לרשימת בתי הספר

העמק המערבי,יפעת - 38 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום רביעי - ט - גל יורמן
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ח - גל יורמן
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - טל דב קופלביץ
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"א - טל דב קופלביץ
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - טל דב קופלביץ
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - מורן שפירא
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"ב - עופר קופלביץ
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - עופר קופלביץ
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - עופר קופלביץ

בנו ארבל

בנו ארבל ה-4 תשע"ז (2016-2017) - ציון לשבח - ח - גונן גזית APIO

זוטא

זוטא ה-2009 תש"ע (2009-2010) - מקום שלישי - ט - עופר קופלביץ

גיליס

גיליס ה-49 2017 - ציון לשבח - י"ב - טל דב קופלביץ
גיליס ה-48 2016 - אות המאה - י"א - טל דב קופלביץ
גיליס ה-45 2013 - מקום שלישי - י"ב - עופר קופלביץ
גיליס ה-44 2012 - שני - י"א - עופר קופלביץ
גיליס ה-43 2011 - מקום רביעי - י - עופר קופלביץ

גרוסמן

גרוסמן ה-58 2017 - תשע"ח - תחרות לתלמידי חט"ב - פרס שלישי (300 ₪) - ט - גונן גזית APIO
גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שני (500 ₪) - י"ב - טל דב קופלביץ
גרוסמן ה-52 2011 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י - עופר קופלביץ

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - י - גונן גזית APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-22 2018 - הצטיינות - ט - גונן גזית APIO
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-21 2017 - הצטיינות - י"ב - טל דב קופלביץ
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - י"א - טל דב קופלביץ
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - י - טל דב קופלביץ
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - עידן ברקוביץ'

מנחים עמיתים

מנחים עמיתים ה-מחזור שני תשע"א 2012-2011 - השתתפות - י"א - ינאי סוקר - עצים מישוריים אינסופיים

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י - עינב רווה
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - הצטיינות - י"א - טל דב קופלביץ
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - הצטיינות - י"א - ניצן שפירא
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - מעוז יעקבי
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - י"א - הצטיינות - י - ניצן שפירא
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - ניב לזרביץ
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - רגב אברהם
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - י"א - הצטיינות - י - טל דב קופלביץ

האולימפיאדה לביולוגיה

האולימפיאדה לביולוגיה ה-22 2019 - שלב ג - עילי זוהר
האולימפיאדה לביולוגיה ה-16 2013 - תחרות הכרזות - ראשון - שקד לבנהר
האולימפיאדה לביולוגיה ה-11 2008 - אולימפיאדה - שלישי - גלעד טל - החצב באזור מואר ומוצל
האולימפיאדה לביולוגיה ה-11 2008 - אולימפיאדה - רביעי - אלון פסט - השפעת אור על רקפות


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן