לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-28 תשס"ז (2006-2007) - 45 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון

ליר בהק - י - אוסטרובסקי,רעננה (מועדון השועל האדום)
איתמר כהן-מטלון - י - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)

מקום שני

רביב ארצי - ט - חטיבת אמי"ת בלבב שלם,ירוחם (קידומטיקה)
דור דולב - י (קידומטיקה)
אוהד ניר - ט - מיתרים,מיתר (קידומטיקה)

מקום שלישי

תומר ארגמן - ז - אשל הנשיא,באר שבע (קידומטיקה)
טל קגלובסקי - ט - אשל הנשיא,באר שבע (קידומטיקה)
מיכל כהן - ח - אשל הנשיא,באר שבע (קידומטיקה)

ציון לשבח

יואב קודיש - ח - מיתרים,מיתר (קידומטיקה)
כרמל לבון - ח - אשל הנשיא,באר שבע (קידומטיקה)
קסם מאיר - י - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)
אורי חן - י - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)
סופיה רחמילוב - ט - אשל הנשיא,באר שבע (קידומטיקה)
אלן תמר רויטברף - י - שבח מופת,תל אביב
ולדימיר פרלמן - י - מקיף א',באר שבע (קידומטיקה)
ולדיק פנקוב - ח - שבח מופת,תל אביב
מיכאל שקסתא - ט - ישיבת אמי"ת,באר שבע (קידומטיקה)
תומר שמעוני - ט - אשל הנשיא,באר שבע (קידומטיקה)
יובל רוכמן - י - שבח מופת,תל אביב
ערן אלוף - ט - עירוני ד',תל אביב
דניאל יקלצ'יק - י - עירוני ה',חיפה

כיתות י"א – י"ב

מקום ראשון

אוריאל סיניצ'קין - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
עשהאל רייטר - י"א - ישיבה תיכונית שעלבים,שעלבים
דן כרמון - י"א - עתיד תיכון למדעים,לוד

מקום שני

איליה גורליק - י"א - שבח מופת,תל אביב
יבגני פריימוביץ' - י"א - שבח מופת,תל אביב CEOI
תומר עזרא - י"א - תיכון אחד העם,פתח תקווה
אולג זלידנקו - י"ב - מקיף ג',באר שבע (קידומטיקה)
יונתן פיאט - י"ב - ליידי דיוויס,תל אביב
עמוס און - י"ב - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה

מקום שלישי

אינה אנטובה - י"ב - אורט,רחובות
אלכסנדר גורוחובסקי - חייל (קידומטיקה)
אסף שפירא - י"ב - עירוני חוגים,חיפה
אשר בראונר - י"ב - הרטמן,ירושלים
יבגני קורסונסקי - י"ב - מקיף ע"ש יצחק רגר,באר שבע (קידומטיקה)
יעקב קומרובסקי - י"א - שבח מופת,תל אביב
דניאל שלח - י"ב - ליידי דיוויס,תל אביב

ציון לשבח

דן קורצקי - י"ב - אוסטרובסקי,רעננה
אורי קינן - י"א - קרית חינוך ע"ש דוד בן-גוריון,עמק חפר
גיל דולברג - י"ב - בליך,רמת גן
אולג מילשטיין - י"א - מקיף אמי"ת ה',באר שבע (קידומטיקה)
מילר מרגריטה - י"ב - אוסטרובסקי,רעננה
דורון לוין - י"א - מקיף אמי"ת ה',באר שבע (קידומטיקה)
דפנה נאמן - י"ב - אליאנס,תל אביב
חיים בנדר - י"ב - שבח מופת,תל אביב (קידומטיקה)


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן