לרשימת בתי הספר

מקיף ג',באר שבע - 28 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - גיא יגב (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - מרים איסחקוב (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - גיא יגב (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - מרים איסחקוב (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - מיכאל גורז'לצן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - גיא יגב (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - מרים איסחקוב (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - מרים איסחקוב (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - גיא יגב (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - מיכאל גורז'לצן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ח - גיא יגב (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - ינון רחמים (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - ינון רחמים (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות י"א – י"ב - מקום שני - י"ב - אולג זלידנקו (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות י"א – י"ב - מקום שני - י"א - אולג זלידנקו (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אולג זלידנקו (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - אולג זלידנקו (קידומטיקה)

זוטא

זוטא ה-2010 תשע"א (2010-2011) - ציון לשבח - ט - גיא יגב (קידומטיקה)
זוטא ה-2009 תש"ע (2009-2010) - מקום ראשון - ח - גיא יגב (קידומטיקה)
זוטא ה-2009 תש"ע (2009-2010) - אות הוקרה - ח - מרים איסחקוב (קידומטיקה)

גיליס

גיליס ה-39 2007 - מקום שני - י"ב - אולג זלידנקו (קידומטיקה)
גיליס ה-38 2006 - ציון לשבח - י"א - אולג זלידנקו (קידומטיקה)
גיליס ה-25 1993 - ציון לשבח - י"ב - אדוארד גלדשטיין
גיליס ה-10 1977 - פרס עידוד - י"א - רון מוצפי

גרוסמן

גרוסמן ה-48 2007 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום ראשון (פרס בסך 2,000 ₪) - י"ב - אולג זלידנקו (קידומטיקה)
גרוסמן ה-46 2005 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שלישי (פרס בסך 750 ₪) - י - אולג זלידנקו (קידומטיקה)

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-11 2007 - הצטיינות - י"ב - אולג זלידנקו (קידומטיקה)

כימיאדה

כימיאדה ה-18 2016-17 - הרצאה מצטיינת - י"ב - סביון בראונשטיין


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן