון,נתניה (3 זכיות)

אלעומרייה,טירה (3 זכיות)

יסודי ג,אעבלין (3 זכיות)

מיתר (3 זכיות)

ישיבת בני עקיבא לפיד,מודיעין (3 זכיות)

עיר ימים,נתניה (3 זכיות)

אורט מגדים,כרמיאל (3 זכיות)

בית ספר יגאל אלון, ראשון לציון (3 זכיות)

תיכון "אלון", רמת השרון, אמ"ת רננים, רעננה (3 זכיות)

אורט,עכו (3 זכיות)

רמת חן,רמת גן (3 זכיות)

תיכון ליאו-בק, ביה"ס הריאלי, חיפה (3 זכיות)

הרצליה (3 זכיות)

חולון (3 זכיות)

תיכון הגליל,נצרת (3 זכיות)

מבואות עירון,קיבוץ עין שמר (3 זכיות)

נווה שלום,באר שבע (3 זכיות)

תיכון עתיד "אלאהלייה",אום אל פחם (3 זכיות)

אמי"ת עירוני ו',חיפה (3 זכיות)

שירת הים,אשדוד (3 זכיות)

רמלה (3 זכיות)

טכני חיל אויר,באר שבע (3 זכיות)

עומרים,עומר (3 זכיות)

ישיבה תיכונית חורב ירושלים (3 זכיות)

שקמה,יד מרדכי (3 זכיות)

מקיף דתי ע"ש קנדי,עכו (3 זכיות)

תיכון עתיד אלאהליה, אום אל פחם (3 זכיות)

צה"ל (3 זכיות)

מטרו וסט,רעננה (3 זכיות)

אחד העם,חדרה (2 זכיות)

איתן,ירושלים (2 זכיות)

פעמונים,רעננה (2 זכיות)

אלמנארה,כסרא-סמיע (2 זכיות)

אחווה,כסרא-סמיע (2 זכיות)

יוחנני,הרצליה (2 זכיות)

מורשה בנות,פתח תקוה (2 זכיות)

יסודי נופים,חיפה (2 זכיות)

קשת,אשדוד (2 זכיות)

דרכי יהודה,מודיעין (2 זכיות)

עמי אסף,דימונה (2 זכיות)

הדר,רמת השרון (2 זכיות)

הרצוג,באר שבע (2 זכיות)

חיים חפר,נתניה (2 זכיות)

תיכון חדרה,חדרה (2 זכיות)

רעים,אשדוד (2 זכיות)

מורשה בנים,פתח תקוה (2 זכיות)

גבים,באר שבע (2 זכיות)

מקיף ע"ש אריה מאיר,קרית גת (2 זכיות)

יגאל אלון,ראשון לציון (2 זכיות)

מנחם בגין,נתניה (2 זכיות)

ממד יקיר,יקיר (2 זכיות)

בית ספר אזורי מקיף ע"ש י.ח. ברנר (2 זכיות)

תלי בית וגן,ירושלים (2 זכיות)

ממד אבן שהם,נהריה (2 זכיות)

דרכי יהודה,מודיעין-מכבים-רעות (2 זכיות)

מורשת,מורשת (2 זכיות)

תיכון אזורי ברנר, גבעת ברנר (2 זכיות)

אולפנת אמונה, בני ברק (2 זכיות)

זיו ומרקס,ירושלים (2 זכיות)

אדגורדון,חולון (2 זכיות)

הדסים,יקנעם עילית (2 זכיות)

נועם נריה,לוד (2 זכיות)

יצחק שמיר,חולון (2 זכיות)

אביחי,נתניה (2 זכיות)

עומרים,עין השופט (2 זכיות)

חטע ביר הדאג,ביר הדאג' (2 זכיות)

בית חינוך דרך רוח חיפה (2 זכיות)

אלאחוה,אום אל-פחם (2 זכיות)

מנחם בגין,דימונה (2 זכיות)

חטב אלמג'ד- טייבה,טייבה (2 זכיות)

מרכז למחוננים טמרה,טמרה (2 זכיות)

יסודי ואדי אלעין,סח'נין (2 זכיות)

ביה"ס העל-יסודי "מעלה שחרות",יטבתה (2 זכיות)

נתניה (2 זכיות)

מקיף יהוד (2 זכיות)

אלנהדה כפר קרע (2 זכיות)

עמותה לקידום החינוך המדעי ליישובי אצבע הגליל - מיג"ל (2 זכיות)

ברנקו וייס (2 זכיות)

רופין (2 זכיות)

הדסים (2 זכיות)

מכבים רעות (2 זכיות)

מנור כברי (2 זכיות)

"יגאל-אלון", ראשון לציון (2 זכיות)

אולפנת צביה,מעלות (2 זכיות)

אולפנת עפרה,עפרה (2 זכיות)

מבואות הנגב, קיבוץ שובל, אורט הנרי רונסון, אשקלון (2 זכיות)

רבין,מזכרת בתיה (2 זכיות)

יגאל אלון, ראשון לציון (2 זכיות)

הגימנסיה העברית, תיכון הרטמן, ירושלים (2 זכיות)

אבני החושן ראשון-לציון (2 זכיות)

מקיף ע"ש רבין קרית-ים (2 זכיות)

תיכון כאבול (2 זכיות)

תיכון בן-גוריון מדרשת רופין (2 זכיות)

בר-לב,כפר סבא (2 זכיות)

חטב אלסלאם טייבה חטב (2 זכיות)

מקיף ט',אשדוד (2 זכיות)

מקיף ה',אשדוד (2 זכיות)

תיכון נשר (2 זכיות)

הרצליה. (2 זכיות)

חטיבת ארזים נווה סביון, אור יהודה (2 זכיות)

מקיף פרדיס (2 זכיות)

יבנה. (2 זכיות)

חיפה. (2 זכיות)

כפר-סבא. (2 זכיות)

ירושלים. (2 זכיות)

אולפנת חורב,ירושלים (2 זכיות)

עמל,נהריה (2 זכיות)

אופקים דוד בן גוריון (2 זכיות)

אלזהרא,טייבה (2 זכיות)

איש שלום,כפר יונה (2 זכיות)

באר שבע יחדיו (2 זכיות)

ירוחם קול יעקב (2 זכיות)

עירוני א',חיפה (2 זכיות)

הוד השרון הירוק (2 זכיות)

ניצנים,תל אביב (2 זכיות)

רבין,אילת (2 זכיות)

גולדווטר,אילת (2 זכיות)

גולדה מאיר,נס ציונה (2 זכיות)

חט"ב ינוח ג'ת,כפר ינוח (2 זכיות)

תיכון מקיף אורט-אלסייד,אלסייד-נגב (2 זכיות)

חטב ב,טירה משולש (2 זכיות)

אורט ביר הדאג',ביר הדאג' (2 זכיות)

יוקנעם (2 זכיות)

ויצו הדסים-נתניה (2 זכיות)

גולדה,פתח תקווה (2 זכיות)

אמי"ת המר, רחובות (2 זכיות)

ברנר,גבעת ברנר (2 זכיות)

מבואות הנגב,שובל (2 זכיות)

מקיף עמק חרוד דאר גלבוע (2 זכיות)

רבין,קריית ים (2 זכיות)

ישיבת ירושלים לצעירים (2 זכיות)

תיכון ויצ"ו הדסים, נתניה (2 זכיות)

צור יגאל (2 זכיות)

אופקים (2 זכיות)

יקנעם (2 זכיות)

בית אל (2 זכיות)

תיכון טייבה (2 זכיות)

יקיר (2 זכיות)

בית אקשטיין יד רמב"ם,יד רמב"ם (2 זכיות)

הדסים,יקנעם (2 זכיות)

יגאל אלון,גבעתיים (2 זכיות)

אור,כפר האורנים (2 זכיות)

מודיעין (2 זכיות)

גני תקווה (2 זכיות)

תל"י בית חינוך, ירושלים (2 זכיות)

אלון,כפר סבא (2 זכיות)

קלעי,גבעתיים (2 זכיות)

אמית חיפה בנים (2 זכיות)

רתמים,אשדוד (2 זכיות)

אולפנת בני עקיבא,חן במדבר,באר שבע (2 זכיות)

גבעתיים (2 זכיות)

תיכון חדש,תל אביב (2 זכיות)

קרית אונו (2 זכיות)

בי"ס רימון, רעננה (2 זכיות)

עירוני י תל אביב (2 זכיות)

בן גוריון,באר שבע (2 זכיות)

חקלאי,פרדס חנה (2 זכיות)

ישיבת השומרון, קרני שומרון (2 זכיות)

כפר סבא (2 זכיות)

הגימנסיה ירושלים (2 זכיות)

ברנר,פתח תקווה (2 זכיות)

טביב,ראשון לציון (2 זכיות)

זינמן,דימונה (2 זכיות)

בי"ס אורתודוקסי,חיפה (2 זכיות)

בגין,ראש העין (2 זכיות)

אורט עירוני ד',מודיעין (2 זכיות)

עירוני ה' תל אביב (2 זכיות)

התיכוני המקצועי שליד הטכניון (2 זכיות)

מרחבים,גילת (2 זכיות)

ביה"ס ערערה (1 זכיות)

מקיף קלנסוואה,קלנסוואה (1 זכיות)

אוריין באר-שבע (1 זכיות)

צומת "מאיר" (1 זכיות)

תיכונט,תל אביב (1 זכיות)

ישיבת אמי"ת,באר שבע (1 זכיות)

שובו,ירושלים (1 זכיות)

היל"ה (1 זכיות)

חט"ב אלסאלם טייבה (1 זכיות)

נווה יונתן,רמלה (1 זכיות)

טרה סנטה נצרת (1 זכיות)

בית ספר רב תחומי אלנג'אח - רהט (1 זכיות)

הדרים,באר יעקב (1 זכיות)

מקיף שלאון, קרית גת (1 זכיות)

נוה שמואל,ירושלים (1 זכיות)

עמל - ביה"ס הרב תחומי למדעים ואומניות ע"ש יצחק רבין, חט"ב אלון, נהריה (1 זכיות)

אלישיב ישיבה תיכונית (1 זכיות)

בית ספר תיכון טכנולוגי נעמ"ת, נצרת (1 זכיות)

אורט טכניקום גבעתיים (1 זכיות)

רמות חפר (1 זכיות)

אפלמן,דימונה (1 זכיות)

תיכון מקיף היובל, הרצליה (1 זכיות)

ביה"ס מקיף א' (1 זכיות)

עמל, הרב תחומי למדעים ואומניות, חדרה (1 זכיות)

תיכון אורתודוקסי רמלה (1 זכיות)

אורט אחווה גלבוע (1 זכיות)

בגין,צפת (1 זכיות)

תיכון 'מור' מטרו-ווסט רעננה (1 זכיות)

מקיף כפר סילבר ד.נ.חוף אשקלון (1 זכיות)

עירוני דתי יבנה חולון (1 זכיות)

רבין קרית ים (1 זכיות)

תיכון יפיע כפר יפיע (1 זכיות)

בי"ס מקיף למדעים ולאומנויות חדרה (1 זכיות)

נתניה תורני ואולפנית בר אילן (1 זכיות)

חטיבת זאב,הרצליה (1 זכיות)

מקיף כפר סילבר (1 זכיות)

תורני ואולפנית בר אילן (1 זכיות)

כפר נוער ניר העמק עפולה (1 זכיות)

בי"ס נזירות נצרת,חיפה (1 זכיות)

מר אליאס (כיתת ביוטכנולוגיה) אעבלין (1 זכיות)

עינות ירדן קיבוץ עמיר, ד.נ.ג.ע. (1 זכיות)

עמל, עמק חרוד (1 זכיות)

אולפנת הראל,נהריה (1 זכיות)

תיכון אבן-סינא (1 זכיות)

מרכז אכפ״ת-פרויקט הילה (1 זכיות)

אולפנת סגולה,קריית מוצקין (1 זכיות)

אולפנת הראה,רמת גן (1 זכיות)

קרית חינוך ע"ש בן גוריון,עמק חפר (1 זכיות)

נווה מנחם,באר שבע (1 זכיות)

מקיף ז (1 זכיות)

תיכון רמון הוד השרון (1 זכיות)

תיכון עירוני ה',חיפה (1 זכיות)

אורט גבעת רם (1 זכיות)

חט"ב מיכה רייסר,ראשון לציון (1 זכיות)

חמד"ע מרכז לחינוך מדעי תל אביב (1 זכיות)

מקיף י,ראשון לציון (1 זכיות)

ש"י עגנון נתניה (1 זכיות)

המקיף אורט ע"ש יגאל אלון (1 זכיות)

ביה"ס גת המשולש גת המשולש (1 זכיות)

תיכון אזורי ע"ש י.ח. ברנר,גבעת ברנר (1 זכיות)

אשל הנשיא,להבים (1 זכיות)

מקיף חקלאי כדורי (1 זכיות)

גולדה מאיר,פתח תקווה (1 זכיות)

מקיף,עמק חרוד (1 זכיות)

תיכון חדרה חדרה (1 זכיות)

ישיבה תיכונית חורב (1 זכיות)

גת המשולש,גת המשולש (1 זכיות)

ישיבת חורב,ירושלים (1 זכיות)

חט"ב אלסלאם, טייבה (1 זכיות)

כפר הנוער הדסים (1 זכיות)

עמק החולה, קיבוץ איילת השחר (1 זכיות)

בסמ"ת טכניון (1 זכיות)

רמות, חולון (1 זכיות)

רבין, קרית-ים (1 זכיות)

מעלה הבשור, קיבוץ מגן (1 זכיות)

קרני שומרון (1 זכיות)

צייטלין, תל-אביב (1 זכיות)

אולפנה סגולה, קריית מוצקין (1 זכיות)

תיכון חדש הרצליה (1 זכיות)

מקיף גוונים, מרכז אזורי מנשה (1 זכיות)

מקיף "גוונים", מרכז איזורי מנשה (1 זכיות)

כרמיאל (1 זכיות)

אורט גבעת-רם, ירושלים (1 זכיות)

תיכון קרית-שרת, חולון (1 זכיות)

אמי"ת, חיפה (1 זכיות)

בית חינוך "גאון הירדן", נוה איתן (1 זכיות)

מושב הבונים (1 זכיות)

אורט עפולה (1 זכיות)

ישיבת בני-עקיבא, נתניה (1 זכיות)

אבני-החושן, ראשון-לציון (1 זכיות)

תיכון למדעים, טירה (1 זכיות)

בי"ס ענות ירדן קיבוץ להבות הבשן (1 זכיות)

שז"ר בת-ים (1 זכיות)

מקיף אזורי גבעת ברנר (1 זכיות)

איטלקי,חיפה (1 זכיות)

אוסטרובסקי אורנית (1 זכיות)

ישיבת "שעלי תורה" בית שמש (1 זכיות)

מקיף ז' רביבים (1 זכיות)

תיכון חדש תל-אביב (1 זכיות)

כפר קרע (1 זכיות)

ישיבת שדה יעקב (1 זכיות)

תיכון מקיף שאגור מגד אל כרום (1 זכיות)

ישיבת. מרכז גוטניק (1 זכיות)

תיכון אב"י (1 זכיות)

כוכב יאיר (1 זכיות)

ישיבה תיכונית קרית הרצוג בני ברק (1 זכיות)

בית הספר האמריקאי,אבן-יהודה (1 זכיות)

תיכון חדש ת"א (1 זכיות)

מקיף ויצו הדסים (1 זכיות)

אורט חולון (1 זכיות)

זיו-מרקוס ירושלים (1 זכיות)

מקיף למדעים ואומנויות, חדרה (1 זכיות)

מדעים ואמנויות, נהריה (1 זכיות)

תיכון כאבול, כאבול (1 זכיות)

מאולפנת אורות מודיעין (1 זכיות)

קריית החינוך השש שנתית ע"ש גולדה מאיר, נס ציונה (1 זכיות)

הרב תחומי -עירוני שחקים, נהריה (1 זכיות)

בת ים (1 זכיות)

קבוצת יבנה (1 זכיות)

מקיף בית גן חטב המנוח גאלב (1 זכיות)

חט"ב אלסלם (1 זכיות)

מקיף שש שנתי, בית ג'ן (1 זכיות)

אזורי גליל מערבי (1 זכיות)

חט"ב אבן סינא כפר קרע (1 זכיות)

מחוננים הוד השרון (1 זכיות)

עירוני דתי יבנה חולון חט"ב (1 זכיות)

מקיף ז' (1 זכיות)

אורט רמת יוסף בת ים חט"ב (1 זכיות)

פלך ע"ש רות קורמן, קרית עקרון (1 זכיות)

ישיבת בנ"ע שדה יעקב (1 זכיות)

חט"ב אלסלאם טייבה (1 זכיות)

אורט שפירא כפר סבא (1 זכיות)

אלנהדה אל אהלייה עתיד (1 זכיות)

אבן-יהודה. (1 זכיות)

גבולות. (1 זכיות)

רמת-גן. (1 זכיות)

תיכון נשר (1 זכיות)

ישיבת בני עקיבא,נתניה (1 זכיות)

מעלה הבשור (1 זכיות)

אורט ליבוביץ, נתניה (1 זכיות)

על"ה, רעננה (1 זכיות)

מכבים-רעות (1 זכיות)

בית-אל. (1 זכיות)

קיבוץ גבולות (1 זכיות)

מעלה אדומים (1 זכיות)

אורט-שפירא כפר-סבא (1 זכיות)

מנור,כברי (1 זכיות)

יפו (1 זכיות)

מקיף-העמקים מזרע (1 זכיות)

רחובות (1 זכיות)

פתח-תקווה. (1 זכיות)

מכללת אורט ירושלים (1 זכיות)

חט"ב אלסלאם טייבה- המשולש (1 זכיות)

חמדע,ת"א (1 זכיות)

תיכון דתי "המתמיד",קריית שמונה (1 זכיות)

בן גוריון, חיפה (1 זכיות)

בית ספר אומנויות,אשקלון (1 זכיות)

תיכון ע"ש גולדה מאיר,פתח תקווה (1 זכיות)

מקיף עש ז'בוטינסקי,באר יעקב (1 זכיות)

האקדמיה למחול ולמוסיקה,ירושלים (1 זכיות)

אולפנת אורות מודיעין,מודיעין (1 זכיות)

ברנקו וייס,בית שמש (1 זכיות)

מקיף עיינות הירדן,קיבוץ עמיר (1 זכיות)

בית הספר התיכון מנור-כברי,קיבוץ כברי (1 זכיות)

תיכון יחד מודיעין,מודיעין (1 זכיות)

בית חינוך גליל מערבי,נהריה (1 זכיות)

אולפנת בני עקיבא צפירה בית דגן (1 זכיות)

ישיבת אמי"ת נחשון מטה יהודה (1 זכיות)

בית הספר האורתודוקסי רמלה (1 זכיות)

מנור-כביר,כברי (1 זכיות)

הר וגיא,דפנה (1 זכיות)

האקדמיה למוסיקה,ירושלים (1 זכיות)

ש.י עגנון,נתניה (1 זכיות)

התיכון הישראלי למדעים ואומנויות ירושלים (1 זכיות)

מקיף שיטים,ספיר (1 זכיות)

כפר גלים,חיפה (1 זכיות)

תיכון שקד בטבעון (1 זכיות)

בית הספר אלנהדה אל-אהליה עתיד כפר קרע (1 זכיות)

תיכון מקיף ברנקו וייס ע"ש אנה פרנק בקיבוץ סאסא (1 זכיות)

תיכון ”אלאהליה“ עתיד אום אל פחם (1 זכיות)

בית ספר אזורי מקיף על שם י.ח. ברנר גבעת ברנר (1 זכיות)

בית הספר הדמוקרטי חדרה (1 זכיות)

הר וגיא (1 זכיות)

ליהמן,דימונה (1 זכיות)

בית ספר גלים חוף הכרמל,כפר גלים (1 זכיות)

תיכון שוהם (1 זכיות)

בית הספר ”נופי הבשור“ המועצה האזורית אשכול (1 זכיות)

מקיף ב',מג'אר (1 זכיות)

אור תורה סטון,ירושלים (1 זכיות)

תיכון דרך אבות,אפרת (1 זכיות)

תיכון אל אהליה עתיד,כפר קרע (1 זכיות)

אולפנית בני עקיבא ישורון,פתח תקווה (1 זכיות)

אולפנת בני עקיבא אורות,מודיעין (1 זכיות)

ביה”ס הדמוקרטי ע”ש נדב במרחב מודיעין (1 זכיות)

ביה”ס העל-יסודי שק”ד דרכא בשדה אליהו (1 זכיות)

אולפנת גולן,קצרין (1 זכיות)

תיכון חדש ע"ש יצחק רבין תל אביב (1 זכיות)

תיכון ברנקו וייס על שם אנה פראנק סאסא (1 זכיות)

ניצנים,תל-אביב (1 זכיות)

בית ספר "קרוב",צפרירים (1 זכיות)

אימפולס,באר שבע (1 זכיות)

שמעוני,גבעתיים (1 זכיות)

ממד איזורי מורשת,מורשת (1 זכיות)

גופנה,עטרת (1 זכיות)

משואה,קרני שומרון (1 זכיות)

שחף,מזור (1 זכיות)

אח"י תקוע,תקוע (1 זכיות)

שבטי ישראל,מודיעין (1 זכיות)

ממ"ד ברכה,ברכה (1 זכיות)

שובו,נתניה (1 זכיות)

סביונים,סביון (1 זכיות)

רעים,שמשית (1 זכיות)

שחף, שוהם,שוהם (1 זכיות)

גוונים - אורנית,אורנית (1 זכיות)

ממ"ד אריאל רעננה,רעננה (1 זכיות)

יהודה הלוי,ירושליים (1 זכיות)

בר לב,פתח תקווה (1 זכיות)

יובלי הבשור,מרכז צוחר (1 זכיות)

גוונים,אורנית (1 זכיות)

בית ספר ״בגין״,נתניה (1 זכיות)

אריאל,מודיעין (1 זכיות)

גרץ,הרצליה (1 זכיות)

הדרור תל"י מבשרת ציון,מבשרת ציון (1 זכיות)

הדרור תל"י,מבשרת ציון (1 זכיות)

בית חינוך אופק עברון (1 זכיות)

אולפנת עפרה עפרה (1 זכיות)

קרית החינוך ע"ש חיים בר-לב מקיף ח' ראשון לציון (1 זכיות)

תיכון מנור-כברי קיבוץ כברי (1 זכיות)

קרית חינוך ע"ש רבין מזכרת בתיה (1 זכיות)

צין,מדרשת בן גוריון (1 זכיות)

ממד הרובע,ירושלים (1 זכיות)

א.ד. גורדון,תל אביב (1 זכיות)

אבני החושן,מודיעין (1 זכיות)

מגן,תל אביב (1 זכיות)

חוט השני,מודיעין (1 זכיות)

בית הספר לטבע סביבה וחברה,תל אביב (1 זכיות)

אורט אבין,רמת גן (1 זכיות)

אלון,גבעתיים (1 זכיות)

כצנלסון,גבעתיים (1 זכיות)

מית"ר,גני תקווה (1 זכיות)

אולפנת נווה חנה (1 זכיות)

תיכון עודד,קדימה צורן (1 זכיות)

שש שנתי,פקיעין (1 זכיות)

בי"ס איטלקי חיפה (1 זכיות)

מבואות הנגב (1 זכיות)

עמל נופרים,טבריה (1 זכיות)

טרה סנטה,רמלה (1 זכיות)

אורט רוגוזין,מגדל העמק (1 זכיות)

מקיף י"א ראשונים,ראשון לציון (1 זכיות)

בית ספר מקיף שש שנתי,פקיעין (1 זכיות)

עינות ירדן, ראש פינה (1 זכיות)

הרב תחומי שחקים, נהריה (1 זכיות)

יהלו"ם שהם (1 זכיות)

הר טוב,צרעה (1 זכיות)

מקיף כללי ע"ש גוטווירט,שדרות (1 זכיות)

אום אל פחם (1 זכיות)

מקיף זיו,ירושלים (1 זכיות)

תיכון אלכוארזמי,טמרה (1 זכיות)

מקיף קלנסווה (1 זכיות)

מקיף ה' דרכא אשקלון (1 זכיות)

בית ירח (1 זכיות)

מדעים ואומנויות,נהריה (1 זכיות)

מבואות הנגב,קיבוץ שובל (1 זכיות)

ניסויי תפן,כפר ורדים (1 זכיות)

שש שנתי ע"ש יצחק איש שלום,כפר יונה (1 זכיות)

עיינות ירדן,עמיר (1 זכיות)

תיכון ע"ש גולדה מאיר,נס ציונה (1 זכיות)

בי"ס הר וגיא קיבוץ הגושרים (1 זכיות)

עינות ירדן,קיבוץ עמיר (1 זכיות)

תיכון מרחבים (1 זכיות)

תלי בית חינוך ירושלים (1 זכיות)

מקיף ט',ראשון לציון (1 זכיות)

התיכון הרב תחומי ע"ש ליהמן,דימונה (1 זכיות)

מכללת מאר אליאס,אעבלין (1 זכיות)

חמד"ע סינגלובסקי (1 זכיות)

ניסויי,תפן (1 זכיות)

הפתוח הדמוקרטי,יפו (1 זכיות)

עירוני ב' ע"ש יצחק רבין (1 זכיות)

הרב תחומי ע"ש ליהמן,דימונה (1 זכיות)

אורט טבעון (1 זכיות)

חמד"ע תיכון חדש (1 זכיות)

אולפנת שלהבת (1 זכיות)

שחקים,נהריה (1 זכיות)

רוגוזין,מגדל העמק (1 זכיות)

ביה"ס האזורי גבעת ברנר (1 זכיות)

מקיף נשר (1 זכיות)

מקיף שייח' דנון,שייח' דנון (1 זכיות)

מקיף עירוני ח' מראשון בראשון לציון (1 זכיות)

תיכון מכבים רעות (1 זכיות)

אורט רוגוזין מגדל העמק (1 זכיות)

אולפנת השומרון,אלקנה (1 זכיות)

אורט אמונה טבריה (1 זכיות)

אורט טבריה (1 זכיות)

תיכון ראמה בכפר ראמה (1 זכיות)

תיכון ע"ש ברנר בגבעת ברנר (1 זכיות)

תיכון אורתודוקסי ערבי, חיפה (1 זכיות)

חורב, ירושלים (1 זכיות)

קריית אתא (1 זכיות)

תיכון חקלאי ימה (1 זכיות)

ביה"ס החדש, קרית גת (1 זכיות)

ויצו חיפה (1 זכיות)

אורט סינגלובסקי,תל אביב (1 זכיות)

אולפנת בהר"ן ליד גדרה (1 זכיות)

ביה"ס במכבים רעות (1 זכיות)

אולפנית אורט-אמונה,טבריה (1 זכיות)

בי"ס אזורי ע"ש י.ח.ברנר,גבעת ברנר (1 זכיות)

בני עקיבא,חשמונאים (1 זכיות)

תיכון אלכוארזמי, טמרה (1 זכיות)

אולפנת בנ"ע אורות מודיעין, מודיעין (1 זכיות)

מקיף ע"ש אריה מאיר קרית גת (1 זכיות)

אורט עפולה,עפולה (1 זכיות)

תיכון,קבוצת יבנה (1 זכיות)

גבעת ברנר (1 זכיות)

מקיף נשר,נשר (1 זכיות)

האקדמיה למוסיקה ומחול,ירושלים (1 זכיות)

קרית חינוך מעין שחר עין החורש (1 זכיות)

תיכון מקיף בית ג'אן (1 זכיות)

תיכון פלך ק.עקרון (1 זכיות)

תיכון אזורי מקיף ע"ש י.ח.ברנר,גבעת ברנר (1 זכיות)

תיכון עמל נהריה (1 זכיות)

ישיבה תיכונית"אורט"טבריה (1 זכיות)

תיכון אזורי רמלה-לוד,לוד (1 זכיות)

תיכון אלכ'וארזמי תמרה (1 זכיות)

תיכון עירוני ט, תל אביב (1 זכיות)

תיכון ע"ש ח.י.הרצוג כ"ס (1 זכיות)

צייטלין ת"א (1 זכיות)

מקיף י' ראשון לציון (1 זכיות)

יוספטל,אזור (1 זכיות)

נאות לון,באר שבע (1 זכיות)

גבריאלי,דימונה (1 זכיות)

צמח לאמנויות,אשדוד (1 זכיות)

ניצני המדע רחובות,רחובות (1 זכיות)

ישיבת נתיב מאיר ירושלים (1 זכיות)

אורט בראודה, כרמיאל (1 זכיות)

אחדות,אשדוד (1 זכיות)

תיכון אור עציון מרכז שפירא (1 זכיות)

תיכון שזר, בת ים (1 זכיות)

זבולון המר,ראשון לציון (1 זכיות)

ממ"ד הקריה,אשדוד (1 זכיות)

אליעזר בן יהודה,נס ציונה (1 זכיות)

מקיף ח',ראשון לציון (1 זכיות)

ישיבה התיכונית,קרית אתא (1 זכיות)

בן גוריון,כפר סבא (1 זכיות)

ביאליק,נתניה (1 זכיות)

לאה גולדברג,נתניה (1 זכיות)

ישיבת נתיב מאיר, ירושלים (1 זכיות)

תיכון ע"ש אילן רמון,הוד השרון (1 זכיות)

עבד רבה אלאסד,לקיה (1 זכיות)

עבד רבה אלאסד,באר שבע (1 זכיות)

חשמונאים בת ים (1 זכיות)

חט,טירה (1 זכיות)

משגב, מצפה רמון (1 זכיות)

חט,יאנוח-ג'ת (1 זכיות)

מכינה בטכניון (1 זכיות)

מולדת,באר שבע (1 זכיות)

תיכון קלעי, גבעתיים (1 זכיות)

רמבם,באר שבע (1 זכיות)

בי"ס חוף הכרמל (1 זכיות)

שזר בת ים (1 זכיות)

גמנסיה הרצליה ת"א (1 זכיות)

ממלכתי א,ג'ולס (1 זכיות)

תיכון גבעת ברנר (1 זכיות)

אולפן עברית כרמיאל (1 זכיות)

מגאר ד ראס אלחבייה,מגאר (1 זכיות)

אלזהראא,עראבה (1 זכיות)

קלעי גבעתיים (1 זכיות)

יסודי א',שעב (1 זכיות)

ע"ש חוסיין יאסין ב,עראבה (1 זכיות)

אנקורי, תל אביב (1 זכיות)

עמיטל,פתח תקוה (1 זכיות)

גבריאל,דימונה (1 זכיות)

ארזים,יקנעם (1 זכיות)

נווה עוז,פתח תקוה (1 זכיות)

קול יעקוב,ירוחם (1 זכיות)

מעיין,יבנה (1 זכיות)

אשכול,נס ציונה (1 זכיות)

מקיף כפר ברא,כפר ברא (1 זכיות)

מקיף י עש אלברט אינשטיין, ראשון לציון (1 זכיות)

אורט סינגאלובסקי' תל אביב (1 זכיות)

ממ"ד כפר גנים,פתח תקווה (1 זכיות)

מקיף י' ע"ש אלברט איינשטין, ראשון לציון (1 זכיות)

ממ"ד מורשה,פתח תקוה (1 זכיות)

החורש,זכרון יעקב (1 זכיות)

אביבים,ראשון לציון (1 זכיות)

מקיף ח', ראשון לציון (1 זכיות)

שלהבת, שוהם (1 זכיות)

קול יעקב,ירוחם (1 זכיות)

עלומים,קרית אונו (1 זכיות)

בר לב,פתח תקוה (1 זכיות)

יסודי אזורי רגבה,רגבה (1 זכיות)

מקיף אלראזי-חט"ב,רהט (1 זכיות)

תיכון יפיע ע"ש ראוף אבו חאטום, יפיע (1 זכיות)

נעם רחל,מכמש (1 זכיות)

תשרי,נתניה (1 זכיות)

אור זבולון המר,באר שבע (1 זכיות)

הריאלי אחוזה,חיפה (1 זכיות)

קלעי, גבעתיים (1 זכיות)

דרכי-יהודה,מודיעין (1 זכיות)

הדסים יקנעם,יקנעם (1 זכיות)

בארי,באר שבע (1 זכיות)

נעם רחל,מעלה מכמש (1 זכיות)

נטעים בנים,מבוא חורון (1 זכיות)

ישיבה התיכונית, קרית אתא (1 זכיות)

תיכון ע"ש אילן רמון, הוד השרון (1 זכיות)

אליעזר בן יהודה, נס ציונה (1 זכיות)

חשמונאים, בת ים (1 זכיות)

מקיף כללי גוטוירט, שדרות (1 זכיות)

יסודי גוש-חלב,גוש-חלב (1 זכיות)

שוהם (1 זכיות)

מקיף עירוני ח (חיים בר לב), ראשון לציון (1 זכיות)

אורט, חולון (1 זכיות)

צין מדרשת בן גוריון,שדה בוקר (1 זכיות)

שזר,אשדוד (1 זכיות)

קרית מוצקין (1 זכיות)

אלאוסופיה,נצרת (1 זכיות)

בני ברק (1 זכיות)

ממ"ד גבעת מרדכי,ירושלים (1 זכיות)

רמון,רחובות (1 זכיות)

יסודי ממ"ד תורת משה,צפריה (1 זכיות)

מוריה,באר שבע (1 זכיות)

פתח תקווה (1 זכיות)

אשקלון (1 זכיות)

קרית גת (1 זכיות)

יצחק רבין,הוד השרון (1 זכיות)

עירוני יב בת ים (1 זכיות)

הקרייה,אשדוד (1 זכיות)

עץ חיים,באר שבע (1 זכיות)

מדרשיית נועם, פרדס חנה (1 זכיות)

אהוד,חיפה (1 זכיות)

בני עקיבא נתיב מאיר ירושלים (1 זכיות)

מורשה,פתח תקוה (1 זכיות)

אביגור,רמת גן (1 זכיות)

גורדון,פתח תקוה (1 זכיות)

שלום מד,רמת גן (1 זכיות)

ניצני המדע,רחובות (1 זכיות)

רמות,באר שבע (1 זכיות)

הנדיב,הרצליה (1 זכיות)

מקיף ד' באר שבע (1 זכיות)

עין גנים,פתח תקוה (1 זכיות)

א. ד. גורדון,פתח תקוה (1 זכיות)

כל ישראל חברים ת"א (1 זכיות)

הדסים-יקנעם עלית,יקנעם עילית (1 זכיות)

נופים,חצור-אשדוד (1 זכיות)

חיל אויר (1 זכיות)

אולפן כרמיאל (1 זכיות)

)ישיבת הר עציון(, אלון שבות (1 זכיות)

רננות,באר שבע (1 זכיות)

יצחק שדה,דימונה (1 זכיות)

ארזים,יקנעם עילית (1 זכיות)

ישיבת לפיד,מודיעין (1 זכיות)

ישיבת השומרון,קרני שומרון (1 זכיות)

מגינים,חיפה (1 זכיות)

הדסים,אבן יהודה (1 זכיות)

הדרור,מבשרת ציון (1 זכיות)

יסודי עילבון,מגאר (1 זכיות)

יסודי עילבון,עילבון (1 זכיות)

יסודי ממד תורת משה,חמד (1 זכיות)

דליות,יקנעם (1 זכיות)

ממלכתי הדר,כפר יונה (1 זכיות)

יד סינגלובסקי, תל אביב (1 זכיות)

מיטרני, חולון (1 זכיות)

אפיק,באר שבע (1 זכיות)

חט"ב אחד העם, פתח תקוה (1 זכיות)

הגימנסיה העברית, ירושלים (1 זכיות)

אורט טכניקום, גבעתיים (1 זכיות)

מקיף השרון רמת השרון (1 זכיות)

עמק החולה (1 זכיות)

ממד נועם המאירי לוד,לוד (1 זכיות)

בן גוריון, גבעת חיים (1 זכיות)

ניר קרית אונו,קרית אונו (1 זכיות)

בני עקיבא, נתניה (1 זכיות)

דקל,רעננה (1 זכיות)

הדרור מבשרת ציון,מבשרת ציון (1 זכיות)

גלילות,נשר (1 זכיות)

מדרשת נועם פרדס חנה (1 זכיות)

אור-עש זבולון המר,באר שבע (1 זכיות)

מכללת אורט, ירושלים (1 זכיות)

חוסיין יאסין ב,עראבה (1 זכיות)

אלמנארה -כסרא,כסרא (1 זכיות)

אבן חלדון,באקה אל-גרביה (1 זכיות)

עבהרה,עין מאהל (1 זכיות)

יסודי אלבוכארי,טמרה (1 זכיות)

יסודי מזרח,טייבה (1 זכיות)

גמנסיה רחביה,ירושלים (1 זכיות)

אל-סדיק,פוריידיס (1 זכיות)

יסודי ד' עבהרה,עין מאהל (1 זכיות)

יסודי גוש חלב-ג'יש,ג'ש (גוש חלב) (1 זכיות)

אבן סינא,אום אל-פחם (1 זכיות)

עירוני חדש, חולון (1 זכיות)

אורט סינגלובסקי, תל אביב (1 זכיות)

גמנסיה עברית ירושלים (1 זכיות)

עירוני י"ד תל אביב (1 זכיות)

עיוני כללי, צפת (1 זכיות)

חטב יאנוח גת,יאנוח-ג'ת (1 זכיות)

מרכז מחוננים טמרה,טמרה (1 זכיות)

חטב יאנוח גת,יאנוח (1 זכיות)

תיכון, שוהם (1 זכיות)

יסודי,גוש-חלב (1 זכיות)

ברנקו וייס ע"ש אנה פראנק, סאסא (1 זכיות)

בית הספר הרב תחומי ע"ש ליהמן, דימונה (1 זכיות)

תיכון ע"ש ד.קלעי גבעתיים (1 זכיות)

אור תורה סטון רמות, ירושלים (1 זכיות)

בית ספר אזורי מעלה שחרות,מעלה שחרות (1 זכיות)

תיכון הר וגיא, דפנה (1 זכיות)

התיכון הרב תחומי עהד למצוינות במדעים, חורה (1 זכיות)

בי"ס התיכון הרב תחומי עהד למצוינות במדעים, חורה (1 זכיות)

בי"ס תיכון קשת, ירושלים (1 זכיות)

תיכון כפר קרע (1 זכיות)

רעות - קהילה דתית פלורליסטית, ירושלים (1 זכיות)

מקיף אום אל פאחם, אום אל פאחם. (1 זכיות)

תיכון אורתודקסי - רמלה (1 זכיות)

אורט ערד (1 זכיות)

אורתודוקסי, רמלה (1 זכיות)

טשרניחובסקי נתניה (1 זכיות)

קרית נוער, ירושלים (1 זכיות)

מכללת אורט גבעת-רם, ירושלים (1 זכיות)

תיכון אורתודוכסי, רמלה (1 זכיות)

תיכון חדיג'ה, אום אל פחם (1 זכיות)

מקיף ח' באר שבע (1 זכיות)

שש שנתי לאומנויות רעות,חיפה (1 זכיות)

גלים,כפר גלים (1 זכיות)

קרית ים (1 זכיות)

אולפנת אמונה בני ברק (1 זכיות)

ביהס הרב-תחומי בדבוריה (1 זכיות)

יהלום,שהם (1 זכיות)

אורות מודיעין,מודיעין (1 זכיות)

מקיף גוונים,מרכז אזורי מנשה (1 זכיות)

ביה"ס היווני קתולי של נזירות המושיע,נצרת (1 זכיות)

ישיבת מקור חיים,כפר עציון (1 זכיות)

מכינת הטכניון (1 זכיות)

בית הספר התיכון הראל, מבשרת ציון (1 זכיות)

תיכון אורט טכניקום, גבעתיים (1 זכיות)

תיכון יח"ד, מודיעין (1 זכיות)

אורט דפנה,קרית ביאליק (1 זכיות)

בית הספר התורני-ניסויי הרטמן לבנים ע"ש צוריאל סמית, ירושלים (1 זכיות)

ש"י עגנון, נתניה (1 זכיות)

מכללת אורט ע"ש יוסף חרמץ, ירושלים (1 זכיות)

פיכמן,חיפה (1 זכיות)

בית הספר התיכון האזורי "שיטים", ספיר (1 זכיות)

בי"ס תיכון למדע וטכנולוגיה, באקה אל גרביה (1 זכיות)

מרכז לחינוך מדעי - אום אל פחם (1 זכיות)

מקיף גבעת פורידייס,פורידייס (1 זכיות)

שלהבת,שוהם (1 זכיות)

ישיבה תיכונית למדעים ואומנויות,קרית אתא (1 זכיות)

ישיבת שעלי תורה,בית שמש (1 זכיות)

נווה שמואל,אפרת (1 זכיות)

אורט ע"ש סינגלובסקי (1 זכיות)

טכניון (1 זכיות)

מכון ויצמן למדע (1 זכיות)

מקיף ע"ש יגאל אלון, רמת השרון (1 זכיות)

אורט טכניקום,גבעתיים (1 זכיות)

תיכון ע"ש בגין (1 זכיות)

סינגלובסקי תל אביב (1 זכיות)

מדעים ירכא (1 זכיות)

אורט אבין רמת-גן (1 זכיות)

דה שליט הרצליה (1 זכיות)

ביה"ס ימין אורד חיפה (1 זכיות)

עירוני ג' (1 זכיות)

תיכון ע"ש אילן רמון (1 זכיות)

אלנהדה (1 זכיות)

תיכון קרית טבעון (1 זכיות)

מקיף י"א ב"ש (1 זכיות)

אורט ביאליק קרית ים (1 זכיות)

הגימנסיה הריאלית ראשון לציון, המכון הבינאוניברסיטאי, אילת (1 זכיות)

תיכון "שובו", ירושלים (1 זכיות)

בי"ס מקיף רמת השרון (1 זכיות)

מרכז למחקר רפואי ע"ש פלסנשטיין - קמפוס בלינסון א' - ראשל"צ (1 זכיות)

תיכון טירה (1 זכיות)

ביה"ס הריאלי, הפקולטה לרפואה הטכניון, חיפה (1 זכיות)

תיכון כפר כנא \ מרכז "אלמיסם" למחקר והדרכה - אגודת הגליל (1 זכיות)

רודמן קרית ים (1 זכיות)

גמנסיה ע"ש אפרים קציר ראשון לציון (1 זכיות)

מינהל המחקר החקלאי - מרכז וולקני (1 זכיות)

ביה"ס תיכון ח'דיג'ה, אום אל פחם (1 זכיות)

"אורט" השומרון בינימינה (1 זכיות)

דקל וילנאי (1 זכיות)

עירוני ב' ג' (צייטלין) ת"א (1 זכיות)

המעבדה למחלות ריאות ואלרגיה במרכז הרפואי ע"ש איכילוב בת"א. (1 זכיות)

ביה"ס התיכון ח'דיג'ה, אום אל פחם (1 זכיות)

מקיף כללי ע"ש גוטווירט, שדרות (1 זכיות)

גימנסיה ע”ש אפרים קציר ראשון לציון (1 זכיות)

מנהל המחקר החקלאי (1 זכיות)

אור,צור הדסה (1 זכיות)

עירוני חדש,הרצליה (1 זכיות)

ראשון לציון אביבים (1 זכיות)

מודיעין משואת נריה (1 זכיות)

היובל,אשדוד (1 זכיות)

בית יהושע ויצמן (1 זכיות)

תל אביב ארזים /עמותת מופת (1 זכיות)

חיפה נופים (1 זכיות)

חדרה מופת חופים (1 זכיות)

רמת השרון הדר (1 זכיות)

באר שבע רננות (1 זכיות)

תל אביב נעמי שמר (1 זכיות)

אבן יהודה בכר (1 זכיות)

בת ים יגאל אלון /עמותת מופת (1 זכיות)

המכללה הטכנולוגית של חיל האוויר,באר שבע (1 זכיות)

מעלה אדומים ישיבה תיכונית (1 זכיות)

רמת גן מורדי הגטאות (1 זכיות)

נשר רמות יצחק א (1 זכיות)

קרית אונו עלומים (1 זכיות)

ראשון לציון שלמון /עמותת מופת (1 זכיות)

גורדון,חולון (1 זכיות)

כוכב יאיר נוף צורים צור יגאל (1 זכיות)

גבעת שמואל מורשת מנחם (1 זכיות)

תל אביב טבע (1 זכיות)

אלבשאאר למדעים,סחנין (1 זכיות)

אורט,טבריה (1 זכיות)

פתח תקווה בר לב (1 זכיות)

חשמונאים,בת ים (1 זכיות)

הוד השרון ממלכתי א' (1 זכיות)

הטכניון, חיפה (1 זכיות)

גאון הירדן, נווה איתן (1 זכיות)

אורט,ביר הדאג׳ (1 זכיות)

,רהט (1 זכיות)

גבעת שמואל בן גוריון (1 זכיות)

חולון גורדון (1 זכיות)

להבים להבים (1 זכיות)

אריאל,אשדוד (1 זכיות)

אורנית ממ"ד יובלים (1 זכיות)

שוהם אבן חן (1 זכיות)

נתניה אילן רמון (1 זכיות)

באר שבע נווה שלום (1 זכיות)

מטולה הנדיב /עמותת מופת (1 זכיות)

תל אביב ניצנים (1 זכיות)

בית אל בית-אל בנים (1 זכיות)

רחובות אמי"ת המר (1 זכיות)

קמפוס אריסון לאמנויות,תל אביב (1 זכיות)

היובל,ראש העין (1 זכיות)

ישיבת נעם ירושלים חטב (1 זכיות)

מקיף דתי אזורי שוהם חטב (1 זכיות)

הראשונים,גני תקוה (1 זכיות)

בי"ס חקלאי ברנקו וייס, פרדס חנה (1 זכיות)

שעלי תורה בבית שמש (1 זכיות)

ישיבת "נועם" בירושלים (1 זכיות)

אולפנת צביה בבת-ים (1 זכיות)

חטב חדשה שוהם חטב (1 זכיות)

חטב חצב אלפי מנשה חטב (1 זכיות)

חטב דן כפר יונה חטב (1 זכיות)

ויצו,ניר העמק (1 זכיות)

סולם צור (1 זכיות)

עירוני ה',מודיעין (1 זכיות)

בית ירח,חוקוק (1 זכיות)

אורט עש אבין רמת גן עליונה (1 זכיות)

צין מדרשת בן גוריון יסודי (1 זכיות)

דמוקרטי לב השרון,הדסים (1 זכיות)

"אורט" מדרשית נעם בכפ"ס (1 זכיות)

אלקנה (1 זכיות)

תיכון יחד,מודיעין (1 זכיות)

בי"ס דעת, סעד (1 זכיות)

בי"ס תיכון חקלאי, פרדס חנה (1 זכיות)

בנימינה (1 זכיות)

אלברט איינשטיין,ראשון לציון (1 זכיות)

להבים (1 זכיות)

רמת גן עתיד (1 זכיות)

מודיעין ישיבת לפיד מודיעין (1 זכיות)

דימונה ליהמן (1 זכיות)

שער הנגב (1 זכיות)

חמד (1 זכיות)

בי"ס סביונים, נס ציונה (1 זכיות)

תיכון מרחבים,מרחבים (1 זכיות)

בי"ס בר לב, כפר סבא (1 זכיות)

רמת גן (1 זכיות)

אבן יהודה (1 זכיות)

בית יהושע (1 זכיות)

בי"ס ברנקו וייס, בית שמש (1 זכיות)

בי"ס הרוא"ה, רמת גן (1 זכיות)

בי"ס ימין אורד חוף הכרמל (1 זכיות)



מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן