לרשימת בתי הספר

אוסטרובסקי,רעננה - 55 זכיות

תחרות הערים

תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות ט'-י' - מקום שלישי - י - אמרי שורץ
תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - אופיר ישראלי
תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - אופיר ישראלי
תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - דניאל יונת
תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - כיתות י"א-י"ב - מקום שלישי - י"ב - תום פרסטר
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות י"א-י"ב - מקום שני - י"ב - ליר בהק (מועדון השועל האדום)
תחרות הערים ה-30 תשס"ט (2008-2009) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"ב - ניצן ויסמן
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - טל הורוביץ
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות ט'-י' - ציון לשבח - י - איתי שטורם
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות י"א-י"ב - מקום ראשון - י"א - ליר בהק (מועדון השועל האדום)
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - נתנאל יענקלביץ'
תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - כיתות י"א-י"ב - ציון לשבח - י"א - ניצן ויסמן
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות ט'-י' - מקום ראשון - י - ליר בהק (מועדון השועל האדום)
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות י"א – י"ב - ציון לשבח - י"ב - דן קורצקי
תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - כיתות י"א – י"ב - ציון לשבח - י"ב - מילר מרגריטה

גיליס

גיליס ה-51 2019 - ציון לשבח - י"ב - יהלי אהרליך
גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י - אמרי שורץ
גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י"ב - עדי סנה
גיליס ה-51 2019 - אות המאה - י"א - אופיר ישראלי
גיליס ה-50 2018 - אות המאה - י - אופיר ישראלי
גיליס ה-48 2016 - אות המאה - י"ב - עידן דור
גיליס ה-47 2015 - תעודת הוקרה - י"א - עידן דור
גיליס ה-41 2009 - מקום ראשון - י"ב - ליר בהק (מועדון השועל האדום)
גיליס ה-40 2008 - ציון לשבח - י"א - ליר בהק (מועדון השועל האדום)
גיליס ה-28 1996 - ציון לשבח - י"ב - בועז קלרטג 🎓 פרס ארדש פרס נסיהו
גיליס ה-27 1995 - ציון לשבח - י"א - בועז קלרטג 🎓 פרס ארדש פרס נסיהו

קודגורו אקסטרים

קודגורו אקסטרים ה-11 2016 - מקום ראשון - עדי טרוגמן - LoudBugFix
קודגורו אקסטרים ה-11 2016 - מקום ראשון - איתי טירולר - LoudBugFix
קודגורו אקסטרים ה-10 2015 - מקום ראשון - י"א - יואב קמפפר - SilentError
קודגורו אקסטרים ה-10 2015 - מקום ראשון - י"א - עידן דור - SilentError
קודגורו אקסטרים ה-9.5 2014 - מקום ראשון - י - יואב קמפפר - Paranoia
קודגורו אקסטרים ה-9.5 2014 - מקום ראשון - י - עידן דור - Paranoia
קודגורו אקסטרים ה-9 2014 - מקום רביעי - י - יואב קמפפר - KenGeruX
קודגורו אקסטרים ה-9 2014 - מקום רביעי - י - עידן דור - KenGeruX
קודגורו אקסטרים ה-9 2014 - מקום רביעי - גלעד ברהם - KenGeruX
קודגורו אקסטרים ה-5 2009 - מקום שני - נתן ילין - Yellin
קודגורו אקסטרים ה-3 2007 - מקום שלישי - אדווארד סודזילובסקי - asimov

קודגורו

קודגורו ה-16 2015 - 8 - יואב קמפפר

תחרות מדענים צעירים בישראל

תחרות מדענים צעירים בישראל ה-4 2001 - מקום שני - עידו שמר - פרשת הטבח בארמנים
תחרות מדענים צעירים בישראל ה-3 2000 - ציון לשבח - רעות זנזורי - דפוסי אבל אישי וקולקטיבי של בני נוער בעקבות רצח יצחק רבין

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-23 2019 - הצטיינות - י"ב - ירין סמואל
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-22 2018 - הצטיינות - י"א - יהלי אהרליך
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-22 2018 - הצטיינות - י"א - ירין סמואל
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - יואב קמפפר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-20 2016 - הצטיינות - י"ב - עידן דור
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - יואב קמפפר
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-19 2015 - הצטיינות - י"א - עידן דור
אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-16 2012 - הצטיינות - י"א - דור אלבויים

דן דוד - NAME YOUR HERO

דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2018 2018 - 3 - דן פול הראל - "אמנות בלתי מתפשרת" אודות האקדמיה לקולנוע של ניו-יורק

מנחים עמיתים

מנחים עמיתים ה-מחזור רביעי תשע"ה 2016-2015 - השתתפות - י"א - עידן דור - בעיית המומחים בתורת המשחקים
מנחים עמיתים ה-מחזור רביעי תשע"ה 2016-2015 - השתתפות - י"א - עומר שחר - מערך המשמעויות של הפועל "בא" בעברית המקראית בהשוואה לעברית בת ימינו משמעות ותחביר
מנחים עמיתים ה-מחזור שלישי תשע"ג 2014-2013 - השתתפות - י"א - עמית קול - Searching for undiscovered resonances at ATLAS
מנחים עמיתים ה-מחזור שלישי תשע"ג 2014-2013 - השתתפות - י"א - לינוי רז - קוקטייל פאג'ים כפתרון אפשרי לעמידות חיידקית לאנטיביוטיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-26 2015 - הצטיינות - י"א - עידן דור

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים

כנס עבודות הגמר הארצי במדעים ה-11 2015 - ציון לשבח - נטע אילן - חקר פוטומטרי של מערכת כוכבים בינארית לוקה.


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן