לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-20 תשנ"ט (1998-1999) - 65 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום שני

מיכאל חנבסקי - י - שבח מופת,תל אביב
רן טסלר - ט - הנגיד,הרצליה

מקום שלישי

רמי איזנבוד - י - שבח מופת,תל אביב 🎓 פרס לויצקי
אלכסיי אנטין - ח - שבח מופת,תל אביב
דן באום - י - עירוני חוגים,חיפה
יובל הראל - י - ליאו באק,חיפה
יריב יערי - ט - מעלה הבשור, קיבוץ מגן
דניאל כהן - י - בן גוריון,נס ציונה

ציון לשבח

ערן אסף - י - תיכון אחד העם,פתח תקווה
לאוניד בדר - ט - המרכז להעשרה מדעית אורט בראודה,כרמיאל
יונתן בן-יעקב - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
מיקי גיטרץ - ט - שבח מופת,תל אביב
דני ז'בלב - ט - בית ספר להנדסאים,תל אביב
אורה חפץ - ז - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)
איליה סורדין - י - שבח מופת,תל אביב
ודים קוסוי - י - שבח מופת,תל אביב
אלכס קמנצקי - ט - המרכז להעשרה מדעית אורט בראודה,כרמיאל
אלעד רז - ח - המרכז להעשרה מדעית אורט בראודה,כרמיאל
שחר ריינדל - ח - עירוני ה',חיפה

אות הוקרה

אודי אילת - י - על יסודי,משגב
טל אפרוס - ט - שבח מופת,תל אביב
אריאל בוכמן - י - בית ספר להנדסאים,תל אביב
סרגיי ברנובסקי - ח - שבח מופת,תל אביב
איתמר גניגר - י - על יסודי,משגב
מארק גינזבורג - י - שבח מופת,תל אביב
דני גרשוביץ' - י - ליאו באק,חיפה
אירנה דבורקין - י - ליאו באק,חיפה
יאיר חכם - י - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
יורי סולודקין - ט - שבח מופת,תל אביב
אנדרי סטולרנקו - ט - שבח מופת,תל אביב
טליה פינקלשטיין - י - אולפנה סגולה, קריית מוצקין
מיכאל קורקובסקי - ט - מדרשיית הגליל,מגדל העמק
קיריל קנדלוב - ט - שבח מופת,תל אביב
עודד שחם - ט - עירוני ה',חיפה
דן שפירו - י - ליאו באק,חיפה

הצטיינו בפתרון בעיות בודדות

שחר חן - ח - מקיף עומר,עומר (קידומטיקה)

כיתות י"א - י"ב

מקום ראשון

מרק ברברמן - י"ב - אורט כרמים,כרמיאל
דמיטרי גורביץ' - י"ב - בית ספר להנדסאים,תל אביב
רומן דובגרד - י"א - שבח מופת,תל אביב

מקום שני

אייל חיטרון - י"ב - ליאו באק,חיפה

מקום שלישי

דניס ביגון - י"א - ליאו באק,חיפה
רועי הרפז - י"ב - דה שליט,רחובות
קלים יפרמנקו - י"א - בסמ"ת,חיפה
מיכאל סימקין - י"א - ישיבת. מרכז גוטניק
בנימין צ'רניאבסקי - י"ב - אורט,קרית ביאליק
אלכסנדר קריבושייב - י"א - ליאו באק,חיפה
ארז שמואלי - י"א - מקיף ו',באר שבע

ציון לשבח

עמרי אורן - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
יעקב לשנו - י"א - עירוני ד',תל אביב
מיכאל פרלין - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים

אות הוקרה

יורי אלקין - י"ב - בי"ס ענות ירדן קיבוץ להבות הבשן
אריאל אמיר - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
ולדימיר דיניץ' - י"ב - כי"ח אליאנס,חיפה
שוריק ווינר - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
רונן וויסנברג - י"א - מקיף ו',באר שבע
אמיתי יובל - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
בועז מטלון - י"ב - ליאו באק,חיפה
אלכסנדר סודין - י"ב - שבח מופת,תל אביב
ליאוניד סולונוביץ' - י"א - בי"ס הר וגיא קיבוץ הגושרים
יונתן פלוטניק - י"א - המרכז להעשרה מדעית אורט בראודה,כרמיאל
מיכאל פצ'טניקוב - י"א - שבח מופת,תל אביב
תומר קורן - י"ב - על יסודי,משגב
ברק שילר - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
ג'ניה שפיץ - י"א - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה

הצטיינו בפתרון בעיות בודדות

אנסטסיה דוברובינה - י"א - בי"ס ימין אורד חוף הכרמל


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן