לרשימת בתי הספר

שז"ר,קריית אונו - 29 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - ט - איתי יהודה APIO (תוכנית בר אילן)
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - אמיר נחום
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - יהונתן ליפשיץ
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - יואב אבידן
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ט - גיא קפון (תוכנית בר אילן)
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - יונתן ורניק
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - יואב אבידן
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - שלי איסקוז
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - גלעד וייס

בנו ארבל

בנו ארבל ה-4 תשע"ז (2016-2017) - מקום שני - ז - ענבל טורקניץ
בנו ארבל ה-4 תשע"ז (2016-2017) - ציון לשבח - ח - לירן ברוק
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - ציון לשבח - ז - גיא אורלב
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - מקום שני - ח - רועי רז
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - ציון לשבח - ח - טל ברוקר
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - מקום שני - ט - אמיר נחום
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - מקום שלישי - ט - איתי יהודה APIO (תוכנית בר אילן)
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - מקום שני - ח - איתי יהודה APIO (תוכנית בר אילן)
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - מקום שלישי - ח - אמיר נחום
בנו ארבל ה-1 תשע"ד (2013-2014) - מקום שני - ט - יואב אבידן

זוטא

זוטא ה-2012 תשע"ג (2012-2013) - ציון לשבח - ט - גיא קפון (תוכנית בר אילן)
זוטא ה-2011 תשע"ב (2011-2012) - מקום שלישי - ז - יואב אבידן
זוטא ה-2011 תשע"ב (2011-2012) - מקום שלישי - ח - אלון אלדן
זוטא ה-2010 תשע"א (2010-2011) - מקום שני - ז - שלי איסקוז

גיליס

גיליס ה-48 2016 - אות המאה - ט - אמיר נחום
גיליס ה-48 2016 - אות המאה - ט - יהונתן ליפשיץ

קנגורו

קנגורו ה-3 2016 - מקום שני - ז - לירן ברוק - 93.75 נקודות

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - ט - איתי יהודה APIO (תוכנית בר אילן)
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - ט - אמיר נחום
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - ט - יהונתן ליפשיץ


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן