לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-40 תשע"ט (2018-2019) - 82 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון

אורי קרייטנר - י - עירוני ד',תל אביב
אלמוג ולד - י - תיכון אחד העם,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
שחר פרידמן - י - דה שליט,רחובות

מקום שני

אלעד שלמה סייג - י - עירוני ד',תל אביב (בנו ארבל)
דרור פריד - י - עירוני ד',תל אביב
יאיר יוספי - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
יהל מנור - י - ליאו באק,חיפה
יותם עמיר - ח - הנגיד,הרצליה
ניב פלג - י - מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה
תומר פלג - י - ליאו באק,חיפה
תמיר שפירא - י - אמי"ת,מודיעין

מקום שלישי

אורי פרנקל - ח - תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב,ירושלים
אמרי שורץ - י - אוסטרובסקי,רעננה
בנימין גולדשמידט - י - עתיד תיכון למדעים,לוד
יאיר שהם - ט - בן גוריון,נס ציונה
יהלי הכט - ט - השרון,רעננה
ישי שלמן - ט - תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב,ירושלים
ליאור עובדיה - ט - מקיף ג',אשדוד
נגה פרידמן - ז - דה שליט,רחובות
נועם זקס - ט - אורט כרמים,כרמיאל
ניב ברקול - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
ניקול גרוסמן - י - תיכון אחד העם,פתח תקווה (בנו ארבל)
עופר בוגוסלבסקי - ח - הגימנסיה העברית "הרצליה",תל אביב
ענבר ולד - ח - חט"ב רשיש,פתח תקווה (תוכנית בר אילן)

ציון לשבח

אביאל פרלמן - ח - הרטמן,ירושלים
אורי בנדל - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
אורי מיקלצקי - ח - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אייל גרמן - י - אשל הנשיא,באר שבע
איתי זילברברג - ח - הנגיד,הרצליה
אלמוג צנזור - ח - הפתוח,חיפה
אמיר בוחניק - י - התיכון לחינוך סביבתי,שדה בוקר
אמנון טל - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים (בנו ארבל)
יובל אריה - ח - הכפר הירוק,רמת השרון
בר גורן - י - ליאו באק,חיפה
גל הורוביץ - י
דור בביוף - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
טל זוהר - י - ליאו באק,חיפה
יבגני מישליאקוב - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
יהב בונה - ט - אורט,קרית מוצקין
יהב לזר - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
יואב לינהרט - ט - עתידים,הוד השרון
יעל גרמן - ח - אשל הנשיא,באר שבע
כרמל טלמון - ח - הריאלי העברי,הדר,חיפה
מרינה דינרשטיין - י - דה שליט,רחובות
נגה לבין - ט - עירוני ד',תל אביב
סלע חנני - ט - עירוני ב' ע"ש יצחק רבין,מודיעין
סתיו שמש - י - בן צבי,קריית אונו
עברי נגר - י - שרת,כפר סבא
עומר חתוכה - י - קלעי,גבעתיים
רפאל סרוסי - ח - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות
שחף שיבק - ט - אשל הנשיא,באר שבע
שחר אלפרט - י - רבין,כפר סבא
שי כדריה - י - אליאנס,תל אביב

כיתות י"א-י"ב

מקום ראשון

איתי יהודה - י"ב - בן צבי,קריית אונו APIO (תוכנית בר אילן)
גלעד רטי - י"ב - ישיבה תיכונית שעלבים,שעלבים
ליאור הדסי - י"ב
עידו קרשון - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
רועי סיני - י"ב - עתיד תיכון למדעים,לוד APIO CEOI
שבו רגבים - י"א - רבין,כפר סבא (בנו ארבל)

מקום שני

אורי אפלבוים - י"ב - ליאו באק,חיפה
איתמר הדס - י"א - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
גיורא שווידלר - י"א - דה שליט,רחובות
טומי ויינטראוב - י"א - איילון,חולון (בנו ארבל)
יונתן איגלר - י"א - תיכון אחד העם,פתח תקווה (בנו ארבל)
ליאור שיין - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
משה סינקלר - י"א - הימלפרב,ירושלים
רונאל לקר - י"א - תיכון הראל,מבשרת ציון

מקום שלישי

אבנר קראוז - י"ב - קציר,חולון
אורי שווירץ - י"א - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
אריאל חוזמן - י"ב - אשל הנשיא,באר שבע
יובל אילני - י"א - דה שליט,רחובות
יונתן חשפר - י"א - אשל הנשיא,באר שבע
ליאון בורשטיין - י"א - שרת,נתניה
נתן פופקו - י"א - עירוני ד',תל אביב

ציון לשבח

אופיר ישראלי - י"א - אוסטרובסקי,רעננה
גב אור - י"א - אשל הנשיא,באר שבע
יובל אנגלרד - י"א - הישיבה לאומנויות ומדעים בר אילן,תל אביב
מאיה קלינשטיין - י"א - מו"ר,מכבים רעות
סופיה קורבטובה - י"ב - ויצו,נהלל
עומר בן שאול - י"א - תלמה ילין,גבעתיים
רוניה חיניץ' - י"ב
תמיר שפירא - י"א - הנדסאים,הרצליה


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן