לרשימת בתי הספר

איילון,חולון - 63 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"א - טומי ויינטראוב
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - טומי ויינטראוב
תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ט - טומי ויינטראוב
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - עומר הבר
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - אביב ברינה
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"ב - דניאל הדס
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - עומר הבר
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"א - דניאל הדס
תחרות הערים ה-31 תש"ע (2009-2010) - כיתות ט'-י' - מקום שני - י - דניאל הדס
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - ט - דניאל הדס
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - מיכל מויסייב
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ז - מיכל מויסייב
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - אורי מאיר
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אורי מאיר
תחרות הערים ה-27 תשס"ו (2005-2006) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - ארטיום נחמקין

בנו ארבל

בנו ארבל ה-5 תשע"ח (2017-2018) - מקום שני - ט - טל בן צבי
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - מקום שני - ז - טל בן-צבי
בנו ארבל ה-3 תשע"ו (2015-2016) - ציון לשבח - ז - ירון זינגר
בנו ארבל ה-2 תשע"ה (2014-2015) - ציון לשבח - ט - יונתן הדס
בנו ארבל ה-1 תשע"ד (2013-2014) - מקום שני - ח - יונתן הדס

גיליס

גיליס ה-51 2019 - ציון לשבח - י"א - טומי ויינטראוב
גיליס ה-50 2018 - ציון לשבח - י - טומי ויינטראוב
גיליס ה-49 2017 - אות המאה - ט - טומי ויינטראוב
גיליס ה-44 2012 - ראשון - י"ב - דניאל הדס
גיליס ה-43 2011 - מקום רביעי - י"א - דניאל הדס
גיליס ה-42 2010 - מקום שני - י - דניאל הדס

גרוסמן

גרוסמן ה-58 2017 - תשע"ח - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שלישי (300 ₪ ומענק שכר לימוד בפקולטה למתמטיקה בטכניון) - י - טומי ויינטראוב
גרוסמן ה-53 2012 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שלישי (פרס בסך 1,500 ₪) - י"ב - דניאל הדס
גרוסמן ה-52 2011 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שלישי (פרס בסך 1,500 ₪) - י"ב - דניאל הדס

תחרות מדענים צעירים בישראל

תחרות מדענים צעירים בישראל ה-22 2019 - פרס מיוחד על עבודה יצירתית - י"א - טומי ויינטראוב - הרמון אקורדים באמצעות למידת מכונה
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-15 2012 - ציון לשבח - רואי טליוסף - חישת פרמטרים רפואיים ממרחק באמצעות לייזר

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - י"א - טומי ויינטראוב
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-22 2018 - הצטיינות - י"ב - יונתן הדס
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-21 2017 - הצטיינות - י"א - יונתן הדס
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - י - יונתן הדס
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - ט - יונתן הדס
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-18 2014 - הצטיינות - ח - יונתן הדס
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - י"א - דניאל הדס
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-15 2011 - הצטיינות - י - רון אשרוב
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-14 2010 - הצטיינות - ט - רון אשרוב
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-14 2010 - הצטיינות - י - דניאל הדס
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-8 2004 - הצטיינות - י"א - אלכס רוטברג
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-8 2004 - הצטיינות - י"א - אנה קופרברג

כימיאדה

כימיאדה ה-20 2018 - ההרצאה הטובה היותר - י"א - טומי ויינטראוב
כימיאדה ה-19 2017-18 - משתתף בגמר - י"א - אוראל אדיבי
כימיאדה ה-18 2016-17 - משתתף בגמר - י"א - גבי גינזבורג
כימיאדה ה-14 2012-13 - י"א - משתתף בגמר - י - אודי גל
כימיאדה ה-7 2005-6 - שלישי - י"א - ליאור רותם
כימיאדה ה-5 2003-4 - שלישי - י"א - אלכס רויטנברג
כימיאדה ה-5 2003-4 - משתתף בגמר - י"א - ליעד הולצמן
כימיאדה ה-5 2003-4 - משתתף בגמר - י"א - ברוך רופמן
כימיאדה ה-2 2000-2001 - שלישי - י"א - עומר דורון - הרצאתו עסקה בנושא מוליכי-על: מבנה כימי, תאוריות ושמושים עתידיים
כימיאדה ה-1 1999-2000 - שלישי - י"א - אבין שחר

מנחים עמיתים

מנחים עמיתים ה-מחזור רביעי תשע"ה 2016-2015 - השתתפות - י - אור אלון - מודל משולב להיווצרות רשתות בטבע
מנחים עמיתים ה-מחזור רביעי תשע"ה 2016-2015 - השתתפות - י - לירן פרלמוטר-שושני - התנהגות חברתית בעטלפים – שינה חברתית במושבות עטלפים
מנחים עמיתים ה-מחזור רביעי תשע"ה 2016-2015 - השתתפות - י"א - עליזה קמישן - ההיסטוריה של האוכל – מרכיבים רפואיים במתכונים קדומים
מנחים עמיתים ה-מחזור רביעי תשע"ה 2016-2015 - השתתפות - י - אופק שפירא - כוחו של הקול - השמעת קול כמשפיעה על התפתחות זהות מנהיגותית
מנחים עמיתים ה-מחזור שלישי תשע"ג 2014-2013 - השתתפות - י"א - מאור נאמן - שינויים בהליך ביטוי הגנים בתא הסרטני – מודיפיקציות כרומטין בסביבת הגנים המקודדים ל-tRNAבתאי לוקמיה
מנחים עמיתים ה-מחזור שני תשע"א 2012-2011 - השתתפות - י"א - רון אשרוב - ריצופים ותבניות של המרחב: מכנסיות ביזנטיות לעיצוב ממשקי משתמש במערכות מורכבות
מנחים עמיתים ה-מחזור שני תשע"א 2012-2011 - השתתפות - י"א - אביב ברינה - על הסינגולריות של מטריצת השכנויות של גרפים

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - הצטיינות - י - עידו מורד
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - הצטיינות - י"א - יונתן הדס
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-27 2016 - י"א - הצטיינות - י - יונתן הדס


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן