לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-32 תשע"א (2010-2011) - 61 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון

גיא רווה - י - ליאו באק,חיפה
עמרי ניסן סולן - ט - הנגיד,הרצליה (בנו ארבל)

מקום שני

יואב קראוז - י - קציר,חולון
ניצן טור - ט - כי"ח אליאנס,חיפה
עופר קופלביץ - י - העמק המערבי,יפעת
פיטר לביאנט - י - מקיף ג',אשדוד
רון ריבצ'ין - י - אורט השומרון,בנימינה APIO CEOI

מקום שלישי

אוהד קליין - י - ישיבת כפר גנים,פתח תקווה APIO CEOI
אורן דר - י - ליידי דיוויס,תל אביב
גיא סגל - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
דור שמויש - ח - אורט גוטמן,נתניה
אורי טייכמן - י - מקיף ג',אשדוד
יונתן קוגן - י - שבח מופת,תל אביב
ליאור בלנקי - י - מקיף ג',אשדוד
מרים איסחקוב - ט - מקיף ג',באר שבע (קידומטיקה)
אמוץ אופנהיים - ט - שבח מופת,תל אביב
עמרי מתניה - י - הנדסאים,הרצליה

ציון לשבח

אופק קרפ - ח - מקיף א',באר שבע (קידומטיקה)
אושר ניניו - י - ליאו באק,חיפה
איתי דר - ח - ליידי דיוויס,תל אביב
איתי נאור - ח - חקלאי,פרדס חנה
ארטיום מכלין - ט - אשל הנשיא,באר שבע
גבריאל חוזמן - ח - אשל הנשיא,באר שבע (קידומטיקה)
גיא יגב - ט - מקיף ג',באר שבע (קידומטיקה)
דביר רביב - י (קידומטיקה)
דנה וכוטינסקי - ט - מקיף א',באר שבע (קידומטיקה)
ירון ברודסקי - ז - דה שליט,רחובות
מארק אפארצין - ט - שבח מופת,תל אביב
מיכאל גורז'לצן - ט - מקיף ג',באר שבע (קידומטיקה)
מישאל הורניק - י - מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה
מתן גולדנברג - ט - חט"ב מיכה רייסר,ראשון לציון
נגב חנוך - ח
רונן ריאבושקין - ז - מקיף א',באר שבע
תדהר סושרד - י - ליאו באק,חיפה
תום קלוורי - י - הכפר הירוק,רמת השרון APIO CEOI
תומר נוביקוב - ח - שבח מופת,תל אביב

כיתות י"א-י"ב

מקום ראשון

גל דור - י"א - תיכון אחד העם,פתח תקווה (תוכנית בר אילן)
דניאל הדס - י"א - איילון,חולון
יבגני גרוייסמן - י"א - שבח מופת,תל אביב
רום דודקביץ' - י"ב - בליך,רמת גן

מקום שני

אסף רוזין - י"ב - אהל שם,רמת גן
זאב רויטברף - י"א - שבח מופת,תל אביב
קונסטנטין זברני - י"א - עירוני ה',חיפה

מקום שלישי

איתי פלס - י"א - עירוני ד',תל אביב
גיל גיטיק - י"א - שבח מופת,תל אביב
ודים נובגורודוב - י"א - שבח מופת,תל אביב
יואב בן-שלום - י"א - עירוני ג' ע"ש מוטה גור,מודיעין
מרק חזין - י"ב - מקיף ג',אשדוד
תום פרסטר - י"ב - אוסטרובסקי,רעננה

ציון לשבח

אייל גולדשטיין - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
אלינה לוין - י"א - עתיד רזיאל (על"ה),הרצליה
אראל בראודה - י"א - עירוני ד',תל אביב
אריאל בטקילין - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אריאל וישנה - י"ב - ישיבת בני עקיבא,גבעת שמואל
ברוניסלב יסיניק - י"ב - שקמה,יד מרדכי (קידומטיקה)
ולדיסלב פנקוב - י"ב - אהל שם,רמת גן
יואב כהן - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
לידן ליבוביץ' - י"א - מקיף ו',באר שבע (קידומטיקה)
נמרוד פיאט - י"ב - ליידי דיוויס,תל אביב
שובל צורן
תומר ארגמן - י"ב - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן