לרשימת בתי הספר

מקיף ו',באר שבע - 25 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אלמוג טבו
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - דניאל קפלן
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - לידן ליבוביץ' (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - לידן ליבוביץ' (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות ט-י - ציון לשבח - י - אלכס משביצקי (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות ט-י - ציון לשבח - ח - אנה כץ (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות ט-י - ציון לשבח - ח - ציון אהרונוב (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות י"א-י"ב - פרס שלישי - י"א - איליה משביצקי (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות י"א - י"ב - מקום שלישי - י"ב - ארז שמואלי
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות י"א - י"ב - ציון לשבח - י"ב - מקסים רוזין
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - מקום שלישי - י"א - ארז שמואלי
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - אות הוקרה - י"א - רונן וויסנברג
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - רונן רבינוביץ'
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - ארז שמואלי
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - מקסים רוזין
תחרות הערים ה-18 תשנ"ז (1996-1997) - כיתות ט'-י' - אות הוקרה - ט - רונן רבינוביץ'
תחרות הערים ה-18 תשנ"ז (1996-1997) - כיתות ט'-י' - אות הוקרה - ט - ארז שמואלי
תחרות הערים ה-18 תשנ"ז (1996-1997) - י"א - י"ב - אות הוקרה - י"ב - אורי יעקב
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - אריק אובטרכט
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - י"א - י"ב - מקום שלישי - י"א - אורי יעקב

גיליס

גיליס ה-36 2004 - הוקרה - י"ב - איליה משביצקי (קידומטיקה)
גיליס ה-36 2004 - הוקרה - י"א - אלכס משביצקי (קידומטיקה)
גיליס ה-35 2003 - ציון לשבח - י"א - איליה משביצקי (קידומטיקה)

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - י"ב - גל דוסיק

האולימפיאדה לביולוגיה

האולימפיאדה לביולוגיה ה-5 2002 - אולימפיאדה - ראשון - אלכס זינובייב


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן