לרשימת בתי הספר

אשל הנשיא,באר שבע - 91 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אייל גרמן
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - יעל גרמן
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - שחף שיבק
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - אריאל חוזמן
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - יונתן חשפר
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - גב אור
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - יונתן חשפר
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - רן שיקלר
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - אייל גרמן
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - יעל פייגנבוים
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - עידו חרמוני
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - שחף שיבק
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - אריאל חוזמן
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - שגיא שלפמן
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שני - ט - יונתן חשפר
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - גב אור
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - עומר פרסלר
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אריאל חוזמן
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - יובל הרץ
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - רן שיקלר
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - שגיא הופמן
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - שגיא שלפמן
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - אריאל חוזמן
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - יובל הרץ
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - יונתן חשפר
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - עומר פרסלר
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - רן שיקלר
תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - שגיא שלפמן
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - מקום רביעי - י - יונתן זלץ
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - איתי סטרול
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - ליאור עציון
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - עוז בלס
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - רון וייס
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ז - רן שיקלר
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - שחר שגיא
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - דניאל קלטיניץ'
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - טל ברזילאי
תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - עידן קארס
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - טל ברזילאי
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - שחר שגיא
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - רותם מילנר
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - גבי חוזמן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - דניאל קלטיניץ'
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - ארטיום מכלין
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - גבריאל חוזמן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - תומר ארגמן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - י - תומר ארגמן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - טל קגלובסקי (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - תומר שמעוני (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - טל קגלובסקי (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - תומר ארגמן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - רועי יוסיבאש (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ז - תומר ארגמן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - טל קגלובסקי (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ח - מיכל כהן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - כרמל לבון (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - סופיה רחמילוב (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - תומר שמעוני (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ט - מיכאל חוזמן (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - טל קגלובסקי (קידומטיקה)
תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - כיתות י"א-י"ב - פרס שני - י"ב - יעקב ניימן
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - יעקב ניימן

בנו ארבל

בנו ארבל ה-4 תשע"ז (2016-2017) - מקום שלישי - ז - שחף שיבק
בנו ארבל ה-4 תשע"ז (2016-2017) - ציון לשבח - ז - אלון עזר
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - מקום שלישי - ח - יונתן חשפר
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - ציון לשבח - ח - רן שיקלר
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - ציון לשבח - ח - אריאל חוזמן

זוטא

זוטא ה-2010 תשע"א (2010-2011) - מקום שני - ח - גבי חוזמן (קידומטיקה)
זוטא ה-2009 תש"ע (2009-2010) - ציון לשבח - ז - גבי חוזמן (קידומטיקה)

גיליס

גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י"א - יונתן חשפר
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י - יונתן חשפר
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י - רן שיקלר
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - י - אריאל חוזמן
גיליס ה-42 2010 - ציון לשבח - י"א - תומר ארגמן (קידומטיקה)
גיליס ה-41 2009 - ציון לשבח - י"א - טל קגלובסקי (קידומטיקה)
גיליס ה-41 2009 - ציון לשבח - י - תומר ארגמן (קידומטיקה)
גיליס ה-40 2008 - ציון לשבח - ט - תומר ארגמן (קידומטיקה)
גיליס ה-35 2003 - פרס האולימפיאדה - י"ב - יעקב ניימן

גרוסמן

גרוסמן ה-51 2010 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"א - תומר ארגמן (קידומטיקה)
גרוסמן ה-49 2008 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום ראשון (פרס בסך 2,500 ₪) - ניקולס טולמסוב
גרוסמן ה-49 2008 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שני (פרס בסך 2,000 ₪) - עמית טויזר

קנגורו

קנגורו ה-3 2016 - מקום שלישי - ח - יונתן חשפר - 105 נקודות
קנגורו ה-2 2015 - מקום ראשון - י - נעם כוכבי - 116.4 נקודות
קנגורו ה-2 2015 - מקום שלישי - י - עוז בלס - 97.8 נקודות
קנגורו ה-2 2015 - ציון לשבח - י - יונתן זלץ - 88.4 נקודות

תחרות מדענים צעירים בישראל

תחרות מדענים צעירים בישראל ה-1 1998 - פרס ראשון - ערן אלחיק - הדברה ביולוגית של עש הפקעות באמצעות טפילים

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-17 2013 - הצטיינות - י"א - אריאל טוהר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-6 2002 - הצטיינות - י"א - יעקב ניימן

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-9 2013 - מקום שלישי - י"ב - אופיר שורר - שימוש באקסטרמומים של פונקציות בפתרון אי- שוויוניים מורכבים.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-8 2012 - מקום שני - אופיר שורר - פלא בפתרון אי שוויוניים סימטריים באמצעות מציאת מז'ורנטות.
כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-7 2011 - מקום שני - ספיר חבושה - בדיקת יכולתם של תאי T מסייעים לשנות את כיוון התמיינותם.


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן