לרשימת בתי הספר

התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים - 199 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - אור קדר
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - יעקב קוסובורד
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - רועי יעקובסון
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - בן מהטה
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - ליאור פורת
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - ירדן פורת APIO
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - ליאור פורת
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - ניר ירון
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - לבב פרבר
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - רועי בלומברג
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - אייל גולדשטיין
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - בן בסקין
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - רביב ארצי (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - שי ספיר
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - ליאור שולץ
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - רביב ארצי (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - רביב ארצי (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"ב - יניב שדה
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות י"א – י"ב - מקום ראשון - י"ב - אוריאל סיניצ'קין
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות י"א – י"ב - מקום שני - י"א - יותם גפני
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אנטון סנייב
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - יונתן וגנר
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אוריון תלמי
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות י"א - י"ב - אות הוקרה - י"א - טארק אבו גו'הר
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות י"א - י"ב - אות הוקרה - י"א - סעאב מנסור
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות ט'-י' - אות הוקרה - י - יאיר חכם
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - י"א - י"ב - מקום שני - י"א - יבגני בגלפור
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - י"א - י"ב - מקום שלישי - י"א - אמיר ברכה
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - י"א - י"ב - מקום שלישי - י"ב - יבגני סלדין

גיליס

גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י - גל יורמן
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י"א - יעל גליקסמן
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י"ב - עמית בן טבו
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י"ב - עדי שמיר
גיליס ה-48 2016 - ציון לשבח - י"ב - יעקב קוסובורד
גיליס ה-48 2016 - ציון לשבח - י"ב - ליאור פורת
גיליס ה-48 2016 - ציון לשבח - י"ב - רועי יעקובסון
גיליס ה-48 2016 - אות המאה - י"ב - אופק רייזמן-קדר
גיליס ה-48 2016 - אות המאה - י"א - עדי שמיר
גיליס ה-48 2016 - אות המאה - י"ב - שלמה מודלבסקי
גיליס ה-47 2015 - מקום שלישי - י"ב - ניר ירון
גיליס ה-47 2015 - תעודת הוקרה - י"א - רועי יעקובסון
גיליס ה-46 2014 - ציון לשבח - י"א - ניר ירון
גיליס ה-39 2007 - מקום שלישי - י"ב - יותם גפני
גיליס ה-37 2005 - ציון לשבח - י - אנטון סנייב
גיליס ה-37 2005 - הוקרה - י"ב - אלעד אוסטר
גיליס ה-36 2004 - הוקרה - י"א - איגור קריימרמן
גיליס ה-36 2004 - הוקרה - י"א - מנור שליו
גיליס ה-35 2003 - ציון לשבח - י - איגור קריימרמן
גיליס ה-27 1995 - ציון לשבח - י"ב - דניס בוריסוב
גיליס ה-24 1992 - פרס ראשון - י"א - אבישי ונונו

גרוסמן

גרוסמן ה-47 2006 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"א - יותם גפני
גרוסמן ה-47 2006 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"א - מיכאל מירקין

קודגורו

קודגורו ה-20 2019 - 6 - יובל משורר
קודגורו ה-18 2017 - 9 - י"ב - ניב גוברין
קודגורו ה-17 2016 - מקום שלישי - י"א - ניב גוברין
קודגורו ה-8 2007 - 9 - י"א - רנן גרוס

תחרות מדענים צעירים בישראל

תחרות מדענים צעירים בישראל ה-22 2019 - מקום ראשון - י"ב - גיא שפירא - השתנות עיקרון המאעת במחצית השנייה של השושלת החמישית במצרים העתיקה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-22 2019 - מקום שני - יסמין ריצ'י יהב - קברים וקטנטנים: מוות בשירי ילדים מאנגליה במאות ה-18 וה-19
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-22 2019 - ציון לשבח - איילת גנאור - זיהוי ואיפיון חסרים גנטיים הגורמים למחלות ניוון רשתית
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-22 2019 - ציון לשבח - דניאל שפירא - מוליכות על בשכבות דקות
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-21 2018 - מקום שני - נעמי ברונר - קלאופטרה: שינוי בתפיסת האי/שה המזרחית בעת החדשה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-21 2018 - פרס מיוחד על עבודה יצירתית - יהל כספי - הטרמה תחבירית של המבנה הסביל בעברית ישראלית
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-21 2018 - ציון לשבח - אבישי אלה - דאו בתקופת 'המלחמות הלוחמות'- התועלת שבחוסר התועלת
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-20 2017 - מקום ראשון - עמרי גנשרוא - החידושים לשוניים בספרות הישראלית העכשווית וסוגי החידושים עיון בלשני סגנוני בספריהם של דוד גרוסמן ואשכול נבו
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-20 2017 - מקום שני - נגה יקותיאלי - השינוי בתפיסת המוות בעקבות המגפה השחורה באנגליה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-20 2017 - מקום שלישי - הדר רהב - שכבות ננומטריות היברידיות של טיטניום אתילן-גליקול (Ti-EG) כחומרים פוטוקטליטיים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-20 2017 - ציון לשבח - שחר ספנסר - "האדונית המפתה והעלם המסרב": מקורות וגלגולים באגן הים התיכון הקדום
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-19 2016 - מקום ראשון - י"ב - רועי יעקובסון - קשיחות במטריקת 1L והשערת קוזנר
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-19 2016 - מקום ראשון - אמי כהן - סגולות עור הנחש: כתבי יד שונים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-19 2016 - מקום שלישי - י"ב - אופק רייזמן-קדר - זיהוי גנים שמדלגים בין אורגניזמים לאורך מיליוני שנים – האם קיים מנגנון עוקף אבולוציה?
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-19 2016 - ציון לשבח - רום דן - השפעת פקטור השעתוק VGLL4 על תאי סרטן שד אנושיים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-18 2015 - מקום ראשון - נועם יונגרמן - על גדילה ודעיכה במבני אצבוע צמיגי
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-18 2015 - מקום ראשון - קדם שניר - קידוד היחס הפדיקטיבי בשפות ממוקדות תימה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-18 2015 - מקום שני - נועה חן - האלה אשרה בתקופת המקרא ובספרות חז"ל
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-17 2014 - מקום ראשון - ירדן ליכטרמן - האידיאולוגיה הכנענית בעבודת התרגום של יונתן רטוש
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-17 2014 - מקום שני - דניאל יוסקוביץ' - שכיחות פולימורפיזם rs356219 בגן α-synuclein
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-16 2013 - מקום ראשון - דימטרי אזרוחי - "ואין עוד יהודי ולא יווני במשיח ישוע" - יחסו של פאולוס לגויים ולמצוות כחלק מההגות היהודית בזמנו
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-16 2013 - ציון לשבח - אלכסנדר מוצקין - יישום טרנספורם אבל לחקירת טורי פורייה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-16 2013 - ציון לשבח - רם אברהם פרידמן - על הבדלים בין קוואזרים הפולטים קרינת רדיו לאלו שאינם פולטים קרינת רדיו
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-16 2013 - ציון לשבח - עמר שריג - סינון תדרים מרחביים באמצעות אופטיקת פורייה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-15 2012 - מקום שני - עמית כהנא - הסינמטוגרפיה הפסיכוסכמטית של בחירה חופשית
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-15 2012 - מקום שני - עמית שפרן - קמיע מאגי מגניזת קהיר
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-15 2012 - ציון לשבח - שירה הברמן - מעורבותו של הציטוקין אינטרלאוקין-1 במחלת האלצהיימר
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-14 2011 - מקום ראשון - ארז אורבך - Cedar – מפרש מודרני לשפת פרולוג
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-14 2011 - ציון לשבח - אילן ארונין - קולנוע מגויס באיטליה הפשיסטית במלחמת העולם השניה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-13 2010 - מקום שלישי - פבל פדייב - חקר אזורי יצירת כוכבים מסוג HII
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-12 2009 - מקום שלישי - עמרי לסר - הפוטנציאל המרוכב ויישומיו לתכנון סכרים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-12 2009 - ציון לשבח - אביב דותן - עיבוד מידע שמיעתי ראשוני ותופעת הטנטון: חקירת מודל של רשת עצבית
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-12 2009 - ציון לשבח - נעם מזור - שיתוף פעולה והתנהגות קהילתית בקרב סוכנים מלאכותיים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-11 2008 - מקום שני - יניב שדה - סינסתזיה ולמידה: תובנות ממודלים של רשתות עצביות
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-11 2008 - ציון לשבח - דיקלה גלברד - אבולוציה במבחנה - חקר תופעת המיקום הכפול של חלבון הפומראז
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-10 2007 - ציון לשבח - אלון רסולי - חקר התחלקות תאי אלפא במודל לסוכרת נעורים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-10 2007 - ציון לשבח - עופרי תלם - פיתוח אלגוריתם למציאת מספר השורשים הממשיים של פולינום נתון
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-10 2007 - ציון לשבח - שקד גיטלמן - אבטחת תקשורת בתוכנות מסרים מיידיים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-9 2006 - מקום שני - אסתר פוסטילניק - אשליות תפיסתיות ככלי בחקר מחלת הסכיזופרניה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-9 2006 - מקום שני - נעמה למברג - קליטת שתלי רקמת שחלה בגוף חי
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-8 2005 - מקום ראשון - אלעד אוסטר - שיפור יעילות אלגוריתם ניוטון-ראפסון וחקירת החורים השחורים שלו באמצעות שימוש בקווטרניונים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-7 2004 - מקום שני - איגור קריימרמן - פרקטלים- כלי המשחק של הטבע
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-7 2004 - ציון לשבח - בנימין ניומן - בולים כתיעוד הסטורי- השתקפות מאורעות מלחמת העולם השנייה בבולים, וניצולם כאמצעי תעמולה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-6 2003 - מקום שלישי - גרישה ספקטור - אשליית שינוי זווית ואפקטים של הקשר בתפיסה ראייתית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - יעקב קוסובורד
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - י"ב - ירדן פורת APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - י"ב - ליאור פורת
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - מתן תורג'מן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - י"א - עדי שמיר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - י"א - ירדן פורת APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - י"א - ליאור פורת
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - י"ב - ניר ירון
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - י - עדי שמיר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-18 2014 - הצטיינות - י - רועי יעקובסון
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-18 2014 - הצטיינות - י"א - ניר ירון
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-18 2014 - הצטיינות - י"ב - עידן כפיר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-18 2014 - הצטיינות - י - ירדן פורת APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-17 2013 - הצטיינות - י"א - עידן כפיר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-17 2013 - הצטיינות - י - ניר ירון
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - גיא קצמן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-11 2007 - הצטיינות - י"ב - אוריאל סיניצ'קין
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-10 2006 - 12 ראשונים - י"ב - אורי מרקוביץ'
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-10 2006 - 12 ראשונים - י"א - אוריאל סיניצ'קין
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-10 2006 - הצטיינות - י"א - עמיר רחום
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-9 2005 - הצטיינות - י"א - יונתן וגמן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-9 2005 - הצטיינות - י"א - אורי מרקוביץ'
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-5 2001 - הצטיינות - י - אופיר רייך

כימיאדה

כימיאדה ה-17 2015-16 - ראשון - י"א - אופיר שמול Mendaleev
כימיאדה ה-17 2015-16 - משתתף בגמר - י"א - הילה חמני
כימיאדה ה-16 2014-15 - שלישי - י"ב - נועם אבן
כימיאדה ה-16 2014-15 - ט-י - מעבר לשלב ב - י - אופיר שמול Mendaleev
כימיאדה ה-15 2013-14 - משתתף בגמר - י"ב - מתן משה בן אשר
כימיאדה ה-14 2012-13 - משתתף בגמר - י"א - עידן כפיר
כימיאדה ה-14 2012-13 - משתתף בגמר - י"א - מתן משה בן אשר
כימיאדה ה-13 2011-12 - שלישי - י"ב - גל פרבר
כימיאדה ה-12 2010-11 - שלישי - י"ב - שי ילינק
כימיאדה ה-6 2004-5 - שלישי - י"ב - ארז שריג
כימיאדה ה-5 2003-4 - משתתף בגמר - י"ב - אורן יוגב
כימיאדה ה-5 2003-4 - שני - י"א - ארז שריג
כימיאדה ה-5 2003-4 - משתתף בגמר - י"א - דימה עזאיזה

מנחים עמיתים

מנחים עמיתים ה-מחזור שישי תשע"ז 2018-2017 - השתתפות - י"א - דקלה גילן - ספרות - חקר של שירה נשית בראשית המאה ה-20
מנחים עמיתים ה-מחזור שישי תשע"ז 2018-2017 - השתתפות - י"א - גיא שפירא - אגיפטולוגיה - השפעת המעבר מתקופת הממלכה הקדומה לתקופת הביניים הראשונה במצרים על תפיסת עקרון המאעת
מנחים עמיתים ה-מחזור חמישי תשע"ו 2017-2016 - השתתפות - י - יעל גליקסמן - מחאה במחול מודרני
מנחים עמיתים ה-מחזור חמישי תשע"ו 2017-2016 - השתתפות - י"א - עדי שמיר - טבלאות יאנג תלת-ממדיות
מנחים עמיתים ה-מחזור רביעי תשע"ה 2016-2015 - השתתפות - י"א - רועי יעקובסון - קשיחות במרחביL1והשערת קוזנר
מנחים עמיתים ה-מחזור רביעי תשע"ה 2016-2015 - השתתפות - י"א - ענבל קרסו - ניתוח האוטופיות האנרכיסטיות "המנושל" ו"בולו'בולו"
מנחים עמיתים ה-מחזור שני תשע"א 2012-2011 - השתתפות - י"א - בר לוזון - המחאה החברתית: דרישת מעמד הביניים לפיתוח הון אנושי

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י - אריאל שפר
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י"א - יעל גליקסמן
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - הצטיינות - י - יעל גליקסמן
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - הצטיינות - י"א - בן מהטה
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - יותם בן טובים
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - רועי יעקובסון

האולימפיאדה לביולוגיה

האולימפיאדה לביולוגיה ה-20 2017 - אולימפיאדה - שלב ב - י"ב - גל פרידמן

האולימפיאדה לפילוסופיה

האולימפיאדה לפילוסופיה ה-15 2019 - אולימפיאדה - זוכה - נועם פורמן - ארד
האולימפיאדה לפילוסופיה ה-14 2018 - אולימפיאדה - זוכה - אלון לוטן
האולימפיאדה לפילוסופיה ה-13 2017 - אולימפיאדה - זוכה - י"ב - מור דבשי - זהב
האולימפיאדה לפילוסופיה ה-13 2017 - אולימפיאדה - זוכה - י"ב - נועה נוי
האולימפיאדה לפילוסופיה ה-12 2016 - אולימפיאדה - זוכה - רוני שפירא
האולימפיאדה לפילוסופיה ה-11 2015 - אולימפיאדה - זוכה - טאילי הרדימן
האולימפיאדה לפילוסופיה ה-9 2013 - אולימפיאדה - זוכה - דימה אזרוחי
האולימפיאדה לפילוסופיה ה-9 2013 - אולימפיאדה - זוכה - אורי קינברג
האולימפיאדה לפילוסופיה ה-5 2009 - אולימפיאדה - זוכה - יונתן שאבי
האולימפיאדה לפילוסופיה ה-4 2008 - אולימפיאדה - זוכה - י"ב - טל ינקוביץ' - ארד

פרס ון ליר

פרס ון ליר ה-6 תשע"ט - זוכה - נעמי טורצקי - הצבת מגבלות מוסריות על השוק החופשי באמצעות טיעונים סימבוליים: המקרה של זנות
פרס ון ליר ה-6 תשע"ט - ציון לשבח - טל שוורץ - המיעוטים במערב מפרספקטיבה אסלאמית - השוואה בין הוגי “משפט המיעוטים” לבין טארק רמדאן
פרס ון ליר ה-6 תשע"ט - ציון לשבח - גיא שפירא - עקרון המעאת בתקופת הממלכה הקדומה במצרים העתיקה
פרס ון ליר ה-5 תשע"ח - זוכה - אבישי אלה - "הדאו" בתקופת "המדינות הלוחמות" – התועלת שבחוסר התועלת: הפילוסופיה והרטוריקה בהגות של לאו-דזה וג'ואנג-דזה – הקשר בין המטאפיזיקה, השפה, המיסטיקה והפוליטיקה (היסטוריה)
פרס ון ליר ה-5 תשע"ח - ציון לשבח - נעמי ברונר - קלאופטרה: שינוי בתפיסת האישה המזרחית בעת החדשה (ספרות)
פרס ון ליר ה-5 תשע"ח - ציון לשבח - מיכל פורמן - מחול מבעד לעדשה: צילום תנועה ומחול לאורך ההיסטוריה (אמנות)
פרס ון ליר ה-4 תשע"ז - זוכה - טל קורן - הדיאלוג בין בונאבנטורה קווליארי ופאול גולדין כמקרה בוחן להתנגדות החברה הישועית אל המתמטיקה האינפיניטסימלית במאה ה- 17
פרס ון ליר ה-4 תשע"ז - ציון לשבח - ענאל פרס - גישות הבסיס הרעיוניות לייצוג ההרס בעבודותיהם של ג'ובאני בטיסטה פירנזי, יבס מרשאנד ורומין מפרה
פרס ון ליר ה-3 תשע"ו - זוכה - אראם אבו-סאלח - מחשבתו הדתית והפילוסופית של אבּו אל-עלאא אל-מערי
פרס ון ליר ה-3 תשע"ו - זוכה - שיר ונטורה - אורליה, או החיים והחלום: מוטיבים נשיים ומיסטיים ביצירתו של ז'ראר דה נרוואל
פרס ון ליר ה-3 תשע"ו - ציון לשבח - אמי כהן - סגולות עור הנחש: מיפוי הקשרים בין הגרסות העבריות של מתכון רפואי מאגי מימי הביניים
פרס ון ליר ה-2 תשע"ה - זוכה - נועם יונאי - ביטוייה של התרבות העברית המתחדשת בתרגומי "אליס בארץ הפלאות"
פרס ון ליר ה-2 תשע"ה - זוכה - טאילי הרדימן - יחסי הגומלין בין אסתטיקה ורוע בקולנוע
פרס ון ליר ה-2 תשע"ה - ציון לשבח - קדם שניר - שפות סימנים ושפות מדוברות כשפות ממוקדות תימה
פרס ון ליר ה-1 תשע"ד - ציון לשבח - חוה פרנקל - טקסט, צליל וקדושה – עיון במיסות מאת מאשו ואוקגם
פרס ון ליר ה-1 תשע"ד - ציון לשבח - איתמר פולמן - קידוש החודש ועיבור השנה בפולמוס הקראי-רבני
פרס ון ליר ה-1 תשע"ד - ציון לשבח - ירדן ליכטרמן - ביטויי האידיאולוגיה הכנענית בתרגומי יונתן רטוש

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-14 2018 - ציון לשבח - אביגיל רוזנר - פעילות נגזרות הרב-מעכב NT-157 בתאי מלנומה.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-13 2017 - מקום שני - הדר רהב - שכבות ננומטריות היברידיות של טיניום אתילן גליקול (Ti-EG) כחומרים פוטוקטליטיים.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-13 2017 - ציון לשבח - י"ב - עדי שמיר - טבלאות יאנג בתלת מימד.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-13 2017 - ציון לשבח - עומר ברק - איתור תופעות פוטופיזיקליות בחלבון בודד המסומן בצבע פלורסנטי.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-12 2016 - ציון לשבח - קרן קודריאבצב - כאוס קוונטי בתבניות חלדני
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-11 2015 - מקום ראשון - נועם יונגרמן - גדילה ודעיכה במבני אצבוע צמיגי (Viscous Fingering).
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-11 2015 - ציון לשבח - אלעד קריסטל - השפעת שינויי האקלים על הביומסה
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-11 2015 - ציון לשבח - י"ב - עומר אליטוב - קומבינטוריקה אקסטרימאלית והשיטה ההסתברותית.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-10 2014 - מקום שני - דניאל שרייבר - סרקואידוזיס
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-9 2013 - ציון לשבח - סער בן ציון - השפעת המחיקה הגנטית של LKB1 על תאי β מתחלקים.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-9 2013 - ציון לשבח - רם פרידמן - הבדלים בין קוואזרים הפולטים קרינת רדיו לאלו שאינם פולטים קרינת רדיו.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-8 2012 - ציון לשבח - עירין גוברמן - בקרה על הרפלקס הדלקתי במחלות מעיים דלקתיות (IBD) באמצעות microRNA 132.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-8 2012 - ציון לשבח - גל פרבר - אבולוציית הצבע של יין אדום - השפעות כימיות ופיסיקליות על תרכובות פנוליות.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-7 2011 - ציון לשבח - דן שגב - לוויינים בהילת מסה אפלה - השלכות החיכוך הדינאמי.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-7 2011 - ציון לשבח - ארז אורבך - חקר מנגנון ההוכחה של שפת פרולוג (Prolog).
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-6 2010 - מקום ראשון - פבל פדייב - אזורי יצירת כוכבים מסוג HII.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-6 2010 - ציון לשבח - יונתן גוברמן - החלבון JunB והקשר שלו להתמרה סרטנית.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-5 2009 - מקום שני - מיכאל סימון - חקר ואפיון הקולטן VSIG9 על גבי תאי NK.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-5 2009 - ציון לשבח - גל רעיוני - שיטות הפרמטר הקטן להתרת משוואות דיפרנציאליות בדינמיקה הניוטונית.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-5 2009 - ציון לשבח - עמרי לסר - הטרנספורם הקונפורמי והפוטנציאל המרוכב.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-4 2008 - מקום שני - רביד בן-אבו - השפעת דלקת על תהליך הרגנרציה של תאי B בלבלב.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-4 2008 - ציון לשבח - טל דדיה - רינדור פוטוריאליסטי: מודל חדשני לרינדור פרווה בקולנוע.


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן