לרשימת בתי הספר

הנדסאים,הרצליה - 49 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - תמיר שפירא
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - תמיר שפירא
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - תמיר שפירא
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"ב - אלון הלר
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - יונתן קרידי הלר (בנו ארבל)
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - אלון הלר
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - איתן קונדרטובסקי
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - עמרי מתניה
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - עמרי מתניה

בנו ארבל

בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - ציון לשבח - ט - שני שפירא

גיליס

גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י"ב - דין קרייזברג
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י"ב - יונתן קרידי הלר (בנו ארבל)
גיליס ה-49 2017 - מקום חמישי - י"ב - אלון הלר
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י"א - יונתן קרידי הלר (בנו ארבל)
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - אריאל פרוסק
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - עילי מילשטיין
גיליס ה-48 2016 - ציון לשבח - י"א - אלון הלר
גיליס ה-48 2016 - אות המאה - י - יונתן קרידי הלר (בנו ארבל)
גיליס ה-44 2012 - שלישי - י"א - עמרי מתניה

גרוסמן

גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס ראשון (1000 ₪ ומענקי לימוד בפקולטה למתמטיקה בטכניון) - י"ב - אלון הלר

תחרות מדענים צעירים בישראל

תחרות מדענים צעירים בישראל ה-18 2015 - מקום שלישי - ירדן כרמל - דוכיפת-1 לווין מציל חיים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-13 2010 - ציון לשבח - דניאל טומה - מערכת האנטנות של הננו-לוויין הישראלי הראשון
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-13 2010 - ציון לשבח - אוריה שביט - מערכת האנטנות של הננו-לוויין הישראלי הראשון
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-13 2010 - ציון לשבח - יונתן שמיר - מערכת האנטנות של הננו-לוויין הישראלי הראשון
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-12 2009 - ציון לשבח - אופיר צ'קון - רובוט לימודי נייד אלחוטי בעל מערכת כפות לתפיסת כדורים פוטנציאלית
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-12 2009 - ציון לשבח - ניר לבנון - רובוט לימודי נייד אלחוטי בעל מערכת כפות לתפיסת כדורים פוטנציאלית
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-12 2009 - ציון לשבח - ברק שלף - רובוט לימודי נייד אלחוטי בעל מערכת כפות לתפיסת כדורים פוטנציאלית
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-11 2008 - ציון לשבח - מרגריטה מוטייב - רולטת אסטמה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-11 2008 - ציון לשבח - דיטה חולדרוב - רולטת אסטמה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-11 2008 - ציון לשבח - רוני גורן - רובוט נייד אלחוטי בעל מערכת הרמה בורגית לינארית והנעה פוטנציאלית
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-11 2008 - ציון לשבח - מיכל ינקו - רובוט נייד אלחוטי בעל מערכת הרמה בורגית לינארית והנעה פוטנציאלית
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-11 2008 - ציון לשבח - איגור ציניקובסקי - רובוט נייד אלחוטי בעל מערכת הרמה בורגית לינארית והנעה פוטנציאלית
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-9 2006 - ציון לשבח - טל פריצקר - מערכת בקרת הכוון ללווין זעיר - מתיאוריה לפרקטיקה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-9 2006 - ציון לשבח - דניאל גולן - מערכת בקרת הכוון ללווין זעיר - מתיאוריה לפרקטיקה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-9 2006 - ציון לשבח - לאוניד זכרין - מערכת בקרת הכוון ללווין זעיר - מתיאוריה לפרקטיקה

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-21 2017 - הצטיינות - י"א - יותם רביץ
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - יותם רביץ
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - סיפן נווה
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-18 2014 - הצטיינות - י - סיפן נוה
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-16 2012 - הצטיינות - י"ב - אור בירנצויג
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-16 2012 - הצטיינות - י"א - עמרי מתניה
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - י"א - אור בירנצויג

דן דוד - NAME YOUR HERO

דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2013 2013 - 2 - י - תמר קשת - למי אכפת? מרינה נעמת

כימיאדה

כימיאדה ה-11 2009-10 - שני - י"א - טל נוביק

מנחים עמיתים

מנחים עמיתים ה-מחזור חמישי תשע"ו 2017-2016 - השתתפות - י - גל גונן - מדידת מסת ההיגס על ידי ניתוח נתוני אטלס על אירועים בעלי מצב סופי של ארבעה לפטונים
מנחים עמיתים ה-מחזור שלישי תשע"ג 2014-2013 - השתתפות - י - סיפן נוה - מדידת המסה של חורים שחורים סופר מסיביים באמצעות מיפוי ההדהוד על בסיס פילטרים

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - הצטיינות - י"א - שניר אברהם
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - יובל נתן
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - נמרוד פינקוס


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן