לרשימת התחרויות של קנגורו

קנגורו ה-6 2019 - 99 זוכים

ב

מקום שני

לביא רייכמן - הדסים-יקנעם עלית,יקנעם עילית

מקום שלישי

גלעד הבר - דרכי יהודה,מודיעין

ציון לשבח

דניאל קוז'וקרו - תדהר,יקנעם עילית
אורן רמות כהן - נופים,חצור-אשדוד

ג

מקום ראשון

מיכל ארנגאוז - שירת הים,אשדוד
שגב דן - צפרירים,חדרה
לאוניד פילטוב - קשת,אשדוד
אורי קופרמן - א. ד. גורדון,פתח תקוה
ניצן קיטרוסר - רמות,באר שבע

מקום שני

גפן ברוך - הנדיב,הרצליה

מקום שלישי

מיאה פקליס - יסודי נופים,חיפה
ליאור הלר - עין גנים,פתח תקוה
איתי פירסטנברג - הדר,רמת השרון
דני פרילוצקי - הרצוג,באר שבע

ד

מקום ראשון

נועה סרי - יסודי נופים,חיפה
דרור גרשון - מגינים,חיפה
יהונתן אופצ'ר - נווה שלום,באר שבע
לב גנטברג - גבים,באר שבע
רועי הר ציון - הדרור,מבשרת ציון
רון וינשטיין - תדהר,יקנעם עילית
יהלי ויצמן - שירת הים,אשדוד
אביב ולד - ב - הוברמן,פתח תקווה
עומרי טולציס - אחד העם,חדרה
ספיר סוקולובסקי - רוקח,תל אביב - יפו
שירה קונרוי - רננות,באר שבע
איתן שמעון שבת - יצחק שדה,דימונה
עילאי שוקרון - שירת הים,אשדוד
רז שטוב ציקל - ארזים,יקנעם עילית

מקום שלישי

עידו אהרונוב - ניצני המדע,רחובות
נוה אברהם יפרח - שלום מד,רמת גן
אושר רמז - מוריה,באר שבע

ציון לשבח

הילה האוזר - רוקח,תל אביב - יפו
יהונתן אייזנברג - מורשה בנים,פתח תקוה
יהונתן בן משה - עומרים,עין השופט
אביב פאולה גלעד - יסודי ממ"ד תורת משה,צפריה
ספיר גמר - אחד העם,חדרה
יובל דנינו - תחכמוני,רחובות
אביב דפה בירגר - רמון,רחובות
לינוי וינדר - אביחי,נתניה
רוזית ח'יל - אלאוסופיה,נצרת
איתי ראובן ירושלמי - עיר ימים,נתניה
צופיה מזל כהן - ממ"ד גבעת מרדכי,ירושלים
רועי מושקוביץ - נועם נריה,לוד
אנה מסנדילוב - נווה שלום,באר שבע
הדר סרוסי - תחכמוני,רחובות
שוהם רביד - עומרים,עין השופט
עידו שחק - יצחק רבין,הוד השרון
ליעד יוסף שינברג - מורשה,פתח תקוה

ה

מקום ראשון

ירדן הוך - הלל,רמת גן
יערה הלר - הוברמן,פתח תקווה

מקום שני

יואב הוברמן - תחכמוני,רחובות

מקום שלישי

יפעתי שקד - נטעים,רמת גן

ציון לשבח

יותם בודניק - תחכמוני,רחובות
איתמר בן שמואל - נטעים,רמת גן
ראם יעקובי - נטעים,רמת גן
עידו סינואני - נטעים,רמת גן
אלעד סרוסי - תחכמוני,רחובות
איתי שקליאר - אביגור,רמת גן

ו

מקום ראשון

עופר קופרמן - גורדון,פתח תקוה

מקום שני

אבישי לוי - שז"ר,אשדוד

מקום שלישי

מיכאל אלפין - אהוד,חיפה
יואב הבר - דוד ילין,חיפה
יונתן יצחק לביא - הקרייה,אשדוד

ציון לשבח

טל ולדמן - צפרירים,חדרה
אושר זיסמן - עץ חיים,באר שבע
אמיל ניקולצב - גבים,באר שבע

ז

מקום ראשון

איתן גרנות - אשל הנשיא,באר שבע

מקום שלישי

תומר צוקרט - אשל הנשיא,באר שבע

ח

מקום שני

יובל חסקלברג - הכפר הירוק,רמת השרון

מקום שלישי

ניר רוזן - צפרירים,חדרה

ט

מקום ראשון

ליאור עובדיה - מקיף ג',אשדוד

ב - ערבית

מקום ראשון

סאלח ח'טיב - ב - יסודי ינוח ב',יאנוח

ג - ערבית

מקום ראשון

ראני חבקה - ג - יסודי ינוח ב',יאנוח

מקום שני

ארז סעיד - ג - יסודי ינוח ב',יאנוח

מקום שלישי

יזן סעד - ג - יסודי ינוח ב',יאנוח

ד - ערבית

מקום ראשון

ג'יריס אבו שקארה - ד - יסודי עילבון,מגאר
נזמי דרבאשי - ד - אלאחוה,אום אל-פחם
ראני סרור - ד - יסודי עילבון,עילבון
סירין שואהנה - ד - יסודי ואדי אלעין,סח'נין

מקום שני

כרים מחאמיד - ד - אלאחוה,אום אל-פחם

מקום שלישי

לילא אבו אלהיגא - ד - אל-סדיק,פוריידיס
למא אבוליל - ד - יסודי ד' עבהרה,עין מאהל

ציון לשבח

ג'ודי ברנסי - ד - יסודי מזרח,טייבה
אחמד דיאב - ד - יסודי אלבוכארי,טמרה
מלק זבידה - ד - חוסיין יאסין ב,עראבה
עמאד עבדאללה - ד - אלמנארה -כסרא,כסרא
לינה קעדאן - ד - אבן חלדון,באקה אל-גרביה

ה - ערבית

מקום ראשון

ארג'ואן עלי - ה - יסודי ינוח ב',יאנוח

מקום שני

כרם ברכאת - ה - יסודי ינוח ב',יאנוח

מקום שלישי

דועאא אלמובארק - ה - יסודי ינוח ב',יאנוח
מחמוד חביב אללה - ה - עבהרה,עין מאהל

ו - ערבית

מקום ראשון

קרלוס עלם - ו - יסודי גוש חלב-ג'יש,ג'ש (גוש חלב)

מקום שני

אראם אבו חליל - ו - אבן סינא,אום אל-פחם

מקום שלישי

תיראן ח'טיב - ו - יסודי ינוח ב',יאנוח
ספא חמדאן - ו - יסודי ינוח ב',יאנוח
ראזי עבדאללה - ו - יסודי ינוח ב',יאנוח

ז - ערבית

מקום שני

סאאד חמדאן - ז - חטב יאנוח גת,יאנוח-ג'ת

ציון לשבח

מחמוד מגדוב - ז - מרכז מחוננים טמרה,טמרה

ח - ערבית

מקום ראשון

סקר חמדאן - ח - חטב יאנוח גת,יאנוח


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן