לרשימת בתי הספר

אורט,קרית ביאליק - 46 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - כיתות י"א - י"ב - מקום שלישי - י"ב - בנימין צ'רניאבסקי
תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - כיתות י"א - י"ב - מקום שני - י"א - בנימין צ'רניאבסקי
תחרות הערים ה-18 תשנ"ז (1996-1997) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - י - בנימין צ'רניאבסקי
תחרות הערים ה-18 תשנ"ז (1996-1997) - י"א - י"ב - מקום שלישי - י"ב - ירון פרל

גיליס

גיליס ה-18 1986 - ציון לשבח - רז נאות
גיליס ה-17 1985 - מקום רביעי - י"ב - אלכס סגלסקי

גרוסמן

גרוסמן ה-27 1986 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - ציון לשבח - י"ב - רז נאות
גרוסמן ה-26 1985 - תחרות לתלמידי תיכון וחיילים - פרס שני - שכר לימוד לשנה - רז נאות

קודגורו אקסטרים

קודגורו אקסטרים ה-12 2017 - מקום שני - תומר ברנע - DuckDebbuger
קודגורו אקסטרים ה-12 2017 - מקום שני - אלכסנדר ארנובסקי - DuckDebbuger
קודגורו אקסטרים ה-12 2017 - מקום שני - שי זלוטולוב - DuckDebbuger
קודגורו אקסטרים ה-12 2017 - מקום שני - אניטה נרובלנסקי - DuckDebbuger
קודגורו אקסטרים ה-12 2017 - מקום שני - טלי נרובלנסקי - DuckDebbuger
קודגורו אקסטרים ה-11 2016 - מקום רביעי - אביב דוננפלד - RamPage
קודגורו אקסטרים ה-11 2016 - מקום רביעי - אלכסיי טיכוננקוב - RamPage
קודגורו אקסטרים ה-11 2016 - מקום רביעי - יובל גבעון - RamPage
קודגורו אקסטרים ה-11 2016 - מקום רביעי - נתנאל מלאחובסקי - RamPage
קודגורו אקסטרים ה-9.5 2014 - מקום שני - בן וגנר - 0x6far
קודגורו אקסטרים ה-9.5 2014 - מקום שני - אליעד רפאל - 0x6far
קודגורו אקסטרים ה-9.5 2014 - מקום שני - צח בן נעים - 0x6far
קודגורו אקסטרים ה-9.5 2014 - מקום שני - יובל בן שאול - 0x6far
קודגורו אקסטרים ה-9 2014 - מקום ראשון - אלעד שפירא - IamAramAcham
קודגורו אקסטרים ה-9 2014 - מקום ראשון - יונתן זוהר - IamAramAcham
קודגורו אקסטרים ה-8.5 2013 - מקום ראשון - יונתן זוהר - Snake
קודגורו אקסטרים ה-8.5 2013 - מקום שני - ברנדון פליספיץ - KiaraDog
קודגורו אקסטרים ה-8 2012 - מקום רביעי - בן וגנר - EndOfTheWorld
קודגורו אקסטרים ה-8 2012 - מקום רביעי - יובל בן שאול - EndOfTheWorld
קודגורו אקסטרים ה-7 2011 - מקום רביעי - ימית גלנטה - Y1337Y
קודגורו אקסטרים ה-7 2011 - מקום רביעי - דניאל גלנטה - Y1337Y
קודגורו אקסטרים ה-6 2010 - מקום ראשון - דויד לויט גורביץ' - FSM
קודגורו אקסטרים ה-6 2010 - שלב ב - עידו כהן - SuperFast
קודגורו אקסטרים ה-6 2010 - שלב ב - עוז ניטצקי - SuperFast
קודגורו אקסטרים ה-4 2008 - מקום ראשון - ניר דוד - APOCALYPSE
קודגורו אקסטרים ה-4 2008 - מקום ראשון - דוד לויט גורביץ' - APOCALYPSE
קודגורו אקסטרים ה-4 2008 - מקום ראשון - חן מריאמה - APOCALYPSE
קודגורו אקסטרים ה-4 2008 - מקום שני - ארטיום קוסט - ThEcHaInSaWs
קודגורו אקסטרים ה-4 2008 - מקום שני - אוהד כהן - ThEcHaInSaWs
קודגורו אקסטרים ה-4 2008 - מקום שני - אור בורשטיין - ThEcHaInSaWs
קודגורו אקסטרים ה-2 2006 - מקום שלישי - אלכסנדר בונין - ג'ק
קודגורו אקסטרים ה-2 2006 - מקום שלישי - שגיא שיר - ג'ק

תחרות מדענים צעירים בישראל

תחרות מדענים צעירים בישראל ה-17 2014 - ציון לשבח - עידן פרידברג - טיפול בשפכים תעשייתיים חומציים

כימיאדה

כימיאדה ה-18 2016-17 - משתתף בגמר - י"ב - דניאל טייטלמן
כימיאדה ה-8 2006-7 - שני - י"ב - איתמר שמאי
כימיאדה ה-7 2005-6 - שני - י"א - איתמר שמאי

האולימפיאדה לביולוגיה

האולימפיאדה לביולוגיה ה-19 2016 - אולימפיאדה - שלישי - מתן יצחקי
האולימפיאדה לביולוגיה ה-5 2002 - אולימפיאדה - שני - רועי גת


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן