לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-35 תשע"ד (2013-2014) - 75 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון

אביאל בוג - ט - גינסבורג האורן,יבנה (תוכנית בר אילן)
בועז גוברמן - ט - דה שליט,רחובות
ירון ברודסקי - י - דה שליט,רחובות

מקום שני

איתי כהן - י - מקיף ג',אשדוד
בן פרנקל - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
דור מצר - ט - הפתוח,חיפה (תוכנית בר אילן)
דריה לויטן - ט - ויצו,נהלל
ירדן אבגי - י - מקיף א',באר שבע (קידומטיקה)
ליעם חנני - ט - עירוני ג' ע"ש מוטה גור,מודיעין
נעם מיקלצקי - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
רון סולן - ט - הנגיד,הרצליה Mendaleev APIO

מקום שלישי

אוהד שינפלד - ט - דורות,ראשון לציון
בר עזריה - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
גיא שטוטלנד - ט - מקיף אמי"ת ה',באר שבע
גל אשכנזי - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
זאב קליאוט - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
יואב אבידן - ט - שז"ר,קריית אונו
יובל סלנט - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה APIO CEOI
ליאור פורת - י - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
לירן מרקין - י - ויצו,נהלל APIO
מתן נבו - ט - הכפר הירוק,רמת השרון
נועם לסרי - ט - שמעון בן צבי,גבעתיים
ניב פרלמן - י - שרת,נתניה
סשה סוקולוב - ט - מקיף א',באר שבע
עומר בוז'ן - ט - ליאו באק,חיפה
עומרי פאר - ט - עמי אסף,בית ברל
עידן בלוך - י - תיכון אחד העם,פתח תקווה
רינה ניימן - ז - עירוני א',באר שבע
שירה בן דור - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
שלי איסקוז - י - בן צבי,קריית אונו

ציון לשבח

איתי טל - ז - ליאו באק,חיפה
גיא קפון - י - בן צבי,קריית אונו (תוכנית בר אילן)
דניאל אוטצ'י - ט - הישיבה לאומנויות ומדעים בר אילן,תל אביב
חיים וולין - י - מקיף א',באר שבע
טל ברזילאי - י - אשל הנשיא,באר שבע
יהונתן קביץ' - י - מקיף א',באר שבע
יובל ז'לזניאק - י - מקיף ח',אשדוד
ליאב קורם - י - מרחבים,גילת (קידומטיקה)
ליאור ז'לזניאק - ח - מקיף ח',אשדוד
מאיה נוה - ח - ליאו באק,חיפה
מיכאל ויידמן - ח - עירוני ד',תל אביב
מתן סוקולובסקי - ט - שבח מופת,תל אביב
נועם רימוק - ח
עדי דינרשטיין - ח - הריאלי העברי,הדר,חיפה
עומרי הראל - ח - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
תומר קליגמן - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה

כיתות י"א-י"ב

מקום ראשון

אמוץ אופנהיים - י"ב - שבח מופת,תל אביב
ניצן טור - י"ב - כי"ח אליאנס,חיפה
עמרי ניסן סולן - י"ב - תיכון הראשונים,הרצליה (בנו ארבל)

מקום שני

נעם ליפשיץ - י"ג

מקום שלישי

אברהם זילברשטיין - י"ב - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
אור קליפה - י"א - מקיף א',באר שבע (קידומטיקה)
ארטיום מכלין - י"ב - שבח מופת,תל אביב
גבי מור - י"א - בי"ס נזירות נצרת,חיפה
גיא יגב - י"ב - מקיף ג',באר שבע (קידומטיקה)
גיא סגל - י"ב - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
דור שמויש - י"א - אורט גוטמן,נתניה
יעל קירקפטריק - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
מארק מרדכי אטקינד - י"ב - הימלפרב,ירושלים
שחר זילברשטיין - י"א - מקיף א',באר שבע
שחר שגיא - י"א - אשל הנשיא,באר שבע
תומר נוביקוב - י"א - שבח מופת,תל אביב

ציון לשבח

אדיב מנסור - י"א - בי"ס אורתודוקסי,חיפה
איליה סמגלוי - י"א - הכפר הירוק,רמת השרון
אלכסיי פטלין - י"ב - בסמ"ת,חיפה
אריאל סבאון - י"ב - רוטברג,רמת השרון
בנימין זק-קוטוזוב - י"א - שבח מופת,תל אביב
דאניא סבאח - י"א - בי"ס אורתודוקסי,חיפה
דוד פבזנר - י"א - הישיבה לאומנויות ומדעים בר אילן,תל אביב
יובל חצ'טורוב - י"א - שבח מופת,תל אביב
ליאור אלתרמן - י"ב - שבח מופת,תל אביב
מרים איסחקוב - י"ב - מקיף ג',באר שבע (קידומטיקה)
ניר ירון - י"א - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
עידו קולמן - י"ב - עירוני ה',חיפה
רותם מילנר - י"א - אשל הנשיא,באר שבע


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן