לרשימת בתי הספר

תיכון הראשונים,הרצליה - 40 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - רון סולן APIO Mendaleev
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - רון סולן APIO Mendaleev
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - רון סולן APIO Mendaleev
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"ב - עמרי ניסן סולן (בנו ארבל)
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"א - עמרי ניסן סולן (בנו ארבל)
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון בהצטיינות - י - עמרי ניסן סולן (בנו ארבל)
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אור גולדרייך

גיליס

גיליס ה-46 2014 - מקום ראשון - י"ב - עמרי ניסן סולן (בנו ארבל)
גיליס ה-45 2013 - פרס מיוחד על פתרון מקורי - י"א - עמרי ניסן סולן (בנו ארבל)
גיליס ה-44 2012 - שלישי - י"א - עידו קוטלר
גיליס ה-44 2012 - ציון לשבח - י"א - אמיר שריד
גיליס ה-43 2011 - ציון לשבח - י - אמיר שריד
גיליס ה-43 2011 - ציון לשבח - י - עידו קוטלר
גיליס ה-33 2001 - פרס שני - י"א - רן טסלר
גיליס ה-32 2000 - פרס שני - י - רן טסלר

גרוסמן

גרוסמן ה-55 2014 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"ב - עמרי ניסן סולן (בנו ארבל)
גרוסמן ה-53 2012 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שלישי (פרס בסך 1,500 ₪) - י - עמרי ניסן סולן (בנו ארבל)
גרוסמן ה-42 2001 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום ראשון - י"א - רן טסלר
גרוסמן ה-41 2000 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום ראשון - י - רן טסלר

קודגורו אקסטרים

קודגורו אקסטרים ה-6 2010 - מקום שני - אור ברזילי - U
קודגורו אקסטרים ה-5 2009 - מקום שלישי - אור ברזילי - UnderDog

קודגורו

קודגורו ה-4 2003 - מקום ראשון - אורן בקר
קודגורו ה-3 2002 - מקום ראשון - אורן בקר

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-21 2017 - הצטיינות - י"ב - רון סולן APIO Mendaleev
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - אייל חיזי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - י"א - רון סולן APIO Mendaleev
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - י - רון סולן APIO Mendaleev
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - רוני הליצר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - שון קוטק APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-18 2014 - הצטיינות - שון קוטק APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-17 2013 - הצטיינות - י"א - שון קוטק APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-16 2012 - הצטיינות - י"א - אמיר שריד
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-10 2006 - הצטיינות - סתו הרץ
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-7 2003 - הצטיינות - אורן בקר

כימיאדה

כימיאדה ה-16 2014-15 - משתתף בגמר - י"ב - רוני הליצר
כימיאדה ה-16 2014-15 - י"א - ראשון - י - רון סולן APIO Mendaleev
כימיאדה ה-9 2007-8 - שני - י"ב - אייל שטיין
כימיאדה ה-6 2004-5 - שלישי - י"ב - יהונתן גרין

מנחים עמיתים

מנחים עמיתים ה-מחזור שני תשע"א 2012-2011 - השתתפות - י"א - לי באלאן - באתי נאמתי שכנעתי: יסודות רטוריים בנאומים מפורסמים בשנת 2011

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י"א - שירה רוזן


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן