לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-19 תשנ"ח (1997-1998) - 62 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון בהצטיינות

רמי איזנבוד - ט - שבח מופת,תל אביב 🎓 פרס לויצקי
מרק ברברמן - י - אורט כרמים,כרמיאל

מקום ראשון

רומה מירוצ'ניק - י - שבח מופת,תל אביב

מקום שני

לב בלכמן - ט - שבח מופת,תל אביב
רומן דובגרד - י - שבח מופת,תל אביב
מיכאל סימקין - י - שבח מופת,תל אביב

מקום שלישי

טל אפרוס - ח - שבח מופת,תל אביב
מיקי גיטרץ - ח - שבח מופת,תל אביב
לאוניד גרינברג - ח - שבח מופת,תל אביב
יניב זגר - ט - שמעון בן צבי,גבעתיים
לב לייבמן - י - שבח מופת,תל אביב
יעקב לשנו - י - ישיבה תיכונית נתיב מאיר,ירושלים
יורי סולודקין - ח - שבח מופת,תל אביב
סלבה קרנר - ט - דה שליט הרצליה
צילה קצ'לסקי - ח - עירוני ה',חיפה
רונן רבינוביץ' - י - מקיף ו',באר שבע
ארז שמואלי - י - מקיף ו',באר שבע

ציון לשבח

עמרי אורן - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אריאל בוכמן - ט - בית ספר להנדסאים,תל אביב
מטווי בוסיס - י - שבח מופת,תל אביב
פליקס גולדברג - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
נסטיה דוברובינה - י - ביה"ס ימין אורד חיפה
תמיר דוחובניי - י - אורט גוטמן,נתניה
אלכסנדרה דוידוב - י - אורט גוטמן,נתניה
איילת הרשטיק - י - אורט גוטמן,נתניה
דניאל כהן - ח - שבח מופת,תל אביב
פבל לוין - ח - שבח מופת,תל אביב
אלכסנדר מריאנובסקי - י - שבח מופת,תל אביב
איליה סורדין - ט - שבח מופת,תל אביב
ג'ניה פלדמן - י - מקיף י"א ב"ש
מיכאל פצ'טניקוב - י - שבח מופת,תל אביב
אלכס קוטובסקי - י - אורט ביאליק קרית ים
טלי קרופקיו - י - שבח מופת,תל אביב
מקסים רוזין - י - מקיף ו',באר שבע
ברק שילר - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים

כיתות י"א - י"ב

מקום ראשון

מקסים ביצ'וץ' - י"א - שבח מופת,תל אביב
דימה גורביץ' - י"א - בית ספר להנדסאים,תל אביב
אלכסנדר מדבדובסקי - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים

מקום שני

יונתן גוטמן - י"ב - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
בנימין צ'רניאבסקי - י"א - אורט,קרית ביאליק

מקום שלישי

אריאל אמיר - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אלכס זלוטניק - י"א - בסמ"ת,חיפה
אייל חיטרון - י"א - ליאו באק,חיפה
איתן יעקובי - י"ב - דנציגר,קריית שמונה
שי ערוב - י"א - גימנסיה ע”ש אפרים קציר ראשון לציון
הרן פלפל - י"ב - בי"ס מקיף רמת השרון
נתן קלר - י"ב - ישיבת בני עקיבא "יבנה",חיפה

ציון לשבח

גיורא אהרונוב - י"א - המרכז להעשרה מדעית אורט בראודה,כרמיאל
גיא בונין - י"ב - ליאו באק,חיפה
פבל גינזבורג - י"ב - שבח מופת,תל אביב
ולדימיר דיניץ' - י"א - כי"ח אליאנס,חיפה
אלכסנדר ויניק - י"א - מדרשיית הגליל,מגדל העמק
עלי חאג' - י"ב - תיכון הגליל,נצרת
אמיתי יובל - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
משה מוסקו - י"ב - טשרניחובסקי,נתניה
מקסים מוצ'ניק - י"ב - מדרשיית הגליל,מגדל העמק
נועם מיוחס - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אלכסנדר סודין - י"א - שבח מופת,תל אביב
עירד פרידמן - י"א - גמנסיה ע"ש אפרים קציר ראשון לציון
זאב שטימן - י"א - אורט יגאל אלון,נצרת עילית

הצטיינו בפתרון בעיות בודדות

יבגני מוזיקנטוב - י"א - מקיף א',אשדוד
יורה קרסיק - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן