לרשימת בתי הספר

התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים - 230 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - יאיר יוספי
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - אורי מיקלצקי
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אמנון טל (בנו ארבל)
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - דור בביוף
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"ב - עידו קרשון
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - אמנון טל (בנו ארבל)
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"א - עידו קרשון
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - יואב צביאלי רנר
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - עידו קרשון
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - מיתר סלע
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - מאיה קלנג
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - שירה בן דור
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ט - מיתר סלע
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - עמרי הראל
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - מאיה קלנג
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - עידו קרשון
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - שירלי מלול
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - שירה בן דור
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - שירה בן דור
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - בן פרנקל
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - עמרי הראל
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ט - בן פרנקל
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - נעם מיקלצקי
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - בר עזריה
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - שירה בן דור
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - עומרי הראל
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - יעל קירקפטריק
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - י - יעל קירקפטריק
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ט - נעם מיקלצקי
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - דריה ליובשבסקי
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - שירה בן דור
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - ח - נעם מיקלצקי
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - דריה ליובשבסקי
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - יואב כהן
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - אריאל בטקילין
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - יואב כהן
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - ענבר קלנג
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - אריאל בטקילין
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - אסף יפרח
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - שקד קופלביץ
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - ענבר קלנג
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ח - אריאל בטקילין
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - אסף יפרח
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - מריק בל
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"א - שקד קופלביץ
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות י"א – י"ב - מקום שני - י"ב - יולי שפירו
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות י"א – י"ב - מקום שלישי - י"ב - אמיר בכר
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות י"א – י"ב - מקום שלישי - י"ב - יוקון לי
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות י"א – י"ב - מקום שלישי - י"א - יוקון לי
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות ט'-י' - פרס שני - י - יולי שפירו
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות ט'-י' - פרס שלישי - י - יוקון לי
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - שלומי אוברמן
תחרות הערים ה-25 תשס"ד (2003-2004) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - יונתן מושיוב
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות ט-י - פרס רביעי - ט - יולי שפירו
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - מנחם בלמן
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אלי רוזנטל
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות ט'-י' - אות הוקרה - י - יונתן בן-יעקב
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות י"א - י"ב - מקום שלישי - י"ב - עמרי אורן
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות י"א - י"ב - אות הוקרה - י"ב - ברק שילר
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - יונתן בן-יעקב
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - ציון לשבח - י"ב - עמרי אורן
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - ציון לשבח - י"א - מיכאל פרלין
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - אות הוקרה - י"ב - אריאל אמיר
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - אות הוקרה - י"א - שוריק ווינר
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - אות הוקרה - י"ב - אמיתי יובל
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - אות הוקרה - י"א - ברק שילר
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - עמרי אורן
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - ברק שילר
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות י"א - י"ב - מקום ראשון - י"א - אלכסנדר מדבדובסקי
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות י"א - י"ב - מקום שלישי - י"א - אריאל אמיר
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות י"א - י"ב - ציון לשבח - י"א - אמיתי יובל
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות י"א - י"ב - ציון לשבח - י"ב - נועם מיוחס
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות י"א - י"ב - הצטיינו בפתרון בעיות בודדות - י"ב - יורה קרסיק
תחרות הערים ה-18 תשנ"ז (1996-1997) - י"א - י"ב - מקום שלישי - י"ב - תום יובל
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - י"א - י"ב - ציון לשבח - י"א - תום יובל
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - י"א - י"ב - ציון לשבח - י"ב - עומר לוי
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - י"א - י"ב - ציון לשבח - י"ב - ערן סופר
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - י"א - י"ב - ציון לשבח - י"א - יורה קרסיק

בנו ארבל

בנו ארבל ה-5 תשע"ח (2017-2018) - מקום שלישי - ט - יוגב מוזס
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - מקום ראשון - ט - עידו קרשון
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - מקום שלישי - ט - מיתר סלע
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - מקום שני - ט - מיתר סלע
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - ציון לשבח - ט - עמרי הראל
בנו ארבל ה-1 תשע"ד (2013-2014) - מקום ראשון - ט - בן פרנקל
בנו ארבל ה-1 תשע"ד (2013-2014) - ציון לשבח - ט - בר עזריה
בנו ארבל ה-1 תשע"ד (2013-2014) - ציון לשבח - ט - שירה בן דור

זוטא

זוטא ה-2012 תשע"ג (2012-2013) - מקום שני - ח - שירה בן דור
זוטא ה-2012 תשע"ג (2012-2013) - מקום ראשון - ט - נעם מיקלצקי
זוטא ה-2011 תשע"ב (2011-2012) - מקום שני - ח - נעם מיקלצקי
זוטא ה-2011 תשע"ב (2011-2012) - מקום שלישי - ט - דריה ליובשבסקי
זוטא ה-2010 תשע"א (2010-2011) - מקום שני - ז - נעם מיקלצקי
זוטא ה-2010 תשע"א (2010-2011) - אות הוקרה על פתרון מיוחד - ח - דריה ליובשבסקי
זוטא ה-2010 תשע"א (2010-2011) - מקום שני - ט - אלון קופרמן
זוטא ה-2009 תש"ע (2009-2010) - מקום שני - ז - אלון קופרמן
זוטא ה-2009 תש"ע (2009-2010) - ציון לשבח - ז - דריה ליובשבסקי

גיליס

גיליס ה-51 2019 - מקום שני - י"ב - עידו קרשון
גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י - יאיר יוספי
גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י - יוגב מוזס
גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י - דור בביוף
גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י"א - יונתן פטאל
גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י - אליס טיומקין
גיליס ה-51 2019 - אות המאה - ט - עוז למדן
גיליס ה-50 2018 - ציון לשבח - י"ב - יואב צביאלי רנר
גיליס ה-50 2018 - ציון לשבח - י"א - עידו קרשון
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י"ב - רותם מוזס
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - ט - יוגב מוזס
גיליס ה-49 2017 - ציון לשבח - י - עידו קרשון
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י"ב - שירה בן דור
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - איתמר צבי
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י"א - עמרי הראל
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י"א - יואב צביאלי רנר
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - איתן בראון
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י"א - רותם מוזס
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - הילל לחמי
גיליס ה-48 2016 - ציון לשבח - י"א - שירה בן דור
גיליס ה-48 2016 - אות המאה - איתמר צבי
גיליס ה-48 2016 - אות המאה - י - רותם מוזס
גיליס ה-47 2015 - מקום שלישי - י"א - נעם מיקלצקי
גיליס ה-47 2015 - ציון לשבח - י"ב - יעל קירקפטריק
גיליס ה-47 2015 - ציון לשבח - י - בן פרנקל
גיליס ה-46 2014 - מקום שלישי - י"א - יעל קירקפטריק
גיליס ה-43 2011 - מקום שלישי - י"ב - אסף יפרח
גיליס ה-42 2010 - מקום שני - י"א - אסף יפרח
גיליס ה-42 2010 - מקום שלישי - י"ב - ענבר קלנג
גיליס ה-41 2009 - מקום ראשון - י - אסף יפרח
גיליס ה-41 2009 - ציון לשבח - י"ב - שקד קופלביץ
גיליס ה-40 2008 - מקום שלישי - י"א - שקד קופלביץ
גיליס ה-39 2007 - מקום שני - ח - אסף יפרח
גיליס ה-39 2007 - מקום שלישי - י - שקד קופלביץ
גיליס ה-36 2004 - הוקרה - י - אמיר בכר
גיליס ה-31 1999 - מקום ראשון - י"א - אמיתי יובל
גיליס ה-31 1999 - ציון לשבח - י"ב - אריאל אמיר
גיליס ה-30 1998 - מקום שני - י"א - אמיתי יובל
גיליס ה-30 1998 - ציון לשבח - י"ב - אריאל אמיר
גיליס ה-29 1997 - מקום ראשון - י"ב - תום יובל
גיליס ה-24 1992 - פרס שני - י"ב - רום פנחסי 🎓
גיליס ה-24 1992 - ציון לשבח - י"א - מרק גולדשמידט
גיליס ה-23 1991 - פרס שני - י - דן גליק
גיליס ה-23 1991 - ציון לשבח - י"ב - ספי לדקני
גיליס ה-22 1990 - מקום ראשון - י"ב - גיל אלון 🎓
גיליס ה-22 1990 - מקום שני - י"ב - יובל ארטשטיין
גיליס ה-22 1990 - ציון לשבח - י"א - ספי לדקני
גיליס ה-20 1988 - ציון לשבח - י"ב - אילון לינדנשטראוס 🎓 פרס ארדש פרס נסיהו
גיליס ה-18 1986 - ציון לשבח - יהודה שלום 🎓 פרס ארדש פרס לויצקי
גיליס ה-17 1985 - ציון לשבח - י"א - איל אלאלוף
גיליס ה-16 1984 - מקום שני - י"ב - אלכסנדר סמורודניצקי 🎓
גיליס ה-16 1984 - ציון לשבח - י"ב - איילת לינדנשטראוס 🎓
גיליס ה-15 1983 - מקום שני - י"ב - אהוד פרידגוט 🎓 פרס נסיהו
גיליס ה-15 1983 - ציון לשבח - י"א - אלכסנדר סמורודניצקי 🎓
גיליס ה-15 1983 - ציון לשבח - י"א - איילת לינדנשטראוס 🎓
גיליס ה-8 1975 - ציון לשבח - י"ב - ערן עובדיה

גרוסמן

גרוסמן ה-59 2018 - תשע"ט - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שלישי (500 ₪ ומענק שכר לימוד ומענק שכר לימוד חד פעמי בפקולטה למתמטיקה בטכניון בגובה 2,500 ₪) - י"ב - עידו קרשון
גרוסמן ה-58 2017 - תשע"ח - תחרות לתלמידי חט"ב - ציון לשבח - ט - יוגב מוזס
גרוסמן ה-58 2017 - תשע"ח - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שני (500 ₪ ומענק שכר לימוד בפקולטה למתמטיקה בטכניון) - י"א - עידו קרשון
גרוסמן ה-58 2017 - תשע"ח - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"ב - רותם מוזס
גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי חט"ב - פרס שני (500 ₪) - ח - יוגב מוזס
גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שלישי (300 ₪) - י"א - רותם מוזס
גרוסמן ה-56 2015 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י - בן פרנקל
גרוסמן ה-55 2014 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"א - יעל קירקפטריק
גרוסמן ה-38 1997 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס ראשון ושני - מלגה ל-3 סמסטרים - תום יובל
גרוסמן ה-37 1996 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שלישי - י"א - תום יובל
גרוסמן ה-35 1994 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שני - שכר לימוד לשנה - ליאור זילברמן
גרוסמן ה-35 1994 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שני - שכר לימוד לשנה - חגי שקולניקוב
גרוסמן ה-33 1992 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - רום פנחסי 🎓
גרוסמן ה-29 1988 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - אילון לינדנשטראוס 🎓 פרס ארדש פרס נסיהו
גרוסמן ה-29 1988 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"ב - אריאל שקולניקוב
גרוסמן ה-27 1986 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שלישי - י"ב - יהודה שלום 🎓 פרס ארדש פרס לויצקי
גרוסמן ה-1 1960 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - 1 - גדעון יובל
גרוסמן ה-1 1960 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - 8 - יעקב ברונשטין

קודגורו

קודגורו ה-5 2004 - מקום ראשון - י"ב - תום אלסברג
קודגורו ה-3 2002 - 8 - י - תום אלסברג

תחרות מדענים צעירים בישראל

תחרות מדענים צעירים בישראל ה-22 2019 - מקום שלישי - נפתלי דויטש - VIVID - כלי לויזואליזציה תלת ממדית של גלקסיות
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-22 2019 - מקום שלישי - שחר מיכוב - שימוש בתאי HL60 כמערכת מודל חקר נויטרופילים אנושיים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-21 2018 - מקום ראשון - י"ב - איתי עדן - תיארוך פליאומגנטי של קיר לבני בוץ בתל מגידו
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-21 2018 - מקום שני - י"א - הלל שוחט Mendaleev - פיתוח דיו מבוסס נחושת להדפסת אלקטרוניקה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-19 2016 - מקום שני - הדס ברם - אפיון נקודת הבקרה במעבר ל0G במחזור התא
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-19 2016 - ציון לשבח - שחר סילברמן - בחינת הפעילות של מערכת ההגנה BREX כנגד תבדידי בקטריופאגיים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-7 2004 - מקום שני - אבנר עפרת - יחסה של הכנסיה הקתולית בספרד למשטרו של פרנסיסקו פרנקו
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-1 1998 - ציון לשבח - עופר שפרינגר - סורק תוצרת בית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - י - יאיר יוספי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-21 2017 - הצטיינות - י"ב - שירה בן דור
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - עמית אייל
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - י - רותם מוזס
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - י"א - שירה בן דור
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - עמית אייל
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - י - שירה בן דור
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-16 2012 - הצטיינות - י"ב - תום שפר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-16 2012 - הצטיינות - י"א - אוהד תירוש
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - דן פילבסקי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - ענר זקוביץ
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-14 2010 - הצטיינות - אדם אוחיון
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-14 2010 - הצטיינות - יעקב עמית
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-13 2009 - הצטיינות - בועז אברהם
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-13 2009 - הצטיינות - יעקב עמית
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-10 2006 - הצטיינות - י"ב - יולי שפירו
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-9 2005 - הצטיינות - י"ב - אודרי עובד
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-9 2005 - הצטיינות - י"ב - שני מרגוליס
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-8 2004 - הצטיינות - י"ב - יונתן מושיוב
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-8 2004 - הצטיינות - י"ב - תום אלסברג
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-8 2004 - הצטיינות - י"א - אודרי עובד
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-7 2003 - הצטיינות - י"א - יונתן מושיוב
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-6 2002 - הצטיינות - י - יונתן מושיוב
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-6 2002 - הצטיינות - מיכאל קראסיק
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-5 2001 - שישיה ראשונה - י"א - אליעזר אייזנברג

כימיאדה

כימיאדה ה-20 2018 - מקום שני - י"ב - הלל שוחט Mendaleev
כימיאדה ה-19 2017-18 - מקום ראשון - י"א - הלל שוחט Mendaleev

מנחים עמיתים

מנחים עמיתים ה-מחזור חמישי תשע"ו 2017-2016 - השתתפות - י"א - אריאלה בקונין - "המרחב השלישי" כמרחב קיומם של מהגרים
מנחים עמיתים ה-מחזור רביעי תשע"ה 2016-2015 - השתתפות - י - שירה בן דור - סדר ועיוותים במישור הגיאומטרי ושימושים בתצוגת נהג
מנחים עמיתים ה-מחזור שלישי תשע"ג 2014-2013 - השתתפות - י"א - שירה הניג - The Licensing of Polarity Items
מנחים עמיתים ה-מחזור ראשון תש"ע 2010-2009 - השתתפות - י"א - איתי הראל - איכות החיים המערכתית ויצירתיות בפתרון בעיות: הקשרים ביניהם בקרב תלמידים רגילים ומחוננים

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י"א - ליעד רובניק טויטש
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - הצטיינות - י - ליעד רובניק טויטש
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - הצטיינות - י"א - גיל רונן
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - נעם מיקלצקי
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - גלעד קליינמן
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - קסם זיסמן

האולימפיאדה לביולוגיה

האולימפיאדה לביולוגיה ה-22 2019 - שלב ג - אלונה טיומקין
האולימפיאדה לביולוגיה ה-22 2019 - שלב ג - קרן לוצקי
האולימפיאדה לביולוגיה ה-21 2018 - אולימפיאדה - שלב ב - אביטל גפט

האולימפיאדה לפילוסופיה

האולימפיאדה לפילוסופיה ה-6 2010 - אולימפיאדה - זוכה - עופר קרוננפלד

פרס ון ליר

פרס ון ליר ה-1 תשע"ד - ציון לשבח - איתי שפירא - “אוות האדם האבסורדי: התמודדות פוסט-מהותנית עם ‘הבחילה הקיומית’ בכתביהם של סרן קירקגור ואלבר קאמי”,

אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity

אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-5 2017 - שלישי - י - עידו קרשון - 19/35
אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-4 2016 - שני - ט - עידו קרשון - 30/35
אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-3 2015 - שלישי - י - בן פרנקל - 29/42
אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-3 2015 - שני - י"ב - יעל קירקפטריק - 35/42
אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-2 2014 - שני - ט - שירה בן דור - 31/42
אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-2 2014 - שני - ט - בן פרנקל - 31/42
אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-2 2014 - ציון לשבח - ט - בר עזריה - 17/42
אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-2 2014 - שלישי - י"א - יעל קירקפטריק - 20/42
אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-1 2013 - שני - ח - שירה בן דור - 21/35


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן