לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-24 תשס"ג (2002-2003) - 69 זוכים

כיתות ט-י

פרס ראשון

יורי בורדה - י - שבח מופת,תל אביב 🎓

פרס שני

אנה גריבנין - ט - בית ספר להנדסאים,תל אביב
בוריס אודנופוזוב - ט - שבח מופת,תל אביב
יעקב פלקוביץ' - י - שבח מופת,תל אביב

פרס שלישי

בר גואטה - ט - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)
דמיטרי בלוך - י - שבח מופת,תל אביב
לב קדישביץ - י - שבח מופת,תל אביב
ריטה פברמן - ח - מקיף אמי"ת ה',באר שבע (קידומטיקה)

פרס רביעי

אלי ריבקין - י - מקיף אמי"ת ה',באר שבע
אריאל דייוויס - ז - מקיף אמי"ת ה',באר שבע (קידומטיקה)
יבגני קורסונסקי - ח - מקיף ע"ש יצחק רגר,באר שבע (קידומטיקה)
יולי שפירו - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
יוליה סגלין - ט - מקיף אמי"ת ה',באר שבע (קידומטיקה)
יורי סבגירה - ח - מקיף ע"ש יצחק רגר,באר שבע (קידומטיקה)

ציון לשבח

אולג מילשטיין - ז - מקיף אמי"ת ה',באר שבע (קידומטיקה)
איגור שלוחין - י - בית ספר להנדסאים,תל אביב 🎓
אינה אוסטר - י - מקיף אמי"ת ה',באר שבע (קידומטיקה)
אלון לוין - י - שבח מופת,תל אביב
אלכס איטלמן - י - שבח מופת,תל אביב
אלכס משביצקי - י - מקיף ו',באר שבע (קידומטיקה)
אלכס פונר - ט - אורט יגאל אלון,נצרת עילית
אנדרי ג'רשנלי - י - מקיף ע"ש יצחק רגר,באר שבע (קידומטיקה)
אנה כץ - ח - מקיף ו',באר שבע (קידומטיקה)
בר גנון - ו - בן גוריון,באר שבע (קידומטיקה)
ולדי קונובלוב - ח - שבח מופת,תל אביב
יגאל גרוסמן - ח - דה שליט,רחובות
ליבנת לרנר - ח - מקיף אמי"ת ה',באר שבע (קידומטיקה)
מיכאל איצקוב - ו - אוריין באר-שבע
מריה סבצ'וק - ט - נווה יונתן,רמלה
נינה סודין - י - בית ספר להנדסאים,תל אביב
סמר אבו-פריחה - ה - עומרים,עומר (קידומטיקה)
ציון אהרונוב - ח - מקיף ו',באר שבע (קידומטיקה)
קונסטנטין ליבנוב - י - שבח מופת,תל אביב
קלרה שיכלמן - ט - שבח מופת,תל אביב
רנא אבו-פריחה - ז - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)

כיתות י"א-י"ב

פרס ראשון

אלכסיי אנטין - י"ב - שבח מופת,תל אביב
גיל שמאי - י"ב - המרכז להעשרה מדעית אורט בראודה,כרמיאל
סרגיי דישל - י"ב - דה שליט,רחובות

פרס שני

יעקב ניימן - י"ב - אשל הנשיא,באר שבע
מיכאל בוקי - י"א - שבח מופת,תל אביב
נטלי קוריץ - י"ב - שבח מופת,תל אביב
שחר חן - י"ב - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)

פרס שלישי

אורה חפץ - י"א - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)
אייל כהן - י"ב - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)
איליה לייטוס - י"ב - בית ספר להנדסאים,תל אביב
איליה משביצקי - י"א - מקיף ו',באר שבע (קידומטיקה)
אפרת אברהם - י"ב - מקיף א',באר שבע (קידומטיקה)
דמיטרי פייפמן - י"א - שבח מופת,תל אביב 🎓
דניאל חיימוביץ' - י"ב - עירוני א',תל אביב
טל וגנר - י"א - עירוני ד',תל אביב
לירון עזריאלנט - י"ב - עירוני ד',תל אביב
מאיר אהוד - י"ב - ויצו,נהלל
מרק לויטס - י"א - מקיף אמי"ת ה',באר שבע (קידומטיקה)
נתן דוביצקי - י"א - עירוני ד',תל אביב

פרס רביעי

אלישע הלפרין
אלכסיי ליחובודוב - י"א - שבח מופת,תל אביב
גלעד פגי - י"ב - המרכז להעשרה מדעית אורט בראודה,כרמיאל
הובנס חצ'טריאן - י"א - תיכון קריית שרת,חולון
ורוניקה אוליצ'ני - י"א - שבח מופת,תל אביב
מארק פופוב - י"ב - בית ספר להנדסאים,תל אביב
רון ברק - י"א - אליאנס,תל אביב
תומר זולברג - י"ב - בית ספר להנדסאים,תל אביב

ציון לשבח

אורן שריג - חייל
איליה גרינגלז - י"א - שבח מופת,תל אביב
איליה לבזובסקי - י"א - מקיף אמי"ת ה',באר שבע (קידומטיקה)
אלכסנדר בקולנקו - י"ב - אורט אפרידר רונסון,אשקלון
ארי שביב - י"א - בית ספר להנדסאים,תל אביב
יבגני יוספובסקי - י"ב - אורט אפרידר רונסון,אשקלון
יעקב ליפשיץ - י"ב - שבח מופת,תל אביב


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן