לרשימת בתי הספר

הריאלי העברי,בית בירם,חיפה - 141 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - יהב לזר
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - אורי שווירץ
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - אורי שווירץ
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - מיכאל ניצן
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אוריה גולדשטיין
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - יובל סלנט APIO CEOI
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י - טל שחנובסקי
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - ליאור לדרר
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - שחר אייל
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - גיל אמיר
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - טל שחנובסקי
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"א - יובל סלנט APIO CEOI
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - יובל סלנט APIO CEOI
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - מירה זילברשטיין
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - אברהם זילברשטיין
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - גיא סגל
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות י"א – י"ב - מקום שני - י"ב - עמוס און
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - אות הוקרה - י"א - ג'ניה שפיץ
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - פליקס גולדברג
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות י"א - י"ב - מקום שני - י"ב - יונתן גוטמן
תחרות הערים ה-18 תשנ"ז (1996-1997) - י"א - י"ב - מקום שלישי - י"ב - תמר תמנת
תחרות הערים ה-18 תשנ"ז (1996-1997) - י"א - י"ב - ציון לשבח - י"א - יונתן גוטמן
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - י"א - י"ב - ציון לשבח - י"א - אביב רוזנצוייג

גיליס

גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י"א - אורי שווירץ
גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י - יהב לזר
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י - אורי שווירץ
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י"ב - ליאור לדרר
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י"א - ליאור לדרר
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י"ב - רועי שורק
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י"ב - יובל סלנט APIO CEOI
גיליס ה-48 2016 - אות המאה - י"א - יובל סלנט APIO CEOI
גיליס ה-48 2016 - אות המאה - י - ליאור לדרר
גיליס ה-40 2008 - מקום שלישי - י"ב - נועם גביש
גיליס ה-39 2007 - מקום שני - י"ב - עמוס און
גיליס ה-22 1990 - ציון לשבח - י"ב - אלכסנדר ינקוביץ
גיליס ה-20 1988 - מקום ראשון - י"ב - יואב יפה 🎓
גיליס ה-19 1987 - ציון לשבח - י"א - יואב יפה 🎓
גיליס ה-18 1986 - ציון לשבח - פאול בירן 🎓 פרס ארדש
גיליס ה-18 1986 - ציון לשבח - אלי מוהליבר
גיליס ה-16 1984 - ציון לשבח - י"ב - אביתר מתניה
גיליס ה-10 1977 - פרס ראשון - י"ב - יוסי קדישביץ
גיליס ה-10 1977 - פרס עידוד מיוחד - י - ולדימיר אברבוך
גיליס ה-10 1977 - פרס עידוד - י"ב - עזר מלצר
גיליס ה-10 1977 - ציון לשבח - י"ב - ויקטור גלפרין
גיליס ה-9 1976 - פרס ראשון - י"ב - רון עדין 🎓
גיליס ה-9 1976 - פרס עידוד - י"ב - משה אולשנסקי
גיליס ה-9 1976 - פרס עידוד - י"א - ויקטור גלפרין
גיליס ה-9 1976 - ציון לשבח - י"ב - אמיר דמבו
גיליס ה-8 1975 - פרס עידוד - י"א - רון עדין 🎓
גיליס ה-7 1974 - פרס ראשון - י"ב - נוגה אלון 🎓 פרס ארדש
גיליס ה-6 1973 - ציון לשבח - י"א - נוגה אלון 🎓 פרס ארדש
גיליס ה-5 1972 - ציון לשבח - י - נוגה אלון 🎓 פרס ארדש
גיליס ה-3 1970 - פרס ראשון - י"ב - אהרון רוכמן
גיליס ה-3 1970 - פרס עידוד - י"ב - נתן ליניאל 🎓

גרוסמן

גרוסמן ה-58 2017 - תשע"ח - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י - אורי שווירץ
גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס ראשון (1000 ₪ ומענקי לימוד בפקולטה למתמטיקה בטכניון) - י"ב - יובל סלנט APIO CEOI
גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שני (500 ₪) - י"ב - רועי שורק
גרוסמן ה-48 2007 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שני (פרס בסך 1,000 ₪) - י"ב - עמוס און
גרוסמן ה-27 1986 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס ראשון - י - יואב יפה 🎓
גרוסמן ה-27 1986 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"א - פאול בירן 🎓 פרס ארדש
גרוסמן ה-27 1986 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"ב - איל זקס
גרוסמן ה-26 1985 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - יעקב כהן
גרוסמן ה-26 1985 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - אלי מוהליבר
גרוסמן ה-18 1977 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס ראשון - שכר לימוד לשנתיים - י"ב - עזר מלצר
גרוסמן ה-15 1974 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס ראשון - י"ב - נוגה אלון 🎓 פרס ארדש
גרוסמן ה-1 1960 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - 3 - צור ברנשטין
גרוסמן ה-1 1960 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - 9 - שבתאי גולדברג

קודגורו אקסטרים

קודגורו אקסטרים ה-3 2007 - מקום שני - י"ב - שחר פפיני CEOI - 007ninja
קודגורו אקסטרים ה-3 2007 - מקום שני - י"ב - עמוס און - 007ninja

קודגורו

קודגורו ה-16 2015 - מקום ראשון - עומר גרין APIO
קודגורו ה-15 2014 - מקום ראשון - עומר גרין APIO
קודגורו ה-14 2013 - 6 - י"ב - רועי מאור
קודגורו ה-13 2012 - 9 - י"א - רועי מאור

תחרות מדענים צעירים בישראל

תחרות מדענים צעירים בישראל ה-19 2016 - מקום שני - י"ב - יניב וולף - חיישנים גמישים מבוססי ננו-חלקיקי זהב ולגנדות אורגניות
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-8 2005 - ציון לשבח - שירן טרקל - בחירת בן-זוג ומורפולוגיה בקוצן המצוי, Acomys Cahirinus, על פני המפנים המנוגדים של "קניון אבולוציה", נחל אורן תחתון חיפה.

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - י"א - אורי שווירץ
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - י - יהב לזר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-22 2018 - הצטיינות - ירדן גלפן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-21 2017 - הצטיינות - י"ב - יובל סלנט APIO CEOI
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - י"א - יובל סלנט APIO CEOI
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - עדן אסטה
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - י"ב - יונתן גל APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - עדן אסטה
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-18 2014 - הצטיינות - י"א - יונתן גל APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-18 2014 - הצטיינות - עומר גרין APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-18 2014 - הצטיינות - עדן סלומון
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-17 2013 - הצטיינות - י"ב - אור צינגיסר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-17 2013 - הצטיינות - י"א - יובל גולדברג
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-17 2013 - הצטיינות - י - יונתן גל APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-16 2012 - הצטיינות - י"ב - תומר גלבר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-16 2012 - הצטיינות - י"א - אור צינגיסר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - י"א - תומר גלבר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - י - גלעד לוי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - עמית רבן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-14 2010 - הצטיינות - נעם ניסן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-14 2010 - הצטיינות - עמית רבן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-14 2010 - הצטיינות - הילה שמואל
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-13 2009 - הצטיינות - שמואל הילה
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-13 2009 - הצטיינות - לב פחמנוב
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-11 2007 - הצטיינות - י"ב - עמוס און
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-11 2007 - הצטיינות - י"ב - שחר פפיני CEOI
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-10 2006 - הצטיינות - י"א - שחר פפיני CEOI
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-7 2003 - הצטיינות - רן איזיק

דן דוד - NAME YOUR HERO

דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2019 2019 - 2 - י"ב - שירה חיא - אפשר גם אחרת - ecopeace
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2016 2016 - 2 - תומר גולדגרבר - ״THIS IS IT״./בויאן סלאט
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2014 2014 - 2 - י - יניב וולף - The Future
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2014 2014 - 3 - י"א - עדו איזנבוד - Printing the future

כימיאדה

כימיאדה ה-19 2017-18 - מקום שני - י"ב - חן גלשטיין Mendaleev
כימיאדה ה-19 2017-18 - י"א - משתתף בגמר - עדן גולן
כימיאדה ה-18 2016-17 - משתתף בגמר - י"ב - רועי שורק
כימיאדה ה-18 2016-17 - משתתף בגמר - י"ב - תום שרון
כימיאדה ה-18 2016-17 - ציון לשבח - י"א - חן גלשטיין Mendaleev
כימיאדה ה-17 2015-16 - משתתף בגמר - י"ב - נועם זקס
כימיאדה ה-17 2015-16 - משתתף בגמר - י"א - רועי שורק
כימיאדה ה-15 2013-14 - משתתף בגמר - י"ב - מאיה פישמן
כימיאדה ה-14 2012-13 - משתתף בגמר - י"ב - הגר דדון
כימיאדה ה-11 2009-10 - שני - י"א - דוד וייצמן
כימיאדה ה-10 2008-9 - ציון לשבח - י"ב - שי זייד
כימיאדה ה-9 2007-8 - שני - י"א - שי זייד

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-30 2019 - הצטיינות - י"א - אורי שווירץ
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י - אופק דיין
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י - אורי שווירץ
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י"א - ים ברנט
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - הצטיינות - י"א - ליאור לדרר
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - הצטיינות - י"א - נדב פינקל
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - הצטיינות - י"א - יובל סלנט APIO CEOI
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - י"א - הצטיינות - י - ליאור לדרר
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - הצטיינות - י"א - רועי שורק
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - חן מכל

האולימפיאדה לביולוגיה

האולימפיאדה לביולוגיה ה-20 2017 - אולימפיאדה - שלישי - י"ב - דניאל גבע
האולימפיאדה לביולוגיה ה-9 2006 - אולימפיאדה - שני - עופר פז - המערה כבית גידול בדגש עטלפים.
האולימפיאדה לביולוגיה ה-9 2006 - אולימפיאדה - שלישי - עדי פנחס - עופות מים בבריכות דגים בשמורת עין אפק
האולימפיאדה לביולוגיה ה-9 2006 - תחרות הכרזות - ראשון - מרינה גיטין - אישוש אוכלוסיית הנשרים בפארק הכרמל
האולימפיאדה לביולוגיה ה-8 2005 - אולימפיאדה - שני - איליה ספיבק - "שלולית חורף עין אפק"
האולימפיאדה לביולוגיה ה-8 2005 - אולימפיאדה - חמישי - לאה ליטבק - "חוף ים סלעי-לגונה שקמונה"
האולימפיאדה לביולוגיה ה-6 2003 - אולימפיאדה - שני - אליאן וינר - שמירת טבע בכרמל
האולימפיאדה לביולוגיה ה-3 2000 - אולימפיאדה - ראשון - טלי טולדנו
האולימפיאדה לביולוגיה ה-3 2000 - אולימפיאדה - שני - אלכסנדר גרשקביץ
האולימפיאדה לביולוגיה ה-2 1999 - אולימפיאדה - שני - ענבל בודובסקי

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-15 2019 - ציון לשבח - יובל אטיאס - חשיבות הרפואה המותאמת אישית בכלל ובהתאמת מינון כימותרפי של בוסולפן בפרט.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-12 2016 - ציון לשבח - י"ב - יניב וולף - חיישנים גמישים מבוססי ננו-חלקיקי זהב ולגנדות אורגניות: השפעת תכונות הלגנדות על תכונות החיישנים.


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן