לרשימת בתי הספר

גימנסיה ריאלית,ראשון לציון - 82 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - אוהד שינפלד
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"א - אוהד שינפלד
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - אוהד שינפלד
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - נמרוד שנקר
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - שובל צורן
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות י"א - י"ב - אות הוקרה - י"א - אודי חדד

גיליס

גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י - יונתן זוארץ
גיליס ה-49 2017 - מקום רביעי - י"ב - אוהד שינפלד
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י"א - עידן ריין
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - מיכאל בלכמן
גיליס ה-48 2016 - ציון לשבח - י"א - אוהד שינפלד
גיליס ה-47 2015 - תעודת הוקרה - י - אוהד שינפלד
גיליס ה-43 2011 - מקום רביעי - י"ב - שובל צורן
גיליס ה-42 2010 - ציון לשבח - י"א - שובל צורן
גיליס ה-25 1993 - ציון לשבח - י"ב - אורן נחושתן

גרוסמן

גרוסמן ה-57 2016 - תשע"ז - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס ראשון (1000 ₪ ומענקי לימוד בפקולטה למתמטיקה בטכניון) - י"ב - אוהד שינפלד
גרוסמן ה-51 2010 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"ב - שובל צורן

קודגורו

קודגורו ה-4 2003 - מקום שלישי - אריק נמצוב
קודגורו ה-3 2002 - מקום שני - אריק נמצוב

תחרות מדענים צעירים בישראל

תחרות מדענים צעירים בישראל ה-13 2010 - מקום שלישי - עדי הרשקו - השפעת נוכחות הקהל ומתן העשרה על התנהגות השימפנזים בספארי
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-12 2009 - ציון לשבח - ברק אזולאי - מפעלים ויראליים בע"מ – הקשר בין תנועת המימיווירוס והתארגנותו במפעלים ויראליים לבין רשת המייקרוטיובולי
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-11 2008 - מקום ראשון - יגאל נזר - השפעה של חומרים המעודדים חלוקה של תאים על שעתוק הגן Antizyme Inhibitor
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-10 2007 - מקום שלישי - יעל אמריליו - זיהוי ואפיון מולקולארי של חיידקי הפיטופלסמה בגפנים - צעד נוסף בדרך להצלת תעשיית היין
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-10 2007 - ציון לשבח - ענבר צור - יצירת צמח טרנסגני של טבק, באמצעות טרנספורמציה עם החיידק אגרובקטריום, המבטא מקטע של הנגיף GVA
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-8 2005 - מקום שלישי - רונית שפירא - השפעת מרכיבים דיאטריים על מנגנון דופאמין במוח במחלת הפרקינסון
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-6 2003 - מקום שלישי - איילת עבוש - שימוש בווירוס ה-GVA המהונדס כווקטור ויראלי לביטוי גנים זרים בצמחים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-3 2000 - ציון לשבח - רותם אלוני - הנשים במחנות העבודה בתקופת השואה

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - י"ג - שיר קהילה
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-21 2017 - הצטיינות - י"ב - אוהד שינפלד
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-14 2010 - הצטיינות - אופיר אפשטיין
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-14 2010 - הצטיינות - אסף לב
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-14 2010 - הצטיינות - י"ב - שובל צורן
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-13 2009 - הצטיינות - עופר המברג
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-11 2007 - הצטיינות - דור זוהר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-10 2006 - 12 ראשונים - י"ב - גלעד ארד
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-10 2006 - הצטיינות - י"ב - ולד סטרלצין
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-9 2005 - הצטיינות - אלמוג בנין
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-9 2005 - הצטיינות - י - אמיר הדר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-7 2003 - הצטיינות - אלמוג בנין
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-7 2003 - הצטיינות - מיכאל אסטרין
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-7 2003 - הצטיינות - אריק נמצוב
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-5 2001 - הצטיינות - י"ב - לירון שיף

דן דוד - NAME YOUR HERO

דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2011 2011 - 3 - י - דור שוורץ - ג'ון וולאק - אירגון "Seeds of Peace"
דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2011 2011 - 3 - י - שחר נוימן - ארגון NOW - thrdui פמיניסטי

כימיאדה

כימיאדה ה-19 2017-18 - י"א - משתתף בגמר - אלעד קפוסטה
כימיאדה ה-18 2016-17 - משתתף בגמר - י"ב - נועם לוי
כימיאדה ה-17 2015-16 - משתתף בגמר - י"ב - ניר אברמוביץ'
כימיאדה ה-17 2015-16 - משתתף בגמר - י"ב - עמית דוידסון
כימיאדה ה-17 2015-16 - משתתף בגמר - י"ב - עומר עצמון
כימיאדה ה-16 2014-15 - משתתף בגמר - י"ב - טל שינקאר
כימיאדה ה-16 2014-15 - משתתף בגמר - י"א - סהר פרימק
כימיאדה ה-15 2013-14 - ראשון - י"ב - רועי איליה
כימיאדה ה-15 2013-14 - משתתף בגמר - י"ב - רועי בר צור
כימיאדה ה-15 2013-14 - משתתף בגמר - י"ב - רוני גטניו
כימיאדה ה-15 2013-14 - משתתף בגמר - י"ב - פלג בן-חמו
כימיאדה ה-15 2013-14 - משתתף בגמר - י"ב - אור כהן
כימיאדה ה-14 2012-13 - משתתף בגמר - י"ב - מתן אהרון
כימיאדה ה-14 2012-13 - משתתף בגמר - י"א - רועי בר צור
כימיאדה ה-14 2012-13 - משתתף בגמר - י"א - אביב אבידן
כימיאדה ה-14 2012-13 - משתתף בגמר - י"א - רועי איליה
כימיאדה ה-14 2012-13 - משתתף בגמר - י"א - אור כהן
כימיאדה ה-12 2010-11 - ראשון - י"ב - מיכאל משה מיכלשוילי
כימיאדה ה-11 2009-10 - ראשון - י"א - מיכאל משה מיכלשוילי
כימיאדה ה-10 2008-9 - י"א - שני - י - מיכאל משה מיכלשוילי

מנחים עמיתים

מנחים עמיתים ה-מחזור ראשון תש"ע 2010-2009 - השתתפות - י"א - מיכאל משה מיכלשוילי - זיכרון בחיידקים – חקירת תחומים בביולוגיה על ידי שימוש בסימולציות ממוחשבות ואלמנטים ביולוגיים

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - סהר פרימק

אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity

אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-5 2017 - שני - י"ב - אוהד שינפלד - 28/35

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-15 2019 - מקום שני - אליה רוט - תפקידו של הגן taiman בתהליך הגיזום של נוירוני גמא ב: Mushroom Body שבמח זבוב הדרוזופילה.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-15 2019 - ציון לשבח - מעיין ברזילי - תגובת תאי חיסון לגירוי של DNA ממקור פתוגני ול- DNA ממקור עצמי.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-13 2017 - מקום שלישי - י"א - עידן ריין - איפיון כמותי של פלנטות מחוץ למערכת השמש בעזרת פוטומטריה.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-13 2017 - ציון לשבח - דביר ביטון - האם משוואת הדיפוזיה תקפה בקנה המידה הננומטרי?
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-9 2013 - מקום ראשון - אליזבט וייסבורד - השפעת מבנה ה – DISC על מסלול הכניסה של תאי WISH לאפופטוזיס במתן איטרפרון.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-7 2011 - ציון לשבח - נדב רייכמן - השפעתן של תרופות נוגדות דיכאון על תפקוד תאי בטא.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-7 2011 - ציון לשבח - אור ריינברג - אפיון צורני חמצן ריאקטיביים הנוצרים במהלך טיפול פוטודינאמי.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-7 2011 - ציון לשבח - אמיר גילדור - בדיקת ההשפעה של סוג המיטוכונדריה של כבשה על פוריותה ועל תפקוד הלב שלה במהלך היריון מרובה עוברים.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-7 2011 - ציון לשבח - נירית פרץ - השוואה בין רגישותם של תאים סרטניים לבין תאים נורמאליים לטיפול הפוטודינאמי המבוצע על-ידי נגזרות בקטריו-כלורופיל.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-6 2010 - ציון לשבח - אלון ליבשיץ - פיתוח של רובוט בעל יכולת התמצאות בחלל משתנה.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-5 2009 - ציון לשבח - שיר קרנר - מנגנון פעילות וקישור של אנזימי לדנא ניזוק בתאי יונקים.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-4 2008 - מקום שני - מוניקה פורמן - איבחון הפרופיל הגנטי בחולי סרטן המעי הגס ע"י שימוש בטכנולוגיית שבבי דנ"א ושיטות אנאליזה חישוביות.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-4 2008 - מקום שלישי - פיטר טיישב - השפעת פקטור השעתוק על יצירת תאי עצב דופמינרגיים ואיזוטוצינרגיים בהיפותלמוס של דגי זברה.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-4 2008 - ציון לשבח - יגאל נזר - השפעת הטיפול בחומרים מעודדים גדילה על שעתוק Antyzime Inhibitor.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-4 2008 - ציון לשבח - קובי לבנזון - קישור בין חלבונים-מודל ממוחשב.


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן