לרשימת התחרויות של קנגורו

קנגורו ה-5 2018 - 133 זוכים

ב

מקום ראשון

רני אזולאי - תלי בית וגן,ירושלים

מקום שני

יוסף יהונתן - הס,חולון

מקום שלישי

אראל-יצח ישעיהו - תחכמוני,רחובות

ציון לשבח

ענבר דגן - ממד יקיר,יקיר
מרום-רפא דגן - ממד יקיר,יקיר
דויד גברילוב - צפרירים,חדרה
מטי פלד - צפרירים,חדרה
איה סלובודקין - אהבת ציון,תל אביב - יפו
עמית-דב בובליל - דרכי יהודה,מודיעין-מכבים-רעות
הראל אמזלג - דליות,יקנעם עילית
שירז יעקובוב - אור-עש זבולון המר,באר שבע
אבישי אבסקר - הרצוג,באר שבע

ג

מקום ראשון

ענבל סרדה - הס,חולון

מקום שני

מעין-הוד יהודה - דליות,יקנעם עילית

מקום שלישי

שרון קוסטנוביץ - יחדיו,באר שבע

ציון לשבח

זיו ברנע - יצחק שמיר,חולון
נגה בורשטין-רונן - הס,חולון
רון וינשטיין - תדהר,יקנעם עילית
ספיר מוכטר - הס,חולון
נתן כהן - אפרתה,ירושלים
שון באומשטיין - יחדיו,באר שבע
יובל ברזילי - יצחק שמיר,חולון
גיא כהן - הס,חולון
שיר שטרנפלד - דליות,יקנעם עילית
ולדימיר פשצ'נקו - הס,חולון
נועם גבאי - יחדיו,באר שבע
עומר מזרחי - דליות,יקנעם עילית
מאיה טונין - אפיק,באר שבע
דיאנה ארטישצ'ב - נופים,חיפה
דוד יאושב - נווה שלום,באר שבע
יונתן שרביט - יסודי ממד תורת משה,חמד
אופק דותן-כהן - עיר ימים,נתניה
גליה דונר - הס,חולון

ד

מקום ראשון

שון סקרבניק - תדהר,יקנעם עילית
יובל גורן - ממלכתי הדר,כפר יונה
שחר פוקס - אופירה נבון,כפר סבא
מרום-פני פרץ - ממד אבן שהם,נהריה
אריאל פרידמן - מנחם בגין,נתניה
יערה הלר - הוברמן,פתח תקווה
אלעד סרוסי - תחכמוני,רחובות

מקום שני

אלנתן ודלר - נועם נריה,לוד
יואב הוברמן - תחכמוני,רחובות
מיקה אברהמי - אהבת ציון,תל אביב - יפו
אביב סאייר - רוקח,תל אביב - יפו
אורן זוקה - רוקח,תל אביב - יפו

מקום שלישי

גולן ברנט - דוד ילין,חיפה
אבנר-אשר פרת - נופים,חיפה
רביב דורבן - אופירה נבון,כפר סבא
נעמה שורץ - הלל,רמת גן
איתמר בן-שמואל - נטעים,רמת גן
יפעת שקד - נטעים,רמת גן

ציון לשבח

מורן צור - הדרור מבשרת ציון,מבשרת ציון
נטע זבולון - גלילות,נשר
אביב ולד - א - הוברמן,פתח תקווה
יותם בודניק - תחכמוני,רחובות
אלון שגיא - רוקח,תל אביב - יפו
רוני חוגג - להבים,להבים
מיה שרגנהיים - דקל,רעננה
אלה בומש - אפרתה,ירושלים
נועם מלכה - ממד אבן שהם,נהריה
זוהר פירסטנברג - בכור לוי,רחובות
אסתר כהן - ממד נועם המאירי לוד,לוד
יהונתן בר - מנחם בגין,נתניה
דוד מדני-בס - אדגורדון,חולון
תומר לוי - דוד ילין,חיפה
עמוס מינקה - דרכי יהודה,מודיעין-מכבים-רעות
נעמי קוגן - ניר קרית אונו,קרית אונו

ה

מקום ראשון

אבישי לוי - שזר,אשדוד

מקום שני

נטע אילני - בכור לוי,רחובות
נוה ברנר - צין מדרשת בן גוריון,שדה בוקר

מקום שלישי

יואב הבר - אדגורדון,חולון

ציון לשבח

תמר לבקוביץ - נטעים,רמת גן
אלה בייער - עיר ימים,נתניה
ארז-משה רונן - תחכמוני,רחובות
דנה אקסלרוד - יחדיו,באר שבע
שירי-שושנה עזר - להבים,להבים
חן למפרט - יחדיו,באר שבע
לטם שמשי - נטעים,רמת גן

ו

מקום ראשון

אור-אל סרוסי - תחכמוני,רחובות

מקום שני

מתן דיין - הדסים,יקנעם עילית

מקום שלישי

עופר-דב רוטנברג - רמבם,באר שבע

ציון לשבח

מיכה גולד - הדסים,יקנעם עילית
אייל חסידים - תלי בית וגן,ירושלים
יובל דוד - מנחם בגין,דימונה
אופק אחרק - מולדת,באר שבע
אלונה להב - אהבת ציון,תל אביב - יפו
איתן דניאלי - אהבת ציון,תל אביב - יפו
איתי דוד - מנחם בגין,דימונה

ז

מקום ראשון

איה עוידה - חטב אלמג'ד- טייבה,טייבה
מנה עוידה - חטב אלמג'ד- טייבה,טייבה

מקום שני

רפאל סרוסי - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות

מקום שלישי

דביר כץ - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות

ציון לשבח

יובל חסקלברג - הכפר הירוק,רמת השרון
דניאל מזרחי - הכפר הירוק,רמת השרון
אסעד יאסין - מרכז למחוננים טמרה,טמרה
עומרי שדה-אור - הכפר הירוק,רמת השרון
שגיא קושניר - הכפר הירוק,רמת השרון
פאכר נאסר - חט,טירה

ח

מקום ראשון

שימא אלחריזי - אורט מולדה מולה,באר שבע
יואאם אלנבארי - אורט מולדה מולה,באר שבע

מקום שני

סואר סיף - חט,יאנוח-ג'ת

מקום שלישי

עדן אלחריזי - אורט מולדה מולה,באר שבע
גואנה אבוטראש - אורט מולדה מולה,באר שבע

ט

מקום ראשון

חייאת אבווקאד - חטע ביר הדאג,ביר הדאג'

מקום שני

רים סראחין - חטע ביר הדאג,ביר הדאג'

מקום שלישי

יצחק מילשטיין - הכפר הירוק,רמת השרון

ב - ערבית

מקום ראשון

יזן עאזם - ב - יסודי מזרח טייבה,טייבה

מקום שני

אחמד גבארה - ב - יסודי מזרח טייבה,טייבה

מקום שלישי

יסמין טויל - ב - יסודי מזרח טייבה,טייבה

ציון לשבח

לנא בראנסי - ב - יסודי מזרח טייבה,טייבה
ארז סעיד - ב - יסודי ינוח ב,יאנוח-ג'ת

ג - ערבית

מקום שני

עבד אלרחמאן טויל - ג - יסודי מזרח טייבה,טייבה
יוסף חאג יחיא - ג - יסודי מזרח טייבה,טייבה

מקום שלישי

זינה גבאלי - ג - יסודי מזרח טייבה,טייבה

ציון לשבח

תאמר שמא - ג - יסודי ינוח ב,יאנוח-ג'ת

ד - ערבית

מקום ראשון

מוחמד זעיר - ד - יסודי א',שעב

מקום שני

נוארה איסמאעיל - ד - ע"ש חוסיין יאסין ב,עראבה

מקום שלישי

יוסף שקור - ד - אלמנארה,כסרא-סמיע

ציון לשבח

אחמד עאסלה - ד - אלזהראא,עראבה
זינב טואפרה - ד - מגאר ד ראס אלחבייה,מגאר
מיא קבישה - ד - ממלכתי א,ג'ולס
ראיה אבו יונס - ד - יסודי ואדי אלעין,סח'נין
רים עבדאללה - ד - אלמנארה,כסרא-סמיע
לילה פאעור - ד - אחווה,כסרא-סמיע
דועאא מבארק - ד - יסודי ינוח ב,יאנוח-ג'ת

ה - ערבית

מקום ראשון

קאתרין גובראן - ה - אחווה,כסרא-סמיע

מקום שני

גנא חסן - ה - יסודי ג,אעבלין

מקום שלישי

אסתברק אבו סיאם - ה - עבד רבה אלאסד,באר שבע

ציון לשבח

מוחמד אלאסד - ה - עבד רבה אלאסד,לקיה

ו - ערבית

מקום ראשון

מוחמוד מגדוב - ו - מרכז למחוננים טמרה,טמרה

מקום שני

סובחי מוחסן - ו - יסודי ג,אעבלין

מקום 3

סאאד חמדאן - ו - יסודי ינוח ב,יאנוח-ג'ת

ציון לשבח

גזאלה שיח אחמד - ו - יסודי ג,אעבלין


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן