לרשימת כל התחרויות

רשימת בתי הספר שזכיותיהם מוצגות באתר זה

שבח מופת,תל אביב (336 זכיות)

התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים (231 זכיות)

ליאו באק,חיפה (220 זכיות)

התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים (209 זכיות)

הכפר הירוק,רמת השרון (176 זכיות)

הריאלי העברי,בית בירם,חיפה (140 זכיות)

עירוני ד',תל אביב (139 זכיות)

דה שליט,רחובות (115 זכיות)

בן צבי,קריית אונו (110 זכיות)

אשל הנשיא,באר שבע (93 זכיות)

תיכון אחד העם,פתח תקווה (87 זכיות)

בית ספר להנדסאים,תל אביב (86 זכיות)

עתיד תיכון למדעים,לוד (83 זכיות)

גימנסיה ריאלית,ראשון לציון (82 זכיות)

מקיף ג',אשדוד (79 זכיות)

מקיף אמי"ת ה',באר שבע (76 זכיות)

איילון,חולון (63 זכיות)

מקיף א',באר שבע (59 זכיות)

אוסטרובסקי,רעננה (55 זכיות)

חט"ב רשיש,פתח תקווה (55 זכיות)

קרית חינוך ע"ש דוד בן-גוריון,עמק חפר (54 זכיות)

עירוני ה',חיפה (53 זכיות)

הריאלי העברי,הדר,חיפה (53 זכיות)

מקיף עומר,עומר (50 זכיות)

הנדסאים,הרצליה (49 זכיות)

אורט,קרית ביאליק (46 זכיות)

אהל שם,רמת גן (43 זכיות)

תיכון הראשונים,הרצליה (40 זכיות)

העמק המערבי,יפעת (40 זכיות)

עירוני ב' ע"ש יצחק רבין,מודיעין (34 זכיות)

אורט גוטמן,נתניה (32 זכיות)

תמר אריאל (שפירא),נתניה (32 זכיות)

הימלפרב,ירושלים (30 זכיות)

שז"ר,קריית אונו (29 זכיות)

ליידי דיוויס,תל אביב (28 זכיות)

תחכמוני,רחובות (28 זכיות)

מקיף ג',באר שבע (28 זכיות)

הנגיד,הרצליה (28 זכיות)

עין גנים,פתח תקווה (27 זכיות)

אורט השומרון,בנימינה (27 זכיות)

עירוני ג' ע"ש מוטה גור,מודיעין (27 זכיות)

עמי אסף,בית ברל (26 זכיות)

על יסודי,משגב (26 זכיות)

אורט גבעת רם,ירושלים (26 זכיות)

תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב,ירושלים (26 זכיות)

מקיף ו',באר שבע (25 זכיות)

ויצו,נהלל (24 זכיות)

רוגוזין,קריית אתא (23 זכיות)

אורט,קרית מוצקין (23 זכיות)

גלילי,כפר סבא (23 זכיות)

מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה (21 זכיות)

שרת,נתניה (21 זכיות)

מקיף ח',אשדוד (21 זכיות)

אמי"ת גוש דן,גבעת שמואל (20 זכיות)

אלון,רמת השרון (20 זכיות)

כי"ח אליאנס,חיפה (20 זכיות)

קרית חינוך "דרור",תל מונד (20 זכיות)

אורט כרמים,כרמיאל (20 זכיות)

בליך,רמת גן (19 זכיות)

עתיד רזיאל (על"ה),הרצליה (19 זכיות)

קציר,חולון (19 זכיות)

מקיף ע"ש יצחק רגר,באר שבע (18 זכיות)

עירוני חוגים,חיפה (18 זכיות)

מקוה ישראל,חולון (18 זכיות)

קרית חינוך "מעיין-שחר",עין החורש (17 זכיות)

צפית,כפר מנחם (17 זכיות)

גינסבורג האורן,יבנה (16 זכיות)

השרון,רעננה (16 זכיות)

הגימנסיה העברית "הרצליה",תל אביב (16 זכיות)

אורט יגאל אלון,יקנעם (16 זכיות)

מוסינזון,הוד השרון (16 זכיות)

עירוני א',תל אביב (15 זכיות)

שמעון בן צבי,גבעתיים (15 זכיות)

מו"ר,מכבים רעות (15 זכיות)

באר שבע (15 זכיות)

אורט גרינברג,קריית טבעון (15 זכיות)

רבין,כפר סבא (15 זכיות)

קרית החינוך ע"ש א.קציר,רחובות (15 זכיות)

רבין,תל מונד (13 זכיות)

עי"ס אלקאסמי,באקה אל-גרביה (13 זכיות)

תלמה ילין,גבעתיים (13 זכיות)

תיכון הראל,מבשרת ציון (13 זכיות)

המרכז להעשרה מדעית אורט בראודה,כרמיאל (13 זכיות)

מקיף ז',אשדוד (12 זכיות)

שז"ר,אשדוד (12 זכיות)

ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות (12 זכיות)

הלל,רמת גן (12 זכיות)

הדרים,הוד השרון (12 זכיות)

הרטמן,ירושלים (12 זכיות)

בן גוריון,נס ציונה (12 זכיות)

אליאנס,תל אביב (11 זכיות)

ישיבת כפר גנים,פתח תקווה (11 זכיות)

אורט פסגות,כרמיאל (11 זכיות)

תל אביב (11 זכיות)

אורט מעלות,מעלות (11 זכיות)

משותף חוף הכרמל,מעגן מיכאל (11 זכיות)

עמל ב',פתח תקווה (10 זכיות)

ישיבה תיכונית שעלבים,שעלבים (10 זכיות)

מדרשיית הגליל,מגדל העמק (10 זכיות)

תדהר,יקנעם עילית (10 זכיות)

תיכון קריית שרת,חולון (10 זכיות)

יסודי ינוח ב',יאנוח (10 זכיות)

דנציגר,קריית שמונה (9 זכיות)

נטעים,רמת גן (9 זכיות)

ראשון לציון (9 זכיות)

תיכון חדרה (9 זכיות)

אורט,רחובות (9 זכיות)

הישיבה לאומנויות ומדעים בר אילן,תל אביב (9 זכיות)

דוד ילין,חיפה (9 זכיות)

הרב תחומי הולץ חיל האוויר (9 זכיות)

בסמ"ת,חיפה (9 זכיות)

רוטברג,רמת השרון (9 זכיות)

עירוני ג',חיפה (8 זכיות)

אמי"ת,מודיעין (8 זכיות)

אורט יד לבוביץ',נתניה (8 זכיות)

תיכון המושבה,זכרון יעקב (8 זכיות)

עתידים,הוד השרון (8 זכיות)

שרת,כפר סבא (8 זכיות)

חוות הנוער הציוני,ירושלים (8 זכיות)

הרצוג,כפר סבא (8 זכיות)

רמון,הוד השרון (8 זכיות)

מקיף ג' ה"עמית",ראשון לציון (8 זכיות)

התיכון ע"ש מיי בויאר,ירושלים (8 זכיות)

טשרניחובסקי,נתניה (8 זכיות)

חיפה (8 זכיות)

מאיר שפיה,מאיר שפיה (8 זכיות)

יחדיו,באר שבע (8 זכיות)

דימונה (7 זכיות)

יסודי מזרח טייבה,טייבה (7 זכיות)

חט"ב היובל,מבשרת ציון (7 זכיות)

גרץ,תל אביב (7 זכיות)

רמת השרון (7 זכיות)

אבו סלים סלמאן אלשיך,אבו סנאן (7 זכיות)

כרמל זבולון,יגור (7 זכיות)

בן גוריון,פתח תקוה (7 זכיות)

אורט יגאל אלון,נצרת עילית (7 זכיות)

עירוני א',מודיעין (7 זכיות)

הס,חולון (7 זכיות)

ישיבת בני עקיבא "יבנה",חיפה (7 זכיות)

תיכון אזורי,באר טוביה (7 זכיות)

עירוני א',באר שבע (7 זכיות)

נופי הבשור (6 זכיות)

התיכון לחינוך סביבתי,שדה בוקר (6 זכיות)

נופים,חיפה (6 זכיות)

להבים,להבים (6 זכיות)

צפרירים,חדרה (6 זכיות)

הוברמן,פתח תקווה (6 זכיות)

פלך,ירושלים (6 זכיות)

ישיבת בני עקיבא,נחלים (6 זכיות)

בית ספר דמוקרטי ע"ש יעקב חזן,כפר סבא (6 זכיות)

בכור לוי,רחובות (6 זכיות)

תיכון בפטיסטי,נצרת (6 זכיות)

הפתוח,חיפה (6 זכיות)

רביבים,ראשון לציון (6 זכיות)

חייל (5 זכיות)

תיכון מכבים-רעות (5 זכיות)

אמירים,כפר ורדים (5 זכיות)

יצחק שמיר,פתח תקווה (5 זכיות)

מקיף א',אשדוד (5 זכיות)

סנט ג'וזף אקליריקי אלמוטראן,נצרת (5 זכיות)

אפרתה,ירושלים (5 זכיות)

מקיף אלבטוף,עראבה (5 זכיות)

יסודי ינוח ב,כפר ינוח (5 זכיות)

מיתרים,מיתר (5 זכיות)

מרכז המחוננים טמרה,טמרה (5 זכיות)

רוקח,תל אביב - יפו (5 זכיות)

אורט הורוביץ,כרמיאל (4 זכיות)

אמי"ת עירוני ו',חיפה (4 זכיות)

מקיף י"א,אשדוד (4 זכיות)

אורט נעמי שמר,גן יבנה (4 זכיות)

דליות,יקנעם עילית (4 זכיות)

אהבת ציון,תל אביב - יפו (4 זכיות)

גבעת שמואל (4 זכיות)

ישיבת הדרום,רחובות (4 זכיות)

יד גיורא,הרצליה (4 זכיות)

רעננה (4 זכיות)

מקיף אורט סאג'ור,כפר סאג'ור (4 זכיות)

תיכון מכבים רעות (4 זכיות)

אורט מולדה מולה,באר שבע (4 זכיות)

יסודי ינוח ב,יאנוח-ג'ת (4 זכיות)

דורות,ראשון לציון (4 זכיות)

ישיבת אמי"ת נחשון (4 זכיות)

רוגוזין חטיבה ב',קריית אתא (4 זכיות)

ישיבת השומרון (4 זכיות)

מקיף י' (ראשל"צ) (4 זכיות)

חטיבת אמי"ת בלבב שלם,ירוחם (4 זכיות)

אלדד,נתניה (4 זכיות)

אולפנת טליה,ירושלים (4 זכיות)

ינוח ב,ינוח (4 זכיות)

מכבים-רעות (4 זכיות)

הוד השרון (4 זכיות)

ישיבה תיכונית נתיב מאיר,ירושלים (4 זכיות)

עמל,טייבה (4 זכיות)

כצנלסון,כפר סבא (4 זכיות)

עומר (4 זכיות)

מקיף ז',באר שבע (4 זכיות)

מקיף ח',באר שבע (4 זכיות)

ישיבת בני עקיבא,גבעת שמואל (4 זכיות)

גינסבורג האלון,יבנה (4 זכיות)

אורט אפרידר רונסון,אשקלון (4 זכיות)

ירושלים (4 זכיות)

רבין,קרית מוצקין (4 זכיות)

רמת מודיעים,חשמונאים (3 זכיות)

גופנה,נווה צוף (3 זכיות)

א.ד גורדון,חולון (3 זכיות)

יסודי ג,אעבלין (3 זכיות)

ישיבה תיכונית חורב ירושלים (3 זכיות)

אורט ליבוביץ,נתניה (3 זכיות)

אילן רמון,כוכב יאיר (3 זכיות)

הירוק,הוד השרון (3 זכיות)

אילן רמון,נתניה (3 זכיות)

ג'וליס א',ג'וליס (3 זכיות)

אורט,חולון (3 זכיות)

אמי"ת המר,רחובות (3 זכיות)

בית-אל בית-אל בנים (3 זכיות)

מקיף עמק חרוד (3 זכיות)

ירוחם (3 זכיות)

נווה שלום,באר שבע (3 זכיות)

יקנעם הדסים (3 זכיות)

צה"ל (3 זכיות)

שירת הים,אשדוד (3 זכיות)

אלעומרייה,טירה (3 זכיות)

עיר ימים,נתניה (3 זכיות)

אופירה נבון,כפר סבא (3 זכיות)

אלמג'ד,טייבה (3 זכיות)

אלח'וארזמי,באקה אלגרביה (3 זכיות)

מיתר (3 זכיות)

מקיף י',ראשון לציון (3 זכיות)

מקיף ד',אשדוד (3 זכיות)

תיכון חדש, הרצליה (3 זכיות)

אגיאל,טייבה (3 זכיות)

בי"ס שקד,שדה אליהו (3 זכיות)

שקמה,יד מרדכי (3 זכיות)

תיכון ליאו-בק, ביה"ס הריאלי, חיפה (3 זכיות)

הרצליה (3 זכיות)

מטרו וסט,רעננה (3 זכיות)

תיכון עתיד "אלאהלייה",אום אל פחם (3 זכיות)

בית ספר יגאל אלון, ראשון לציון (3 זכיות)

ישיבת בני עקיבא אהל שלמה,באר שבע (3 זכיות)

מבואות עירון,קיבוץ עין שמר (3 זכיות)

חולון (3 זכיות)

גימנסית גן נחום,ראשון לציון (3 זכיות)

מקיף דתי ע"ש קנדי,עכו (3 זכיות)

תיכון הגליל,נצרת (3 זכיות)

אורט,עכו (3 זכיות)

אורט מגדים,כרמיאל (3 זכיות)

רמלה (3 זכיות)

תיכון "אלון", רמת השרון, אמ"ת רננים, רעננה (3 זכיות)

עומרים,עומר (3 זכיות)

טכני חיל אויר,באר שבע (3 זכיות)

תיכון עתיד אלאהליה, אום אל פחם (3 זכיות)

רמת חן,רמת גן (3 זכיות)

ישיבת בני עקיבא לפיד,מודיעין (3 זכיות)

אמי"ת,מעלה אדומים (2 זכיות)

נועם נריה,לוד (2 זכיות)

תיכון אל עמל (2 זכיות)

ניצנים,תל אביב (2 זכיות)

יסודי ואדי אלעין,סח'נין (2 זכיות)

הדסים,יקנעם (2 זכיות)

מקיף ה',אשדוד (2 זכיות)

אלנהדה כפר קרע (2 זכיות)

מקיף ט',אשדוד (2 זכיות)

אלאחוה,אום אל-פחם (2 זכיות)

יוחנני,הרצליה (2 זכיות)

גולדווטר,אילת (2 זכיות)

אביחי,נתניה (2 זכיות)

רבין,אילת (2 זכיות)

בן גוריון,באר שבע (2 זכיות)

אופקים דוד בן גוריון (2 זכיות)

ברנקו וייס (2 זכיות)

דרכי יהודה,מודיעין (2 זכיות)

מקיף יהוד (2 זכיות)

קשת,אשדוד (2 זכיות)

יסודי נופים,חיפה (2 זכיות)

הדסים (2 זכיות)

רופין (2 זכיות)

כפר סבא (2 זכיות)

אורט עירוני ד',מודיעין (2 זכיות)

עירוני ה' תל אביב (2 זכיות)

התיכוני המקצועי שליד הטכניון (2 זכיות)

ירוחם קול יעקב (2 זכיות)

הדר,רמת השרון (2 זכיות)

תיכון חדרה,חדרה (2 זכיות)

אלזהרא,טייבה (2 זכיות)

גולדה מאיר,נס ציונה (2 זכיות)

מורשה בנים,פתח תקוה (2 זכיות)

תיכון כאבול (2 זכיות)

אחד העם,חדרה (2 זכיות)

הרצוג,באר שבע (2 זכיות)

באר שבע יחדיו (2 זכיות)

גבים,באר שבע (2 זכיות)

הגימנסיה ירושלים (2 זכיות)

עומרים,עין השופט (2 זכיות)

יגאל אלון, ראשון לציון (2 זכיות)

אלמנארה,כסרא-סמיע (2 זכיות)

אולפנת בני עקיבא,חן במדבר,באר שבע (2 זכיות)

אחווה,כסרא-סמיע (2 זכיות)

מקיף פרדיס (2 זכיות)

רבין,קריית ים (2 זכיות)

ברנר,גבעת ברנר (2 זכיות)

חטע ביר הדאג,ביר הדאג' (2 זכיות)

חטב אלמג'ד- טייבה,טייבה (2 זכיות)

מרכז למחוננים טמרה,טמרה (2 זכיות)

"יגאל-אלון", ראשון לציון (2 זכיות)

זינמן,דימונה (2 זכיות)

חיים חפר,נתניה (2 זכיות)

רעים,אשדוד (2 זכיות)

מורשת,מורשת (2 זכיות)

בית אקשטיין יד רמב"ם,יד רמב"ם (2 זכיות)

אור,כפר האורנים (2 זכיות)

קלעי,גבעתיים (2 זכיות)

אולפנת צביה,מעלות (2 זכיות)

עמי אסף,דימונה (2 זכיות)

מקיף עמק חרוד דאר גלבוע (2 זכיות)

מנור כברי (2 זכיות)

מורשה בנות,פתח תקוה (2 זכיות)

עמותה לקידום החינוך המדעי ליישובי אצבע הגליל - מיג"ל (2 זכיות)

מנחם בגין,דימונה (2 זכיות)

מרחבים,גילת (2 זכיות)

דרכי יהודה,מודיעין-מכבים-רעות (2 זכיות)

חקלאי,פרדס חנה (2 זכיות)

רתמים,אשדוד (2 זכיות)

אורט ביר הדאג',ביר הדאג' (2 זכיות)

יצחק שמיר,חולון (2 זכיות)

ממד יקיר,יקיר (2 זכיות)

חטב אלסלאם טייבה חטב (2 זכיות)

חטיבת ארזים נווה סביון, אור יהודה (2 זכיות)

עירוני א',חיפה (2 זכיות)

חטב ב,טירה משולש (2 זכיות)

תלי בית וגן,ירושלים (2 זכיות)

תיכון מקיף אורט-אלסייד,אלסייד-נגב (2 זכיות)

ממד אבן שהם,נהריה (2 זכיות)

אדגורדון,חולון (2 זכיות)

תיכון ויצ"ו הדסים, נתניה (2 זכיות)

גולדה,פתח תקווה (2 זכיות)

הדסים,יקנעם עילית (2 זכיות)

חט"ב ינוח ג'ת,כפר ינוח (2 זכיות)

בי"ס אורתודוקסי,חיפה (2 זכיות)

מנחם בגין,נתניה (2 זכיות)

ויצו הדסים-נתניה (2 זכיות)

יגאל אלון,גבעתיים (2 זכיות)

תיכון טייבה (2 זכיות)

איש שלום,כפר יונה (2 זכיות)

הוד השרון הירוק (2 זכיות)

חיפה. (2 זכיות)

יקנעם (2 זכיות)

יבנה. (2 זכיות)

מבואות הנגב, קיבוץ שובל, אורט הנרי רונסון, אשקלון (2 זכיות)

יוקנעם (2 זכיות)

צור יגאל (2 זכיות)

בגין,ראש העין (2 זכיות)

ירושלים. (2 זכיות)

בית אל (2 זכיות)

הרצליה. (2 זכיות)

מודיעין (2 זכיות)

אמי"ת המר, רחובות (2 זכיות)

בית חינוך דרך רוח חיפה (2 זכיות)

תיכון אזורי ברנר, גבעת ברנר (2 זכיות)

תיכון חדש,תל אביב (2 זכיות)

גני תקווה (2 זכיות)

בי"ס רימון, רעננה (2 זכיות)

הגימנסיה העברית, תיכון הרטמן, ירושלים (2 זכיות)

מבואות הנגב,שובל (2 זכיות)

ביה"ס העל-יסודי "מעלה שחרות",יטבתה (2 זכיות)

איתן,ירושלים (2 זכיות)

נתניה (2 זכיות)

קרית אונו (2 זכיות)

פעמונים,רעננה (2 זכיות)

אופקים (2 זכיות)

גבעתיים (2 זכיות)

ברנר,פתח תקווה (2 זכיות)

ישיבת השומרון, קרני שומרון (2 זכיות)

ישיבת ירושלים לצעירים (2 זכיות)

כפר-סבא. (2 זכיות)

תל"י בית חינוך, ירושלים (2 זכיות)

עמל,נהריה (2 זכיות)

אולפנת חורב,ירושלים (2 זכיות)

מקיף ע"ש רבין קרית-ים (2 זכיות)

בית ספר אזורי מקיף ע"ש י.ח. ברנר (2 זכיות)

אלון,כפר סבא (2 זכיות)

אולפנת אמונה, בני ברק (2 זכיות)

עירוני י תל אביב (2 זכיות)

מקיף ע"ש אריה מאיר,קרית גת (2 זכיות)

אבני החושן ראשון-לציון (2 זכיות)

בר-לב,כפר סבא (2 זכיות)

תיכון בן-גוריון מדרשת רופין (2 זכיות)

אמית חיפה בנים (2 זכיות)

יגאל אלון,ראשון לציון (2 זכיות)

יקיר (2 זכיות)

זיו ומרקס,ירושלים (2 זכיות)

תיכון נשר (2 זכיות)

רבין,מזכרת בתיה (2 זכיות)

מכבים רעות (2 זכיות)

טביב,ראשון לציון (2 זכיות)

אולפנת עפרה,עפרה (2 זכיות)

אורט חולון (1 זכיות)

בית הספר האמריקאי,אבן-יהודה (1 זכיות)

אורט טכניקום גבעתיים (1 זכיות)

מקיף י' ראשון לציון (1 זכיות)

תיכון אב"י (1 זכיות)

אלנהדה (1 זכיות)

ישיבת בני-עקיבא, נתניה (1 זכיות)

כוכב יאיר (1 זכיות)

ישיבה תיכונית קרית הרצוג בני ברק (1 זכיות)

בית חינוך "גאון הירדן", נוה איתן (1 זכיות)

תיכון ע"ש אילן רמון (1 זכיות)

רמות חפר (1 זכיות)

ישיבת שעלי תורה,בית שמש (1 זכיות)

תיכון מקיף היובל, הרצליה (1 זכיות)

בסמ"ת טכניון (1 זכיות)

בית ספר רב תחומי אלנג'אח - רהט (1 זכיות)

מקיף גבעת פורידייס,פורידייס (1 זכיות)

תיכון חדש הרצליה (1 זכיות)

צייטלין, תל-אביב (1 זכיות)

בגין,צפת (1 זכיות)

כפר הנוער הדסים (1 זכיות)

רבין, קרית-ים (1 זכיות)

אורט ע"ש סינגלובסקי (1 זכיות)

נווה שמואל,אפרת (1 זכיות)

מקיף קלנסוואה,קלנסוואה (1 זכיות)

שלהבת,שוהם (1 זכיות)

קרני שומרון (1 זכיות)

אורט טכניקום,גבעתיים (1 זכיות)

מקיף ויצו הדסים (1 זכיות)

אבני-החושן, ראשון-לציון (1 זכיות)

תיכון למדעים, טירה (1 זכיות)

תיכון ע"ש בגין (1 זכיות)

אורט עפולה (1 זכיות)

מושב הבונים (1 זכיות)

עמל, הרב תחומי למדעים ואומניות, חדרה (1 זכיות)

אורט אחווה גלבוע (1 זכיות)

ישיבה תיכונית למדעים ואומנויות,קרית אתא (1 זכיות)

מקיף גוונים, מרכז אזורי מנשה (1 זכיות)

תיכון אורתודוקסי רמלה (1 זכיות)

אלישיב ישיבה תיכונית (1 זכיות)

מקיף ז' (1 זכיות)

פתח-תקווה. (1 זכיות)

מכללת אורט ירושלים (1 זכיות)

אורט רמת יוסף בת ים חט"ב (1 זכיות)

חט"ב אלסלאם טייבה (1 זכיות)

מקיף-העמקים מזרע (1 זכיות)

חט"ב אבן סינא כפר קרע (1 זכיות)

בית-אל. (1 זכיות)

אבן-יהודה. (1 זכיות)

עירוני דתי יבנה חולון חט"ב (1 זכיות)

גבולות. (1 זכיות)

מחוננים הוד השרון (1 זכיות)

תיכון נשר (1 זכיות)

רמת-גן. (1 זכיות)

אורט-שפירא כפר-סבא (1 זכיות)

מנור,כברי (1 זכיות)

מדעים ואמנויות, נהריה (1 זכיות)

תיכון כאבול, כאבול (1 זכיות)

אורט שפירא כפר סבא (1 זכיות)

הרב תחומי -עירוני שחקים, נהריה (1 זכיות)

מקיף בית גן חטב המנוח גאלב (1 זכיות)

קבוצת יבנה (1 זכיות)

מאולפנת אורות מודיעין (1 זכיות)

אלנהדה אל אהלייה עתיד (1 זכיות)

פלך ע"ש רות קורמן, קרית עקרון (1 זכיות)

חט"ב אלסלאם, טייבה (1 זכיות)

מקיף ז' רביבים (1 זכיות)

אזורי גליל מערבי (1 זכיות)

קריית החינוך השש שנתית ע"ש גולדה מאיר, נס ציונה (1 זכיות)

מקיף שש שנתי, בית ג'ן (1 זכיות)

ישיבת בני עקיבא,נתניה (1 זכיות)

חט"ב אלסלאם טייבה- המשולש (1 זכיות)

בית ספר תיכון טכנולוגי נעמ"ת, נצרת (1 זכיות)

עמל - ביה"ס הרב תחומי למדעים ואומניות ע"ש יצחק רבין, חט"ב אלון, נהריה (1 זכיות)

חט"ב אלסלם (1 זכיות)

זיו-מרקוס ירושלים (1 זכיות)

מקיף למדעים ואומנויות, חדרה (1 זכיות)

מקיף אזורי גבעת ברנר (1 זכיות)

איטלקי,חיפה (1 זכיות)

תיכון קרית-שרת, חולון (1 זכיות)

תיכון מקיף שאגור מגד אל כרום (1 זכיות)

תיכון חדש ת"א (1 זכיות)

ישיבת שדה יעקב (1 זכיות)

מקיף "גוונים", מרכז איזורי מנשה (1 זכיות)

אורט גבעת-רם, ירושלים (1 זכיות)

כרמיאל (1 זכיות)

ביה"ס מקיף א' (1 זכיות)

ביה"ס ערערה (1 זכיות)

טרה סנטה נצרת (1 זכיות)

חט"ב אלסאלם טייבה (1 זכיות)

אורט אבין רמת-גן (1 זכיות)

מקיף ז (1 זכיות)

תיכון חדש תל-אביב (1 זכיות)

כפר קרע (1 זכיות)

מכבים-רעות (1 זכיות)

מדעים ירכא (1 זכיות)

אוסטרובסקי אורנית (1 זכיות)

שז"ר בת-ים (1 זכיות)

אורט ליבוביץ, נתניה (1 זכיות)

סינגלובסקי תל אביב (1 זכיות)

ישיבת "שעלי תורה" בית שמש (1 זכיות)

עירוני ג' (1 זכיות)

בית ספר מקיף שש שנתי,פקיעין (1 זכיות)

אולפנת גולן,קצרין (1 זכיות)

ביה”ס העל-יסודי שק”ד דרכא בשדה אליהו (1 זכיות)

אולפנת בני עקיבא אורות,מודיעין (1 זכיות)

אולפנית בני עקיבא ישורון,פתח תקווה (1 זכיות)

מקיף ב',מג'אר (1 זכיות)

ביה”ס הדמוקרטי ע”ש נדב במרחב מודיעין (1 זכיות)

בית הספר ”נופי הבשור“ המועצה האזורית אשכול (1 זכיות)

בית הספר אלנהדה אל-אהליה עתיד כפר קרע (1 זכיות)

תיכון מקיף ברנקו וייס ע"ש אנה פרנק בקיבוץ סאסא (1 זכיות)

תיכון ”אלאהליה“ עתיד אום אל פחם (1 זכיות)

תיכון שוהם (1 זכיות)

אור תורה סטון,ירושלים (1 זכיות)

תיכון דרך אבות,אפרת (1 זכיות)

מקיף עש ז'בוטינסקי,באר יעקב (1 זכיות)

האקדמיה למחול ולמוסיקה,ירושלים (1 זכיות)

תיכון דתי "המתמיד",קריית שמונה (1 זכיות)

בית ספר אומנויות,אשקלון (1 זכיות)

תיכון ע"ש גולדה מאיר,פתח תקווה (1 זכיות)

מקיף עיינות הירדן,קיבוץ עמיר (1 זכיות)

ברנקו וייס,בית שמש (1 זכיות)

תיכון אל אהליה עתיד,כפר קרע (1 זכיות)

כפר גלים,חיפה (1 זכיות)

מקיף שיטים,ספיר (1 זכיות)

אולפנת אורות מודיעין,מודיעין (1 זכיות)

תיכון שקד בטבעון (1 זכיות)

בית ספר אזורי מקיף על שם י.ח. ברנר גבעת ברנר (1 זכיות)

מקיף שייח' דנון,שייח' דנון (1 זכיות)

מקיף נשר (1 זכיות)

מקיף עירוני ח' מראשון בראשון לציון (1 זכיות)

תיכון ראמה בכפר ראמה (1 זכיות)

תיכון ע"ש ברנר בגבעת ברנר (1 זכיות)

ביה"ס האזורי גבעת ברנר (1 זכיות)

תיכון מכבים רעות (1 זכיות)

אולפנת השומרון,אלקנה (1 זכיות)

אורט אמונה טבריה (1 זכיות)

אורט טבריה (1 זכיות)

אורט רוגוזין מגדל העמק (1 זכיות)

אולפנת בהר"ן ליד גדרה (1 זכיות)

ביה"ס במכבים רעות (1 זכיות)

מית"ר,גני תקווה (1 זכיות)

הר וגיא (1 זכיות)

בית ספר גלים חוף הכרמל,כפר גלים (1 זכיות)

בית הספר הדמוקרטי חדרה (1 זכיות)

אולפנת נווה חנה (1 זכיות)

תיכון חקלאי ימה (1 זכיות)

ויצו חיפה (1 זכיות)

ביה"ס החדש, קרית גת (1 זכיות)

תיכון אורתודוקסי ערבי, חיפה (1 זכיות)

חורב, ירושלים (1 זכיות)

בית הספר התיכון מנור-כברי,קיבוץ כברי (1 זכיות)

תיכון יחד מודיעין,מודיעין (1 זכיות)

גופנה,עטרת (1 זכיות)

אח"י תקוע,תקוע (1 זכיות)

ממד איזורי מורשת,מורשת (1 זכיות)

ניצנים,תל-אביב (1 זכיות)

בית ספר "קרוב",צפרירים (1 זכיות)

שחף,מזור (1 זכיות)

משואה,קרני שומרון (1 זכיות)

אבני החושן,מודיעין (1 זכיות)

מגן,תל אביב (1 זכיות)

בית ספר ״בגין״,נתניה (1 זכיות)

גוונים,אורנית (1 זכיות)

אימפולס,באר שבע (1 זכיות)

שמעוני,גבעתיים (1 זכיות)

שובו,נתניה (1 זכיות)

גוונים - אורנית,אורנית (1 זכיות)

סביונים,סביון (1 זכיות)

רעים,שמשית (1 זכיות)

שחף, שוהם,שוהם (1 זכיות)

ממ"ד אריאל רעננה,רעננה (1 זכיות)

יובלי הבשור,מרכז צוחר (1 זכיות)

שבטי ישראל,מודיעין (1 זכיות)

ממ"ד ברכה,ברכה (1 זכיות)

יהודה הלוי,ירושליים (1 זכיות)

בר לב,פתח תקווה (1 זכיות)

א.ד. גורדון,תל אביב (1 זכיות)

חוט השני,מודיעין (1 זכיות)

בית הספר האורתודוקסי רמלה (1 זכיות)

ישיבת אמי"ת נחשון מטה יהודה (1 זכיות)

תיכון חדש ע"ש יצחק רבין תל אביב (1 זכיות)

תיכון ברנקו וייס על שם אנה פראנק סאסא (1 זכיות)

קרית החינוך ע"ש חיים בר-לב מקיף ח' ראשון לציון (1 זכיות)

אולפנת בני עקיבא צפירה בית דגן (1 זכיות)

בית חינוך גליל מערבי,נהריה (1 זכיות)

ש.י עגנון,נתניה (1 זכיות)

התיכון הישראלי למדעים ואומנויות ירושלים (1 זכיות)

הר וגיא,דפנה (1 זכיות)

מנור-כביר,כברי (1 זכיות)

תיכון מנור-כברי קיבוץ כברי (1 זכיות)

קרית חינוך ע"ש רבין מזכרת בתיה (1 זכיות)

ממד הרובע,ירושלים (1 זכיות)

אלון,גבעתיים (1 זכיות)

כצנלסון,גבעתיים (1 זכיות)

בית הספר לטבע סביבה וחברה,תל אביב (1 זכיות)

הדרור תל"י,מבשרת ציון (1 זכיות)

הדרור תל"י מבשרת ציון,מבשרת ציון (1 זכיות)

אולפנת עפרה עפרה (1 זכיות)

בית חינוך אופק עברון (1 זכיות)

אריאל,מודיעין (1 זכיות)

גרץ,הרצליה (1 זכיות)

אולפנית אורט-אמונה,טבריה (1 זכיות)

בי"ס אזורי ע"ש י.ח.ברנר,גבעת ברנר (1 זכיות)

עינות ירדן קיבוץ עמיר, ד.נ.ג.ע. (1 זכיות)

מר אליאס (כיתת ביוטכנולוגיה) אעבלין (1 זכיות)

עמל, עמק חרוד (1 זכיות)

ישיבת בנ"ע שדה יעקב (1 זכיות)

צייטלין ת"א (1 זכיות)

אולפנת הראל,נהריה (1 זכיות)

תיכון אבן-סינא (1 זכיות)

כפר נוער ניר העמק עפולה (1 זכיות)

מרכז אכפ״ת-פרויקט הילה (1 זכיות)

אולפנת סגולה,קריית מוצקין (1 זכיות)

אולפנת הראה,רמת גן (1 זכיות)

תלי בית חינוך ירושלים (1 זכיות)

אורט,ערד (1 זכיות)

שש שנתי ע"ש יצחק איש שלום,כפר יונה (1 זכיות)

ניסויי תפן,כפר ורדים (1 זכיות)

עיינות ירדן,עמיר (1 זכיות)

תיכון ע"ש גולדה מאיר,נס ציונה (1 זכיות)

התיכון הרב תחומי ע"ש ליהמן,דימונה (1 זכיות)

חמדע,ת"א (1 זכיות)

עינות ירדן,קיבוץ עמיר (1 זכיות)

קשת,ירושלים (1 זכיות)

ישיבת בני עקיבא,קרני השומרון (1 זכיות)

תיכונט (1 זכיות)

ישיבת בני עקיבא,מודיעין (1 זכיות)

תיכון יפיע כפר יפיע (1 זכיות)

רבין קרית ים (1 זכיות)

המקיף אורט ע"ש יגאל אלון (1 זכיות)

תיכון עירוני ה',חיפה (1 זכיות)

ביה"ס גת המשולש גת המשולש (1 זכיות)

תיכון חדרה חדרה (1 זכיות)

ישיבה תיכונית חורב (1 זכיות)

תיכון רמון הוד השרון (1 זכיות)

תיכון 'מור' מטרו-ווסט רעננה (1 זכיות)

ישיבת חורב,ירושלים (1 זכיות)

חמד"ע מרכז לחינוך מדעי תל אביב (1 זכיות)

מקיף י,ראשון לציון (1 זכיות)

ש"י עגנון נתניה (1 זכיות)

גת המשולש,גת המשולש (1 זכיות)

מקיף,עמק חרוד (1 זכיות)

נתניה תורני ואולפנית בר אילן (1 זכיות)

בי"ס מקיף למדעים ולאומנויות חדרה (1 זכיות)

מקיף כפר סילבר ד.נ.חוף אשקלון (1 זכיות)

עירוני דתי יבנה חולון (1 זכיות)

תורני ואולפנית בר אילן (1 זכיות)

מקיף כפר סילבר (1 זכיות)

גולדה מאיר,פתח תקווה (1 זכיות)

תיכון אזורי ע"ש י.ח. ברנר,גבעת ברנר (1 זכיות)

מקיף חקלאי כדורי (1 זכיות)

קרית חינוך ע"ש בן גוריון,עמק חפר (1 זכיות)

מכללת מאר אליאס,אעבלין (1 זכיות)

אורט טבעון (1 זכיות)

תיכון,קבוצת יבנה (1 זכיות)

האקדמיה למוסיקה ומחול,ירושלים (1 זכיות)

אורט עפולה,עפולה (1 זכיות)

בני עקיבא,חשמונאים (1 זכיות)

תיכון אלכוארזמי, טמרה (1 זכיות)

מקיף נשר,נשר (1 זכיות)

גבעת ברנר (1 זכיות)

הר טוב,צרעה (1 זכיות)

אום אל פחם (1 זכיות)

שחקים,נהריה (1 זכיות)

רוגוזין,מגדל העמק (1 זכיות)

אולפנת בנ"ע אורות מודיעין, מודיעין (1 זכיות)

מקיף ע"ש אריה מאיר קרית גת (1 זכיות)

ישיבה תיכונית"אורט"טבריה (1 זכיות)

תיכון פלך ק.עקרון (1 זכיות)

תיכון אזורי מקיף ע"ש י.ח.ברנר,גבעת ברנר (1 זכיות)

תיכון עמל נהריה (1 זכיות)

תיכון אזורי רמלה-לוד,לוד (1 זכיות)

תיכון ע"ש ח.י.הרצוג כ"ס (1 זכיות)

קרית חינוך מעין שחר עין החורש (1 זכיות)

תיכון מקיף בית ג'אן (1 זכיות)

תיכון אלכ'וארזמי תמרה (1 זכיות)

תיכון עירוני ט, תל אביב (1 זכיות)

מקיף זיו,ירושלים (1 זכיות)

תיכון אלכוארזמי,טמרה (1 זכיות)

מבואות הנגב,קיבוץ שובל (1 זכיות)

הפתוח הדמוקרטי,יפו (1 זכיות)

מדעים ואומנויות,נהריה (1 זכיות)

אורט רוגוזין,מגדל העמק (1 זכיות)

מקיף י"א ראשונים,ראשון לציון (1 זכיות)

ניסויי,תפן (1 זכיות)

חמד"ע סינגלובסקי (1 זכיות)

חמד"ע תיכון חדש (1 זכיות)

אולפנת שלהבת (1 זכיות)

הרב תחומי ע"ש ליהמן,דימונה (1 זכיות)

עירוני ב' ע"ש יצחק רבין (1 זכיות)

מקיף ע"ש יגאל אלון, רמת השרון (1 זכיות)

טרה סנטה,רמלה (1 זכיות)

הרב תחומי שחקים, נהריה (1 זכיות)

מקיף קלנסווה (1 זכיות)

מקיף ה' דרכא אשקלון (1 זכיות)

בית ירח (1 זכיות)

עינות ירדן, ראש פינה (1 זכיות)

מבואות הנגב (1 זכיות)

עמל נופרים,טבריה (1 זכיות)

תיכון עודד,קדימה צורן (1 זכיות)

שש שנתי,פקיעין (1 זכיות)

בי"ס איטלקי חיפה (1 זכיות)

תיכונט,תל אביב (1 זכיות)

קול יעקב,ירוחם (1 זכיות)

חשמונאים בת ים (1 זכיות)

מכינה בטכניון (1 זכיות)

בי"ס חוף הכרמל (1 זכיות)

תיכון קלעי, גבעתיים (1 זכיות)

משגב, מצפה רמון (1 זכיות)

שזר בת ים (1 זכיות)

אולפן עברית כרמיאל (1 זכיות)

תיכון גבעת ברנר (1 זכיות)

קלעי גבעתיים (1 זכיות)

גמנסיה הרצליה ת"א (1 זכיות)

בן גוריון, גבעת חיים (1 זכיות)

בני עקיבא, נתניה (1 זכיות)

אורט טכניקום, גבעתיים (1 זכיות)

הגימנסיה העברית, ירושלים (1 זכיות)

חט"ב אחד העם, פתח תקוה (1 זכיות)

מכללת אורט, ירושלים (1 זכיות)

מיטרני, חולון (1 זכיות)

יד סינגלובסקי, תל אביב (1 זכיות)

מדרשת נועם פרדס חנה (1 זכיות)

עמק החולה (1 זכיות)

מקיף השרון רמת השרון (1 זכיות)

אורט בראודה, כרמיאל (1 זכיות)

תיכון אור עציון מרכז שפירא (1 זכיות)

תיכון ע"ש אילן רמון, הוד השרון (1 זכיות)

מקיף כללי גוטוירט, שדרות (1 זכיות)

אורט, חולון (1 זכיות)

מקיף עירוני ח (חיים בר לב), ראשון לציון (1 זכיות)

אליעזר בן יהודה, נס ציונה (1 זכיות)

חשמונאים, בת ים (1 זכיות)

מקיף י' ע"ש אלברט איינשטין, ראשון לציון (1 זכיות)

אורט סינגאלובסקי' תל אביב (1 זכיות)

מקיף י עש אלברט אינשטיין, ראשון לציון (1 זכיות)

תיכון יפיע ע"ש ראוף אבו חאטום, יפיע (1 זכיות)

שוהם (1 זכיות)

ישיבה התיכונית, קרית אתא (1 זכיות)

תיכון ע"ש אילן רמון,הוד השרון (1 זכיות)

ישיבת נתיב מאיר, ירושלים (1 זכיות)

תיכון שזר, בת ים (1 זכיות)

ישיבת נתיב מאיר ירושלים (1 זכיות)

אליעזר בן יהודה,נס ציונה (1 זכיות)

מקיף ח',ראשון לציון (1 זכיות)

קלעי, גבעתיים (1 זכיות)

אנקורי, תל אביב (1 זכיות)

ישיבה התיכונית,קרית אתא (1 זכיות)

גמנסיה עברית ירושלים (1 זכיות)

אורט סינגלובסקי, תל אביב (1 זכיות)

רננות,באר שבע (1 זכיות)

יצחק שדה,דימונה (1 זכיות)

ארזים,יקנעם עילית (1 זכיות)

ניצני המדע,רחובות (1 זכיות)

הדרור,מבשרת ציון (1 זכיות)

מגינים,חיפה (1 זכיות)

א. ד. גורדון,פתח תקוה (1 זכיות)

רמות,באר שבע (1 זכיות)

הנדיב,הרצליה (1 זכיות)

עין גנים,פתח תקוה (1 זכיות)

שלום מד,רמת גן (1 זכיות)

מוריה,באר שבע (1 זכיות)

מורשה,פתח תקוה (1 זכיות)

אביגור,רמת גן (1 זכיות)

גורדון,פתח תקוה (1 זכיות)

אהוד,חיפה (1 זכיות)

יצחק רבין,הוד השרון (1 זכיות)

ממ"ד גבעת מרדכי,ירושלים (1 זכיות)

יסודי ממ"ד תורת משה,צפריה (1 זכיות)

רמון,רחובות (1 זכיות)

אלאוסופיה,נצרת (1 זכיות)

נופים,חצור-אשדוד (1 זכיות)

הדסים-יקנעם עלית,יקנעם עילית (1 זכיות)

בני עקיבא נתיב מאיר ירושלים (1 זכיות)

קרית גת (1 זכיות)

בני ברק (1 זכיות)

קרית מוצקין (1 זכיות)

עירוני יב בת ים (1 זכיות)

מדרשיית נועם, פרדס חנה (1 זכיות)

עירוני חדש, חולון (1 זכיות)

עירוני י"ד תל אביב (1 זכיות)

עיוני כללי, צפת (1 זכיות)

גמנסיה רחביה,ירושלים (1 זכיות)

אשקלון (1 זכיות)

פתח תקווה (1 זכיות)

מקיף ד' באר שבע (1 זכיות)

כל ישראל חברים ת"א (1 זכיות)

חיל אויר (1 זכיות)

תיכון קרית טבעון (1 זכיות)

אולפן כרמיאל (1 זכיות)

)ישיבת הר עציון(, אלון שבות (1 זכיות)

ישיבת לפיד,מודיעין (1 זכיות)

ישיבת השומרון,קרני שומרון (1 זכיות)

הדסים,אבן יהודה (1 זכיות)

שלהבת, שוהם (1 זכיות)

מקיף ח', ראשון לציון (1 זכיות)

יפו (1 זכיות)

רחובות (1 זכיות)

קיבוץ גבולות (1 זכיות)

מעלה הבשור (1 זכיות)

מעלה אדומים (1 זכיות)

בת ים (1 זכיות)

הדרים,באר יעקב (1 זכיות)

מקיף שלאון, קרית גת (1 זכיות)

אוריין באר-שבע (1 זכיות)

נווה יונתן,רמלה (1 זכיות)

על"ה, רעננה (1 זכיות)

אמי"ת, חיפה (1 זכיות)

בי"ס ענות ירדן קיבוץ להבות הבשן (1 זכיות)

בי"ס הר וגיא קיבוץ הגושרים (1 זכיות)

בי"ס ימין אורד חוף הכרמל (1 זכיות)

דה שליט הרצליה (1 זכיות)

ישיבת. מרכז גוטניק (1 זכיות)

אולפנה סגולה, קריית מוצקין (1 זכיות)

רמות, חולון (1 זכיות)

עמק החולה, קיבוץ איילת השחר (1 זכיות)

מעלה הבשור, קיבוץ מגן (1 זכיות)

נוה שמואל,ירושלים (1 זכיות)

אפלמן,דימונה (1 זכיות)

אורט סינגלובסקי,תל אביב (1 זכיות)

מקיף כללי ע"ש גוטווירט,שדרות (1 זכיות)

יהלו"ם שהם (1 זכיות)

מקיף ט',ראשון לציון (1 זכיות)

קריית אתא (1 זכיות)

ליהמן,דימונה (1 זכיות)

אורט אבין,רמת גן (1 זכיות)

צין,מדרשת בן גוריון (1 זכיות)

האקדמיה למוסיקה,ירושלים (1 זכיות)

בן גוריון, חיפה (1 זכיות)

תיכון מרחבים (1 זכיות)

בי"ס נזירות נצרת,חיפה (1 זכיות)

צומת "מאיר" (1 זכיות)

שובו,ירושלים (1 זכיות)

היל"ה (1 זכיות)

ישיבת אמי"ת,באר שבע (1 זכיות)

חט"ב מיכה רייסר,ראשון לציון (1 זכיות)

אורט גבעת רם (1 זכיות)

חטיבת זאב,הרצליה (1 זכיות)

נווה מנחם,באר שבע (1 זכיות)

אשל הנשיא,להבים (1 זכיות)

ביה"ס ימין אורד חיפה (1 זכיות)

מקיף י"א ב"ש (1 זכיות)

תיכון מרחבים,מרחבים (1 זכיות)

בי"ס סביונים, נס ציונה (1 זכיות)

בי"ס הרוא"ה, רמת גן (1 זכיות)

בי"ס ברנקו וייס, בית שמש (1 זכיות)

בי"ס בר לב, כפר סבא (1 זכיות)

בי"ס חקלאי ברנקו וייס, פרדס חנה (1 זכיות)

ישיבת נעם ירושלים חטב (1 זכיות)

היובל,ראש העין (1 זכיות)

קמפוס אריסון לאמנויות,תל אביב (1 זכיות)

הראשונים,גני תקוה (1 זכיות)

בי"ס תיכון חקלאי, פרדס חנה (1 זכיות)

בי"ס דעת, סעד (1 זכיות)

אלבשאאר למדעים,סחנין (1 זכיות)

הטכניון, חיפה (1 זכיות)

גאון הירדן, נווה איתן (1 זכיות)

תיכון, שוהם (1 זכיות)

אורט,טבריה (1 זכיות)

חשמונאים,בת ים (1 זכיות)

תיכון יחד,מודיעין (1 זכיות)

אלברט איינשטיין,ראשון לציון (1 זכיות)

המכללה הטכנולוגית של חיל האוויר,באר שבע (1 זכיות)

מקיף דתי אזורי שוהם חטב (1 זכיות)

חטב חדשה שוהם חטב (1 זכיות)

טשרניחובסקי נתניה (1 זכיות)

תיכון ע"ש ד.קלעי גבעתיים (1 זכיות)

מקיף ח' באר שבע (1 זכיות)

אורט דפנה,קרית ביאליק (1 זכיות)

אורט ערד (1 זכיות)

רודמן קרית ים (1 זכיות)

אורט ביאליק קרית ים (1 זכיות)

גימנסיה ע”ש אפרים קציר ראשון לציון (1 זכיות)

בי"ס מקיף רמת השרון (1 זכיות)

גמנסיה ע"ש אפרים קציר ראשון לציון (1 זכיות)

פיכמן,חיפה (1 זכיות)

מכינת הטכניון (1 זכיות)

עירוני ה',מודיעין (1 זכיות)

צין מדרשת בן גוריון יסודי (1 זכיות)

אורט עש אבין רמת גן עליונה (1 זכיות)

חטב חצב אלפי מנשה חטב (1 זכיות)

חטב דן כפר יונה חטב (1 זכיות)

אור,צור הדסה (1 זכיות)

אולפנת אמונה בני ברק (1 זכיות)

קרית ים (1 זכיות)

יהלום,שהם (1 זכיות)

הקרייה,אשדוד (1 זכיות)

עץ חיים,באר שבע (1 זכיות)

אבן יהודה (1 זכיות)

רמת גן (1 זכיות)

אלקנה (1 זכיות)

"אורט" מדרשית נעם בכפ"ס (1 זכיות)

בית יהושע (1 זכיות)

חמד (1 זכיות)

דימונה ליהמן (1 זכיות)

להבים (1 זכיות)

בנימינה (1 זכיות)

שער הנגב (1 זכיות)

שעלי תורה בבית שמש (1 זכיות)

ישיבת "נועם" בירושלים (1 זכיות)

עירוני חדש,הרצליה (1 זכיות)

מקיף גוונים,מרכז אזורי מנשה (1 זכיות)

ביה"ס היווני קתולי של נזירות המושיע,נצרת (1 זכיות)

ישיבת מקור חיים,כפר עציון (1 זכיות)

סולם צור (1 זכיות)

ויצו,ניר העמק (1 זכיות)

אולפנת צביה בבת-ים (1 זכיות)

דמוקרטי לב השרון,הדסים (1 זכיות)

בית ירח,חוקוק (1 זכיות)

מודיעין ישיבת לפיד מודיעין (1 זכיות)

רמת גן עתיד (1 זכיות)

מודיעין משואת נריה (1 זכיות)

היובל,אשדוד (1 זכיות)

בית יהושע ויצמן (1 זכיות)

תל אביב נעמי שמר (1 זכיות)

ראשון לציון אביבים (1 זכיות)

תל אביב ארזים /עמותת מופת (1 זכיות)

חדרה מופת חופים (1 זכיות)

רמת השרון הדר (1 זכיות)

באר שבע רננות (1 זכיות)

חיפה נופים (1 זכיות)

אבן יהודה בכר (1 זכיות)

ראשון לציון שלמון /עמותת מופת (1 זכיות)

מעלה אדומים ישיבה תיכונית (1 זכיות)

רמת גן מורדי הגטאות (1 זכיות)

בית אל בית-אל בנים (1 זכיות)

רחובות אמי"ת המר (1 זכיות)

בת ים יגאל אלון /עמותת מופת (1 זכיות)

נשר רמות יצחק א (1 זכיות)

גורדון,חולון (1 זכיות)

כוכב יאיר נוף צורים צור יגאל (1 זכיות)

קרית אונו עלומים (1 זכיות)

אורות מודיעין,מודיעין (1 זכיות)

גלים,כפר גלים (1 זכיות)

ביה"ס הריאלי, הפקולטה לרפואה הטכניון, חיפה (1 זכיות)

תיכון טירה (1 זכיות)

הגימנסיה הריאלית ראשון לציון, המכון הבינאוניברסיטאי, אילת (1 זכיות)

תיכון "שובו", ירושלים (1 זכיות)

תיכון כפר כנא \ מרכז "אלמיסם" למחקר והדרכה - אגודת הגליל (1 זכיות)

מרכז לחינוך מדעי - אום אל פחם (1 זכיות)

מקיף אום אל פאחם, אום אל פאחם. (1 זכיות)

תיכון אורתודקסי - רמלה (1 זכיות)

אורתודוקסי, רמלה (1 זכיות)

בי"ס תיכון למדע וטכנולוגיה, באקה אל גרביה (1 זכיות)

מרכז למחקר רפואי ע"ש פלסנשטיין - קמפוס בלינסון א' - ראשל"צ (1 זכיות)

מינהל המחקר החקלאי - מרכז וולקני (1 זכיות)

"אורט" השומרון בינימינה (1 זכיות)

דקל וילנאי (1 זכיות)

עירוני ב' ג' (צייטלין) ת"א (1 זכיות)

טכניון (1 זכיות)

המעבדה למחלות ריאות ואלרגיה במרכז הרפואי ע"ש איכילוב בת"א. (1 זכיות)

ביה"ס התיכון ח'דיג'ה, אום אל פחם (1 זכיות)

ביה"ס תיכון ח'דיג'ה, אום אל פחם (1 זכיות)

מקיף כללי ע"ש גוטווירט, שדרות (1 זכיות)

מנהל המחקר החקלאי (1 זכיות)

קרית נוער, ירושלים (1 זכיות)

תיכון חדיג'ה, אום אל פחם (1 זכיות)

תיכון אורט טכניקום, גבעתיים (1 זכיות)

תיכון יח"ד, מודיעין (1 זכיות)

שש שנתי לאומנויות רעות,חיפה (1 זכיות)

התיכון הרב תחומי עהד למצוינות במדעים, חורה (1 זכיות)

בית הספר התורני-ניסויי הרטמן לבנים ע"ש צוריאל סמית, ירושלים (1 זכיות)

ש"י עגנון, נתניה (1 זכיות)

ביהס הרב-תחומי בדבוריה (1 זכיות)

בית הספר התיכון הראל, מבשרת ציון (1 זכיות)

מכללת אורט ע"ש יוסף חרמץ, ירושלים (1 זכיות)

בית הספר התיכון האזורי "שיטים", ספיר (1 זכיות)

בי"ס התיכון הרב תחומי עהד למצוינות במדעים, חורה (1 זכיות)

בי"ס תיכון קשת, ירושלים (1 זכיות)

תיכון כפר קרע (1 זכיות)

רעות - קהילה דתית פלורליסטית, ירושלים (1 זכיות)

מכללת אורט גבעת-רם, ירושלים (1 זכיות)

תיכון אורתודוכסי, רמלה (1 זכיות)

אור תורה סטון רמות, ירושלים (1 זכיות)

בית הספר הרב תחומי ע"ש ליהמן, דימונה (1 זכיות)

תיכון הר וגיא, דפנה (1 זכיות)

בית ספר אזורי מעלה שחרות,מעלה שחרות (1 זכיות)

ברנקו וייס ע"ש אנה פראנק, סאסא (1 זכיות)

גבעת שמואל מורשת מנחם (1 זכיות)

תל אביב טבע (1 זכיות)

חט,יאנוח-ג'ת (1 זכיות)

יסודי א',שעב (1 זכיות)

ע"ש חוסיין יאסין ב,עראבה (1 זכיות)

אלזהראא,עראבה (1 זכיות)

חט,טירה (1 זכיות)

מולדת,באר שבע (1 זכיות)

ניר קרית אונו,קרית אונו (1 זכיות)

שזר,אשדוד (1 זכיות)

צין מדרשת בן גוריון,שדה בוקר (1 זכיות)

רמבם,באר שבע (1 זכיות)

מגאר ד ראס אלחבייה,מגאר (1 זכיות)

ממלכתי א,ג'ולס (1 זכיות)

נאות לון,באר שבע (1 זכיות)

גבריאלי,דימונה (1 זכיות)

צמח לאמנויות,אשדוד (1 זכיות)

זבולון המר,ראשון לציון (1 זכיות)

יוספטל,אזור (1 זכיות)

ניצני המדע רחובות,רחובות (1 זכיות)

עבד רבה אלאסד,באר שבע (1 זכיות)

עבד רבה אלאסד,לקיה (1 זכיות)

אחדות,אשדוד (1 זכיות)

ממד נועם המאירי לוד,לוד (1 זכיות)

דקל,רעננה (1 זכיות)

חוסיין יאסין ב,עראבה (1 זכיות)

אלמנארה -כסרא,כסרא (1 זכיות)

אבן חלדון,באקה אל-גרביה (1 זכיות)

עבהרה,עין מאהל (1 זכיות)

יסודי אלבוכארי,טמרה (1 זכיות)

יסודי מזרח,טייבה (1 זכיות)

יסודי עילבון,מגאר (1 זכיות)

יסודי עילבון,עילבון (1 זכיות)

אל-סדיק,פוריידיס (1 זכיות)

יסודי ד' עבהרה,עין מאהל (1 זכיות)

יסודי גוש חלב-ג'יש,ג'ש (גוש חלב) (1 זכיות)

אבן סינא,אום אל-פחם (1 זכיות)

יסודי ממד תורת משה,חמד (1 זכיות)

ממלכתי הדר,כפר יונה (1 זכיות)

הדרור מבשרת ציון,מבשרת ציון (1 זכיות)

גלילות,נשר (1 זכיות)

אפיק,באר שבע (1 זכיות)

אור-עש זבולון המר,באר שבע (1 זכיות)

חטב יאנוח גת,יאנוח-ג'ת (1 זכיות)

מרכז מחוננים טמרה,טמרה (1 זכיות)

חטב יאנוח גת,יאנוח (1 זכיות)

לאה גולדברג,נתניה (1 זכיות)

ביאליק,נתניה (1 זכיות)

יסודי,גוש-חלב (1 זכיות)

אורט,ביר הדאג׳ (1 זכיות)

,רהט (1 זכיות)

הוד השרון ממלכתי א' (1 זכיות)

אביבים,ראשון לציון (1 זכיות)

החורש,זכרון יעקב (1 זכיות)

עלומים,קרית אונו (1 זכיות)

בר לב,פתח תקוה (1 זכיות)

יסודי אזורי רגבה,רגבה (1 זכיות)

ממ"ד מורשה,פתח תקוה (1 זכיות)

פתח תקווה בר לב (1 זכיות)

גבעת שמואל בן גוריון (1 זכיות)

שוהם אבן חן (1 זכיות)

להבים להבים (1 זכיות)

אריאל,אשדוד (1 זכיות)

אורנית ממ"ד יובלים (1 זכיות)

נתניה אילן רמון (1 זכיות)

תל אביב ניצנים (1 זכיות)

חולון גורדון (1 זכיות)

באר שבע נווה שלום (1 זכיות)

מטולה הנדיב /עמותת מופת (1 זכיות)

ממ"ד כפר גנים,פתח תקווה (1 זכיות)

קול יעקוב,ירוחם (1 זכיות)

נעם רחל,מעלה מכמש (1 זכיות)

דרכי-יהודה,מודיעין (1 זכיות)

נעם רחל,מכמש (1 זכיות)

תשרי,נתניה (1 זכיות)

בארי,באר שבע (1 זכיות)

הדסים יקנעם,יקנעם (1 זכיות)

בן גוריון,כפר סבא (1 זכיות)

ממ"ד הקריה,אשדוד (1 זכיות)

עמיטל,פתח תקוה (1 זכיות)

אור זבולון המר,באר שבע (1 זכיות)

הריאלי אחוזה,חיפה (1 זכיות)

מעיין,יבנה (1 זכיות)

גבריאל,דימונה (1 זכיות)

ארזים,יקנעם (1 זכיות)

נווה עוז,פתח תקוה (1 זכיות)

אשכול,נס ציונה (1 זכיות)

מקיף כפר ברא,כפר ברא (1 זכיות)

נטעים בנים,מבוא חורון (1 זכיות)

יסודי גוש-חלב,גוש-חלב (1 זכיות)

מקיף אלראזי-חט"ב,רהט (1 זכיות)

מכון ויצמן למדע (1 זכיות)



מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן