לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-34 תשע"ג (2012-2013) - 57 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון

איתי כהן - ט - מקיף ג',אשדוד
דור שמויש - י - אורט גוטמן,נתניה
דניאל קנר - י - רוגוזין,קריית אתא
יעל קירקפטריק - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
תומר נוביקוב - י - שבח מופת,תל אביב

מקום שני

גיא קפון - ט - שז"ר,קריית אונו (תוכנית בר אילן)
דור מצר - ח - הפתוח,חיפה (תוכנית בר אילן)
ירדן פורת - ט - אורט גרינברג,קריית טבעון APIO
מתן סוקולובסקי - ח - שבח מופת,תל אביב
נועם לסרי - ח - יגאל אלון,גבעתיים
נעם מיקלצקי - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים

מקום שלישי

אור קליפה - י - מקיף א',באר שבע (קידומטיקה)
חיים וולין - ט - מקיף א',באר שבע
יובל ז'לזניאק - ט - מקיף ח',אשדוד
יונתן ורניק - ט - שז"ר,קריית אונו
ירדן אבגי - ט - מקיף א',באר שבע (קידומטיקה)
ירון ברודסקי - ט - דה שליט,רחובות
נועם בלומברג - י - מקיף א',באר שבע
עידן בלוך - ט - חט"ב רשיש,פתח תקווה

ציון לשבח

אוהד שינפלד - ח - דורות,ראשון לציון
בני זק - י - שבח מופת,תל אביב
גבי חוזמן - י - אשל הנשיא,באר שבע (קידומטיקה)
דניאל קלטיניץ' - י - אשל הנשיא,באר שבע
דריה ליובשבסקי - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
יואב אבידן - ח - שז"ר,קריית אונו
ליאב קורם - ט - מרחבים,גילת (קידומטיקה)
ליאור ז'לזניאק - ז - מקיף ח',אשדוד
ליעם חנני - ח - עירוני ג' ע"ש מוטה גור,מודיעין
לירן מרקין - ט - ויצו,נהלל APIO
נועם רימוק - ז - רעננה
סהר רופא - ח - חטיבת זאב,הרצליה
רונן ריאבושקין - ט - מקיף א',באר שבע
רינה ניימן - ו - נווה מנחם,באר שבע
שחר זילברשטיין - י - מקיף א',באר שבע
שירה בן דור - ח - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
שלי איסקוז - ט - שז"ר,קריית אונו

כיתות י"א-י"ב

מקום ראשון

יואב קראוז - י"ב - קציר,חולון
עופר קופלביץ - י"ב - העמק המערבי,יפעת
עמרי ניסן סולן - י"א - תיכון הראשונים,הרצליה (בנו ארבל)
תום קלוורי - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון APIO CEOI

מקום שני

אוהד קליין - י"ב - ישיבת כפר גנים,פתח תקווה APIO CEOI
אמוץ אופנהיים - י"א - שבח מופת,תל אביב
גיא רווה - י"ב - ליאו באק,חיפה
מארק מרדכי אטקינד - י"א - הימלפרב,ירושלים

מקום שלישי

גיא יגב - י"א - מקיף ג',באר שבע (קידומטיקה)
יונתן קוגן - י"ב - שבח מופת,תל אביב
ליאור בלנקי - י"ב - מקיף ג',אשדוד
מארק בינשטיין - י"א - שבח מופת,תל אביב
מוטי ויימן - י"ב - גימנסית גן נחום,ראשון לציון
מרים איסחקוב - י"א - מקיף ג',באר שבע (קידומטיקה)
ניצן טור - י"א - כי"ח אליאנס,חיפה
עומר הבר - י"ב - איילון,חולון

ציון לשבח

אביב ברינה - י"ב - איילון,חולון
אור קרני - י"א - עירוני א',מודיעין
גרגורי ברלינבלאו - י"ב - שבח מופת,תל אביב
דביר רביב - י"ב - ישיבת בני עקיבא אהל שלמה,באר שבע (קידומטיקה)
פיטר לביאנט - י"ב - מקיף ג',אשדוד


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן