לרשימת בתי הספר

אורט גוטמן,נתניה - 32 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"ב - דור שמויש
תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"א - דור שמויש
תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - י - דור שמויש
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - ט - דור שמויש
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - ח - דור שמויש
תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - כיתות י"א - י"ב - ציון לשבח - י"א - סער קורן
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - תמיר דוחובניי
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אלכסנדרה דוידוב
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - איילת הרשטיק
תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - ח - רון פלד

זוטא

זוטא ה-2011 תשע"ב (2011-2012) - מקום שני - ט - דור שמויש
זוטא ה-2009 תש"ע (2009-2010) - מקום ראשון - ז - דור שמויש

גיליס

גיליס ה-47 2015 - מקום שני - י"ב - דור שמויש
גיליס ה-46 2014 - מקום שלישי - י"א - דור שמויש
גיליס ה-45 2013 - מקום שני - י - דור שמויש
גיליס ה-44 2012 - ציון לשבח - ט - דור שמויש

גרוסמן

גרוסמן ה-56 2015 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שלישי (פרס בסך 1,500 ₪) - י"ב - דור שמויש
גרוסמן ה-55 2014 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"א - דור שמויש
גרוסמן ה-53 2012 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - מקום שלישי (פרס בסך 1,500 ₪) - ט - דור שמויש
גרוסמן ה-52 2011 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - ח - דור שמויש

קודגורו

קודגורו ה-20 2019 - 9 - י"ב - רונן חנוכייב
קודגורו ה-18 2017 - 8 - י - רונן חנוכייב
קודגורו ה-5 2004 - מקום חמישי - ניר הרשקו
קודגורו ה-4 2003 - 10 - י"ב - ניר הרשקו

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-22 2018 - הצטיינות - י"א - אור טולדנו
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - י"ב - דור שמויש
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-7 2003 - הצטיינות - י"ב - ניר הרשקו
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-6 2002 - הצטיינות - י"א - ניר הרשקו
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-5 2001 - הצטיינות - י - ניר הרשקו

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-29 2018 - הצטיינות - י - יובל בובליל
האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - גיא אדר

אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity

אולימפיאדת האחדות - Formula of Unity ה-1 2013 - ראשון - י - דור שמויש - 28/35


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן