לרשימת בתי הספר

מקיף עומר,עומר - 50 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - תומר ארגמן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"ב - אוהד ניר (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"ב - איתמר כהן-מטלון (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"א - אוהד ניר (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - י - אוהד ניר (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - תומר גרינוולד (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"א - איתמר כהן-מטלון (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - י - איתמר כהן-מטלון (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - קסם מאיר (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אורי חן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - ט - איתמר כהן-מטלון (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות י"א – י"ב - מקום שני - י"ב - בר גואטה (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות י"א – י"ב - מקום שלישי - י"ב - אלעד זלינגר
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ח - איתמר כהן-מטלון (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות י"א – י"ב - מקום שני - י"א - בר גואטה (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות ט'-י' - פרס ראשון - י - בר גואטה (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ז - אורי חן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות י"א-י"ב - פרס שלישי - י"ב - אורה חפץ (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות ט-י - פרס שלישי - ט - בר גואטה (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות ט-י - ציון לשבח - ז - רנא אבו-פריחה (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות י"א-י"ב - פרס שני - י"ב - שחר חן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות י"א-י"ב - פרס שלישי - י"א - אורה חפץ (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות י"א-י"ב - פרס שלישי - י"ב - אייל כהן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-23 תשס"ב (2001-2002) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - שחר חן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - שחר חן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות ט'-י' - אות הוקרה - ח - אורה חפץ (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ז - אורה חפץ (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות ט'-י' - הצטיינו בפתרון בעיות בודדות - ח - שחר חן (קידומטיקה)

גיליס

גיליס ה-42 2010 - מקום שלישי - י"ב - אוהד ניר (קידומטיקה)
גיליס ה-41 2009 - מקום שלישי - י"א - אוהד ניר (קידומטיקה)
גיליס ה-41 2009 - ציון לשבח - י"ב - איתמר כהן-מטלון (קידומטיקה)
גיליס ה-40 2008 - מקום שני - י"א - איתמר כהן-מטלון (קידומטיקה)
גיליס ה-40 2008 - ציון לשבח - י - אוהד ניר (קידומטיקה)
גיליס ה-38 2006 - מקום שלישי - י"ב - בר גואטה (קידומטיקה)
גיליס ה-37 2005 - פרס שלישי - י"א - בר גואטה (קידומטיקה)
גיליס ה-36 2004 - הוקרה - י"ב - אורה חפץ (קידומטיקה)

גרוסמן

גרוסמן ה-52 2011 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - אוהד ניר (קידומטיקה)
גרוסמן ה-51 2010 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שלישי (פרס בסך 1,500 ₪) - י"ב - אוהד ניר (קידומטיקה)
גרוסמן ה-50 2009 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"א - אוהד ניר (קידומטיקה)
גרוסמן ה-47 2006 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"ב - בר גואטה (קידומטיקה)
גרוסמן ה-45 2004 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - בר גואטה (קידומטיקה)
גרוסמן ה-45 2004 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - אורה חפץ (קידומטיקה)
גרוסמן ה-45 2004 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - אלכסנדר משביצקי

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - יונתן גרדשטיין
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-11 2007 - הצטיינות - י - איתמר כהן-מטלון (קידומטיקה)
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-10 2006 - ראשון ארצי - י"ב - בר גואטה (קידומטיקה)
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-10 2006 - הצטיינות - י"א - יסמין אבו-פריחה
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-9 2005 - הצטיינות - י - יסמין אבו-פריחה
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-5 2001 - שישיה ראשונה - י"ב - יאיר חכם

האולימפיאדה לביולוגיה

האולימפיאדה לביולוגיה ה-8 2005 - אולימפיאדה - שביעי - קונסטטין גושנסקי - " שונית אלמוגים באילת"


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן