לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-21 תש"ס (1999-2000) - 58 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון

דורון שפריר - י - אמי"ת גוש דן,גבעת שמואל

מקום שני

אלכסיי אנטין - ט - שבח מופת,תל אביב
יורי סולודקין - י - שבח מופת,תל אביב

מקום שלישי

אנטולי אפרוס - י - שבח מופת,תל אביב
מיקי גיטרץ - י - בן גוריון,נס ציונה
יונתן וגנר - י - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
שחר חן - ט - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)
יריב יערי - י - מעלה הבשור
יעקב ניימן - ט - אשל הנשיא,באר שבע
אינה פולק - י - בית ספר להנדסאים,תל אביב
דמיטרי פייפמן - ח - שבח מופת,תל אביב 🎓
אלכס קמינצקי - י - על"ה, רעננה

ציון לשבח

טלי איוניר - ט - בית ספר להנדסאים,תל אביב
ויטלי אנטין - ח - שבח מופת,תל אביב
מנחם בלמן - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
ולדימיר ברונשטיין - ט - שבח מופת,תל אביב
מיכאל גרז'וי - י - עירוני ג',חיפה
איליה גרינגלז - ח - שבח מופת,תל אביב
אנטון נפומניאשצ'י - ח - שבח מופת,תל אביב
אלי רוזנטל - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אוריון תלמי - י - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים

אות הוקרה

מיכאל בוקי - ח - שבח מופת,תל אביב
יונתן בן-יעקב - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
מיכאל ברוסובנסקי - ח - חט"ב רשיש,פתח תקווה
אינה גולדנברג - י - שבח מופת,תל אביב
מורן גונן - י - עירוני ה',חיפה
אורה חפץ - ח - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)
דני לב - ט - שבח מופת,תל אביב
יעקב ליפשיץ - ט - שבח מופת,תל אביב
דב מיידנבאום - י - אמי"ת, חיפה
גיל פידל - ח - שבח מופת,תל אביב
נטלי קוריץ - ט - שבח מופת,תל אביב
מיכאל קורקובסקי - י - מדרשיית הגליל,מגדל העמק

כיתות י"א - י"ב

מקום ראשון

מארק גינזבורג - י"א - שבח מופת,תל אביב
מיכאל חנבסקי - י"א - שבח מופת,תל אביב
אורן לנג - חייל

מקום שני

ערן אסף - י"א - תיכון אחד העם,פתח תקווה
מרק ברברמן - י"ב - אורט כרמים,כרמיאל
סלבה קרנר - י"א - שבח מופת,תל אביב

מקום שלישי

עמרי אורן - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
איליה סורדין - י"א - שבח מופת,תל אביב
ארז שמואלי - י"ב - מקיף ו',באר שבע

ציון לשבח

אריאל בוכמן - י"א - מקיף ג' ה"עמית",ראשון לציון
איתן יעקובי - חייל
דניאל כהן - י"א - בן גוריון,נס ציונה
יעקב לשנו - י"ב - עירוני ד',תל אביב
דניאל סבאג - י"ב - המרכז להעשרה מדעית אורט בראודה,כרמיאל
יבגני פוקרס - י"א - שבח מופת,תל אביב
רון פלד - חייל
אלון קובלצ'וק - י"ב - רמות, חולון
סער קורן - י"א - אורט גוטמן,נתניה
מקסים רוזין - י"ב - מקיף ו',באר שבע

אות הוקרה

טארק אבו גו'הר - י"א - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
אודי חדד - י"א - גימנסיה ריאלית,ראשון לציון
רומן יצקוביץ - י"א - בית ספר להנדסאים,תל אביב
סעאב מנסור - י"א - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
ברק שילר - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
ארטיום שרוב - י"ב - עמק החולה, קיבוץ איילת השחר


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן