לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-37 תשע"ו (2015-2016) - 78 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון

איתי יהודה - ט - שז"ר,קריית אונו APIO (תוכנית בר אילן)
ליאור ז'לזניאק - י - מקיף ח',אשדוד
מיכאל ויידמן - י - עירוני ד',תל אביב

מקום שני

אלמוג ולד - ז - חט"ב רשיש,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
מאיה נוה - י - ליאו באק,חיפה
מיתר סלע - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
נועם רימוק - י
עמרי הראל - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
שחר אייל - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה

מקום שלישי

איתי טל - ט - ליאו באק,חיפה
איתן תירוש - י - תמר אריאל (שפירא),נתניה (בנו ארבל)
אלעד גל - י - אורט יגאל אלון,יקנעם
יונתן איגלר - ח - חט"ב רשיש,פתח תקווה (בנו ארבל)
ניר רוטשילד - ט - מקיף א',באר שבע
ענבר ולד - ה - עין גנים,פתח תקווה (תוכנית בר אילן)

ציון לשבח

אבנר קראוז - ט - קציר,חולון
אדם גורמן - ט - מקיף אמי"ת ה',באר שבע
אורי אפלבוים - ט - ליאו באק,חיפה
אורי שווירץ - ח - הריאלי העברי,הדר,חיפה
איתן גולדברג - י - התיכון לחינוך סביבתי,שדה בוקר
איתן גילברט - ט - מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה
אלון זילברשטיין - ט - מקיף ע"ש יצחק רגר,באר שבע
אמיר נחום - ט - שז"ר,קריית אונו
אריאל חוזמן - ט - אשל הנשיא,באר שבע
גיל אמיר - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
דניאל רמיזוב - ט - שבח מופת,תל אביב
הדר כהן - ט - אולפנת בני עקיבא,חן במדבר,באר שבע
טל שחנובסקי - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
יהונתן ליפשיץ - ט - שז"ר,קריית אונו
יואב דניאלי - י - רוגוזין,קריית אתא
יובל אילני - ח - דה שליט,רחובות
יובל הרץ - ט - אשל הנשיא,באר שבע
יובל וולקוב - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
יונתן חשפר - ח - אשל הנשיא,באר שבע
יעל עשור - ט - אולפנת בני עקיבא,חן במדבר,באר שבע
מאיה קלנג - ח - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
נתן פופקו - ח - עירוני ד',תל אביב
עדן מלכה - ט - מקיף כללי ע"ש גוטווירט,שדרות
עומר פרסלר - ט - אשל הנשיא,באר שבע
עידו קרשון - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
רון קוגס - י - מקיף א',באר שבע
רונאל לקר - ח - חט"ב היובל,מבשרת ציון
רוניה חיניץ' - ט - דה שליט,רחובות
רן שיקלר - ח - אשל הנשיא,באר שבע
רפאל דוידסון - ט - מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה
שגיא בוארון - ט - יהלו"ם שהם
שגיא שלפמן - ט - אשל הנשיא,באר שבע
שי קביץ' - ח - מקיף א',באר שבע
שירלי מלול - ח - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
תמיר שפירא - ח - יד גיורא,הרצליה

כיתות י"א-י"ב

מקום ראשון

אביאל בוג - י"א - גינסבורג האורן,יבנה (תוכנית בר אילן)
בועז גוברמן - י"א - דה שליט,רחובות
דור מצר - י"א - ליאו באק,חיפה (תוכנית בר אילן)
טל דב קופלביץ - י"א - העמק המערבי,יפעת
יואב אבידן - י"א - בן צבי,קריית אונו

מקום שני

אוהד שינפלד - י"א - גימנסיה ריאלית,ראשון לציון
יובל סלנט - י"א - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה APIO CEOI
ירון ברודסקי - י"ב - דה שליט,רחובות
ליעם חנני - י"א - עירוני ג' ע"ש מוטה גור,מודיעין
מתן נבו - י"א - הכפר הירוק,רמת השרון
ניב פרלמן - י"ב - שרת,נתניה

מקום שלישי

אלון הלר - י"א - הנדסאים,הרצליה
גיא קפון - י"ב - בן צבי,קריית אונו (תוכנית בר אילן)
גיא שטוטלנד - י"א - מקיף אמי"ת ה',באר שבע
דניאל רבינוביץ' - י"א - שבח מופת,תל אביב
לירן מרקין - י"ב - ויצו,נהלל APIO
נועם תא-שמע - י"א - עירוני ד',תל אביב APIO
עומר בוז'ן - י"א - ליאו באק,חיפה
עומרי פאר - י"א - עמי אסף,בית ברל
רון סולן - י"א - תיכון הראשונים,הרצליה Mendaleev APIO

ציון לשבח

אור קדר - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
טל ברק - י"ב - תיכון הראל,מבשרת ציון
יונתן ורניק - י"ב - בן צבי,קריית אונו
יעקב קוסובורד - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
מתן סוקולובסקי - י"א - שבח מופת,תל אביב
עמית דינר - י"א - הכפר הירוק,רמת השרון
רועי יעקובסון - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
שירה בן דור - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן