לרשימת בתי הספר

עירוני ה',חיפה - 52 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - מיה גורן
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום רביעי - ט - מיה גורן
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - עידו קולמן
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - מיכל רייכהרדט
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - עידן גפן
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"ב - קונסטנטין זברני
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"א - קונסטנטין זברני
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - י - קונסטנטין זברני
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - נווה וסרמן
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - קונסטנטין זברני
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - עומרי בן אליעזר
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"א - עומרי בן אליעזר
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - אופיר גורודצקי
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - דניאל יקלצ'יק
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות ט'-י' - אות הוקרה - י - מורן גונן
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - שחר ריינדל
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות ט'-י' - אות הוקרה - ט - עודד שחם
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ח - צילה קצ'לסקי
תחרות הערים ה-18 תשנ"ז (1996-1997) - י"א - י"ב - ציון לשבח - י"ב - יולי סטרוסבצקי
תחרות הערים ה-18 תשנ"ז (1996-1997) - י"א - י"ב - ציון לשבח - י"ב - אנדרי קלינגר
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - י"א - י"ב - ציון לשבח - י"א - מטווי קוסטס
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - י"א - י"ב - ציון לשבח - י"א - אנדריי קלינגר

בנו ארבל

בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - ציון לשבח - ט - מיה גורן

גיליס

גיליס ה-44 2012 - שני - י"ב - קונסטנטין זברני
גיליס ה-43 2011 - מקום ראשון - י"א - קונסטנטין זברני
גיליס ה-42 2010 - מקום שלישי - י - קונסטנטין זברני
גיליס ה-41 2009 - ציון לשבח - י"ב - אופיר גורודצקי
גיליס ה-41 2009 - ציון לשבח - י"ב - עומרי בן אליעזר
גיליס ה-40 2008 - ציון לשבח - י"א - עומרי בן אליעזר
גיליס ה-40 2008 - ציון לשבח - י"ב - אופיר גורודצקי
גיליס ה-40 2008 - ציון לשבח - י"ב - איתן שילה
גיליס ה-39 2007 - ציון לשבח - י - עומרי בן אליעזר
גיליס ה-39 2007 - ציון לשבח - י"א - איתן שילה
גיליס ה-38 2006 - מקום שלישי - ט - עומרי בן אליעזר
גיליס ה-9 1976 - ציון לשבח - י"ב - מיכאל גרונצויג

גרוסמן

גרוסמן ה-53 2012 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שלישי (פרס בסך 1,500 ₪) - י"ב - קונסטנטין זברני
גרוסמן ה-52 2011 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שני (פרס בסך 2,000 ₪) - י"א - קונסטנטין זברני
גרוסמן ה-51 2010 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י - קונסטנטין זברני
גרוסמן ה-48 2007 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"א - אופיר גורודצקי
גרוסמן ה-48 2007 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"א - איתן שילה
גרוסמן ה-47 2006 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"א - אשד שחם
גרוסמן ה-47 2006 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י - איתן שילה
גרוסמן ה-46 2005 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"ב - אשד שחם
גרוסמן ה-38 1997 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שלישי - מלגה לסמסטר - אנדרי קלינגר

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-21 2017 - הצטיינות - טל לויטן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-6 2002 - הצטיינות - י"ב - מורן גונן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-5 2001 - שישיה ראשונה - י"א - מורן גונן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-5 2001 - 7-15 - י"א - אופק בירנהולץ

כימיאדה

כימיאדה ה-20 2018 - מקום שלישי - י"א - אלון סוטמן

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - הצטיינות - י"א - אוהד טל

האולימפיאדה לביולוגיה

האולימפיאדה לביולוגיה ה-2 1999 - אולימפיאדה - שלישי - סיון סבג
האולימפיאדה לביולוגיה ה-1 1998 - אולימפיאדה - שלישי - שני צוק


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן