לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-38 תשע"ז (2016-2017) - 103 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון

אודי מטלון - י - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
איתי יהודה - י - בן צבי,קריית אונו APIO (תוכנית בר אילן)
אלמוג ולד - ח - חט"ב רשיש,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
אמיר נחום - י - בן צבי,קריית אונו
יהל מנור - ח - ליאו באק,חיפה
יהלי קדמן - ט - ליאו באק,חיפה
יונתן איגלר - ט - חט"ב רשיש,פתח תקווה (בנו ארבל)
ליאור הדסי - י - הדרים,הוד השרון
ליאור שיין - י - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
רועי סיני - י - עתיד תיכון למדעים,לוד APIO CEOI
שחר פרידמן - ח - דה שליט,רחובות

מקום שני

איתי טל - י - ליאו באק,חיפה
גל מתתיהו - ט - ליאו באק,חיפה
יונתן חשפר - ט - אשל הנשיא,באר שבע
מאיה קלינשטיין - ט - מו"ר,מכבים רעות
ניב פלג - ח - מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה
ניקול גרוסמן - ח - חט"ב רשיש,פתח תקווה (בנו ארבל)
עברי נגר - ח - שרת,כפר סבא
עידו קרשון - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
שבו רגבים - ט - שרת,כפר סבא
שי קביץ' - ט - מקיף א',באר שבע

מקום שלישי

אבנר קראוז - י - קציר,חולון
אורי אפלבוים - י - ליאו באק,חיפה
אורי שווירץ - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
גב אור - ט - אשל הנשיא,באר שבע
גל יורמן - ח - העמק המערבי,יפעת
דניאל מרקוביץ' - ט - תמר אריאל (שפירא),נתניה
דרור פריד - ח - עירוני ד',תל אביב
טומי ויינטראוב - ט - איילון,חולון
ליאון בורשטיין - ט - שרת,נתניה
מיתר סלע - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
ניר חוטורסקי - ט - ליאו באק,חיפה
סיני פבזנר - ט - אורט אבין,רמת גן
עדי ברשי - י - רוגוזין,קריית אתא
עומר פרסלר - י - אשל הנשיא,באר שבע
רונאל לקר - ט - חט"ב היובל,מבשרת ציון
רפאל סרוסי - ו - תחכמוני,רחובות
שגיא בוארון - י - עתיד תיכון למדעים,לוד
תמיר שפירא - ט - הנדסאים,הרצליה

ציון לשבח

אופיר ישראלי - ט - השרון,רעננה
אוריה גולדשטיין - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
אלון ירושלמי - ט - חיפה
אלעד שלמה סייג - ח - עירוני ד',תל אביב
אמיר בוחניק - ח - צין,מדרשת בן גוריון
אמרי שורץ - ח - השרון,רעננה
אריאל חוזמן - י - אשל הנשיא,באר שבע
טומי זאפט - ו - עין גנים,פתח תקווה
יבגני מישליאקוב - ז - הריאלי העברי,הדר,חיפה
יגאל ביבליב - ט - מקיף ג',אשדוד
יהב לזר - ח - הריאלי העברי,הדר,חיפה
יהונתן ליפשיץ - י - בן צבי,קריית אונו
יובל הרץ - י - אשל הנשיא,באר שבע
יוגב קוצר - י - מקיף ג',אשדוד
ינאי אלוני - ז - קרית חינוך "דרור",תל מונד
לירז דבורקינד - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
מאיה קלנג - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
משה סינקלר - ט - הימלפרב,ירושלים
נחמה הוכמן - ח - אולפנת טליה,ירושלים
ניר וליקוטני - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
עדי שפר - ט - האקדמיה למוסיקה,ירושלים
ענבר ולד - ו - עין גנים,פתח תקווה (תוכנית בר אילן)
רוניה חיניץ' - י - דה שליט,רחובות
רז ניר - ח - בן גוריון,נס ציונה
רן שיקלר - ט - אשל הנשיא,באר שבע
שגיא הופמן - ט - אשל הנשיא,באר שבע
שגיא שלפמן - י - אשל הנשיא,באר שבע
שיר תא-שמע - ח - עירוני ד',תל אביב
תמיר דרור - י - בן גוריון, חיפה

כיתות י"א-י"ב

מקום ראשון

אלון הלר - י"ב - הנדסאים,הרצליה
דור מצר - י"ב - ליאו באק,חיפה (תוכנית בר אילן)
ליעם חנני - י"ב - עירוני ג' ע"ש מוטה גור,מודיעין
נועם תא-שמע - י"ב - עירוני ד',תל אביב APIO
עומרי פאר - י"ב - עמי אסף,בית ברל

מקום שני

אביאל בוג - י"ב - גינסבורג האורן,יבנה (תוכנית בר אילן)
אוהד שינפלד - י"ב - גימנסיה ריאלית,ראשון לציון
איתן תירוש - י"א - תמר אריאל (שפירא),נתניה (בנו ארבל)
מאיה נוה - י"א - ליאו באק,חיפה
נועם רימוק - י"א - הרצליה
רון סולן - י"ב - תיכון הראשונים,הרצליה Mendaleev APIO
רועי אלדר - י"א - בן צבי,קריית אונו

מקום שלישי

בועז גוברמן - י"ב - דה שליט,רחובות
גיא שטוטלנד - י"ב - מקיף אמי"ת ה',באר שבע
טל דב קופלביץ - י"ב - העמק המערבי,יפעת
יואב אבידן - י"ב - בן צבי,קריית אונו
יואב דניאלי - י"א - רוגוזין,קריית אתא
יובל סלנט - י"ב - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה APIO CEOI
ירדן מודעי - י"ב - אלון,רמת השרון
ליאור ז'לזניאק - י"א - מקיף ח',אשדוד
מתן נבו - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון
עמית ובר - י"א - בן צבי,קריית אונו
רום עמיעז - י"א - עירוני ד',תל אביב
שירה בן דור - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים

ציון לשבח

אייל כץ - י"א - בן צבי,קריית אונו
איתן גולדברג - י"א - התיכון לחינוך סביבתי,שדה בוקר
אלעד גל - י"א - אורט יגאל אלון,יקנעם
טל שחנובסקי - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
יונתן קרידי הלר - י"א - הנדסאים,הרצליה (בנו ארבל)
ליאור לדרר - י"א - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
מיה גורן - י"א - עירוני ה',חיפה
נוי וסקר - י"א - ליהמן,דימונה
עמית וינטראוב - סיים - קריית אתא
ערן שמעוני - י"ב - אורט סינגלובסקי,תל אביב
שלמה ליבו - י"ב - עירוני ד',תל אביב


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן