לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-33 תשע"ב (2011-2012) - 71 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון בהצטיינות

אמוץ אופנהיים - י - שבח מופת,תל אביב
עמרי ניסן סולן - י - תיכון הראשונים,הרצליה (בנו ארבל)

מקום ראשון

דור שמויש - ט - אורט גוטמן,נתניה
ניצן טור - י - כי"ח אליאנס,חיפה
נעם מיקלצקי - ח - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
תומר נוביקוב - ט - שבח מופת,תל אביב

מקום שני

דור מצר - ז - הפתוח,חיפה (תוכנית בר אילן)
יונתן אהרוני - י - עירוני א',מודיעין
ירון ברודסקי - ח - דה שליט,רחובות
מארק בינשטיין - י - שבח מופת,תל אביב

מקום שלישי

ארטיום מכלין - י - שבח מופת,תל אביב
גבי חוזמן - ט - אשל הנשיא,להבים (קידומטיקה)
דנה וכוטינסקי - י - מקיף א',באר שבע (קידומטיקה)
יובל ז'לזניאק - ח - מקיף ח',אשדוד
ירדן אבגי - ח - מקיף א',באר שבע (קידומטיקה)
לבב פרבר - י - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
ליאור ז'לזניאק - ו - רתמים,אשדוד
מיכאל גורז'לצן - י - מקיף ג',באר שבע (קידומטיקה)
מיכל רייכהרדט - ט - עירוני ה',חיפה
מתן גולדנברג - ט - רביבים,ראשון לציון
עידן גפן - ט - עירוני ה',חיפה
רונן ריאבושקין - ח - מקיף א',באר שבע

ציון לשבח

אופיר יזרעאלב - ח - מקיף א',באר שבע
אור קליפה - ט - מקיף א',באר שבע (קידומטיקה)
איתי נאור - ט - חקלאי,פרדס חנה
איתן קונדרטובסקי - י - הנדסאים,הרצליה
אלמוג טבו - י - מקיף ו',באר שבע
גיא יגב - י - מקיף ג',באר שבע (קידומטיקה)
גיא שטוטלנד - ז - מקיף אמי"ת ה',באר שבע
דור סגל - ט - נופי הבשור
דניאל קפלן - י - מקיף ו',באר שבע
דריה ליובשבסקי - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
זיו סמבן - ט - נופי הבשור
יהונתן קביץ' - ח - מקיף א',באר שבע
יובל חצ'טורוב - ט - שבח מופת,תל אביב
מארק אפארצין - י - שבח מופת,תל אביב
מוטי אטקינד - י - הימלפרב,ירושלים
מרים איסחקוב - י - מקיף ג',באר שבע (קידומטיקה)
נועם בלומברג - ח - מקיף א',באר שבע
סלווה זינביץ' - י - שבח מופת,תל אביב
עומר אליטוב - ט - נופי הבשור
רון קופלבצקי - י - מקיף אמי"ת ה',באר שבע
שחר זילברשטיין - ט - מקיף א',באר שבע

כיתות י"א-י"ב

מקום ראשון

אוהד קליין - י"א - ישיבת כפר גנים,פתח תקווה APIO CEOI
דניאל הדס - י"ב - איילון,חולון
יואב בן-שלום - י"ב - עירוני ג' ע"ש מוטה גור,מודיעין
קונסטנטין זברני - י"ב - עירוני ה',חיפה

מקום שני

גיא רווה - י"א - ליאו באק,חיפה
יואב קראוז - י"א - קציר,חולון
פיטר לביאנט - י"א - מקיף ג',אשדוד
תום קלוורי - י"א - הכפר הירוק,רמת השרון APIO CEOI

מקום שלישי

אורי טייכמן - י"א - מקיף ג',אשדוד
איתי פלס - י"ב - עירוני ד',תל אביב
אסף לב-רן - י"ב - ישיבת הדרום,רחובות
גונן וייס - י"ב - רבין,תל מונד
ולדיסלב פנקוב - סיים
זיו קליין - י"א
יבגני גרוייסמן - י"ב - שבח מופת,תל אביב
יואב כהן - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
יונתן קוגן - י"א - שבח מופת,תל אביב
עומר הבר - י"ב - איילון,חולון
עמרי מתניה - י"א - הנדסאים,הרצליה
רועי בלומברג - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים

ציון לשבח

אורן דר - י"א - ליידי דיוויס,תל אביב
אלי קרסיק - י"ב - אורט גבעת רם
אלינה לוין - י"ב - עתיד רזיאל (על"ה),הרצליה
דניאל יונת - י"ב - אוסטרובסקי,רעננה
יוסי רוזנצב - י"ב - אורט גבעת רם,ירושלים
עופר קופלביץ - י"א - העמק המערבי,יפעת
רויטברף זאב - י"ב - שבח מופת,תל אביב
רום כרמל - י"ב - רבין,תל מונד


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן