לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-39 תשע"ח (2017-2018) - 89 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון

אלמוג ולד - ט - חט"ב רשיש,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
יונתן איגלר - י - תיכון אחד העם,פתח תקווה (בנו ארבל)
שחר פרידמן - ט - דה שליט,רחובות

מקום שני

איתמר הדס - י - הכפר הירוק,רמת השרון
דרור פריד - ט - עירוני ד',תל אביב
טומי ויינטראוב - י - איילון,חולון
יהב לזר - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
יהל מנור - ט - ליאו באק,חיפה
יובל אילני - י - דה שליט,רחובות
יונתן חשפר - י - אשל הנשיא,באר שבע
משה סינקלר - י - הימלפרב,ירושלים
שבו רגבים - י - רבין,כפר סבא

מקום שלישי

אורי קרייטנר - ט - עירוני ד',תל אביב
אורי שווירץ - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
אלעד שלמה סייג - ט - עירוני ד',תל אביב
אמילי טימצ'ק - ט - מקיף ג' ה"עמית",ראשון לציון
אמרי שורץ - ט - השרון,רעננה
וויקטור פירסוב - ט - ויצו,נהלל
יאיר יוספי - ט - אור,כפר האורנים
יותם עמיר - ז - הנגיד,הרצליה
ניר חוטורסקי - י - ליאו באק,חיפה
נתן פופקו - י - עירוני ד',תל אביב
ענבר ולד - ז - חט"ב רשיש,פתח תקווה (תוכנית בר אילן)
רונאל לקר - י - תיכון הראל,מבשרת ציון
רן שיקלר - י - אשל הנשיא,באר שבע
שחר גולדברגר - י - פלך,ירושלים
שלמה יונתן סטרטייבסקי - י - שבח מופת,תל אביב
תמיר שפירא - י - הנדסאים,הרצליה

מקום רביעי

איציק מילשטיין - ט - הכפר הירוק,רמת השרון
אלתר הורוביץ - י - הגימנסיה העברית "הרצליה",תל אביב
אמיר בוחניק - ט - התיכון לחינוך סביבתי,שדה בוקר
גיורא שווידלר - י - דה שליט,רחובות
גל יורמן - ט - העמק המערבי,יפעת
יבגני מישליאקוב - ח - הריאלי העברי,הדר,חיפה
יגור טרסנקו - י - אהל שם,רמת גן
יובל אנגלרד - י - הישיבה לאומנויות ומדעים בר אילן,תל אביב
ינאי אלוני - ח - קרית חינוך "דרור",תל מונד
מאיה קלינשטיין - י - מו"ר,מכבים רעות
נחמה הוכמן - ט - אולפנת טליה
ניקול גרוסמן - ט - חט"ב רשיש,פתח תקווה (בנו ארבל)
רפאל סרוסי - ז - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות
תמיר שפירא - ט - אמי"ת,מודיעין

ציון לשבח

אופיר ישראלי - י - אוסטרובסקי,רעננה
אייל גרמן - ט - אשל הנשיא,באר שבע
אליהו בוגצ'וק - ט - מקיף אמי"ת ה',באר שבע
אלמוג צנזור - ז - הפתוח,חיפה
אמנון טל - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים (בנו ארבל)
אריאל גולדין - ז - מקיף א',באר שבע
בנימין גולדשמידט - ט - עתיד תיכון למדעים,לוד
גור דיאמנט - ז - עירוני ד',תל אביב
דוד ליבר - ח - הריאלי העברי,הדר,חיפה
יונתן מועלם - ח - רמת חן,רמת גן
יעל פייגנבוים - י - אשל הנשיא,באר שבע
עידו חרמוני - ט - אשל הנשיא,באר שבע
עידו ליאון - ח - הריאלי העברי,הדר,חיפה
ראובן ויינבלט - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
שגיא נחושתן - י - נופי הבשור
שחף שיבק - ח - אשל הנשיא,באר שבע

כיתות י"א-י"ב

מקום ראשון

ליאור הדסי - י"א
עידו קרשון - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
רועי סיני - י"א - עתיד תיכון למדעים,לוד APIO CEOI

מקום שני

איתי טל - י"א - ליאו באק,חיפה
איתי יהודה - י"א - בן צבי,קריית אונו APIO (תוכנית בר אילן)
איתן תירוש - י"ב - תמר אריאל (שפירא),נתניה (בנו ארבל)
דולב סחר - י"א - עמי אסף,בית ברל
יואב צביאלי רנר - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
ליאור ז'לזניאק - י"ב - מקיף ח',אשדוד
ליאור שיין - י"א - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
מאיה נוה - י"ב - ליאו באק,חיפה
נועם רימוק - י"ב
רועי ירון - י"ב - עירוני ב' ע"ש יצחק רבין,מודיעין
ריאד עבד אלראזק - י"א - אבו סלים סלמאן אלשיך,אבו סנאן

מקום שלישי

אודי מטלון - י"א - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
אורי אפלבוים - י"א - ליאו באק,חיפה
אמיר נחום - י"א - בן צבי,קריית אונו
אריאל חוזמן - י"א - אשל הנשיא,באר שבע
יואב דניאלי - י"ב - רוגוזין,קריית אתא
ליבי לובוביץ - י"ב - ליאו באק,חיפה
עדי ברשי - י"א - רוגוזין,קריית אתא
עמית ובר - י"ב - בן צבי,קריית אונו
רועי אלדר - י"ב - בן צבי,קריית אונו

ציון לשבח

אורי אפלבוים - י"א - ליאו באק,חיפה
יהונתן ליפשיץ - י"א - בן צבי,קריית אונו
מיכאל ניצן - י"א - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
מתן-אל שפירא - י"ב - אמי"ת,מודיעין
נתנאל שרעבי - י"ב - אמי"ת,מודיעין
רוניה חיניץ' - י"א
שגיא שלפמן - י"א - אשל הנשיא,באר שבע
תמיר דרור - י"א - קרית חינוך ע"ש דוד בן-גוריון,עמק חפר


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן