לרשימת בתי הספר

דה שליט,רחובות - 112 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - י - שחר פרידמן
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ז - נגה פרידמן
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - מרינה דינרשטיין
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"א - גיורא שווידלר
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - יובל אילני
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - ט - שחר פרידמן
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - יובל אילני
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום רביעי - י - גיורא שווידלר
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - ח - שחר פרידמן
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - רוניה חיניץ'
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - בועז גוברמן
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - יובל אילני
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - רוניה חיניץ'
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"א - בועז גוברמן
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - ירון ברודסקי
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון בהצטיינות - י - בועז גוברמן
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - רוניה חיניץ'
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"א - ירון ברודסקי
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - דודו פונרובסקי
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - ט - בועז גוברמן
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - י - ירון ברודסקי
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - ירון ברודסקי
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ח - ירון ברודסקי
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ז - ירון ברודסקי
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - יובל גולדברג
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - יובל גולדברג
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - יובל גולדברג
תחרות הערים ה-26 תשס"ה (2004-2005) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - יגאל גרוסמן
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות ט-י - ציון לשבח - ח - יגאל גרוסמן
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות י"א-י"ב - פרס ראשון - י"ב - סרגיי דישל
תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - מקום שלישי - י"ב - רועי הרפז

בנו ארבל

בנו ארבל ה-6 תשע"ט (2019) - מקום שני - ז - נגה פרידמן
בנו ארבל ה-5 תשע"ח (2017-2018) - מקום ראשון - ט - שחר פרידמן
בנו ארבל ה-4 תשע"ז (2016-2017) - מקום ראשון - ח - שחר פרידמן
בנו ארבל ה-4 תשע"ז (2016-2017) - מקום שני - ט - יובל אילני
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - מקום שני - ז - שחר פרידמן
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - מקום שני - ח - יובל אילני
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - ציון לשבח - ח - גיורא שווידלר
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - מקום ראשון - ז - יובל אילני
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - מקום שלישי - ז - גיורא שווידלר
בנו ארבל ה-1 תשע"ד (2013-2014) - ציון לשבח - ז - רוניה חיניץ'
בנו ארבל ה-1 תשע"ד (2013-2014) - מקום שלישי - ט - בועז גוברמן

זוטא

זוטא ה-2012 תשע"ג (2012-2013) - מקום ראשון - ח - בועז גוברמן
זוטא ה-2012 תשע"ג (2012-2013) - מקום ראשון - ט - ירון ברודסקי
זוטא ה-2011 תשע"ב (2011-2012) - ציון לשבח - ח - ירון ברודסקי
זוטא ה-2010 תשע"א (2010-2011) - מקום ראשון - ז - ירון ברודסקי

גיליס

גיליס ה-51 2019 - מקום שלישי - י - שחר פרידמן
גיליס ה-51 2019 - מקום שלישי - י"א - יובל אילני
גיליס ה-51 2019 - ציון לשבח - י"א - גיורא שווידלר
גיליס ה-50 2018 - ציון לשבח - ט - שחר פרידמן
גיליס ה-50 2018 - ציון לשבח - י - יובל אילני
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י - גיורא שווידלר
גיליס ה-49 2017 - מקום שני - י"ב - בועז גוברמן
גיליס ה-49 2017 - ציון לשבח - ט - יובל אילני
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י"ב - ברק אהרוני
גיליס ה-48 2016 - מקום ראשון - י"ב - ירון ברודסקי
גיליס ה-48 2016 - מקום רביעי - י"א - בועז גוברמן
גיליס ה-48 2016 - ציון לשבח - י"א - ברק אהרוני
גיליס ה-48 2016 - אות המאה - ט - רוניה חיניץ'
גיליס ה-47 2015 - מקום שני - י"א - ירון ברודסקי
גיליס ה-47 2015 - ציון לשבח - י - בועז גוברמן
גיליס ה-46 2014 - מקום שלישי - י - ירון ברודסקי
גיליס ה-46 2014 - ציון לשבח - ט - בועז גוברמן
גיליס ה-45 2013 - ציון לשבח - ט - ירון ברודסקי
גיליס ה-42 2010 - ציון לשבח - י"ב - יובל גולדברג
גיליס ה-41 2009 - ציון לשבח - י"א - יובל גולדברג
גיליס ה-40 2008 - מקום ראשון - י"ב - ליאור גולדברג
גיליס ה-38 2006 - ציון לשבח - י - ליאור גולדברג
גיליס ה-36 2004 - הוקרה - י"א - נפתלי סמית
גיליס ה-35 2003 - ציון לשבח - י"ב - סרגיי דישל
גיליס ה-33 2001 - ציון לשבח - י - סרגיי דישל
גיליס ה-31 1999 - מקום שני - י"ב - רועי הרפז

גרוסמן

גרוסמן ה-59 2018 - תשע"ט - תחרות לתלמידי חט"ב - פרס ראשון (1000 ₪ ומענק שכר לימוד ומענק שכר לימוד חד פעמי בפקולטה למתמטיקה בטכניון בגובה 2,500 ₪) - ז - נגה פרידמן
גרוסמן ה-59 2018 - תשע"ט - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שני (700 ₪ ומענק שכר לימוד ומענק שכר לימוד חד פעמי בפקולטה למתמטיקה בטכניון בגובה 2,500 ₪) - י - שחר פרידמן
גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי חט"ב - פרס שני (500 ₪) - ט - יובל אילני
גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס ראשון (1000 ₪ ומענקי לימוד בפקולטה למתמטיקה בטכניון) - י"ב - בועז גוברמן
גרוסמן ה-56 2015 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"א - ירון ברודסקי
גרוסמן ה-56 2015 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"א - בועז גוברמן
גרוסמן ה-48 2007 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שלישי (פרס בסך 500 ₪) - י"א - ליאור גולדברג
גרוסמן ה-47 2006 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שלישי (פרס בסך 500 ₪) - י - ליאור גולדברג

קנגורו

קנגורו ה-4 2017 - מקום שני - ז - יגור סטוליארסקי - 96.8 נקודות
קנגורו ה-4 2017 - מקום שלישי - ז - איתמר גל-ים - 92.6 נקודות

קודגורו

קודגורו ה-19 2018 - 8 - ארבל ישראלי
קודגורו ה-17 2016 - 6 - אבישי מתייב

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - י"ב - ירון ברודסקי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - י"ב - דודו פונרובסקי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - י"א - ירון ברודסקי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-18 2014 - הצטיינות - י - ירון ברודסקי
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-17 2013 - הצטיינות - י"ב - עמית עמר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - לאון בקר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-14 2010 - הצטיינות - י"ב - יובל גולדברג

כימיאדה

כימיאדה ה-16 2014-15 - משתתף בגמר - י"ב - דנה צייטלין
כימיאדה ה-15 2013-14 - משתתף בגמר - י"א - דנה צייטלין
כימיאדה ה-7 2005-6 - שני - י"ב - מכאל איו

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - י"א - הצטיינות - י - יובל אילני
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י"א - גילעד חיים
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - י - הצטיינות - ט - יובל אילני
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - הצטיינות - י"א - עומר בצרי
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - הצטיינות - י"א - אלון שראל
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - י"א - הצטיינות - י - אלון שראל
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - הצטיינות - י"א - ברק אהרוני
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - דוד סייג

האולימפיאדה לביולוגיה

האולימפיאדה לביולוגיה ה-21 2018 - אולימפיאדה - שלב ב - יונתן אוקסמן
האולימפיאדה לביולוגיה ה-8 2005 - אולימפיאדה - ראשון - מאיה שמיר - "חי וצומח בפלמחים"
האולימפיאדה לביולוגיה ה-7 2004 - אולימפיאדה - חמישי - י - באלינה לוטמן - "התחלקות של תאי אמבות".

אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity

אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-3 2015 - ראשון - י - בועז גוברמן - 42/42
אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-2 2014 - ראשון - ט - בועז גוברמן - 41/42

אתגר המתמטיקה הבינלאומי על שם פאול ארדש - Paul Erdős International Math Challenge

אתגר המתמטיקה הבינלאומי על שם פאול ארדש - Paul Erdős International Math Challenge ה-17 2014 - ז-ח - שלישי - ז - רוניה חיניץ'

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-14 2018 - ציון לשבח - גיל סנדלר - אופטימיזציה של ניסוי ה (IR (Inversion Recovery על מנת לקבל דיוק מקסימלי עבור משך ניסוי קבוע.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-12 2016 - ציון לשבח - ליאור דביר - בדיקת הפוטנציאל של ננו-חלקיקי זהב
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-7 2011 - ציון לשבח - עדי שטיר - התפתחות פלסמה הנוצרת מפגיעת לייזר בגז.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-4 2008 - מקום ראשון - דינה ליסטוב - חקר הומאוסטזיס פוליאמינים בתא: השפעת אונקוגנים על שיעתוק Antizyme Inhibitor.


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן