לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-29 תשס"ח (2007-2008) - 56 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון

אוהד ניר - י - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)

מקום שני

תומר שמעוני - י - אשל הנשיא,באר שבע (קידומטיקה)
גל קפלון - י - מקיף אמי"ת ה',באר שבע (קידומטיקה)
יובל גולדברג - י - דה שליט,רחובות
רביב ארצי - י - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים (קידומטיקה)
נמרוד פיאט - ט - ליידי דיוויס,תל אביב
דביר רביב - ז (קידומטיקה)

מקום שלישי

יגאל ז'לקין - י - שבח מופת,תל אביב
ערן אלוף - י - עירוני ד',תל אביב
תומר גרינוולד - י - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)
טל קגלובסקי - י - אשל הנשיא,באר שבע (קידומטיקה)
תומר ארגמן - ט - אשל הנשיא,באר שבע (קידומטיקה)
אורי סומך - י - שמעון בן צבי,גבעתיים
נועם ברסלר - י - עירוני ד',תל אביב
אריאל בטקילין - ח - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
נועה חלק - י - עירוני ד',תל אביב
גיל גיטיק - ח - שבח מופת,תל אביב
ולדיסלב פנקוב - ט - שבח מופת,תל אביב
זאב רויטברף - ח - שבח מופת,תל אביב
ודים נובגורודוב - ח - שבח מופת,תל אביב

ציון לשבח

דאן גיטיק - י - עירוני ד',תל אביב
ליעד עזרא - י - עירוני ד',תל אביב
אסף יפרח - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
יואב קודיש - ט - מיתרים,מיתר (קידומטיקה)
רועי יוסיבאש - ט - אשל הנשיא,באר שבע (קידומטיקה)
מריה יאנסון - י - מקיף ע"ש יצחק רגר,באר שבע
גיא יגב - ו - בן גוריון,באר שבע (קידומטיקה)
משה מגנס - ז - מקיף א',באר שבע (קידומטיקה)
טל הורוביץ - י - אוסטרובסקי,רעננה
ראובן פלקוביץ' - י - שבח מופת,תל אביב
איתי שטורם - י - אוסטרובסקי,רעננה
מיכל מויסייב - ז - איילון,חולון
ינון רחמים - ח - מקיף ג',באר שבע (קידומטיקה)
מריק בל - ח - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים

כיתות י"א-י"ב

מקום ראשון בהצטיינות

דן כרמון - י"ב - עתיד תיכון למדעים,לוד

מקום ראשון

איתמר כהן-מטלון - י"א - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)
ליר בהק - י"א - אוסטרובסקי,רעננה (מועדון השועל האדום)
יניב שדה - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים

מקום שני

תומר עזרא - י"ב - תיכון אחד העם,פתח תקווה
עומרי בן אליעזר - י"א - עירוני ה',חיפה
סימיון נוביקוב - י"ב - שבח מופת,תל אביב
שקד קופלביץ - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
עשהאל רייטר - י"ב - ישיבה תיכונית שעלבים,שעלבים
ניב כהן - י"ב - מטרו וסט,רעננה (מועדון השועל האדום)
יבגני פריימוביץ' - י"ב - שבח מופת,תל אביב CEOI
אולג מילשטיין - י"ב - מקיף אמי"ת ה',באר שבע (קידומטיקה)

מקום שלישי

מיכאל חוזמן - י"א - מקיף ח',באר שבע (קידומטיקה)
אורי מאיר - י"ב - איילון,חולון
ארז אבנילוב - י"א - טכני חיל אויר,באר שבע (קידומטיקה)
אופיר גורודצקי - י"ב - עירוני ה',חיפה
איליה גורליק - י"ב - שבח מופת,תל אביב

ציון לשבח

נתנאל יענקלביץ' - י"א - אוסטרובסקי,רעננה
גלעד וייס - י"ב - בן צבי,קריית אונו
ניצן ויסמן - י"א - אוסטרובסקי,רעננה
סלבה נובגורודוב - י"ב - שבח מופת,תל אביב
יובל רוכמן - י"א - שבח מופת,תל אביב


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן