לרשימת התחרויות של תחרות הערים

תחרות הערים ה-17 תשנ"ו (1995-1996) - 77 זוכים

כיתות ט'-י'

מקום ראשון

סרגיי נוביקוב - י - שבח מופת,תל אביב
אלכסיי רדול - ט - שבח מופת,תל אביב

מקום שני

רונן זילברמן - י - בית ספר להנדסאים,תל אביב
מיכאל סימקין - ח - שבח מופת,תל אביב
בנימין צ'רניאבסקי - ט - אורט דפנה,קרית ביאליק
נתן קלר - י - ישיבת בני עקיבא "יבנה",חיפה

מקום שלישי

מרק ברברמן - ו - פיכמן,חיפה
דימה גורביץ' - ט - בית ספר להנדסאים,תל אביב
רומן דובגרד - ח - שבח מופת,תל אביב
אלכסנדר זסלבסקי - ט - בית ספר להנדסאים,תל אביב
דן כהן - י - בית ספר להנדסאים,תל אביב
יבגני כץ - י - בית ספר להנדסאים,תל אביב
גל שוחט - י - בית ספר להנדסאים,תל אביב

ציון לשבח

גיורא אהרונוב - ט - אורט מגדים,כרמיאל
אריק אובטרכט - ט - מקיף ו',באר שבע
אלכס אפרוס - ט - שבח מופת,תל אביב
יבגוק בלייכמן - ט - בית ספר להנדסאים,תל אביב
בוריס גיברץ - ט - שבח מופת,תל אביב
גיל גרינבאום - י - המרכז להעשרה מדעית אורט בראודה,כרמיאל
יאן וירין - י - מקיף א',באר שבע
דוד ונדרמן - י - אמית חיפה בנים
דני זובין - ט - אמית חיפה בנים
יונתן לביא - י - בית ספר להנדסאים,תל אביב
ולדימיר ליפלנד - י - בית ספר להנדסאים,תל אביב
יבגני מוזיקנטוב - ט - מקיף ג',אשדוד
רומה מירוצ'ניק - ח - שבח מופת,תל אביב
יבגני פוגורלי - י - מדרשיית הגליל,מגדל העמק
דנט פומרנץ - י - שבח מופת,תל אביב
רון פלד - ח - אורט גוטמן,נתניה
מיכאל פצ'טניקוב - י - שבח מופת,תל אביב
מרק קודריצקי - י - שבח מופת,תל אביב
אלון קסלר - ט - בית ספר להנדסאים,תל אביב
יאן שוורצשניידר - ט - שבח מופת,תל אביב
יוסי שמאי - י - אורט מעלות,מעלות

י"א - י"ב

מקום ראשון

לב בוחובסקי - י"ב - שבח מופת,תל אביב 🎓 פרס ארדש פרס נסיהו
ולדיסלב גלפר - י"ב - שבח מופת,תל אביב
לב רדזיווילובסקי - י"ב - שבח מופת,תל אביב
פבל רדזיווילובסקי - י"ב - שבח מופת,תל אביב

מקום שני

יבגני בגלפור - י"א - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
גיא בנסקי - י"ב - בית ספר להנדסאים,תל אביב
אלי דסיאטניקוב - י"א - מקיף ג',אשדוד
מרק מטוסביץ' - מכינת הטכניון
דורון פודר - י"א - עירוני חוגים,חיפה 🎓 פרס לויצקי פרס נסיהו
שמעון פרצל - י"ב - בית ספר להנדסאים,תל אביב

מקום שלישי

ארטיום בורזין - י"א - בסמ"ת,חיפה
אמיר ברכה - י"א - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
ארטיום ברשבסקי - י"א - בסמ"ת,חיפה
איגור ויגמן - י"א - בית ספר להנדסאים,תל אביב
אורי יעקב - י"א - מקיף ו',באר שבע
יבגני סלדין - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
ארקדי פוליאקובסקי - י"ב - עתיד רזיאל (על"ה),הרצליה
רועי פוקס - י"א - ליאו באק,חיפה
דמיטרי קוצ'ין - י"ב - שבח מופת,תל אביב

ציון לשבח

שמואל אברמזון - י"א - מקיף ח',באר שבע
לאוניד איגולניק - י"ב - בסמ"ת,חיפה
לב בורובוי - י"ב - שבח מופת,תל אביב
מיכאל גאיסינסקי - י"ב - חוות הנוער הציוני,ירושלים
אנטולי וורונוב - י"ב - מדרשיית הגליל,מגדל העמק
ניסן ויינרוט - י"א - מקיף דתי ע"ש קנדי,עכו
תום יובל - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
חמדת כהן - י"ב - אולפנת אמונה בני ברק
עומר לוי - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
איתי ליבוביץ - י"א - ליאו באק,חיפה
ויקטוריה ניקונובה - י"ב - חוות הנוער הציוני,ירושלים
יוליה נודלמן - י"א - אורט,עכו
ודים נורייב - י"ב - בסמ"ת,חיפה
ערן סופר - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
ג'ון סניצקי - י"ב - עירוני חוגים,חיפה
הרן פלפל - י"א - רוטברג,רמת השרון
בני פנקס - י"א - אורט,עכו
יבגני קגן - י"ב - חוות הנוער הציוני,ירושלים
מטווי קוסטס - י"א - עירוני ה',חיפה
אנדריי קלינגר - י"א - עירוני ה',חיפה
יורה קרסיק - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אביב רוזנצוייג - י"א - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
דניס ריאזנוב - י"א - מדרשיית הגליל,מגדל העמק
יבגני שרייבר - י"א - מקיף ח',באר שבע


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן