לרשימת בתי הספר

ליאו באק,חיפה - 213 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - יהל מנור
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - תומר פלג
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - בר גורן
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - טל זוהר
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - אורי אפלבוים
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ט - יהל מנור
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - ניר חוטורסקי
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"א - איתי טל
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - מאיה נוה
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - אורי אפלבוים
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - ליבי לובוביץ
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - אורי אפלבוים
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - ח - יהל מנור
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - ט - יהלי קדמן
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - איתי טל
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ט - גל מתתיהו
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - אורי אפלבוים
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - ניר חוטורסקי
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"ב - דור מצר (תוכנית בר אילן)
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"א - מאיה נוה
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - מאיה נוה
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - איתי טל
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - אורי אפלבוים
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"א - דור מצר (תוכנית בר אילן)
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - עומר בוז'ן
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - י - דור מצר (תוכנית בר אילן)
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - מאיה נוה
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - עומר בוז'ן
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום רביעי - ח - איתי טל
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום רביעי - ז - ניר חוטורסקי
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - אורי אפלבוים
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ז - יהלי קדמן
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - עומר בוז'ן
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ז - איתי טל
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - מאיה נוה
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - גיא רווה
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"א - גיא רווה
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - י - גיא רווה
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אושר ניניו
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - תדהר סושרד
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות י"א – י"ב - ציון לשבח - י"ב - ארז תמנת
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות י"א – י"ב - מקום שלישי - י"א - ארז תמנת
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות י"א – י"ב - מקום שלישי - י"א - לוטם אלבר
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות י"א – י"ב - ציון לשבח - י"ב - גילי יבנה
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - יובל הראל
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות ט'-י' - אות הוקרה - י - דני גרשוביץ'
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות ט'-י' - אות הוקרה - י - אירנה דבורקין
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות ט'-י' - אות הוקרה - י - דן שפירו
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - מקום שני - י"ב - אייל חיטרון
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - מקום שלישי - י"א - דניס ביגון
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - מקום שלישי - י"א - אלכסנדר קריבושייב
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - אות הוקרה - י"ב - בועז מטלון
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות י"א - י"ב - מקום שלישי - י"א - אייל חיטרון
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות י"א - י"ב - ציון לשבח - י"ב - גיא בונין
תחרות הערים ה-18 תשנ"ז (1996-1997) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - אייל חיטרון
תחרות הערים ה-18 תשנ"ז (1996-1997) - י"א - י"ב - מקום ראשון - י"ב - רועי פוקס
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - י"א - י"ב - מקום שלישי - י"א - רועי פוקס
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - י"א - י"ב - ציון לשבח - י"א - איתי ליבוביץ

בנו ארבל

בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - מקום שני - ז - ניר חוטורסקי
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - מקום שלישי - ז - יהלי קדמן
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - ציון לשבח - ז - גל מתתיהו
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - ציון לשבח - ח - אורי אפלבוים
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - מקום ראשון - ט - מאיה נוה
בנו ארבל ה-1 תשע"ד (2013-2014) - ז - מקום שלישי - ו - יהלי קדמן
בנו ארבל ה-1 תשע"ד (2013-2014) - ציון לשבח - ח - מאיה נוה
בנו ארבל ה-1 תשע"ד (2013-2014) - ציון לשבח - ט - עומר בוז'ן

זוטא

זוטא ה-2009 תש"ע (2009-2010) - ציון לשבח - ט - אושר ניניו

גיליס

גיליס ה-51 2019 - ציון לשבח - י - יהל מנור
גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י"ב - אורי אפלבוים
גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י"ב - איתי טל
גיליס ה-50 2018 - ציון לשבח - י"ב - מאיה נוה
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - ט - יהל מנור
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י"ב - ליבי לובוביץ
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י"א - איתי טל
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י"א - אורי אפלבוים
גיליס ה-49 2017 - מקום ראשון - י"ב - דור מצר (תוכנית בר אילן)
גיליס ה-49 2017 - ציון לשבח - י"א - מאיה נוה
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י - אורי אפלבוים
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י - איתי טל
גיליס ה-48 2016 - מקום שלישי - י"ב - דור מצר (תוכנית בר אילן)
גיליס ה-48 2016 - ציון לשבח - י - מאיה נוה
גיליס ה-48 2016 - ציון לשבח - י"א - עומר בוז'ן
גיליס ה-47 2015 - ציון לשבח - י"א - דור מצר (תוכנית בר אילן)
גיליס ה-47 2015 - תעודת הוקרה - י - עומר בוז'ן
גיליס ה-46 2014 - ציון לשבח - י - דור מצר (תוכנית בר אילן)
גיליס ה-45 2013 - מקום שני - י"ב - גיא רווה
גיליס ה-44 2012 - ראשון - י"א - גיא רווה
גיליס ה-43 2011 - ציון לשבח - י - גיא רווה
גיליס ה-42 2010 - ציון לשבח - י"ב - נועה שטרן
גיליס ה-36 2004 - הוקרה - י - גיל גופר
גיליס ה-32 2000 - פרס שלישי - י"ב - אמיתי צרניק
גיליס ה-31 1999 - מקום שני - י"ב - אמיתי צ'רניק
גיליס ה-27 1995 - מקום שני - י"ב - מקסים איורש
גיליס ה-26 1994 - פרס רביעי - י"א - מקסים איורש
גיליס ה-25 1993 - פרס ראשון - י"ב - עומר אנג'ל 🎓
גיליס ה-25 1993 - ציון לשבח - י - מקסים איורש
גיליס ה-24 1992 - ציון לשבח - י"א - עומר אנג'ל 🎓

גרוסמן

גרוסמן ה-59 2018 - תשע"ט - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שלישי (500 ₪ ומענק שכר לימוד ומענק שכר לימוד חד פעמי בפקולטה למתמטיקה בטכניון בגובה 2,500 ₪) - י"ב - איתי טל
גרוסמן ה-58 2017 - תשע"ח - תחרות לתלמידי חט"ב - פרס שלישי (300 ₪) - ז - זהר נגל
גרוסמן ה-58 2017 - תשע"ח - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שלישי (300 ₪ ומענק שכר לימוד בפקולטה למתמטיקה בטכניון) - י"ב - מאיה נוה
גרוסמן ה-58 2017 - תשע"ח - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"א - אורי אפלבוים
גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי חט"ב - פרס שני (500 ₪) - ט - ניר חוטורסקי
גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי חט"ב - פרס שני (500 ₪) - ט - גל מתתיהו
גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס ראשון (1000 ₪ ומענקי לימוד בפקולטה למתמטיקה בטכניון) - י"ב - דור מצר (תוכנית בר אילן)
גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שני (500 ₪) - י - איתי טל
גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שני (500 ₪) - י"א - מאיה נוה
גרוסמן ה-56 2015 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שני (פרס בסך 2,000 ₪) - י"א - דור מצר (תוכנית בר אילן)
גרוסמן ה-53 2012 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שלישי (פרס בסך 1,500 ₪) - י"א - גיא רווה
גרוסמן ה-47 2006 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"ב - ארז תמנת
גרוסמן ה-38 1997 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שלישי - מלגה לסמסטר - רועי פוקס
גרוסמן ה-36 1995 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שלישי - שכר לימוד לחצי שנה - מקסים איורש
גרוסמן ה-35 1994 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שני - שכר לימוד לשנה - מקסים איורש
גרוסמן ה-35 1994 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - מריה צ'נבנובסקי
גרוסמן ה-33 1992 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס ראשון - שכר לימוד לשנתיים - עומר אנג'ל 🎓
גרוסמן ה-31 1990 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שני - גיא מירז
גרוסמן ה-26 1985 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - עמרי גת

קודגורו

קודגורו ה-20 2019 - 7 - י"א - נגה קרן

תחרות מדענים צעירים בישראל

תחרות מדענים צעירים בישראל ה-16 2013 - ציון לשבח - גיא חפשי - סינתזה קולואידית של מוליכים למחצה ננומטריים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-13 2010 - מקום ראשון - עדי פרידמן - פיתוח תחליף לדיסק פגום על בסיס פולימרים חכמים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-8 2005 - מקום שני - לירון מרק - משופרות שותקים לכלבי-השמירה של הדמוקרטיה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-8 2005 - ציון לשבח - אסף גופר - הכנה מנטאלית על תפקוד הספורטאי לפני במהלך ואחרי התחרות
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-6 2003 - ציון לשבח - טל קסלר - האם קיים קשר בין מערכת העצבים לבין מערכת כלי הדם?
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-5 2002 - מקום ראשון - בוריס פיגובסקי - משפט ההגבלה הקריסטולוגרפית
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-5 2002 - ציון לשבח - מיכאל גבע - בין מילים ולחן בשיר-הזמר הישראלי
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-4 2001 - מקום ראשון - עינב נחום - דרכים התערבות להפחתת אלימות בקרב ילדי גן שם
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-3 2000 - מקום ראשון - י"ב - אריאל גוטמן - "שירה ממוחשבת" - ניסיון ליצור תוכנת מחשב כותבת שירה

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - י"א - נעם ליכט APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - י - תומר פלג
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-22 2018 - הצטיינות - י"ב - ליבי לובוביץ
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-22 2018 - הצטיינות - י - ניר חוטורסקי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - י - עומר בוז'ן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - שקד עירוני
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-18 2014 - הצטיינות - שקד עירוני
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-16 2012 - הצטיינות - י"ב - אילון גואטה
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-16 2012 - הצטיינות - י"א - אושר ניניו
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-16 2012 - הצטיינות - י"ב - גליה קליימן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - אילון גואטה
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - י"א - גיא רווה
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - אריה גרינברג
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - כפיר לנדסברג
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - רועי גבאי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-14 2010 - הצטיינות - רועי גבאי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-14 2010 - הצטיינות - דניאל מסרמן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-13 2009 - הצטיינות - מיכאל פרוקופציוק
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-11 2007 - הצטיינות - אביגיל פגי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-11 2007 - הצטיינות - אריק פרבר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-9 2005 - הצטיינות - י"א - גל הוכברג
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-9 2005 - הצטיינות - י"ב - אלכסנדר גולטמן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-9 2005 - הצטיינות - י"א - ארז תמנת
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-9 2005 - הצטיינות - י"א - טניה חייקין
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-8 2004 - הצטיינות - י"ב - עמי מור
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-8 2004 - הצטיינות - י - טניה חייקין
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-5 2001 - שישיה ראשונה - י"ב - דן רביב

דן דוד - NAME YOUR HERO

דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2018 2018 - 3 - דן דוד בן חיים - "עד מתי?" אודות אגודת יהודי אתיופיה
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2017 2017 - 1 - י"א - טל אביסהל - האגודה הישראלית ליהודי אתיופיה - מאתיופיה לאוטופיה ?
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2017 2017 - 2 - י - רוני ענתבי - ליסה מיארה - מרחק הוא לא תירוץ לאדישות
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2017 2017 - 2 - י - תומר קרפ - בן קיזל - אם אתה רוצה לתת
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2016 2016 - 3 - מיקה לבין - "אחות רחוקה"./מיזל סגדל
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2016 2016 - 3 - איתמר פרידמן - "אנו חושבים יותר מדי ומרגישים פחות מדי"./צ'ארלי צ'פלין
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2015 2015 - 1 - י - איתן גרוניך - האדם שבנה עולם/ג'ון טולקין
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2015 2015 - 2 - י - ענבר קטן - הספר הנכון, בידיים הנכונות, בזמן הנכון, יכול לשנות את העולם/האתר GoodReads, אוטיס ואליזבת' צ'נדלר
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2015 2015 - 2 - י - גיא מרקמן - הגברת הראשונה של התוכנה/גרייס מרי הופר
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2015 2015 - 3 - י"א - תומר בין - הצלצול הגואל/ד"ר קרן בנאי - צלילים כאינדיקטור יעיל לאבחון
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2015 2015 - 3 - י - תומר אלמגור - בלה בליסימה/בלה פרוינד
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2015 2015 - 3 - י"א - יובל בורשט - הקוסם מהמערב/מרכז המדע בוורדנקליף
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2015 2015 - 3 - י"א - ליעד לצרס - חשיבה מחוץ לקופסה/פרופ' עודד שוסיוב
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2015 2015 - 3 - י"א - אלעד גנות - האיש שהוביל אל עברי/פרופ' היינץ לקסטד
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2014 2014 - 2 - י - יובל בורשט - Someone else's war
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2014 2014 - 3 - י"א - ג'סיקה נרססוב - The other side of mathematics
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2013 2013 - 3 - י"א - דניאל אופנר - לא סתם מוזיקה אלא דרך חיים- האנס זימר
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2013 2013 - 3 - י - דניאל מרדכי - להאמין כי אפשר גם אחרת- friends for eve
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2013 2013 - 3 - י - נועם פינטו - שונה=מיוחד, כפר נהר הירדן
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2012 2012 - 1 - י"א - דלית איפרח - אליזבת' בלקוול - האישה הרופאה הראשונה, מייסדת קולג' לרפואה לנשים
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2012 2012 - 2 - י - נתיב לוי - ריימונד קורצוויל - ממציא, עתידן וסופר אמריקאי יהודי. הקים את "אוניברסיטת הסינגולריות" בעמק הסיליקון בקליפורניה, בתמיכת גוגל ונאס"א, ללימוד אינטרדיסציפלינרי של טכנולוגיות חדישות ולניתובן לטובת האנושות.
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2012 2012 - 2 - י - עדי זלמנוביץ - ניקולה טסלה ומכון דוידסון לחינוך מדעי (ראי למעלה)
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2011 2011 - 1 - י - גבריאלה יודוביץ' - סמואיל יעקבלביץ' מארשק, הספרייה הלאומית לילדים ע"ש ס.י. מארשק של רפובליקת קומי
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2011 2011 - 2 - י"א - דריה בוכרוב - מלגות לנוער בשכונת הדר, חיפה
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2011 2011 - 2 - י - אבשלום כהן - כפר הנוער ימין אורד
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2011 2011 - 2 - י"א - חנאן אבו-פארס - עמותת ע.י.נ.ד
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2010 2010 - 3 - ט - מעוז קרסנטי - השמיים הם הגבול והדרך דרך ארץ, על יונתן חלאטניק - תלמיד מחונן, פעיל חברתי וזוכה תחרות 2009
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2010 2010 - 3 - י - נעם בורשט - היצור הטראגי שממנו עושים קומדיות, חנוך לוין
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2010 2010 - 3 - י - שחר שבתאי - מיוזיק בונקר" - מנגינת פרידה, סלבה מסונז'ניק

כימיאדה

כימיאדה ה-20 2018 - משתתף בגמר - י"א - נגה קרן
כימיאדה ה-16 2014-15 - משתתף בגמר - י"ב - נדב נפתלי
כימיאדה ה-15 2013-14 - משתתף בגמר - י"ב - יאן זלצר
כימיאדה ה-15 2013-14 - משתתף בגמר - י"א - נדב נפתלי
כימיאדה ה-14 2012-13 - משתתף בגמר - י"ב - ניקיטה בוגדנוב
כימיאדה ה-14 2012-13 - משתתף בגמר - י"א - יאן זלצר
כימיאדה ה-14 2012-13 - משתתף בגמר - י"א - תום רונאי
כימיאדה ה-13 2011-12 - שלישי - י"ב - מכאל לייצין
כימיאדה ה-12 2010-11 - שלישי - י"ב - רז אוריין
כימיאדה ה-5 2003-4 - משתתף בגמר - י"ב - ירוסלב דון

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י - יערה ברגר
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י - אורי גדרון
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י - איתי זיטלבך
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י - נעם ליכט APIO
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י - ליאור סימיונביץ'
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י - נגה קרן
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י"א - איתי טל
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - הצטיינות - י - אורי אפלבוים
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - הצטיינות - י - איתי טל
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - הצטיינות - י"א - ליבי לובוביץ
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - אורי קישוני

האולימפיאדה לביולוגיה

האולימפיאדה לביולוגיה ה-20 2017 - אולימפיאדה - גמר - י"ב - מאיה שתל
האולימפיאדה לביולוגיה ה-13 2010 - תחרות הצילומים - ראשון - יובל בר - עטלף פירות תוך כדי מעופו בלילה, כשבפיו תות שדה
האולימפיאדה לביולוגיה ה-9 2006 - אולימפיאדה - שביעי - טטיאנה חייקין - סוקסציה בפעולה לאחר שריפה בחורש הכרמל.
האולימפיאדה לביולוגיה ה-4 2001 - אולימפיאדה - ראשון - שלי רייך
האולימפיאדה לביולוגיה ה-2 1999 - אולימפיאדה - ראשון - נטע ניר

אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity

אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-3 2015 - שלישי - ז - גל מתתיהו - 28/42
אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-3 2015 - שלישי - ז - ניר חוטורסקי - 28/42

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-15 2019 - מקום שלישי - דניאל ויגדור כהן - אי סימטריה באוזניים של ערפיליות פלנטריות.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-11 2015 - ציון לשבח - אוראל אלחדד - השוואה בין חומרים משפרי שיקוע וחומרי הפתתה- קואגולנטים ופלוקולנטים להרחקת מוצקים מרחפים משפכים תעשייתים.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-11 2015 - ציון לשבח - הדר אמיתי - האם אקטיבציה של נוירונים דופאמינים באזור ה - VTA במוח בעת שהות במרחב מסוים יוצרת שינוי התנהגותי במרחב זה?


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן