לרשימת בתי הספר

חט"ב רשיש,פתח תקווה - 53 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ח - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - ט - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ז - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום רביעי - ט - ניקול גרוסמן (בנו ארבל)
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - ח - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - ט - יונתן איגלר (בנו ארבל)
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ח - ניקול גרוסמן (בנו ארבל)
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ז - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ח - יונתן איגלר (בנו ארבל)
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - עידן בלוך
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ט - גל דור (תוכנית בר אילן)
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות ט'-י' - אות הוקרה - ח - מיכאל ברוסובנסקי

בנו ארבל

בנו ארבל ה-6 תשע"ט (2019) - ציון לשבח - ז - אילנה גורביץ'
בנו ארבל ה-6 תשע"ט (2019) - מקום ראשון - ח - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
בנו ארבל ה-5 תשע"ח (2017-2018) - ח - מקום ראשון - ז - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
בנו ארבל ה-5 תשע"ח (2017-2018) - ח - ציון לשבח - ז - זיו רויטמן
בנו ארבל ה-5 תשע"ח (2017-2018) - ציון לשבח - ט - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)
בנו ארבל ה-4 תשע"ז (2016-2017) - מקום ראשון - ח - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)
בנו ארבל ה-4 תשע"ז (2016-2017) - מקום שני - ח - ניקול גרוסמן (בנו ארבל)
בנו ארבל ה-4 תשע"ז (2016-2017) - מקום ראשון - ט - יונתן איגלר (בנו ארבל)
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - מקום ראשון - ז - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - מקום שלישי - ח - יונתן איגלר (בנו ארבל)
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - מקום שלישי - ז - יונתן איגלר (בנו ארבל)

זוטא

זוטא ה-2012 תשע"ג (2012-2013) - מקום שלישי - ט - עידן בלוך

גיליס

גיליס ה-51 2019 - ציון לשבח - ח - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
גיליס ה-50 2018 - ציון לשבח - ט - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - ז - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - ט - ניקול גרוסמן (בנו ארבל)
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - ח - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)
גיליס ה-48 2016 - אות המאה - ז - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)

גרוסמן

גרוסמן ה-58 2017 - תשע"ח - תחרות לתלמידי חט"ב - פרס ראשון (1000 ₪) - ט - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)
גרוסמן ה-58 2017 - תשע"ח - תחרות לתלמידי חט"ב - פרס שלישי (300 ₪) - ז - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי חט"ב - פרס ראשון (1000 ₪ ומענקי לימוד בפקולטה למתמטיקה בטכניון) - ט - יונתן איגלר (בנו ארבל)

קנגורו

קנגורו ה-3 2016 - י - מקום ראשון - ז - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן) - 143.75 נקודות
קנגורו ה-2 2015 - מקום שני - ח - נופר-רות שיף - 95.2 נקודות

בא בחשבון

בא בחשבון ה-3 תשע"ו (2016) - מקום ראשון - ז - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן) - 90 נקודות

קודגורו אקסטרים

קודגורו אקסטרים ה-5 2009 - מקום ראשון - ט - גל דור (תוכנית בר אילן) - XLII

קודגורו

קודגורו ה-18 2017 - 10 - ח - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - ח - זיו רויטמן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - ח - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-22 2018 - הצטיינות - ט - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-22 2018 - הצטיינות - ז - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-21 2017 - הצטיינות - ח - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - ז - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)

כימיאדה

כימיאדה ה-19 2017-18 - י"א - משתתף בגמר - ט - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - י - הצטיינות - ז - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - י"א - הצטיינות - ט - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - י - הצטיינות - ט - יונתן איגלר (בנו ארבל)
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - י"א - הצטיינות - ח - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן)

אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity

אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-7 2019 - ראשון - ח - ענבר ולד (תוכנית בר אילן) - 32/35
אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-6 2018 - שלישי - ט - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן) - 23/35
אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-5 2017 - שני - ח - אלמוג ולד APIO (תוכנית בר אילן) - 24/35

אתגר המתמטיקה הבינלאומי על שם פאול ארדש - Paul Erdős International Math Challenge

אתגר המתמטיקה הבינלאומי על שם פאול ארדש - Paul Erdős International Math Challenge ה-21 2018 - ז-ח - ראשון - ז - ענבר ולד (תוכנית בר אילן)


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן