לרשימת בתי הספר

מקיף א',באר שבע - 59 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ז - אריאל גולדין
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ט - שי קביץ'
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - ניר רוטשילד
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - רון קוגס
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - שי קביץ'
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום רביעי - ח - ניר רוטשילד
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - יותם סבוראי
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - אור קליפה (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - רונן ריאבושקין
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - ירדן אבגי (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - סשה סוקולוב
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - חיים וולין
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - יהונתן קביץ'
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - אור קליפה (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - שחר זילברשטיין
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - אור קליפה (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - חיים וולין
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - ירדן אבגי (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - נועם בלומברג
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - רונן ריאבושקין
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - שחר זילברשטיין
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - דנה וכוטינסקי (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ח - ירדן אבגי (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ח - רונן ריאבושקין
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - אופיר יזרעאלב
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - אור קליפה (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - יהונתן קביץ'
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - נועם בלומברג
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - שחר זילברשטיין
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - אופק קרפ (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - דנה וכוטינסקי (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ז - רונן ריאבושקין
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - ולדימיר פרלמן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ז - משה מגנס (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - ולדימיר פרלמן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות י"א-י"ב - פרס שלישי - י"ב - אפרת אברהם (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - יאן וירין

בנו ארבל

בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - מקום שלישי - ח - דניאל צ'ופרוב
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - מקום ראשון - ח - ניר רוטשילד
בנו ארבל ה-1 תשע"ד (2013-2014) - ציון לשבח - ז - ניר רוטשילד

זוטא

זוטא ה-2012 תשע"ג (2012-2013) - מקום שלישי - ט - יהונתן קביץ'
זוטא ה-2011 תשע"ב (2011-2012) - מקום שלישי - ח - אסף שמיר (קידומטיקה)
זוטא ה-2011 תשע"ב (2011-2012) - ציון לשבח - ח - ירדן אבגי (קידומטיקה)
זוטא ה-2011 תשע"ב (2011-2012) - מקום שלישי - ט - אור קליפה (קידומטיקה)
זוטא ה-2010 תשע"א (2010-2011) - מקום שלישי - ז - יהונתן קביץ'

קנגורו

קנגורו ה-2 2015 - מקום שלישי - ט - יותם סבוראי - 74.6 נקודות

קודגורו

קודגורו ה-19 2018 - 6 - נחמן חייט

תחרות מדענים צעירים בישראל

תחרות מדענים צעירים בישראל ה-17 2014 - מקום שני - שחר זילברשטיין - סודות כמוסים במשולשים צ'ביאניים

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - י"א - דניאל צ'ופרוב

דן דוד - NAME YOUR HERO

דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2013 2013 - 3 - ט - תימא עאמר - דו קיום לא כל כך רחוק מכאן. עמותת הגר

כימיאדה

כימיאדה ה-19 2017-18 - ציון לשבח - י"ב - שחר הסליטון
כימיאדה ה-18 2016-17 - משתתף בגמר - י"א - ענת טיומקין

מנחים עמיתים

מנחים עמיתים ה-מחזור שני תשע"א 2012-2011 - השתתפות - י - קארינה קאוויאט - האם ג'ינג'ים מרגישים פחות?

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - הצטיינות - י"א - אריאל יוסף

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-14 2018 - ציון לשבח - טל גרימן - המודל הקינטי של שינוי הפאזה בתהליך הקפאת הסביבות הנקבוביות: פתרון נומרי.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-12 2016 - מקום שלישי - י"ב - יהונתן קביץ' - שחזור משולשים.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-11 2015 - ציון לשבח - י"א - יהונתן קביץ' - משוואות ציקלוס.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-9 2013 - ציון לשבח - ט - יהונתן קביץ' - בסכום ספרות של מספרים טבעיים עוקבים.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-9 2013 - ציון לשבח - קרינה אברמוב - עוסקת בשימוש בזרזים שונים להפקת פולימרים על ידי שיטות של מטתזה והשוואה בין תכונות הפולימרים.


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן