לרשימת בתי הספר

מקיף ג',אשדוד - 79 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - ליאור עובדיה
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - יגאל ביבליב
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - יוגב קוצר
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"א - איתי כהן
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - איתי כהן
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - ט - איתי כהן
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - ליאור בלנקי
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - פיטר לביאנט
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"א - פיטר לביאנט
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - אורי טייכמן
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - פיטר לביאנט
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - אורי טייכמן
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - ליאור בלנקי
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - מרק חזין
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ט - פיטר לביאנט
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - אורי טייכמן
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ח - פיטר לביאנט
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - יבגני מוזיקנטוב
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - י"א - י"ב - מקום שני - י"א - אלי דסיאטניקוב

בנו ארבל

בנו ארבל ה-5 תשע"ח (2017-2018) - מקום שלישי - ח - אטל גראואר

זוטא

זוטא ה-2012 תשע"ג (2012-2013) - מקום ראשון - ט - איתי כהן
זוטא ה-2009 תש"ע (2009-2010) - מקום שני - ט - פיטר לביאנט

גיליס

גיליס ה-51 2019 - אות המאה - ט - ליאור עובדיה
גיליס ה-51 2019 - אות המאה - ט - אטל גראואר
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י"ב - דניאל בוזקוב
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י"א - דניאל בוזקוב
גיליס ה-47 2015 - ציון לשבח - י"א - איתי כהן
גיליס ה-46 2014 - ציון לשבח - י - איתי כהן
גיליס ה-44 2012 - ראשון - י"א - פיטר לביאנט
גיליס ה-43 2011 - מקום שלישי - י - פיטר לביאנט
גיליס ה-29 1997 - ציון לשבח - י"ב - אלי דסיאטניקוב
גיליס ה-28 1996 - פרס ראשון - י"א - אלי דסיאטניקוב
גיליס ה-27 1995 - ציון לשבח - י - אלי דסיאטניקוב
גיליס ה-26 1994 - פרס ראשון - ח - לב בוחובסקי 🎓 פרס ארדש פרס נסיהו

גרוסמן

גרוסמן ה-38 1997 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - אלי דסיאטניקוב
גרוסמן ה-37 1996 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"א - אלי דסיאטניקוב

קנגורו

קנגורו ה-6 2019 - מקום ראשון - ט - ליאור עובדיה
קנגורו ה-4 2017 - מקום ראשון - ז - ליאור עובדיה - 124.6 נקודות
קנגורו ה-3 2016 - מקום ראשון - ט - יוגב קוצר - 104 נקודות

קודגורו

קודגורו ה-17 2016 - מקום חמישי - יהודה צ'קוואשוילי

תחרות מדענים צעירים בישראל

תחרות מדענים צעירים בישראל ה-20 2017 - מקום ראשון - י"ב - רינה סבוסטיאנוב Mendaleev - הרכבה עצמית היברידית של שני פפטידים להידרוג'ל בעל תכונות מכניות יוצאות דופן

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-22 2018 - הצטיינות - י"א - יוגב קוצר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-21 2017 - הצטיינות - י - יוגב קוצר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-21 2017 - הצטיינות - י"ב - עמרי וייסברט
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - י"ב - איתי כהן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-18 2014 - הצטיינות - י - עדן אזולאי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-18 2014 - הצטיינות - ארי פלטונוב
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-17 2013 - הצטיינות - סהר סיבוני
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-17 2013 - הצטיינות - י"א - ליאור חן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-16 2012 - הצטיינות - י"ב - דניאל שאולוב
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - לירון אפרים
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - אלמוג בן-דוד
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-14 2010 - הצטיינות - י"א - אוהד ממרוד
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-11 2007 - הצטיינות - ירון אמסלם
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-7 2003 - הצטיינות - אלכס מרגולין

כימיאדה

כימיאדה ה-20 2018 - מקום ראשון - י"א - רון שפרינץ Mendaleev
כימיאדה ה-19 2017-18 - משתתף בגמר - י"א - שני פרידמן
כימיאדה ה-18 2016-17 - ט-י - מעבר לשלב ב - י - ענבל גבע
כימיאדה ה-17 2015-16 - שני - י"א - רינה סבוסטיאנוב Mendaleev
כימיאדה ה-16 2014-15 - ט-י - מעבר לשלב ב - י - רינה סבוסטיאנוב Mendaleev
כימיאדה ה-15 2013-14 - שני - י"ב - רוני פרומקין
כימיאדה ה-14 2012-13 - ראשון - י"ב - אורי טייכמן
כימיאדה ה-14 2012-13 - שלישי - י"א - רוני פרומקין
כימיאדה ה-13 2011-12 - שלישי - י"א - אורי טייכמן
כימיאדה ה-2 2000-2001 - ראשון - י"א - ארתור דייגין - הרצאתו עסקה בנושא נשק כימי

מנחים עמיתים

מנחים עמיתים ה-מחזור שישי תשע"ז 2018-2017 - השתתפות - י"א - אופיר נורני - מחשבים סייבר - אבטחת מידע ברשת הסלולר
מנחים עמיתים ה-מחזור שישי תשע"ז 2018-2017 - השתתפות - י"א - שי נחמיה - שירה עברית-ארצישראלית - הפזמונאים:נעמי שמר,אהוד מנור,יורם טהרלב,אילן גולדהירש,דודו ברק-ילידי טרום המדינה משנים שונות,שגרו במקומות שונים וצורות ישוב שונות – האם יש ביצירותיהם ובסוגי היצירות שכתבו נקודות דמיון ו/או שוני ומהן
מנחים עמיתים ה-מחזור שישי תשע"ז 2018-2017 - השתתפות - י"א - שני פרידמן - פילוסופיה - המחאה והאמון בדמויות שונות בתנ"ך ובכתבים התלמודיים
מנחים עמיתים ה-מחזור חמישי תשע"ו 2017-2016 - השתתפות - י"א - אלעד גיטלמכר - "מעגל סמסרה" – סרט קצר
מנחים עמיתים ה-מחזור חמישי תשע"ו 2017-2016 - השתתפות - י"א - רינה סבוסטיאנוב Mendaleev - חיפוש אחר מסגרות קריאה מוסטות
מנחים עמיתים ה-מחזור חמישי תשע"ו 2017-2016 - השתתפות - י"א - רעות רוזנברג - התשמע קולי? - השפעת השמעת קול על התפתחות זהות מנהיגותית ועל המוטיבציה להנהיג
מנחים עמיתים ה-מחזור רביעי תשע"ה 2016-2015 - השתתפות - י"א - רחל-חן שוקרון - Attempting to find the active molecule in a phage communication system
מנחים עמיתים ה-מחזור שלישי תשע"ג 2014-2013 - השתתפות - י - עדן אזולאי - מידול ממוחשב של התפתחות התולעת
מנחים עמיתים ה-מחזור שני תשע"א 2012-2011 - השתתפות - י - אורי טייכמן - על התנגשויות נויטרונים כפולות בניסוי XENON100
מנחים עמיתים ה-מחזור שני תשע"א 2012-2011 - השתתפות - י - פיטר לביאנט - Multifoliated Analytic Surfaces
מנחים עמיתים ה-מחזור ראשון תש"ע 2010-2009 - השתתפות - י"א - אוהד ממרוד - גילוי חלקיקי(פִי) אנרגטיים בגלאי אטלס

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - איתי כהן

האולימפיאדה לביולוגיה

האולימפיאדה לביולוגיה ה-22 2019 - ראשון - י"ב - שי נחמיה

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-14 2018 - ציון לשבח - י"א - ענבל גבע - מציאת מולקולות קטנות בעלות פוטנציאל עיכוב פעילות של חלבון הציטרין


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן