לרשימת בתי הספר

עין גנים,פתח תקווה - 27 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ו - טומי זאפט
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ו - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ה - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ו - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)

בנו ארבל

בנו ארבל ה-4 תשע"ז (2016-2017) - ז - מקום ראשון - ו - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
בנו ארבל ה-4 תשע"ז (2016-2017) - ז - ציון לשבח - ו - זיו רויטמן
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - ז - מקום שלישי - ה - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - ז - מקום שני - ו - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)

גיליס

גיליס ה-49 2017 - אות המאה - ו - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)

גרוסמן

גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי חט"ב - פרס שלישי (300 ₪) - ו - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)

קנגורו

קנגורו ה-4 2017 - מקום ראשון - ד - רון גרוסמן - 126 נקודות
קנגורו ה-3 2016 - ח - מקום ראשון - ה - ענבר ולד (תוכנית בר אילן) - 133.75 נקודות
קנגורו ה-2 2015 - מקום ראשון - ד - ענבר ולד (תוכנית בר אילן) - 114.8 נקודות
קנגורו ה-2 2015 - ציון לשבח - ו - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן) - 135 נקודות

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-21 2017 - הצטיינות - ו - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - ו - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - י - הצטיינות - ו - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)

אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity

אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-5 2017 - ראשון - ו - ענבר ולד (תוכנית בר אילן) - 35/35

אתגר המתמטיקה הבינלאומי על שם פאול ארדש - Paul Erdős International Math Challenge

אתגר המתמטיקה הבינלאומי על שם פאול ארדש - Paul Erdős International Math Challenge ה-20 2017 - ה-ו - ראשון - ו - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
אתגר המתמטיקה הבינלאומי על שם פאול ארדש - Paul Erdős International Math Challenge ה-20 2017 - ז-ח - ראשון - ו - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
אתגר המתמטיקה הבינלאומי על שם פאול ארדש - Paul Erdős International Math Challenge ה-19 2016 - ה-ו - ראשון - ה - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
אתגר המתמטיקה הבינלאומי על שם פאול ארדש - Paul Erdős International Math Challenge ה-19 2016 - ז-ח - שני - ה - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)

האולימפיאדה לצעירים

האולימפיאדה לצעירים ה-2 2019 - מקום ראשון - ג - מאור כץ
האולימפיאדה לצעירים ה-2 2019 - מקום שני - ו - שחר שיפרוט
האולימפיאדה לצעירים ה-2 2019 - ציון לשבח - ו - איתן גרינזייד
האולימפיאדה לצעירים ה-2 2019 - ציון לשבח - ו - מעיין עבאדי
האולימפיאדה לצעירים ה-2 2019 - ציון לשבח - ו - איתמר לוי


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן