לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-18 תשנ"ז (1996-1997) - 62 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון

רומן דובגרד - ט - שבח מופת,תל אביב
מיכאל סימקין - ט - שבח מופת,תל אביב
בנימין צ'רניאבסקי - י - אורט,קרית ביאליק

מקום שני

מרק ברברמן - ח - כי"ח אליאנס,חיפה

מקום שלישי

מקסים ביצ'וץ' - י - שבח מופת,תל אביב
פבל גינזבורג - י - שבח מופת,תל אביב
אלכסנדר גרוביץ' - י - מקיף א',אשדוד
אלעד ורבין - י - בית ספר להנדסאים,תל אביב
אייל חיטרון - י - ליאו באק,חיפה
אלכסנדר יופיט - י - תיכון קריית שרת,חולון
יבגני ציזין - י - שבח מופת,תל אביב
מארק קאופמן - י - מקיף א',אשדוד

ציון לשבח

גיורא אהרונוב - י - אורט מגדים,כרמיאל
רמי איזנבוד - ח - שבח מופת,תל אביב 🎓 פרס לויצקי
אלכס אפרוס - י - שבח מופת,תל אביב
לב בלכמן - ח - שבח מופת,תל אביב
פליקס גולדברג - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
קונסטנטין טרוצקובסקי - י - אורט מגדים,כרמיאל
יבגני מוזיקנטוב - י - מקיף א',אשדוד
רומה מירוצ'ניק - ט - שבח מופת,תל אביב
אלכסנדר מריאנובסקי - ט - מדרשיית הגליל,מגדל העמק
אלכסנדר סודין - י - שבח מופת,תל אביב
ספי קגרליצקי - ט - בית ספר להנדסאים,תל אביב
אלכס קוטובסקי - ט - רודמן קרית ים

אות הוקרה

דני ביגון - ט - עירוני ג',חיפה
איליה װלקוביץ' - ט - אורט הורוביץ,כרמיאל
אלכסנדר יעקובלב - י - אורט ערד
ודים קוסוי - ח - שבח מופת,תל אביב
רונן רבינוביץ' - ט - מקיף ו',באר שבע
ארז שמואלי - ט - מקיף ו',באר שבע

י"א - י"ב

מקום ראשון

רועי פוקס - י"ב - ליאו באק,חיפה
נתן קלר - י"א - ישיבת בני עקיבא "יבנה",חיפה

מקום שני

אלכסנדר ליוביץ' - י"ב - מדרשיית הגליל,מגדל העמק
דימה גורביץ' - י - בית ספר להנדסאים,תל אביב

מקום שלישי

יצחק באום - י"ב - עירוני חוגים,חיפה
איגור ויגמן - י"ב - בית ספר להנדסאים,תל אביב
תום יובל - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
יובל מאיר - י"א - בית ספר להנדסאים,תל אביב
דורון פודר - י"ב - עירוני חוגים,חיפה 🎓 פרס לויצקי פרס נסיהו
ירון פרל - י"ב - אורט,קרית ביאליק
תמר תמנת - י"ב - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה

ציון לשבח

ארטיום בורזין - י"ב - בסמ"ת,חיפה
יונתן גוטמן - י"א - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
רונן זילברמן - י"א - בית ספר להנדסאים,תל אביב
יונתן לביא - י"א - בית ספר להנדסאים,תל אביב
אלון נשרי - י"א - המרכז להעשרה מדעית אורט בראודה,כרמיאל פרס נסיהו
יולי סטרוסבצקי - י"ב - עירוני ה',חיפה
יבגני פוגורלי - י"א - עתיד רזיאל (על"ה),הרצליה
בני פנקס - י"ב - אורט,עכו
אנדרי קלינגר - י"ב - עירוני ה',חיפה
גיא רודיך - י"א - טשרניחובסקי נתניה

אות הוקרה

איציק גינדין - י"א - שבח מופת,תל אביב
אנדרי דולקין - י"א - עתיד רזיאל (על"ה),הרצליה
אור דונקלמן - י"ב - תיכון ע"ש ד.קלעי גבעתיים
אולג וורונה - י"ב - מדרשיית הגליל,מגדל העמק
אורי יעקב - י"ב - מקיף ו',באר שבע
דן כהן - י"א - בית ספר להנדסאים,תל אביב
יבגני כץ - י"א - בית ספר להנדסאים,תל אביב
אנדרי מיכלסון - י"ב - חוות הנוער הציוני,ירושלים
לוטן קפלנסקי - י"ב - המרכז להעשרה מדעית אורט בראודה,כרמיאל
גל שוחט - י"א - בית ספר להנדסאים,תל אביב
יבגני שרייבר - י"ב - מקיף ח' באר שבע


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן