לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-36 תשע"ה (2014-2015) - 83 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון בהצטיינות

בועז גוברמן - י - דה שליט,רחובות

מקום ראשון

אביאל בוג - י - גינסבורג האורן,יבנה (תוכנית בר אילן)
דור מצר - י - ליאו באק,חיפה (תוכנית בר אילן)
ליאור ז'לזניאק - ט - מקיף ח',אשדוד
ליעם חנני - י - עירוני ג' ע"ש מוטה גור,מודיעין
מתן סוקולובסקי - י - שבח מופת,תל אביב

מקום שני

אוהד שינפלד - י - גימנסיה ריאלית,ראשון לציון
גיא שטוטלנד - י - מקיף אמי"ת ה',באר שבע
טל דב קופלביץ - י - העמק המערבי,יפעת
יואב אבידן - י - בן צבי,קריית אונו
מתן נבו - י - הכפר הירוק,רמת השרון
נועם רימוק - ט - הרצליה
עומרי פאר - י - עמי אסף,בית ברל
רון סולן - י - תיכון הראשונים,הרצליה Mendaleev APIO
שירה בן דור - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים

מקום שלישי

בן פרנקל - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
יובל סלנט - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה APIO CEOI
מאיה נוה - ט - ליאו באק,חיפה
עומר בוז'ן - י - ליאו באק,חיפה

מקום רביעי

איתי טל - ח - ליאו באק,חיפה
איתן תירוש - ט - תמר אריאל (שפירא),נתניה (בנו ארבל)
אלעד גל - ט - אורט יגאל אלון,יקנעם
יואב דניאלי - ט - רוגוזין חטיבה ב',קריית אתא
יונתן זלץ - י - אשל הנשיא,באר שבע
מיה גורן - ט - עירוני ה',חיפה
מיכאל ויידמן - ט - עירוני ד',תל אביב
נועם לסרי - י - שמעון בן צבי,גבעתיים
נועם תא-שמע - י - עירוני ד',תל אביב APIO
ניר חוטורסקי - ז - ליאו באק,חיפה
ניר רוטשילד - ח - מקיף א',באר שבע

ציון לשבח

אורי אפלבוים - ח - ליאו באק,חיפה
איתי סטרול - י - אשל הנשיא,באר שבע
אלמוג ולד - ו - עין גנים,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
בן מהטה - י - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
בניה כהן - ז - חטיבת אמי"ת בלבב שלם,ירוחם
ברק דוידוביץ' - ט - ישיבת כפר גנים,פתח תקווה
גיל אמיר - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
יהלי קדמן - ז - ליאו באק,חיפה
יובל סנדרוביץ - ח - הריאלי העברי,הדר,חיפה
יונתן פייגל - י - שבח מופת,תל אביב
יותם סבוראי - ט - מקיף א',באר שבע
ליאור עציון - י - אשל הנשיא,באר שבע
מירה זילברשטיין - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
מתן אלקיים - י - אורט גבעת רם,ירושלים
נדב פינקל - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
נוי וסקר - ט - זינמן,דימונה
עדי ברקול - ח - הריאלי העברי,הדר,חיפה
עדי דינרשטיין - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
עוז בלס - י - אשל הנשיא,באר שבע
עמית ויינטראוב - י - רוגוזין,קריית אתא
עמרי הראל - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
רומי גיגי שר - ז - יד גיורא,הרצליה
רון וייס - י - אשל הנשיא,באר שבע
רוניה חיניץ' - ח - דה שליט,רחובות
רינה ניימן - ח - עירוני א',באר שבע
רן שיקלר - ז - אשל הנשיא,באר שבע
שחר אייל - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
שחר ברק - י - מקיף ט',ראשון לציון
שקד תבורי - ח - הריאלי העברי,הדר,חיפה
תמיר שפירא - ז - יד גיורא,הרצליה

כיתות י"א-י"ב

מקום ראשון

דור שמויש - י"ב - אורט גוטמן,נתניה
ירון ברודסקי - י"א - דה שליט,רחובות
עומרי מרכוס - י"ב - מוסינזון,הוד השרון
תומר נוביקוב - י"ב - שבח מופת,תל אביב

מקום שני

איתי כהן - י"א - מקיף ג',אשדוד
גיא קפון - י"א - בן צבי,קריית אונו (תוכנית בר אילן)
דניאל קנר - י"ב - רוגוזין,קריית אתא
ניב פרלמן - י"א - שרת,נתניה

מקום שלישי

אור קליפה - י"ב - מקיף א',באר שבע (קידומטיקה)
ליאב קורם - י"א - תיכון מרחבים (קידומטיקה)
ליאור פורת - י"א - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
רונן ריאבושקין - י"א - מקיף א',באר שבע
שחר שגיא - י"ב - אשל הנשיא,באר שבע

ציון לשבח

דוד פבזנר - י"ב - הישיבה לאומנויות ומדעים בר אילן,תל אביב
דודו פונרובסקי - י"ב - דה שליט,רחובות
דניאל קלטיניץ' - י"ב - אשל הנשיא,באר שבע
טל ברזילאי - י"א - אשל הנשיא,באר שבע
טל ברק - י"א - תיכון הראל,מבשרת ציון
ירדן פורת - י"א - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים APIO
לירן מרקין - י"א - ויצו,נהלל APIO
מורן שפירא - י"ב - העמק המערבי,יפעת
עידן בלוך - י"א - תיכון אחד העם,פתח תקווה
עידן קארס - י"ב - אשל הנשיא,באר שבע


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן