לרשימת בתי הספר

מקיף אמי"ת ה',באר שבע - 75 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - אליהו בוגצ'וק
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - גיא שטוטלנד
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - אדם גורמן
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - גיא שטוטלנד
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - גיא שטוטלנד
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - גיא שטוטלנד
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ז - גיא שטוטלנד
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - רון קופלבצקי
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - גל קפלון (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - אולג מילשטיין (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות י"א – י"ב - ציון לשבח - י"א - אולג מילשטיין (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות י"א – י"ב - ציון לשבח - י"א - דורון לוין (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - אולג מילשטיין (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - אריאל דייוויס (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - דורון לוין (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ז - פרדי שרמן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ט - אולג מילשטיין (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - אריאל דייוויס (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - דורון לוין (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות י"א – י"ב - מקום שלישי - י"א - לאון לויצקי
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות י"א – י"ב - מקום שלישי - י"א - לאון גורליק
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות ט'-י' - פרס שני - ט - ריטה פברמן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות ט'-י' - פרס שלישי - ח - אריאל דייוויס (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות ט'-י' - פרס שלישי - י - יוליה סגלין (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - אולג מילשטיין (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - חיים בנדר (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - לאון גורליק
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - יעקב כליאורן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות ט-י - פרס שלישי - ח - ריטה פברמן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות ט-י - פרס רביעי - י - אלי ריבקין
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות ט-י - פרס רביעי - ז - אריאל דייוויס (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות ט-י - פרס רביעי - ט - יוליה סגלין (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות ט-י - ציון לשבח - ז - אולג מילשטיין (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות ט-י - ציון לשבח - י - אינה אוסטר (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות ט-י - ציון לשבח - ח - ליבנת לרנר (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות י"א-י"ב - פרס שלישי - י"א - מרק לויטס (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - איליה לבזובסקי (קידומטיקה)

בנו ארבל

בנו ארבל ה-1 תשע"ד (2013-2014) - מקום שני - ט - גיא שטוטלנד

זוטא

זוטא ה-2012 תשע"ג (2012-2013) - מקום ראשון - ח - גיא שטוטלנד
זוטא ה-2011 תשע"ב (2011-2012) - מקום שני - ז - גיא שטוטלנד

גיליס

גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י"א - אדם גורמן
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - ט - אליהו בוגצ'וק
גיליס ה-49 2017 - מקום שלישי - י"ב - גיא שטוטלנד
גיליס ה-48 2016 - ציון לשבח - י"א - גיא שטוטלנד
גיליס ה-47 2015 - מקום שלישי - י - גיא שטוטלנד
גיליס ה-41 2009 - ציון לשבח - י"א - גל קפלון (קידומטיקה)
גיליס ה-40 2008 - ציון לשבח - י"ב - דורון לוין (קידומטיקה)
גיליס ה-40 2008 - ציון לשבח - י"ב - אולג מילשטיין (קידומטיקה)
גיליס ה-39 2007 - מקום ראשון - י"א - אולג מילשטיין (קידומטיקה)

גרוסמן

גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס ראשון (1000 ₪ ומענקי לימוד בפקולטה למתמטיקה בטכניון) - י"ב - גיא שטוטלנד
גרוסמן ה-49 2008 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שלישי (פרס בסך 1,500 ₪) - דורון לוין (קידומטיקה)
גרוסמן ה-47 2006 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שלישי (פרס בסך 500 ₪) - י - אולג מילשטיין (קידומטיקה)
גרוסמן ה-47 2006 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס עידוד מיוחד - י - אריאל דייוויס (קידומטיקה)
גרוסמן ה-47 2006 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס עידוד מיוחד - י"א - ריטה פברמן (קידומטיקה)

קנגורו

קנגורו ה-2 2015 - מקום שני - י - גיא שטוטלנד - 115 נקודות

קודגורו

קודגורו ה-20 2019 - מקום רביעי - שחר סניטובסקי

תחרות מדענים צעירים בישראל

תחרות מדענים צעירים בישראל ה-18 2015 - מקום שלישי - י - גיא שטוטלנד - מפלצות קומבינטוריות
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-13 2010 - מקום שני - דניאל ניימרק - תכונות מגנטיות של חומרים ננו-גבישיים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-11 2008 - מקום שלישי - דורון לוין (קידומטיקה) - חלקיק על גבי טבעת: השפעת האינטרקציה עם הסביבה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-10 2007 - ציון לשבח - דורון לוין (קידומטיקה) - תיאוריית Kean
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-9 2006 - מקום שלישי - דורון לוין (קידומטיקה) - מה עומד מאחורי בעיית פואסון
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-9 2006 - ציון לשבח - ריטה פברמן (קידומטיקה) - משוואות פליה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-7 2004 - מקום ראשון - איליה גורביץ' - סטיות מהתפשטות איזוטרופית ואחידה של היקום
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-6 2003 - מקום שלישי - איליה אושרוב - תכנון מערכת ניסוי לחקר הזהירה התרמית
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-6 2003 - מקום שלישי - רומן קרסנוביד - תכנון מערכת ניסוי לחקר הזהירה התרמית
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-6 2003 - מקום שלישי - ודים ציון - תכנון מערכת ניסוי לחקר הזהירה התרמית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - י"א - גיא שטוטלנד
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-13 2009 - הצטיינות - דניאל ניימרק
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-13 2009 - הצטיינות - אלכס צ'רניאחובסקי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-11 2007 - הצטיינות - י"א - דורון לוין (קידומטיקה)
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-8 2004 - הצטיינות - י - פבל גרינברג

דן דוד - NAME YOUR HERO

דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2016 2016 - 3 - מיכל שמגין - "כל המציל נפש אחת, כאילו הציל עולם ומלואו"./אלכסנדר פלמינג

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - דוד אקרמן

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-10 2014 - ציון לשבח - רון קופלביצקי - תעלומות מתמטיות - חותמו של המלך שלמה.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-6 2010 - ציון לשבח - עמוס גינזבורג - עקומות בעלות רוחב קבוע.


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן